8 بهترین Bibs برای سرازیر شدن آب دهان نوزادان و غذا-امتناع از کودکان نوپا

بدون توجه به جایی که شما در سفر فرزند خود را, شما احتمالا به تحقق که bibs هستند باید (همراه با دیگر تغذیه م

توسط ETELARESANKHABAR در 7 خرداد 1399
Best Silicone Baby Bibs

بدون توجه به جایی که شما در سفر فرزند خود را, شما احتمالا به تحقق که bibs هستند باید (همراه با دیگر تغذیه ملزومات مانند صندلی های بالا و نوزاد قاشق). این که آیا شما در تف-تا-slathered نوزاد فاز, یاوه سرایی کردن, خیس نوزاد فاز و یا مواد غذایی-پرتاب (و امتناع) کودک نو پا فاز bibs هستند فقط یکی از این بچه-بالا بردن ملزومات است که زندگی را به یک کل خیلی آسان تر است.

خود را تابع ساده است: آنها گرفتن تمام تلخه بچه خود را تف از دهان خود. اما نه فقط هر ماهیگیری زندگی می کنند تا به وظیفه. مانند بسیاری از دنده کودک شما دریافت آنچه شما برای پرداخت وقتی که می آید به bibs. "وجود دارد هیچ کار اشتباهی با جوراب زنانه ساقه بلند در ارزان bibs اما با کیفیت بالاتر bibs موفق نخواهد شد شما هنگامی که کودک نیاز به تمیز ماندن بنابراین آنها ارزش سرمایه گذاری می گوید:" ملانی Potock اطفال, آسیب شناس گفتار و زبان, تغذیه, متخصص و نویسنده تربیت سالم و شاد خوار.

با توجه به Potock کیفیت ماهیگیری نیاز به سه مولفه برای هر دو پدر و مادر و نوزاد: راحت اما موثر گردن بسته شدن, روش آسان برای قرار دادن آن و گرفتن آن را (اما نه به اندازه کافی آسان برای کوچک خود را به انجام آن) و برخی از ران پوشش (حتی اگر آن را فقط یک حرکت شبیه چمچه زنی ماهیگیری است که جمع آوری تمام مواد غذایی قبل از آن بازدید دامان). "گردن بسته شدن باید, البته, قابل تنظیم شود و نباید آن را مالش یا تحریک فرزند خود را, پوست," او می گوید. برای نوزادان که ممکن است نیاز به یک ماهیگیری فقط در قفسه سینه خود را در پستان یا بطری تغذیه او نشان می دهد به دنبال یک نرم قابل تنظیم گردن و فوق العاده نرم و آسان مراقبت از پارچه.

علاوه بر اینکه عملی بسیاری از bibs این روزها حتی سعی کنید به پرتاب یک کمی پدر و مادر, شوخی با quippy و حتی lol شایسته عبارات که حداقل به برخی از مسهل انتشار به جدول زمانی که بچه خود را در تغذیه خود در خانه کتلت مرغ برای سگ. یا بدتر.

آماده به فروشگاه برای bibs? در اینجا بهترین از بهترین bibs مادرم با محبت هستند در حال حاضر.

فقط برای $18 شما می توانید یک بسته 10 bibs است که تقریبا همه شما نیاز به در طول آن چند ماه اول و به طور بالقوه حتی در طول سال اول تا زمانی که شما ارتقاء به سیلیکون جیب چادری نوع است. این ساخته شده از پنبه تری به طوری که آنها خوب و در عین حال فوق العاده جاذب مانند یک حوله— آنها به شما گرفتن تمام یاوه سرایی کردن و تف کردن کودک شما می تواند جمع اوری. آنها یک پایه قابل تنظیم قلاب و حلقه بسته شدن به طوری که آنها آسان برای شما قرار داده و با تنها دست شما رایگان. آنها در سه رنگ گزینه های بسته و همچنین به عنوان یک 10 بسته سفید گزینه است.

18 دلار در آمازوناین می تواند تنها ماهیگیری شما تا به حال نیاز به یک بار بچه خود را شروع می شود chomping در جامدات. آن را ساخته شده از فوق العاده انعطاف پذیر, مواد غذایی سیلیکون است که می تواند شسته شده و بارها و بارها و حتی پرتاب آن را در ماشین ظرفشویی. این چهار قابلیت تنظیم اندازه پس از آن رشد خواهد کرد با کودک خود را از طریق سال اول و فراتر از آن. پدر و مادر نیز با قدردانی از نام تجاری است که آگاهانه از این مواد استفاده می کنند و هدف را شامل نمی شود هر گونه مواد شیمیایی مضر مانند پی وی سی و BPA. تاریخ و زمان آخرین اما مطمئنا نه کم شما را خنده هر زمان که شما در حال تمیز کردن مواد غذایی از این ماهیگیری. آن را یکی از پرفروش bibs به لطف روزنوشت های خنده دار, سخنان مانند "اجرا می شود که جهان ؟ دختران" و "آن من که سگ اجازه دهید بیرون" به "من می دانم که GUAC اضافی است" و "خوراک من و به من بگویید که من بسیار است."

15 دلار در آمازون

وقتی که می آید به کسانی که اولین bibs شما باید برای کودک شما واقعا همه چیز در مورد ابتلا به تف کردن شیر یا فرمول و یاوه سرایی کردن. به همین دلیل بسیار مهم است برای گرفتن تمام این در یک ماهیگیری و نه در لباس شایان ستایش او پوشیدن ؟ خوب قرار داده و به سادگی آن را موجب صرفه جویی در شما را از انجام پوند بر پوند از لباس های شسته شده در هر روز و نیز نگه می دارد کودک شما گردن و قفسه سینه خشک (که بیشتر مانع از سوزش). این bibs ساخته شده از عدن + anais را infamously نرم پارچه پارچه است که در جذب بیشتر از خود را به طور منظم فروشگاه دلار bibs. چه چیزی بهتر از همه این است که این اندازه در این bibs مناسب است از طریق سال (0-5 به دقیق) به طوری که آنها باید خدمت شما به خوبی گذشته بهترین ماه است.

20 دلار در خرید و فروش نوزاد

دلیل خوبی وجود دارد که این ماهیگیری بیش از 3,500 رتبه 4.5 ستاره. نه تنها آن را پوشش لازم ماهیگیری اصول و مجهز به catch-all جیب اما بچه ها از ذهن نیست با پوشیدن آنها! در واقع بسیاری از زمان آنها به سختی متوجه آن است. امضای خود پارچه نرم است اما آن را با دوام—ساخته شده از BPA-پی وی سی-وینیل-, آب - و سرب مواد. اگر چه آنها مانند پارچه آنها فقط به عنوان آسان برای شستشو به عنوان آنهایی که سیلیکون—فقط پرتاب راست خود را به لباس های شسته شده ماشین به جای استفاده از ماشین ظرفشویی خود را و اجازه دهید آنها را خشک و در عرض چند دقیقه. آنها ساخته شده به شما دو سال اول از 6 ماه تا 24 ماه.

15 دلار در آمازوناین نوع ماهیگیری شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن در بچه خود را در مهد کودک, چرا که آنها فوق العاده مقرون به صرفه و آنها ارائه پوشش بسیار عالی. آنها ممکن است در نگاه اولیه (و آنها) اما آنها این کار را انجام و آنها را به صورت فله. "پدر و مادر مانند نازک و در عین حال ضد آب پارچه که در واقع راحت برای بچه های خود را" سهام Potock. آنها همچنین ماندن در لطف پلاستیکی دو جرقه بزند که کودک نو پا-اثبات اما نه پدر و مادر-اثبات (ترجمه: آنها نه درد در گردن برای شما یا کودک شما). حتی اگر آنها پارچه شما می توانید آنها را در سینک با کمی آب و صابون و یا دستگاه شستشو و خشک کردن آنها را.

20 دلار در آمازون

وجود دارد هر چیزی که Ikea نمی فروشند ؟ شما می توانید خود را در اتاق نشیمن مبل اتاق خواب, میز کنار و بچه خود را با نام تجاری جدید ماهیگیری با یک طرف شامی کباب سوئدی. Potock شخصی است طرفداران این ماهیگیری به دلیل آن را در نزدیکی غیر ممکن است برای ایجاد ظروف سرباز یا مسافر زمانی که بچه خود را با پوشیدن آن است. "این راحت و آسان برای قرار دادن در, اما نه چندان آسان به تکان شدید و سخت با تشکر از دکمه مخصوص قلاب' در بازگشت," او می گوید. جیب جلو جلب هر گونه مواد غذایی در حال سقوط و یا نشت و آستین بلند محافظت از هر گونه ساز و برگ زیبا بچه خود را ممکن است ، آن را عاری از هر گونه مواد مضر از پی وی سی به فتالات و دستگاه قابل شستشو است به زندگی خود را کمی آسان تر است.

7 دلار در IKEA

انتظار نداریم که بچه خود را برای برنده شدن هر "ژله خوار" مسابقات با این عجیب و غریب به دنبال لباس پیچیده در سراسر بدن خود را در طول صرف غذا, اما شما می توانید انتظار برای کاملا رایگان-ظرف غذا آشپزخانه هنگامی که او انجام داده ، به عبارت ساده این است که در مورد به عنوان پوشش کامل به عنوان یک ماهیگیری می شود اما دلیل خوب است. "پدر و مادر سوگند به سهولت پاکسازی با وجود اندازه بزرگ می گوید:" Potock. "شما فقط آن بریزید و پاک کردن آن را در سینک آشپزخانه." آن را آسان به را خاموش و تشکر به گردن و بازو و حفره است که باید الاستیک لنت به جای snappers نوار چسب و کلیپ. و مانند بسیاری از دیگران در بازار امروز, آن را نیز BPA و پی وی سی-رایگان.

$27 در آمازوناگر شما می دانید شما می خواهید برای رفتن سیلیکون ماهیگیری مسیر (که برای شما بسیار عاقلانه) اما احساس نمی مانند توپخانه بیشتر از $10 در هر ماهیگیری در نظر گرفتن این محاکمه و درست با نام تجاری است که تقریبا 6,000 4.5-بررسی ستاره در آمازون است. باور کنید یا نه, آنها حتی ارائه یک عمر تضمین بازگشت پول. بله! اگر کودک شما نمی مانند ماهیگیری در برخی از نقطه ارسال آن برای بازپرداخت. این توله سگ ساخته شده از 100 درصد مواد غذایی سیلیکون درجه و رایگان از پی وی سی است. در حالی که شما قطعا می توانید بازی شیر یا خط آنها را در ماشین ظرفشویی اکثر منتقدان می گویند وجود دارد بدون نیاز به آن—فقط شستشو آنها را در سینک با آب و صابون. دکمه مانند دلبستگی است که به راحتی بسته و باز با یک دست و جیب فقط به اندازه مناسب برای گرفتن تنقلات. رنگارنگ دو بسته نیز مبارک و درشت و روشن ساخت تمام kiddos لبخند.

16 دلار در آمازون

حالا که شما خود را کردم ماهیگیری وضعیت مربع دور فراموش نکنید که بقیه بچه باید دارا. اتمام همه ما مامان تصویب کودک بهترین دنده.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب