8 بهترین تقویت کننده صندلی به کودکان نوپا و بچه ها *افزایش* در میز شام


Kids_5-1_stool

در برخی از نقطه شما گرسنه کمی کثیف و فاسد را به پیوستن به شما در میز ناهار خوری. اما تا زمانی که آنها می تواند رسیدن به صفحه خود را در حالی که نشسته در یک “رشد” صندلی آنها نیاز به یک تقویت کننده صندلی به آنها شما می دانید یک تقویت. و ما در حال صحبت کردن در مورد تقویت کننده صندلی ماشین البته (اگر چه این گل بیش از حد). ما در حال صحبت کردن در مورد نگه داشتن شما را در آشپزخانه برای قرار دادن در بالای خود را به اتاق ناهار خوری و صندلی بنابراین شما می توانید بیشتر از بچه خود را در چشم زمانی که آنها نشستن برای صرف شام.

و اگر شما نمی دانید, تقویت کننده صندلی در مفید آمده است به دلایل متعدد. آنها اغلب در گام بعدی برای کودکان و نوجوانان ایم که فارغ التحصیل از صندلی های بالا اما هنوز هم بیش از حد کوچک برای یک صندلی معمولی است. بسیاری از استفاده می شود برای کودکان بیش از حد: آوردن یک تقویت کننده قابل حمل صندلی برای رستوران ها و یا در تعطیلات به نگه داشتن خود را wiggly کودک نو پا موجود در میز (و اجتناب از کسانی که بد رستوران صندلی بالا میکروب). و یا استفاده از یک جای بزرگ صندلی بالا در خانه و یا در حالی که بازدید از خانه مادر بزرگ. در واقع شما حتی می توانید گزینه های چند وظیفه ای است که بسته برای مسافرت و یا رفتن از کف صندلی برای تقویت و بازگشت دوباره است. باهوش!

بنابراین به شما صرفه جویی در زمان تمیز کاری آمازون خارج شده و مانند ما انجام داده ایم این تحقیق برای شما. زیر چک کردن بهترین تقویت کننده صندلی را به جدول بدون توجه به جایی که شما هستند.

بهترین براق به دنبال تقویت کننده صندلی

اگر پر کردن اتاق ناهار خوری خود را با رنگ های اصلی شما نیست چیزی که انجام نگرفته OXO Tot لانه تقویت کننده است فقط بلیط. آن شامل یک پایه و یک متحرک کوسن می آید که در چهار پیچیده رنگ (خاکستری و خاکستری مایل به قهوه ای و صورتی و نیروی دریایی) با بقیه دکور خود را. با دوام خارجی اجازه می دهد تا برای آسان تمیز-با ضربه تند وشدید زدن از یک اسفنج و آن را BPA, فتالات, و پی وی سی-رایگان برای صلح خود را از ذهن است. همچنین مجهز به هیچ لغزش پا و داخل نخ به اطمینان حاصل شود که همه چیز را و هر کس در محل باقی می ماند.

“من آرزو می کنم ما خریداری این دیر” یک مشتری می گوید. “من baulked در قیمت و اشتباه هزینه های کمتر در یک تقویت کننده صندلی که من به پایان رسید تا به دور. من دوست دارم که این صندلی متصل به هر صندلی و اجازه می دهد تا کودک خود را در غذا خوردن با شما را در هر ارتفاع میز. هیچ سینی به طوری که آنها می توانید بکشید تا حق به جدول با شما. تمیز کردن نسیم است. اگر آن را می شود realllly کثیف شما می توانید تمام چیزی که نزول است. عاشق این صندلی صندلی و آن را توصیه به هر کسی.”

55 دلار در آمازوناثبات این که تقویت کننده صندلی لازم نیست که رنگ ورو رفته. شامل پاک کردن خطوط سه تن از چوب جلا و سه کوسن الگوهای شایسته مورد علاقه خود را به تصاویر پس زمینه وجود دارد MOD تقویت کننده صندلی به صورت مرسوم مادران در همه جا. اما البته آن ارائه می دهد بیش از فقط خوب به نظر می رسد: آن را ساخته شده با مواد با دوام است که می تواند تمیز با یک پارچه مرطوب و دارای سمت cutouts پس از آن به راحتی می توان از یک اتاق به اتاق و یا در رستوران مورد علاقه خود را (وزن آن فقط بیش از 5 پوند). مهمتر از همه, آن را مجهز به پایین و سمت سگک پس از آن باقی می ماند و ایمن متصل به هر گونه حمایت صندلی و همچنین به عنوان یک 3-نقطه دامان دست و پنجه نرم برای حفظ fidgety kiddos در محل.

براق این صندلی می تواند به جای کودکان تا 50 پوند به طوری که آنها می توانید بنشینید تا با بقیه خانواده و نگاه خوب در حالی که انجام آن. پس از همه, آن را هرگز خیلی زود شروع به ناهار خوری در سبک.

70 دلار در آمازون

بهترین تقویت کننده صندلی در بودجه

این Walmart بودجه انتخاب ندارد هیچ زنگ ها و سوت اما اگر آسان-تمیز کننده در قیمت پایین چیزی است که شما پس از آن کار بی وقفه. موجود در چهار حیوانات شایان ستایش گزینه های این Fisher-قیمت صندلی همراه با صندلی تسمه و 3 نقطه دست و پنجه نرم. و پس از آن از پلاستیک ساخته شده و این ممکن است ساده ترین تقویت کننده برای تمیز کردن همیشه … شما حتی می تواند آن را خارج و شلنگ آن را اگر شما نیاز به (و شما می دانید که شما در نهایت خواهد شد). آن را نیز آسان به حرکت در اطراف به لطف سبک وزن ساخت و ساز و آسان-حمل دسته.

مشتریان خوشحال با این محصول مقرون به صرفه و دادن آن به طور متوسط 4.8 ستاره. “کامل در هر راه می گوید:” یک داور خارج شده. “آسان به حرکت به های مختلف صندلی و یا قرار دادن دور زمانی که مورد نیاز نیست. آن را نگه می دارد ما نوه نشسته برای وعده های غذایی.”

$15 در خارج


این آمازون بهترین فروش محصول ثابت می کند که گاهی اوقات ساده ترین راه حل بهترین هستند. این مربع خاکستری و سفید نسبتا تقویت کننده ایده آل برای بچه های بزرگتر که فقط نیاز به کمی بلند است. آن می آید با تسمه برای جلوگیری از لیز کردن صندلی (فقط توجه داشته باشید هیچ lap belt) و PU چرم پوشش مانند است که می تواند از بین برود و در ثانیه پایین تخت. آن را نیز فوق العاده, سبک وزن, بنابراین می توان آن را به راحتی نقل مکان کرد و از اینجا به آنجا — هک, شما حتی می توانید یکی برای دفتر خانه خود را صندلی که برخی از آمازون داوران صحبت می کنند ،

سهام یک مشتری “من از طریق رفته 3 تقویت کننده صندلی …. فانتزی آنهایی که … این … این بهترین است! از آن آسان است برای تمیز کردن و کودک نو پا من آن را دوست دارد. آن را امن تر است برای او برای صعود به بالا و پایین از واقعی تقویت کننده صندلی بیش از حد. من خیلی خوشحال هستم که با این و یکی دیگر که من دیگر کودک بزرگتر می شود!”

25 دلار در آمازونبهترین تقویت کننده صندلی قابل حمل

اولین سال های On-The-Go تقویت کننده صندلی است که به عنوان قابل حمل به عنوان آن می شود. این باهوش صندلی خود تورم (!) با تشکر از آسان به استفاده از شیر است که هم ارتفاع قابل تنظیم تا 4 اینچ است. وقتی که آن زمان به سر به سادگی اجازه از هوا بریزید و آن را آن را می شود کمی خود را حمل صورت کامل با یک دسته و مش جیب. و با وجود آن سفر دوستی آن است که تمام ویژگی های شما می خواهید در هر تقویت کننده صندلی مانند آسان تمیز کردن پارچه و یک کمربند ایمنی برای امنیت. مناسب برای کودکان سنین 9 ماه و این مطلق است و ضروری است اگر شما در حال سفر با یک کمی خود را حتی اگر آن را فقط به خانه مادر بزرگ.

می گوید: مؤلف “این برای من 2 ساله که بین 25-30 پوند برای آینده سفر به اروپا که در آن صندلی های بالا نیست و همیشه در دسترس است. من خیلی خوشحال هستم که من در بر داشت این! سبک و بسیار جمع و جور تر نسبت به دیگر (پایدار) قابل حمل تقویت کننده صندلی که من تلاش کرده اند. “

24 دلار در آمازون


Munchkin سفر تقویت کننده صندلی دیگری است که بسیار قابلیت جمع شدن راحت گزینه ای برای گرفتن و رفتن. بر خلاف سال اول نسخه آن را نمی بادی; در عوض پایه یک قاب محکم که توخالی بنابراین شما می توانید ذخیره کردن بطری, اسنک پستانک و … شما می دانید مته. دیگر سفر پسند از ویژگی های ما عشق شامل یک فولد طراحی فشرده که بسته شده و یک بند است که می تواند پرتاب بیش از شانه خود را برای زمانی که شما لازم نیست که یک دست. البته این نیز ارائه می دهد ایمنی صندلی تسمه و دامان کمربند درست مثل یک تقویت کننده ثابت.

پس از خرید این صندلی را در تعطیلات یک خریدار می گوید: “من فکر می کنم در مورد علاقه های شما همه چیز (1) سخت پایین صندلی و (2) ذخیره سازی در داخل صندلی. من حتی نمی آورد یک کیسه پوشک در این سفر و من جا کیف پول من تغییر لباس, 6, پوشک, یک بسته دستمال مرطوب و 2 میان وعده ترقه کیسه.”

$33 در آمازون

بهترین عملکرد چند تکلیفی تقویت کننده صندلی

این multitasker که می تواند به رشد با کودک خود. دو برابر به عنوان یک کف صندلی و تقویت کننده صندلی نبوغ مناسب برای آنهایی که کمی از 6 ماه تا 4 سال است. مجهز به 3 نقطه مهار ایمنی آن را نیز می آید با یک سینی متحرک و استراحت پس از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک نقطه برای پخش و یا میان وعده و یا جدا برای تبدیل شدن به یک تقویت کننده در میز شام. و هنگامی که سینی در استفاده از آن را به اسلاید زیر صندلی به صورت درهم و برهمی-ذخیره سازی رایگان و دسترسی آسان برای زمانی که شما نیاز به آن را دوباره. چگونه نابغه است ؟

یکی آمازون فن می گوید: “من واقعا عاشق این صندلی! عزیزم من در حال حاضر 9 ماه از او شده است با استفاده از این پس او تنها 4 ماه. تاپیک قرار دادن است که شما می توانید استفاده کنید در حالی که نوزاد نیاز به افزایش فوق العاده و زمانی که آنها بزرگتر شما می توانید آن را. من یک نوزاد 99% قد و وزن و این صندلی در حال رفتن به گذشته خود یک مدت زمان طولانی است.”

50 دلار در آمازوندر حال حاضر در اینجا برخی از بنگ برای جفتک انداختن خود را. این رده مربیان تقویت کننده صندلی کودک سه ملزومات در یک! پاپ در فعالیت سینی و یک کمی شما را سرگرم خواهد شد با تعاملی چراغ و برای تلفن های موبایل دکمه ها و بیشتر. سپس فعالیت پانل های کشویی کنار, کشف یک سینی خالی میان وعده برای زمان. و یا شما می توانید سینی کردن در دسترس نباشد و استفاده از آن به عنوان یک تقویت کننده صندلی در جدول (توجه داشته باشید که این شهر همچنین دارای کمربند امن آن را به یک صندلی به عنوان به خوبی به عنوان یک 3-نقطه مهار). در حالی که این تقویت کننده caters به یک جمعیت جوان — محدودیت وزن 33 پوند — میزان استفاده شما از آن قطعا شما ارزش پول خود را.

“این مورد شگفت انگیز” یک مؤلف نمی توانید رای بدهید. “این یک اندازه مناسب برای من تقریبا 5 ماهه دختر. او سرگرم چراغ, موسیقی و پلاستیک پیچ در پیچ چرخ دنده ها. او را دوست دارد در حال چرخش آنها را در اطراف در حالی که بازی موسیقی. آن را آسان برای قرار دادن با هم و آن را جمع و جور برای سفر آسان. من به شدت توصیه این مورد به پدر و مادر است.”

45 دلار در آمازون

برای اطلاعات بیشتر صرفه جویی در زندگی پدر و مادر ملزومات اتمام مادر-تایید دنده کودک و بچه دنده میدارد!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im