8 بهترین یکبار مصرف & قابل استفاده مجدد شنا پوشک 2020— نگه داشتن نوزاد و کودک نو پا Splashin’ تمام تابستان


kids swim diapers

این که آیا شما فقط متورم kiddie استخر و floaties و یا شما در حال رفتن به ساحل و یا استخر باشگاه, اگر شما یک نوزاد آب که نه اسان, آموزش شنا پوشک بچه در حال آب بازی ضروری است. در دسترس در هر دو قابل استفاده مجدد و یکبار مصرف, انواع, کودک شنا پوشک متفاوت از آنهایی که به طور منظم به دلیل آنها نمی جذب آب و متورم شدن (و به ناچار سقوط کردن). یک چیز به یاد داشته باشید: تنها هدف آنها این است که برای حفظ مواد جامد موجود به عنوان مخالف به ارائه جذب — شما آن را حدس زده — ادرار معمولا عبور می کند حق را از طریق (اگر چه برخی از پوشک قابل استفاده مجدد هستند قادر به نگه داشتن آن همه در). بنابراین بهترین کار این است برای قرار دادن شنا پوشک درست قبل از برخورد به آب است.

مطمئن باشید برای بررسی از ما مامان-تایید پوشک پارچه و غیر سمی پوشک تراکم بیش از حد!

به شما صرفه جویی در زمان خرید ما گرد کرده ام تا بهترین نوزاد شنا پوشک های موجود در خرده فروشان مانند خارج شده و آمازون است. از محبوب قابل استفاده مجدد مارک های مانند بازی کنم. و چلپ چلوپ در مورد گزینه های یکبار مصرف از Huggies و Pampers (بیایید امیدواریم که صادقانه و سلام Bello راه اندازی شنا پوشک به زودی), شایان ستایش این گزینه کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود خوب تمیز سرگرم کننده برای همه است. با شتاب خود را به کرم های ضد آفتاب و نگهبانان راش و بچه ها البته!

بهترین یکبار مصرف شنا پوشک

اگر شما پیدا کردن نمو فن به “فقط نگه داشتن شنا” آنها را به لغزش بر روی یکی از این پیکسار با مضمون پوشک قبل از هدف قرار دادن استخر! این پیشرو کودک برند میخ یکبار مصرف شنا پوشک. موجود در اندازه های kiddos از 16 به 32+ وزن آنها طراحی شده با قابلیت تنظیم دو طرف بخوبی شامل messes بدون بیش از حد تورم را برای یک روز سرگرم کننده از آب بازی. پس از همه آنچه آب از کودک می خواهد به لنگر انداخته پایین ؟

“من اهمیتی نمی دهند برای دیگر نام وجود دارد چرا که آنها معطر می گوید:” یک داور خارج شده. “اینها بدون بو و من عشق من کودک نه شکستن در یک راش.” می افزاید: یکی دیگر “من استفاده می شود این در حالی که در 10 ماهه! آنها بسیار چسبناک که عالی بود برای من کمی خزنده! حفاظت خوب و حتی نگهداری بسیاری از شن و ماسه ،

$9 WALMARTPampers Splashers طراحی شده به شنا مانند مناسب آنها را مورد علاقه برای پدر و مادر به زودی به “کودکان و نوجوانان.” آنها طراحی شده با تمام اطراف کشش به طوری که آنها می تواند به راحتی کشیده و خاموش کردن (حتی زمانی که خیس!) به علاوه سمت تعطیلی برای آسان تمیز کردن تغییرات. اضافه کردن در دریا شایان ستایش مخلوق و تابستان چاپ و شما رو پوشک است که آیا این کار — و به نظر می رسد خوب در حالی که انجام آن. از آنجا که آنها در دسترس در اندازه های به جای بچه ها از 13 تا 40 پوند شما را دوست دارم با استفاده از Splashers از زمان کمی خود را یک ماه تا زمانی که او یا او اسان آموزش دیده است.

“این شنا پوشک عالی هستند!” می گوید آمازون مؤلف. “آنها می تواند مدت زمان طولانی گذشته در آب و من پیدا کردن آنها بسیار آسان است به rip کردن (همراه کمی درز با لگن) هنگامی که شما انجام می شود به دور انداختن. من دوست دارم که وجود ندارد زبانه به جلو و به دلیل من می خواهم آنها را به جلو و در حالت عادی شنا پایین و من نمی خواهم من کودک نو پا به جلو و باز کردن زبانه مانند من می دانم که او می تواند انجام دهد با او پوشک.”

$18 آمازون

بهترین استفاده مجدد شنا پوشک

در نگاه اول آن را آسان ببینید که چلپ چلوپ را در مورد شنا پوشک های مختلف. بالا-افزایش کمر به علاوه مواد اضافی است که تحت پوشش فوقانی ران چسبناک و بطور دنج قرار گرفتن ارائه اضافی حفاظت نشت برای مادر صلح از ذهن است. این شنا تنه-پوشک ارقام قابل شستشو مانند هر دیگر قابل استفاده مجدد شنا پوشک و می تواند مناسب نوزاد دانشگاه علوم پزشکی مشهد از زمان آنها نوزادان لب toddling در 3 سال. (برای حفاظت اضافی شما می توانید لایه با شنا پوشک بوش و قرار دادن به عنوان به خوبی.) آنها همچنین UPF 50+ برای کمک به حفاظت از آفتاب. آه و آیا ما به ذکر چگونه freakin’, ناز, آنها, بیش از حد ؟ بررسی تمام 14+ طرح است.

“خوب و گرم و نرم در اطراف پاها و کمر, اما نه آنقدر که تحرک نهفته است می گوید:” یک مؤلف. “همه شنا پوشک مطالب (و جزئی spillages) باقی مانده است و در چلپ چلوپ در مورد بنابراین نمی تواند شادتر – بعد از همه, هیچ کس می خواهد به دلیل آنها بسته استخر برای مدفوع پاک!”

$15 آمازون


این روش ساده اما موثر قابل استفاده مجدد شنا پوشک به دست آورده اند آمازون فروشنده بهترین وضعیت برای یک دلیل (بیش از 2000 رتبه بندی!). موجود در پنج جامد رنگ اعم از درشت به طرف آنها آسان برای مطابقت با خود kiddo مورد علاقه گارد راش بالا و حتی UPF 50+ حفاظت. چسبناک کمر باعث می شود بازی کنم. شنا پوشک آسان به جلو و خاموش کردن (درست مثل “کودکان و نوجوانان” را انجام دهد) اما اگر پوشک کامل چهار طرف جرقه بزند آن را آسان به را خاموش و در حالی که ظرف غذا باقی می ماند قرار داده است.

منتقدان می گویند که این پوشک موفق به حفظ *همه چیز* موجود است. “من واقعا شگفت زده در چگونه به خوبی آن را متناسب با, می گوید:” یک خریدار. “علاوه بر این به نظر می رسید برای انجام یک کار بزرگ از نگه داشتن ادرار در هنگامی که او در خارج از آب است. که ارتقا از یک به طور منظم یکبار مصرف شنا پوشک برای مطمئن! حتی پس از تکرار شنا در دریاچه (که چیزی نزدیک به سفید تیره رنگ قهوه ای) داخل پوشک فقط به عنوان سفید را به عنوان آن بود زمانی که آن را بسته. که بدان معنی است که لایه بیرونی است رفو خوب در نگه داشتن آب دریاچه بیرون!”

$7 آمازونخود را کمی splasher ویژه شیک ؟ یک مورد علاقه در میان آمازون خریداران Nageuret قابل استفاده مجدد شنا پوشک شیک به اندازه کافی به رقیب شنا از هر Insta-گذار. این طراحی با ردیف های متعدد از جرقه بزند برای قابل تنظیم مناسب است که رشد خواهید با کودک خود را برای حداقل یک سال. و اگر شما راضی نیست در طول زمان ؟ شرکت “1-سال بهتر از گارانتی بازگشت پول” شما بازپرداخت خواهد داد و یک پوشک جدید. Icing در کیک است که شما خواهید بود در حمایت از یک خانواده متعلق به کسب و کار در کلرادو نیز اهدا 5 درصد از درآمد حاصل به رحم و شفقت بین المللی است.

“این شنا پوشک بزرگ است!” می گوید: مؤلف. “ما عینک یکی از اولین با شنا تقریبا هر روز در طول تابستان در طول دو سال از پسر من است و از آن برگزار شد تا با توجه به میزان استفاده از آن کردم. ما فقط دستور دوم ما یکی برای من در حال حاضر 2 سال و این بهترین خرید و پول ساز.”

$17 آمازون


این هیچ راز که بچه ها بزرگ تر شدن لباس های خود را به ظاهر یک شبه بنابراین اگر شما به دنبال یک تنظیم شنا پوشک به گذشته شما یک سال کامل شاید حتی دو! آمازون بهترین فروش ALVABABY شنا پوشک فقط بلیط. که دلیل آن می آید با سه ردیف جرقه بزند برای تنگ تر یا شل تر مناسب برای رشد نوزاد دانشگاه علوم پزشکی مشهد. اگر شما شک و تردید که آیا آن را نگه دارید تا برای یک سال با نام تجاری ارائه می دهد یک سخاوتمندانه یک سال گارانتی که در آن شما می توانید دریافت تعویض پوشک و یا بازپرداخت اگر شما ناراضی است. جایزه: آنها در دو بسته بنابراین شما همیشه باید خشک یکی در دست است.

رتبه بندی برای ALVABABY شنا پوشک شدت مثبت است. “ما نمی پوشک پارچه کاربران, اما, این دختر من بود بیش از حد کوچک برای یکبار مصرف شنا پوشک هنگامی که ما ترک برای تعطیلات در Caymans” سهام یک مؤلف. “این بسیار جذاب هستند چرا که شما واقعا می تواند آنها را تنظیم و به مناسب نوزاد خود را به دلیل وجود دارد یک دسته از متفاوت بزند. این واقعا اجازه می دهد تا برای سفارشی مناسب و استفاده طولانی تر از پوشک به عنوان شما می توانید تنظیم آن را به عنوان کودک شما رشد می کند.”

$15 آمازون

بهترین شنا / شنا پوشک Combos

و در حال حاضر چلپ چلوپ در مورد لباس شنا نسخه! اگر قلب خود را ذوب در نزد کوچک-tiny یکی از قطعات این پوشک/کت و شلوار حمام کردن دسته کوچک موسیقی جاز است که ایده آل برای قبل-اسان-آموزش tykes. نیمه پایین شامل دنده ها در اطراف ران و کمر به نگه داشتن حوادث از ریختن و یا از همه بدون نیاز به دیگر شنا پوشک زیر. این لباس نیز کلر مقاوم به طوری که آنها نگاه فقط به عنوان زیبا و دلفریب, از ابتدای تابستان به پایان است.

“این شایان ستایش با یکپارچهسازی با سیستمعامل نوع پرنیان ساخته شده بسیار خوب و کاربردی است می گوید:” یک مؤلف. “شنا پوشک بخش یک محافظ فلپ از مواد برای حفاظت از هر گونه ظروف سرباز یا مسافر از آمدن به کت و شلوار و پا دهانه نسبتا تنگ, شامل, بیش از حد. آن ساخته شده است از یک مرطوب-متناسب با نوع مواد و سیاه و سفید در داخل (با تشکر از شما برای داشتن برای درمان لکه های سفید قابل شستشو شنا پوشک دوباره!).”

$21 آمازوناگر شما به دنبال یک لباس شنا/شنا پوشک نام تجاری با بسیاری از چاپ به از را انتخاب کنید, من بازی می کنم. ارائه می دهد 19 گزینه های شیرین برای ارزش خود را آب اشکال. نیمه پایین متناسب با صورت چسبیده به طوری potties اقامت قرار داده است به علاوه کت و شلوار UPF 50+ برای کمک به جلوگیری از آفتاب سوختگی. آن را نیز Oeko-Tex ایمنی در برابر مواد شیمیایی مضر. را انتخاب کنید از حیوانات, خط خطی, و نقوش گل و همچنین ژولیده سبک خود را کمی آب شاهزاده خانم.

“من دوست دارم بازی کنم. مایو و من هرگز خرید دیگری بدون ساخته شده است در پوشک می گوید:” یک مؤلف. می افزاید: یکی دیگر از “بدون داشتن بیشتر به مبارزه با یک کودک نو پا برای قرار دادن در یک قابل استفاده مجدد شنا پوشک و لباس شنا. عشق زیبا و دلفریب, صلیب, صلیب تسمه و چاپ نیز هست. این شستشو به راحتی فوق العاده با دوام در داخل و خارج از استخر شن و آب خوردن در آن, در تعطیلات و غیره.”

20 دلار در آمازون

به دنبال بیشتر “شده است-وجود دارد-انجام-که” توصیه های محصول? شما عشق ما دیگر مادر-تایید دنده کودک و بچه دنده میدارد!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>