8 بهترین لباس های شسته شده مواد شوینده و محصولات برای خود لباس های شسته شده بازی در سال 2020


Blueland Laundry

این است که مادر خود را در لباس های شسته شده روال و آن را او شوینده لباس های شسته شده یا نه. تا سال 2020 ممکن است بسیاری از چیزهای مختلفسال غلتکی اسکیت و کراوات رنگ بازگشت و سال است که تنها در خدمت الکل کردم و در حال تحویل به درب خود را — اما آن را نیز یک بنر سال برای پایداری. به عنوان یک نتیجه, مردم greenifying لباس های شسته شده را معمول بهتر است.

رفتن سبز برای این سیاره چیزی است که ما می تواند همه را پشت سر گذاشت. بعد از همه, چه خوب است برای محیط زیست است که معمولا بهترین سناریو برای آنهایی که کمی ما بیش از حد. را microplastics ، میشوند ریزه های کوچک قطعه از زباله های پلاستیکی که ریختن خاموش بزرگتر پلاستیک و پارچه (بله حتی لباس های خود را!) و در نهایت در آبراه های ما. آنها بد برای این سیاره زندگی دریایی و همچنین برای ما kiddos. در واقع هر زمان که ما اجرا یک بار از لباس های شسته شده microplastics ریختن به آب و در نهایت در اقیانوس ما. بعد از آن ما می توانیم حتی تا پایان نوشیدن آنها را در آب ما.

خبر خوب این است که وجود دارد یک راه برای کاهش در microplastics: کاهش در تک-استفاده از پلاستیک است.

مامان ترسناک گفتگو با سارا Paiji Yoo مدیر عامل و بنیانگذاران Blueland به چت در مورد Blueland آخرین سرمایه گذاری که امروز راه اندازی: سبز مواد شوینده قرص.

“من تاسیس Blueland با اعتقاد به این که شما لازم نیست که به قربانی کردن یک خانه تمیز و لباس تمیز برای پاک کردن سیاره است. به بزرگترین ضربه ممکن است ما اختصاص داده شده به آن را آسان برای مردم را به ایجاد حق انتخاب با محصولات است که موثر و مقرون به صرفه و مناسب” Paiji Yoo می گوید.

Paiji Yoo سه ساله دوم با توجه به این نوامبر. او می گوید ترسناک مامان که داشتن بچه ها او را بزرگترین انگیزه در ایجاد یک شرکت است که مردم را تشویق به درک که یک تمیز کننده سیاره شروع می شود در خانه.

“همانطور که من در حال برنامه ریزی برای تغییر از تغذیه با شیر مادر به طور انحصاری به فرمول تغذیه پسرم من وحشت زده به یاد بگیرند که چگونه بسیاری میشوند در هر دو شیر و بطری آب” Paiji Yoo می گوید که چرا او آغاز شده Blueland. “آن کشته که من تا به حال هیچ چاره ای اما برای استفاده از آب با microplastics به فرمول نوزاد برای پدر و مادر. پس از آن بود که من تصمیم به کاهش در مصرف پلاستیکی اما متوجه شدم که من بسیار انتخاب به عنوان یک مصرف کننده به برش بر روی تک-استفاده از پلاستیک برای بسته بندی خانوار, پروژه.”

در حال حاضر Paiji Yoo ساخته شده است آن را Blueland ماموریت به کاهش در پلاستیک به حداقل رساندن microplastics در آبراه های ما. و از آنجا که یکی از راه های اصلی microplastics وارد آبراه های ما این است که از طریق لباس های شسته شده آن را تنها حس می کند خود را به لباس های شسته شده معمول به عنوان پایدار به عنوان امکان پذیر است.

“به عنوان یک مادر از یک کودک نو پا و یکی دیگر در راه آن واقعا مهم بود برای من برای راه اندازی محصولات رختشویی که امن هستند به در خانه من به عنوان به خوبی به عنوان امن برای استفاده در لباس کودکان در-یک-به طور منظم” Paiji Yoo می افزاید. “با استفاده از Blueland محصولات ما لباس های شسته شده به من می دهد یک حس رهایی که اعضای خانواده من هستند نه در معرض مواد شیمیایی مضر و بیت امداد به عنوان یک مادر می رود راه طولانی است.”

آماده به greenify لباسها اتاق ؟ نگه داشتن خواندن برای Blueland خط جدید از مواد شوینده و قرص و بیشتر باید-دارا برای اضافه کردن به لباس های شسته شده خود را معمول است.

متاسفانه گاهی اوقات microplastics فقط قابل اجتناب. در صورتی که مورد, شما باید برای تغییر به یک رویکرد پیشگیرانه وقتی که می آید به لباس های شسته شده خود را. برخی از پارچه ها را برای ریختن به microplastics در شستشو و, که خوب است, تا زمانی که شما اقدامات احتیاطی مناسب برای حفظ آن microplastics از ورود به آبراه های ما. این LANGBRETT Guppyfriend لباسشویی کیسه ای می تواند با آن کمک کند. این درمان قابل بازیافت کیسه های فیلتر کردن microfibers که سقوط کردن لباس و پارچه و تله آنها را در داخل خود پارچه پلی آمید. پس لباس خود را دریافت کنید لازم برای تمیز کردن آنها باید در لباس های شسته شده اما ميکروپلاستيکهايی ندارد و یک راه به آب است. برای استفاده به سادگی پر کردن کیسه در نیمه راه با هر گونه لباس های ساخته شده از الیاف مصنوعی – لباس شما فرض را ریخته مضر microplastics. شستن آن را به عنوان شما به طور معمول پس از آن اجازه دهید لباس خشک آویزان هنگامی که از کیسه. شما در واقع قادر به دیدن microfibers گیر در سجاف از Guppyfriend کیسه. در حال حاضر خود را پت در پشت. پس از همه, شما متوقف خطرناک microplastics از پایان در اقیانوس!

35 دلار در اریDropps Scenter تقویت کننده Pacs با شستشو نرم کننده تضمین می کند که آن را نه فقط از مواد شوینده که دوستدار محیط زیست; خود نرم کننده پارچه را می توان دوستدار محیط زیست نیز هست. بیشتر لباس های شسته شده, pod, از قرص حل یکی بازیافت و compostable جعبه همراه با 120 غلاف که همه آنها به آرامی و به طور طبیعی با رایحه ای ملایم با پرتقال و اسانس نعناع هندی. پارچه نرم کننده فرمول در داخل هر غلاف غیر سمی و مواد معدنی بر اساس و هرگز پشت برگ باقی مانده است. بر خلاف معمولی نرم کننده پارچه – که نیست بزرگ برای محیط زیست و یا برای پوست خود را یا به عنوان آنها می تواند حاوی مواد حساسیت زا و محرک – Dropps Scenter تقویت کننده Pacs به لباس های خود را تازه و بوی عطر به طوری که رفتن سازگار با محیط زیست به این معنا نیست فدا کردن لباس نرم و خوب و تمیز بو. برای استفاده از بازی شیر یا خط یک Dropps Scenter تقویت کننده Pac در ماشین لباسشویی همراه خود را با کشورهای عضو اکو دوستانه مواد شوینده لباس های شسته شده خود را انتخاب کنید. Dropps’ مواد معدنی بر اساس فرمول آثار توسط جریان از طریق لباس خود را’ الیاف به جای به سادگی پوشش آن را با مواد شیمیایی و پوشش آن در عطر های مصنوعی.

$22.42 در آمازون


اگر شما از طرفداران از Blueland شانس هستند شما در حال حاضر دوست داشتن دست خود را صابون تمیز کننده و شوینده های ظرف قرص. آن را تنها حس می کند که Blueland همچنین غیر سمی و دوستدار محیط زیست مواد شوینده قرص به عنوان به خوبی. پس از همه, آنها قابل استفاده مجدد و قابل تعویض سیستم است که نه تنها برای اولین بار از نوع خود در تمیز کردن, اما آن را نیز کمک می کند تا از بین بردن بیش از 500 میلیون تک-استفاده از پلاستیک تمیز کردن بطری از پایان در محل های دفن زباله هر سال است.

“سنتی لباس های شسته شده بسته پیچیده شده در یک نفت بر اساس پلاستیک – پلی وینیل الکل همچنین به عنوان شناخته شده PVA و PVOH – که در آب حل می شود اما در واقع نمی ناپدید می شوند” Paiji Yoo می گوید مامان ترسناک. “Blueland لباس های شسته شده و قرص در حال حاضر تنها پکس لباس های شسته شده که به صورت جداگانه پیچیده در این پلاستیک.

“اگر شما جدی در مورد کاهش لباسها تاثیر این بسیار مهم است. پس از همه Paiji Yoo می افزاید: “تحقیقات تخمین می زند حدود 60 تا 82 درصد از پلاستیک است که به طور بالقوه نه biodegraded در اکثر wasterwater امکانات درمان می کند و آن را به آبراه های ما. این پلاستیک دارای پتانسیل برای جذب مواد شیمیایی خطرناک و یا آلاینده ها و یا فلزات سنگین در غلظت های بالا و سپس راه خود را به زنجیره غذایی.”

به بالا از آن همه خاموش, Blueland لباس های شسته شده قرص در compostable مبتنی بر کاغذ کیسه بنابراین واقعا وجود دارد هیچ زباله هنگامی که تمام قرص ها استفاده می شود!

$18 در BLUELAND


آیا شما می دانید که یک توپ در واقع می تواند خود را پایدار لباس های شسته شده بازی ؟ ساخته شده از طبیعی خالص مواد معدنی BERON دوستدار محیط زیست شستشو توپ کوچک اما توانا. سازگار با هر ماشین لباسشویی این شستشو توپ است که در واقع یک جایگزین برای مواد شوینده در دسترس نباشد. می گویند چه؟! درست است – شما در واقع نمی نیاز به هر گونه مایع, قرص, و یا غلاف مواد شوینده در همه. این توپ رختشویی نیز کاهش مقیاس, زنگ و آهک ساخت که ممکن است رخ دهد را در ماشین لباسشویی و یا لوله های. در اینجا چگونه کار می کند: BERON توپ امکانات سرامیک دانه های میکرو که فعال شده توسط نور خورشید (پس به بهبود اثربخشی خود را BERON توپ, ما توصیه می کنیم با قرار دادن آن در نور خورشید برای چند ساعت یک بار در ماه). اما نگران نباشید – حتی اگر هیچ آفتاب در اتاق رختشویی شما را به BERON توپ هنوز هم می شود کار انجام می شود. آن را به شما موجب صرفه جویی صدها هزار دلار در هر سال به عنوان BERON توپ قادر به دست زدن تا 1500 شستشو از طریق لباس های شسته شده. که بسیاری از $ ذخیره شده در مواد شوینده!

$14.95 در آمازونمهم نیست که چگونه مراقب خود و مواد شوینده رختشویی و گاهی اوقات یکی از طریق ماشین لباسشویی به سادگی نمی توانید کار انجام می شود – به خصوص وقتی که می آید به لکه ها. اگر شما در حال برخورد با یک لکه بر لباس های خود را, شما ممکن است بدانید که در واقع وجود دارد یک جایگزین دوستدار محیط زیست برای بسیاری از لکه حذف, قلم: لکه چوب. این meliora زنانه محصولات تمیز کردن لباس های شسته شده, حذف لکه صابون چوب ارشد در از بین بردن لکه ها; به سادگی قبل از درمان لکه در سوال با خیس کردن منطقه و سپس با استفاده از صابون و چوب به عنوان اگر آن را یک تکه گچ یا یک نشانگر است. پس از آن پرتاب در مورد شستشو. این meliora زنانه محصولات تمیز کردن لباس های شسته شده, حذف لکه صابون چوب کارآمد در از بین بردن خاک و انواع روغن و گریس. کردم دئودورانت لکه ها در چاله ها از خود تی شرت? این meliora زنانه محصولات تمیز کردن لباس های شسته شده, حذف لکه صابون چوب نیز می تواند مراقبت از آن. با تمام کارایی معمولی رختشویی گزینه حذف و هیچ یک از مواد سمی صابون چوب است که یک بازی در حال تغییر علاوه بر این به خود را سازگار با محیط زیست دوستانه لباس های شسته شده معمول است.

$10.99 در آمازون


اگر چه مواد شوینده نبود یک قرص یا یک غلاف یا یک مایع قرار دارد و در یک ظرف پلاستیکی? اگر چه در آن بود… یک نوار?! Tru, زمین, سازگار با محیط زیست-نوار گیاهی فاقد و پلاستیک-حل رایگان به مواد پاک کننده معمولی که در آنها به سادگی یک نوار از کاغذ مانند مواد که تبدیل به مواد شوینده هنگامی که در شستن. با توجه به Tru, زمین, سازگار با محیط زیست-نوار خود را سازگار با محیط زیست-نوار (و پلاستیک-رایگان بسته بندی پایدار آنها در آمده است) را کاهش حمل و نقل و مصرف سوخت 94 درصد است. با مصرف سوخت پایین این مواد شوینده نوار نیز حساب به طور قابل توجهی کمتر کربن تولید گازهای گلخانه ای است که در نهایت منجر به گرمایش جهانی و تغییر آب و هوا. بنابراین نه تنها شما کاهش میزان microplastics که در نهایت در آبراه های ما اما شما به عنوان یک واقعی #EcoWarrior همچنین کاهش در انتشار کربن خود را. یکی دیگر از نرم افزار به Tru, زمین, سازگار با محیط زیست-نوار است که آنها نسبتا ظروف سرباز یا مسافر رایگان. وجود دارد به طور تصادفی ریختن مواد شوینده بطری یا پله و شکستن غلاف و یا ضربه زدن بر روی ظرف شیشه ای از پودر رختشویی.

$16.95 قیمت در آمازون


فراموش نکنید که همه چیز شما در مورد ظاهر چند توپ تنیس به خشک کن. پشم خشک کن توپ بسیار بهتر و بیشتر راه حل پایدار. (احتمالا تمیز کننده بیش از حد – که می داند که در آن است که توپ تنیس شده است؟!) شش-بسته فوق العاده بزرگ دستباف پشم خشک کن توپ در می آید پنبه کیسه ذخیره سازی است که شما می توانید فروشگاه خود را در اتاق رختشویی برای امن نگه داشتن. وقتی که شما آماده برای استفاده از آنها اضافه کردن چند قطره از روغن مورد علاقه خود را – ما توصیه می کنیم اکالیپتوس برای آن خواص ضد میکروبی است که مبارزه با گرد و غبار – و سپس پاپ چند خشک کن در خشک کن. خشک کن توپ پایدار ساخته شده و شما صرفه جویی در وقت و انرژی و پول و همچنین خشک کن کمتر پر سر و صدا. پشم خشک کن توپ سرعت بخشیدن به فرایند خشک کردن بنابراین شما می توانید لباس خود را از لباس های شسته شده هر چه زودتر. زمان کمتری را صرف خشک کردن به معنی به طور قابل توجهی کمتر انرژی استفاده می شود! این خشک کن توپ سبک وزن هستند به طوری که آنها گزاف گویی در اطراف به راحتی و بدون ایجاد سر و صدا که توپ تنیس انجام هیچ جناس در نظر گرفته شده. آخرین آنها تا 1000+ بارهای و آیا اضافه کردن هر گونه مواد شیمیایی مضر برای شستشو خود را مانند یکبار مصرف کن ورق انجام دهد. آنها امن برای پوست خود را و امن برای این سیاره است.

$6.49 در آمازونپودر رختشویی نیز باور نکردنی پایدار گزینه و مولی را کف پودر رختشویی یکی از بهترین شما می توانید. مقرون به صرفه – $20 – سازگار با محیط زیست و ایمن مولی است کف صابون’ فوق العاده متمرکز پودر طراحی شده است با این سیاره و فرزندان خود را پوست در ذهن است. آن را امن برای افراد با پوست های حساس (به خصوص کودکان) و آلرژی و حتی اگزما است. بر خلاف دیگر مواد شوينده رختشویی که می تواند باعث تحریک پوست و در نتیجه به ظاهر غیر قابل توضیح و واکنش های آلرژیک مولی را کف پودر رختشویی را شامل نمی شود هر گونه مواد شیمیایی-بر اساس مواد تشکیل دهنده که کمک به صعود. فرمول کاملا طبیعی است که هم سالم برای ماشین لباسشویی خود را. فرمول هرگز بلوک و یا آسیب به ماشین لباسشویی خود را به او سنسورهای است که در نهایت موجب صرفه جویی در شما $ در بلند مدت. (پس از همه, که تلاش می کنند تا جای خود را به ماشین لباسشویی به دلیل مواد شوینده رفت و f*cked آن ؟ نه ما!) مولی است کف صابون را شامل نمی شود هر چیزی بد برای سلامت خود و یا محیط های مصنوعی, رایحه, پرکننده, کننده, مواد سرطان زا, سدیم لوریل سولفات (SLS), فرمالدئید, 1, 4 Dioxane یا سدیم لوریل اتر سولفات (SLES). اعتماد – شما می توانید احساس خوبی در مورد استفاده از این پودر شوینده در خانواده خود لباس و احساس خوبی در مورد آنچه شما در حال ارسال از طریق لوله.

$19.99 در آمازون

هنگامی که خود را در اتاق رختشویي, است, مجموعه, اتمام سرپرستی محصولات خانه و آشپزخانه!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>