8 بمب حمام هر Mama دارم (برای Bathtime ما امیدوار به)


Drugstore Beauty Bath Bombs

خود مراقبتی ضروری است! همه ما می دانیم که. اما اجازه می دهد تا واقعی: در حال حاضر گزینه برای من زمان تقریبا غیر موجود. با خانواده خود و همه با هم به خانه وجود ندارد دقیقا بسیاری از مکان شما می توانید فرار به زمانی که شما نیاز به یک مقدار سزاوار استراحت از کار آموزش و هر چیز دیگری شما در حال حاضر نیاز به انجام در یک روز. Mamas به همین دلیل آن را احتمالا زمان به نوبه خود در وان حمام خود را به بیش از یک محل ساده و تمیز— به نوبه خود شما را به یک آبگرم لحظه.

بنابراین رفتن و روشن کردن kiddie اسباب بازی و پیچ و تابدار حمام mat. قرار دادن بچه ها به رختخواب و اجرای یک حمام لوکس را برای خودتان. اگر شما می خواهید به تجربه حتی بیشتر رها کردن در یک حمام آرام بخش بمب. داخل حمام, بمب جدید حمام حباب; آنها حاوی اسانس های طبیعی, عطر, و حتی رنگ های زیبا که تبدیل لحظه ای.

در زیر هشت از بهترین حمام بمب و بمب حمام مجموعه برای حمام خود را زمان لذت بردن است. شما آن را از طریق دیگر از روز. اجازه دهید نوشیدنی که!

اگر شما عشق را به افراط در یک شبانه خیس, خرید این مجموعه از 12 آلی بمب حمام برای خودتان است ایده آل برای زمانی که شما نیاز به یک pick-me-up. یک شب شما ممکن است سعی کنید, طراوت, اکالیپتوس, نعناع یا زنجبیل مرکبات و یا رفتن برای بیشتر اسطوخودوس آرامش بخش, وانیل یا عسل و وانیل. مواد تشکیل دهنده تمام سولفات-رایگان, گیاهی, و, gluten-free, بنابراین اگر شما هر گونه حساسیت پوست شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد استفاده از آنها. آنها همچنین نگاه رنگارنگ و صدای فش فش به عنوان شما آنها را در آب اما خوشبختانه دور و لکه دار نمی وان خود را. آمازون کاربران در عشق با انواع وسوسه انگیز بوی گفت: آنها خود را تمام حمام بوی شگفت انگیز است. یک منتقد نوشت: “من شده است به دنبال کیفیت, داخل حمام, بمب که نمی خواهد صدمه دیده پوست حساس من. این ترک پوست نرم و بو ، من دوست دارم تلاش جدید بمب حمام در هر زمان.”

25 دلار در آمازوناگر شما شده است به جستجو برای یک بمب حمام مجموعه خود را شبانه مراسم اما خاموش هستند همه روشن رنگ اصلی آنها معمولا در شما قدر این جعبه ساده آبی و سفید بمب. اینها گردد از مواد طبیعی مانند عصاره حاوی روغن های ضروری مانند نعناع و اوکالیپتوس وانیل و روغن نارگیل است که همه احساس فوق العاده مرطوب کننده بر روی پوست خود را. در داخل پیدا خواهید کرد دو نعناع و اوکالیپتوس دو وانیل و اسطوخودوس دو سنبل پرتقال شیرین بمب در دسترس برای شما مهم نیست که چه نوع از روز شما تا به حال. هر آنچه شما انتخاب می کنید هر یک از آنها به نوبه خود وان دوست داشتنی سایه بی سر و صدا, دریا آبی است که به همه آرام vibes. یکی از درخشان مؤلف در سایت آمازون گفت: “پس از یک روز سخت من ساخته شده یک حمام و با استفاده از یک شکوه بمب حمام و OMG! استرس ذوب دور. آنها بوی شگفت انگیز و چپ آب صاف و رضایت بخش است. این نیز یک هدیه فوق العاده جعبه آنها در آمده است نیز بسیار زیبا هستند.”

19 دلار در آمازون


هر کس سزاوار یک لوکس خیس در حال حاضر و دوباره—بنابراین اجازه ندهید که قیمت برخی از گران تر از بمب حمام شما خاموش. این به شدت توصیه می شود مجموعه ای از پنج زیبا, داخل حمام, بمب از Suave فقط 4 دلار در هدف چه قیمت عالی! آنها هنوز فاقد پارابن و عطر و طعم شیرین flaves مانند آب نبات پنبه نم نم شکر کوکی و تمشک شکلات. هدف خریداران به این ستایش بالا با یک منتقد نوشتن “من باید با تکیه بر Suave نام تجاری برای محصولات مراقبت از پوست برای بسیاری از زندگی من, بنابراین من فکر کردم من می خواهم ببینید که چگونه آنها انجام در داخل بمب فضا. رنگ من شگفت زده در چگونه فوق العاده خود را در نسخه است! نه تنها بوی آن مانند یک حزب در حمام, پوست من احساس نمايد. این یک مینی درمان آبگرم برای بخش کوچکی از هزینه های دیگر, داخل حمام, بمب مارک. من امیدوارم که آنها همچنان به انتشار عطر جدید.”

$4 در هدف


داخل حمام, بمب است که به عنوان دو حمام هنری? شما پردازنده با این مجموعه زرق و برق دار است که می آید که در یک مینی وان حمام به شکل سبد خرید هدیه است. شما با افتخار این نمایش در فضایی خود را و می خواهم به همه پیشرو خانمها در زندگی خود را به عنوان یک هدیه است. هر بمب در صدر است با خیلی خشک گلبرگ ها یا شکوفه های. که به خوبی بوی معطر اما طبیعی ، شما لذت بردن از انواع وسوسه انگیز بوی مانند ماگنولیا گل یاس, عسل بادام شکوفه های گیلاس و اقیانوس سعادت. آنها نیز پر از کره درخت روغن قلم و تغذیه ویتامین E به طوری که آنها خوب هستند و مرطوب در خشک یا پوست کسل کننده. یک هدیه محبوب این مجموعه دارای بیش از 172 مثبت چهار ستاره در بررسی بر روی آمازون و کاربران می گویند شما به راحتی می توانید repurpose وان آنها در آمده است. یک منتقد نوشت: “این یک هدیه شگفت انگیز من برای قدیمی ترین خواهر زاده من. من انتظار داشتم که کوچک ترین چیزی که شاید با یکی-اینچ, داخل حمام, توپ, اما این چیزی که بسیار جذاب است! بمب حمام چهار اینچ در قطر و وان بسیار زیبا! ما در حال حاضر با استفاده از وان حمام برای تمام موهایش روابط و scrunchies و به نظر می رسد بزرگ با دکور. محصول بزرگ!”

30 دلار در آمازونشما سزاوار برخی از درخشش در زندگی خود را — و این دقیقا آنچه شما می خواهید هنگامی که شما سفارش “روح پاک کننده با زرق و برق نقره” بمب حمام. از بند باز کردن درخشش درونی خود را با این ریخت و پاش-ارزش بزرگ, داخل حمام, بمب, و شما خواهد بود با عرض پوزش. آن را حاوی ضد التهابی نمک فرنگی اصل و پاک کننده کائولن خاک رس. علاوه بر آن حاوی مرطوب کننده و روغن نارگیل بنابراین پوست شما احساس فوق العاده نرم است. انتشار آن را در حالی که در وان اضافی گازدار, تجربه, بیش از حد. اگر چه این بمب حمام می آید در 14 رنگ (آب نبات نیشکر و pinkalcious نیز سرگرم کننده) ما در حال گرایش به سمت زرق و برق آنهایی که احساس می کنم فقط مقدار اضافی همه ما می تواند با استفاده از در حال حاضر. نگران نباشید آنها نمی خواهد ترک هر sparkly باقی مانده خود را در وان یا و شستن سمت راست زمانی که شما انجام می شود و از غوطه ور شدن. بیش از 220 آمازون به کاربران داده اند این شست تا با نوشتن “من روح پاک جیر جیر است. من عاشق این بمب حمام. آن را ترک نمی کند وان, سیاه اما از آن ساخته شده من احساس می کنم خیلی لذت بخش است. فقط غوطه ور شدن در وان آب سیاه و زرق و برق ساخته شده من بد شکسته روح لبخند. من مجبور به خرید دوباره در پاییز درست قبل از یک ماه کامل برای پاکسازی روح من دوباره. ممکن است آن را به یک مراسم.” ما آنقدر در.

$11 در آمازون


احساس سرخوردگی در مورد وضعیت فعلی جهان ؟ پیوستن به باشگاه! پس از آن پیش بروید و رها کردن یک F-bomb—نه اطراف خود را kiddos فقط در وان. این سرگرم کننده “F” بمب حمام بسیار مناسب برای تاکید نوین گراش در همه جا. این سنبل عطر و بوی فوق العاده آرام بخش و حتی آن را حاوی یک پیام هنگامی که حل شده. شما می توانید احساس خوبی در مورد خرید چرا که آن را ساخته شده از فقط چند مواد تشکیل دهنده و صنایع در U. S. A., بیش از حد. به علاوه, آن را نمی خواهد خود را لکه دار وان یا ترک هر مانده بنابراین شما در حال برنده شدن وجود دارد. پیام طنین آمازون برای کاربران که با توجه به این کودک بیش از 720 بررسی مثبت است. یکی نوشت: “من دو یکی برای من و دیگری برای مادر من در قانون ما هر دو آنها را دوست داشت! بوی شدید بود و باور آن را ندارد خود را لکه دار وان آن برگ پوست شما را نرم و ابریشمی قیمت شگفت انگیز بود و کمی بخت و اقبال داخل شدند و بیش از حد زیبا! قطعا خرید دوباره.” فقط $5 ما در حال حاضر می خواهید به هدیه آنها را به هر کس ما را بیشتر دوست دارم بیش از حد.

5 دلار در آمازون


مطمئن ترین بمب های حمام بسیار رنگارنگ و اضافه کردن یک بوی معطر به حمام معمول خود را. آنها می توانند خیلی بیشتر از فقط در خدمت زیبایی, هدف, هر چند. این نابغه طبیعی بخار بمب از فریدا نوزاد یک ضد احتقان در یک بمب حمام— مناسب برای زمانی که شما و یا خود را kiddos هستند احساس. این بمب ها حاوی عصاره اوکالیپتوس و روغن اسطو خودوس عادی. هنگامی که در ترکیب با آب گرم حمام و بخارات آنها ارائه راحتی برای یک سرماخوردگی یا آنفولانزا بنابراین شما می توانید نفس کشیدن کمی بهتر است. آنها بی خطر هستند برای آنهایی که کمی خود را به عنوان طولانی به عنوان آنها بیش از دو سال. مامان در آمازون سوگند آنها را به عنوان آنها در حال حاضر بیش از 700 مثبت چهار ستاره بررسی است. یکی رها mama نوشت: “من هرگز نمی باید این دست دوباره آنها شگفت انگیز هستند! بوی قریب به اتفاق قربانیان است و من دوست دارم که آنها طبیعی هستند و امن است. راه مناسب برای تسکین آنهایی که کمی ما و کمک به آنها برای تنفس بهتر زمانی که آنها بیمار هستند. همچنین من 6 ساله می یابد آن را می شود بسیار هیجان انگیز پرتاب بمب حمام در آب است که واقعا سرگرم کننده است. فریدا نوزاد موجب صرفه جویی در روز یک بار دیگر.” سفارش یک بسته از سه یا 10 و مطمئن شوید که به سهام برای سال آینده را در فصل سرد است.

8 دلار در آمازوناگر تنها محصولات ارگانیک و طبیعی زیبایی برای شما مناسب است, شما این قدر رنگارنگ مجموعه ای از هشت بمب حمام از Hanza. محصولات خود را از رنگ های مصنوعی ساخته شده و با رنگ های طبیعی است که نمی خواهد ترک یک لکه در وان خود را برای شما اسکراب کردن بعد. هر یک از این بمب حمام ارائه می دهد متفاوت “منظور است.” یک شب شما ممکن است سعی کنید “آرامش” با سنبل و وانیل و سپس حرکت بر روی “تعادل” است که شامل candlewood مریم گلی و گشنیز نفت است. دیگر باید سعی کنید است “سرخوشی” پر از گل رز و گل یاس و روغن برای زمانی که شما می تواند با استفاده از کمی وضوح در زندگی خود را. این مجموعه ای است که مورد علاقه جمعیت در آمازون با بیش از 4,300 چهار و نیم ستاره به بررسی. یک منتقد که به آنها ستایش بالا گفت: “این تنها خوب بو بمب حمام من در بازار یافت تا کنون. هر نام تجاری دیگر من سعی کردم هر دو به من می دهد یک سردرد یا من حالت تهوع. این بسیار با طراوت و بوی هر حال در واقع طبیعی و آرام بخش – و نه مانند عجیب و غریب ساختگی مواد شیمیایی ساخته شده توسط یک ماشین و یا کسی بدون بینی. من به شدت توصیه می شود و همچنین آنها را هدیه بزرگ.”

$27 در آمازون

آماده به افراط در برخی از بیشتر از خود مراقبت ؟ ما رو بیشتر اقدام به خرید برای مادر توصیه می شود سلامتی و pampering.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de