79-Year-Old پدر بزرگ می شود, YouTube, آشپزی, ستاره پس از از دست دادن شغل خود را


Grandpa-youtube-cooking-star
Tito Charly/Youtube

پس از از دست دادن شغل خود به دلیل coronavirus “تیتو Charly” تصمیم به شروع به پخت و پز خود را نشان می دهد

برخی از روز شما فقط نیاز به تماشای شیرین, مرد مسن با خوشحالی پخت و پز در آشپزخانه خود را به شما یادآوری می کنند که هنوز هم وجود دارد خوب در جهان است. زمانی که این مرد تا به حال به رها کردن شغل خود را به عنوان یک مواد غذایی بگر بعد از همه گیر ضربه او تصمیم گرفت تا شروع به پخت و پز نشان می دهد با کمک خانواده خود و در حال حاضر یک احساس یوتیوب — همه در سن مناقصه ها و مزایده 79.

برخی از ما تلاش کرده اند ما دست در برخی از نان موز و یا ساخت خمیر ترش از ابتدا در حالی که قرنطینه اما کارلوس “تیتو Charly” Elizondo ترک همه ما در گرد و غبار. در ماه گذشته و یا پس Elizondo شده است پخت و پز همه چیز از chilaca چیلس پر شده با میگو و chorizo به ceviche به گوشت خشک با piloncillo و حتی پنیر کبابی را با گوشت و chorizo و سپس قرار دادن درس های خود را در کانال یوتیوب “تیتو Charly” جهان برای لذت بردن از.

Elizondo بود با خوشحالی مشغول به کار پاره وقت در یک فروشگاه مواد غذایی در مونتری, مکزیک به مدت هفت سال تا زمانی که این بیماری همه گیر آمار است که او را مجبور به ترک شغل خود و در خانه بمانند. به جای احساس متاسفم برای خود او داوطلب خدمت سربازی به کمک دخترش و نوه برای کمک های فنی و شروع فیلمبرداری پخت و پز خود را. مردم به سرعت تنظیم و Elizondo در حال حاضر تقریبا 400,000 مشترکین به کانال.

Tito Charly پخت و پز نشان می دهد آیرس هر یکشنبه در یوتیوب و اگر چه این فیلم ها به زبان اسپانیایی شما می توانید به دنبال همراه با زیرنویس اگر شما نمی دانید که زبان و به سرعت استاد برخی از خوشمزه خود را-به دنبال اسنک, پیش غذا, دسر و غذا. و یا شما فقط می توانید ترک آن را به عنوان است و به نظاره نشست و گوش دادن به یک مرد به وضوح پرشور در مورد آنچه او می کند که آن را خالص سرگرمی سالم و بی خطر به تماشای. نرم افزار نکته: مطمئن شوید که شما چیزی برای میان وعده از آنجا که فیلم های خود را خواهد شما را به طور جدی گرسنه است.

Elizondo, مرد زن مرده با سه فرزند و شش نوه وجود دارد متوقف نمی. او همچنین ایجاد خط خود را از مواد تشکیل دهنده او با استفاده از در دستور العمل های خود را مانند پنیر chorizo و خشک گوشت که او مبادرت به فروش مستقیم به مصرف کننده. تمام محصولات در دسترس برای خرید از طریق سرویس پیام واتساپ شماره 811-102-6685 Reforma گزارش. متاسفانه برای کسانی از ما در ما محصولات خود را در دسترس هستند فقط در مونتری, Saltillo, San Luis Potosí, چیهواهوا, Torreón, و, Guanajuato در مکزیک اما Elizondo می خواهم به گسترش کسب و کار خود را رشد می کند. البته او می کند.

“من همیشه مثبت بوده است, من می خواهم برای دیدن آینده,” او گفت:. “وجود دارد هیچ impossibles همیشه وجود دارد یک راه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im