8 بهترین قلم آرایش توسط کارشناسان زیبایی (به علاوه راهنمایی در مورد چگونه به پاک کردن آنها)


Best Makeup Brushes

ما هرگز می خواهم بگویم که شما یک حرفه ای زمانی که می آید به انجام آرایش اما این مزایا ممکن است توافق می کنید که شما از دست رفته ابزار مناسب در خود ست. برای نمونه سواب مانند برس که با سایه چشم خود را انجام نمی, شما هر نعمت. “هرگز از تلاش برای انجام یک آرایش کامل با آرایش اعمال به جای اندازه کامل برس” هشدار Tomy Rivero نیویورک-بر اساس آرایش هنرمند شناخته شده برای خود را در هفته مد به نظر می رسد. “این اعمال بیش از حد کوچک و متراکم و همیشه ایجاد اشکال عجیب و غریب و انتخاب کنید تا بیش از حد محصول است. آنها علامت در صورت به جای ترکیب به این صورت است.”

فکر می کنم از آن به این ترتیب اگر شما تصمیم به یادگیری آبرنگ, شما نمی خواهد با استفاده از همان قلم از کودک نو پا خود را رنگ مجموعه, درست است ؟ همان می رود برای بهترین گریم براش ارزش خرید.

خوب براش می کند برای شما کار می کنند چرا که هر قلم مو برش و زاویه دار به گونه ای که حتی یک دست و پا چلفتی آرایش تازه کار (ام سلام!) می توانید آن را کشف کردن. مسلح با ابزار مناسب رو به خودتان در آینه احساس خواهد شد کمی کمتر تهدید آمیز است.

هنگامی که شما به سهام تا, آیا خودتان را به نفع و تمیز کردن برس آرایش هفتگی (مگر اینکه شما بسیار چرب پوست, سپس شما ممکن است بخواهید برای اضافه کردن اضافی شستشو اواسط هفته). اختصاص یک کاسه شیشه ای برای شستن برس آرایش, سپس اضافه کردن یک قطره از سحر ظرف صابون و چرخشی برای تمیز کردن مصنوعی و وگان برس. برای مشغول بچه Rivero حاکی از آوردن قلم آرایش با شما در حمام و تمیز کردن با شامپو به عنوان طولانی به عنوان آن را برای رنگ مو ، در هر صورت هنگامی که شما به طور کامل شستشو برس آرایش, پاک, آب, فشار بیش از حد آب بدون کشیدن موی و مسطح بر روی لبه مقابله با شبه. شما می خواهید به موی اویزان بیش از لبه تا هوا به گردش در سراسر برس خشک کردن برس آرایش به طور کامل.

با Rivero را سرپرستی ما در بر داشت بهترین آرایش برس—از برس با خواص ضد باکتری به محیط زیست دوستانه موی.

بهترین تمام اطراف قلم مو آرایش

این قلم مو آرایش بیش از 10,000 بررسی 5 ستاره, و دلیل خوب است. شما ممکن است اعتراف کند که شما مراسم آشتی ترتیب دادند مثل یکی از بچه های خود را فقط یک teensiest کمی بیشتر اما شما می توانید تماس بگیرید Lamora Kabuki مورد علاقه خود را بدون هر گونه گناه. این نهایی برس برای استفاده از پایه پودر و پودر برای تولید پوشش حتی در حالی که هنوز مثل شما به سختی باید کوک آرایش ، راز است در موی البته. “داشتن یک قلم مو است که دارای تراکم مناسب در مو موی می کند نیمی از کار را برای شما به دلیل آن را کاغذ برداشته و تنها مقدار مناسبی از محصول می گوید:” Rivero. این Kabuki نمی خیس کنید تا محصول و اخراج آن در تماس است. معنی: هنگامی که شما درخواست برجستهنگار به استخوان های گونه خود را, شما نمی خواهد شبیه اضافی از دیزنی منجمد.

10 دلار در آمازونبهترین بودجه قلم مو آرایش

سایه چشم ممکن است به نظر می رسد لازم است اما قطعا livens تا صبح خود را به صورت—به خصوص اگر شما اضافه کردن یک سایه روشن تر فقط زیر ابرو طاق. اما این فقط اصول اولیه. در نظر گرفتن این بورس شما باید سرمایه گذاری شما را به چشم اسموکی خاک. شما می خواهید به نگه داشتن این برس دستی برای هر ترکیب به خصوص که شما تست جدید سایه چشم رنگ. “این است که نرم و دقیق مقدار مناسب از موی به ترکیب یکپارچه و دارای محصول است اما انتشار آن در درب. این بهتر از بسیاری از من گران تر و بالاتر پایان برس” raves یک منتقد. به عنوان مرحله نهایی با استفاده از این قلم مو بدون سایه به پایان کردن نگاه بدون smudging. “شروع به ترکیب بیرون به سمت معابد به eyeshadow نگاه فوق العاده طبیعی و چشم خود را standout” نشان می دهد Rivero.

6 دلار در ULTA

بهترین آرایش قلم مو برای دنبال جلا

با این قلم مو آرایش شما نگاه مثل شما خود را sh*t با هم. “آیا دست کم گرفتن قدرت از خط چشم” می گوید Rivero. “قوی تمیز, حتی خط باعث می شود نگاه خود را بیشتر بیدار و با هم قرار داده و آن را طول می کشد دو دقیقه. اکثر روزها که همه توصیه می کنم به مشتریان به صورت روزمره به نظر می رسد در اطراف خانه و دفتر.” بله لطفا. زاویه دار نوک این قلم مو باعث می شود نرم افزار easy-peasy حتی اگر شما یک کودک نو پا محکم پای خود را. بیشتر چه, آن دو برابر به عنوان یک برس ابرو, پر کردن به عنوان مورد نیاز با هم خیلی پر و سکته مغزی است. اگر شما می خواهید برای دریافت واقعا تصور دیگری دریافت کنید و از آن استفاده کنید برای یک بیانیه لب. نقطه کاملا با این نسخهها کار در ساخت مطمئن شوید که رژ لب باقی می ماند در گوشه دهان خود را و نه آغشته مثل شما فقط به خوردن یک گیلاس بستنی چوبی.

15 دلار در آمازون

بهترین قلم مو آرایش را به نگاه چشم کمتر خسته

ما نشان می دهد یک مادر که نیست از خواب بیدار به دنبال خسته شده اید ما به شما نشان می دهد یک اسب شاخدار. خوشبختانه ما آموخته جذاب ترفند کوچک که پذیرفت که “که من از خواب بیدار شدم سه بار شب گذشته” نگاه در ثانیه است. Dab ساتر زیر چشم با نوک انگشتان خود را با تمرکز بر که فضای بین گوشه ای از چشم و بینی و سپس با استفاده از این عصا به ترکیب فرمول. یک منتقد نوشت: “من استفاده می شود به درخواست من ساتر با انگشتان من و به نظر نمی رسد که پوشش بسیار خوبی است. بیشتر از ساتر ماند در انگشتان من. آن را پوشش می دهد بسیار بهتر با این برس.” نازک دست و پا زدن نوک این قلم مو ساتر اجازه می دهد تا شما را درست زیر مژه, خط, نقاشی بدون ضربه شلاق برهنه. به عنوان شما را صاف خود را ساتر شما نیز متوجه است که شما با camouflaging هر چروک بدون ترک آرایش پر چین که معمولا خزش بعد در روز.

16 دلار در آمازونبهترین رژ گونه و Bronzer قلم مو آرایش

شما لازم نیست که به نگرانی در مورد داشتن 80s rouge با این قلم مو. با تشکر از این قلم مو آرایش را گرد و منحنی آن را یک یک و معامله انجام می شود وقتی که می آید به سرخ شدن. قلم مو میدارد و تنها مقدار مناسبی از رنگ برای ایجاد یک تازه “فقط از یک تنه زدن” نگاه کنید (حتی اگر شما binged در Hulu به جای). صحبت از کوچ گشت و گذار…استفاده از آن را با پودر برای یک روز در ساحل تب و تاب بودن—فقط کش رفتن در امتداد شقیقه ها و گونه ها و زیر فک و تند! شما رو طبیعی کانتور. (زیرا در تاریخ آمده است که زمان برای یادگیری در حد فاصل?) و اگر شما نگران هستید که چگونه برای تمیز کردن برس آرایش با این شکل آن را متفاوت از هر قلم مو. به عنوان یک منتقد متحده “از آن ساخته شده خوب و جذاب است. خوب دسته چوب نرم و متراکم موی. من تا به حال هر گونه مسائل با ریختن. این شستشو به راحتی و پرش به عقب به شکل است.”

$38 در SEPHORA

بهترین اتمام قلم مو آرایش

یکی از مهم ترین چیزی که در مورد قلم آرایش است که کشورها ضعیف براش بیشتر رنگدانه آن را حمل و گسترش بر روی صورت خود. و این دوستان ما چه می توانید صورت خود را گل آلود است. “این قلم را نگه می دارد محصول از سفر بیش از همه صورت خود را و تنها میدارد مقدار محصول شما نیاز دارید می گوید:” Rivero. تیز نکته از این برنده جایزه قلم مو کمک می کند تا شما اعمال می شود و مخلوط به صورت پودر سرخ شدن یا برجستهنگار در حالی که مخروط, مخروطی, طرف کمک کند. شما عشق بارگذاری نرم الیاف که نمی ریختن حتی پس از مکرر آرایش قلم مو برای تمیز کردن.

10 دلار در آمازون

بهترین قابل حمل قلم مو آرایش

این آرایش قلم مو را به اندازه ریزه اندام باعث می شود آن را ایده آل برای مسافرت اما شما فقط ممکن است بخواهید به استفاده از آن در هر روز است. یک منتقد نوشت: “این قلم مو سحر و جادو است! این مخلوط بنیاد من و ساتر بی وقفه می شود و بنابراین من با استفاده از کمتر از هر محصول. پیدا کنم که من حتی نمی برای رسیدن به یک اسفنج این قلم نشانی از آن همه برای من است.” شروع کردن با کوچکتر ترکیب نکته برای توزیع بنیاد خود را کرم پودر یا مایع و سپس با استفاده از گنبد سنباده نکته به “دست کشیدن از درخشش” و یا درخواست سرخ شدن و bronzer در بدون درز نگاه کنید. Rivero زیبایی نکته: چوب به همان آرایش قوام و بافت یعنی اعمال نمی پودر سرخ شدن به خامه پایه و اساس و یا بالعکس به دلیل آن را بیش از حد سنگین و یا رگه دار. Rivero اشاره به این قلم مو به عنوان G. O. A. T—گفت: به اندازه کافی.

26 دلار در SEPHORAپس ما می دانیم که شما به دنبال راه های بیشتری برای ساده سازی خود مراقبتی روال بررسی کنید ما دیگر ملزومات زیبایی.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>