8 بهترین بچه های Swimming Goggles که نمی نشت یا مه— #شما خوش آمدید


Kids Swim Goggles

هیچ چیز غنایم یک روز سریع تر از یک جفت از پیش فرض بچه ها شنا عینک. Swimming goggles که نشت مه و یا نگه داشتن لیز کردن است و نه چیزی است که یک کودک می خواهد با زحمت و به فرانک نه ما (قرار دادن بر روی لباس های شنا و شنا کردن پوشک بچه بود که جنگ تمام خود را دارد و حتی نمی تواند ما آغاز شده در کرم های ضد آفتاب). Red-rimmed چشم همراه با کسانی که راکون چاپی از خیلی تنگ شنا عینک واقعی داستان بگویید نشانه هایی که کمی شما ممکن است نیاز به یک جفت جدید از بچه ها شنا عینک.

هنگامی که به دنبال بچه ها شنا عینک شما می خواهید به توجه ویژه ای به کاسه چشم (یا مهر) مناسب کمی چشم. این به اندازه کافی برای سفت کردن تسمه در یک فرد بالغ جفت ارز و یک روز آن را. اگر چشم واشر بیش از حد بزرگ هستند شما تقریبا تضمین ثابت نشت. در اینجا یک نکته به ما آموخته از جوانب مثبت: برای مناسب کامل مطمئن شوید که عینک مکش به خود kiddos چشم بدون بند, حتی اگر آن را فقط برای چند ثانیه. به این ترتیب زمانی که شما با قرار دادن بند بر سر احتمال نشت zilch.

شما همچنین می خواهید به توجه به چگونه تسمه ساخته شده است. (هر کسی که تا به حال شنا عینک با کسانی که باندهای لاستیکی که شبیه چیزی است که دارای کلم بروکلی می داند که اینها در اصل مو پاره دستگاه.) نسل جدید عینک باید خیلی بهتر از لاستیک تسمه و اگر شما هر گونه نگرانی برای سیلیکون شنا عینک تسمه—حتی Rapunzel نمی خواهد که یک موضوع است.

تقریبا هر جفت ما در بر داشت دارای سوپر duper حفاظت از اشعه ماوراء بنفش و لنز های رنگی—به ما اعتماد, آموزش شناور مانند یک ستاره ماهی بسیار آسان تر است اگر بچه خود را ندارد کور فروزان خورشید— و تضمین شده را بار توسط استخر کمتر whiny (چند بار می توانید از آنها بخواهید برای یک حوله برای خشک شدن چشم های خود را?).

در حال حاضر که شما در حال prepped برای استخر بیرون بکشد جدید نگهبانان راش و اجازه دهید بچه ها شنا خود را crazies ،

بهترین کودکان و نوجوانان شنا, عینک تمام اطراف

این بچه ها شنا عینک عملا توپ توپ اثبات! این واقعیت است که آنها در طول rowdy آب بازی به عهد به این عینک’ طراحی برتر. بدیهی است که خود kiddo نیز این عشق برای رقص شنا. نه تنها واشر کمرنگ در کره-نرم سیلیکون, اما کلیپ-در بند آن کاری که با سهولت به آن را قرار داده به خصوص در شیک کوچک کودکان نو پا که پیچ و تاب خوردن در تلاش خود را به کشیدن بند بیش از سر خود را. به سادگی مکش عینک را بر چشم سوکت سپس کلیپ بند در محل. این شین رنگین کمانی از لنز نه تنها پیشنهاد شگفت انگیز حفاظت از اشعه ماوراء بنفش نگه می دارد و بچه ها از چشمانتان در پر آفتاب ترین روز—این باعث می شود بچه خود را از swankiest ماهی در استخر. جایزه: آنها می آیند در اندازه بزرگسالان بیش از حد. شما قطعا می خواهید به دوقلو با این.

$13.32 در آمازونبهترین شنا, عینک شنا, تیم

ما دوست دارم که این شنا ماهی مجموعه همراه با روشن و رنگی لنز جفت گیری این همه کاره برای تیم شنا سال در اطراف. به لطف گرم (اما حال بارگذاری بسیار راحت و مناسب) 3D واشر سیلیکون طراحی این نشت ضد دامان دامان پس از. آن را مانند عینک قالب به بچه های خود را چهره—مهم نیست که اگر شما رو ریزه تینکر بل و یا دارای گونه های برامده خشخاش از عضو شورای نظارت مدت. یک منتقد می گوید: “من 3 سال به اندازه یک 4 ساله و 8 ساله. این تنظیم به تناسب هر دو کودکان و نوجوانان به راحتی و بچه ها التماس به آنها را می پوشند حتی زمانی که آنها در آب است. آن است که واقعا خوب نیست که به یک ظرف غذا با بینی قطعه تنظیمات.” ماهی طراحی یک لمس خوب است بیش از حد—جرات ما می گویند که این یک پیام پنهان خود را kiddo شنا سریعتر ؟

$12.99 قیمت در آمازون

بهترین عینک شنا برای کودکان نو پا

هر کسی که بچه به نظر می رسد مانند یک جن در استخر (شما می دانید که چرا ماهی بند ورقه کردن و scrunches گوش خود) ذخیره شده است با این شگفت انگیز از شنا عینک. سحر و جادو در گسترده نئوپرن بند است که آغوش خود را کوچک سر نگه داشتن این عینک در محل. باید آنها نیاز به تنظیم حتی کوچک دست را بدون مشکل سفت یا شل کردن بند با تشکر از نوار چسب بزند. “آنها هرگز سقوط دختر من سر” raves یک منتقد. “او می تواند حتی کشیدن [عینک] به پیشانی اش را خاموش چشمان خود را هنگامی که او طول می کشد یک استراحت و حرکت نمی کند این باند بالا و یا پشت سر او. آن را نیز نمی کشیدن موهای او را.” در حال حاضر تنها مشکل شما ممکن است در تلاش است تا آنها را به خارج از استخر. و اگر بچه خود را به سبک (duh آن را ارثی) وجود دارد مقدار زیادی از بند طرح به مبادله.

$21.99 در آمازون

بهترین تجویز عینک شنا

اجازه ندهید که چشم انداز کودک شما نیاز به نگه داشتن آنها را از داشتن سرگرم کننده در استخر با هر کس دیگری. این هیچ سرگرم کننده برای هر کسی اگر آنها همیشه بازی مارکو پولو. تجویز عینک شنا هستند یک چیز است و بر خلاف واقعی, عینکی, این زیبایی نمی ثروت کوچک هزینه. اینها مانند اجرا از آسیاب عینک مطالعه با مجموعه نسخه شما ببینید در داروخانه شما می توانید این نسخه swimming goggles با انتخاب های مختلف نسخه در هر یک لنز. “پسر من را دوست دارد و این در واقع می توانید ببینید در زیر آب در حال حاضر! می گوید:” مؤلف ملیسا T. در حال حاضر که جهان زیر آب روشن است Hilco تضمین آن باقی می ماند که راه خود را با کارایی بالا ضد مه لنز.

$20 در AC لنزبهترین عینک شنا برای جوانب مثبت

شاید تو آینده کتی Ledecky یا مایکل فلپس در خانواده اما بعد از آن دوباره بچه خود را ندارد به قطار برای بازی های المپیک سزاوار عالی جفت از عینک شنا. ورزشهای آبی حوزه گسترده ای از چشم انداز طراحی با یک منحنی لنز عالی است برای دید به خصوص اگر بچه خود را در تلاش برای کارشناسی ارشد یک تلنگر به نوبه خود (و یا نگه داشتن چشم در این رقابت). Saul R. raves “دختران من [9 و 11] شنا رقابتی در طول سال. آنها هنوز به شکستن تسمه در این. و آنها تا به حال نشده این آمده در طول غواصی یا شنا کردن.” آن ضرری ندارد که این نیز مقاوم در برابر خراش—از آنجا که هیچ کودکی تا به حال در مورد مراقبت ذخیره سازی خود عینک در یک مورد.

$17.99 در آمازون

بهترین عینک شنا برای جوانان

این در حال رفتن به شما جفت هنگام انتقال به بزرگتر عینک شنا به کودک شما شروع به رشد (گریه نکن). Speedo Hydrospex هستند گلدیلاک از شنا عینک درست است. 5-اینچ لاستیک های گرمانرم قاب متناسب با کودکان و نوجوانان بین سنین 6 و 14. این طراحی شده برای مناسب بطور دنج قرار گرفتن اما نه آنقدر تنگ است که بچه های خود را تا پایان احساس مانند آنها امده قورباغه چشم. با تشکر از دو بند شنا عینک در محل اقامت بدون ثابت تنظیم مجدد. “من 9 سال رفته است از طریق بسیاری از عینک و شکایت بند لطمه می زند و سر خود” می افزاید: یک منتقد. “این دو تسمه تسکین فشار بیش از یک منطقه بزرگ است. او دوست دارد این و می گوید برای همیشه این اگر او نیاز به یک جفت دیگر.”

$11.95 در آمازون

بهترین عینک شنا برای ساحل

ساحل روز بهترین روز—مگر اینکه شما آب نمک در چشم خود را. هرگز ترس کودکان خود را مورد علاقه جفت از ساحل شنا عینک است که در اینجا. این گسترده قاب عینک شنا با حفاظت از اشعه ماوراء بنفش است که تقریبا مانند یک لوله تنفس ماسک, اما بدون مزاحم مکش. اوه بله و از آنجا که قطعه بینی نیست متصل بچه های خود را نمی خواهد که به احساس مانند آنها در حال شنا کردن از طریق مه. یک منتقد گفت: “بچه ها من با استفاده از این روزانه به مدت 8 روز تعطیلات ساحل برای ساعت ها در پایان و آنها هنوز هم حلق آویز در پس از سوء استفاده جدی! من تحت تاثیر قرار با کیفیت و مناسب در این ماسک چون بچه های من هستند مزمن شاکيان وقتی که می آید به واقع هر جفت ما متعلق به لباس تا این نقطه است. پسر من 8 و 9 و آنها را جا به عنوان اگر آنها ساخته شده به خصوص برای آنها! و به دو در این قیمت پایین چه بیشتر می تواند برای من بپرسید??” شما نمی خواهد که به نگرانی در زمانی که بچه خود را می سازد مانند SpongeBob دنبال دریایی مزخرف تمام تابستان طولانی است.

$13.99 در آمازونبهترین عینک شنا برای هر روز

یک دلیل وجود دارد که TYR نام خانواده وقتی که می آید به شنا عینک. این مادر می تواند گواه “ظاهرا متالایز به مراتب بهتر در مسدود کردن خورشید از رنگی عینک. پسر من پوشیده است این عینک به صورت دو تابستان در حال حاضر از جمله چهار هفته از درس شنا در هر تابستان و چند ساعت اضافی در استخر در هر هفته. صاف لاستیک در این عینک نیست شروع به دریافت چسبنده/شکستن. من خیلی خوشحالم که من خریداری یک جفت مشابه برای دختر من سال گذشته است.” نرم یک تکه قاب تشک بادی مجهزند در حالی که این کلیپ در کنار ایجاد تسمه آسان برای تنظیم. و با مجموعه ای از فیلم های اندود پوشش لنز—آن را مانند پوشیدن عینک آفتابی—شما می توانید کودک خود را انتخاب کنید رنگ مورد علاقه به بوت شدن! این ممکن است نگاه ساده اما آنها قطعا ایجاد یک چلپ چلوپ زمانی که آن را به عملکرد می آید.

$11.16 در آمازون

برای بیشتر سرگرم کننده در خورشید سهام در آخرین بچه ها دنده میدارد برای تابستان.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>