7,572 سن مدرسه کودکان و نوجوانان در تنسی باید آزمایش مثبت برای COVID-19


Kids-In-Tennessee-Diagnosed-With-COVID-19
Volanthevist/گتی

بیش از 7,500 تنسی کودکان و نوجوانان باید مثبت COVID-19 آزمون, اما مطمئن شوید که اجازه باز کردن مدارس در چند هفته

شروع ترم پاییز فقط چند هفته دور در بسیاری از مناطق آموزش و پرورش و کل ایالات متحده است که هنوز هم به شدت بحث که آیا و چگونه بازگشایی مدارس می توانند در کلاس های حضوری به این بیماری همه گیر کوروناویروس با شدت گرفتن است. ما هنوز هم نمی باید بسیار واضح و روشن پاسخ در مورد چگونه COVID-19 تاثیر می گذارد کودکان و نوجوانان و یا نقش آنها در گسترش این بیماری است. اما ما قطعا می دانیم که آنها می تواند تبدیل به آلوده — 7,572 کودکان در سن مدرسه در تنسی به تنهایی آزمایش مثبت است.

تنسی وزارت بهداشت ارسال شده در اطلاعات در مورد آزمون مثبت در کودکان و نوجوانان بین سنین 5 و 18 — پس بچه ها که حضور در کلاس های حضوری اگر مدارس برای بازگشایی به زودی. در حالی که تعدادی از کودکان و نوجوانان آن سنین که آزمایش مثبت برای COVID-19 تکان دهنده است کارشناسان می گویند تعداد واقعی است که در واقع به احتمال زیاد بسیار بالاتر است. از آنجا که کودکان تمایل دارند که بیشتر علائم خفیف بیماری آنها به طور معمول تست شده برای آن به خصوص در میان تست کمبود عرضه. وجود دارد هیچ گفتن که چگونه بسیاری از کودکان در سن مدرسه را در واقع قرارداد coronavirus.

در تنسی فقط سه تا از بچه ها فوت کرده اند از COVID-19. اما بدیهی است که سه تا از بچه ها بیش از حد بسیاری از. و بدون در نظر گرفتن چگونه بیمار این بیماری باعث می شود بچه های ما باید در مورد توانایی خود را برای گسترش coronavirus — به معلمان خود را پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ خود ضروری کارگران و همسایگان و هر کس دیگری با آنها در تماس با کسانی که ممکن است در معرض خطر بالاتر در معرض خطر عفونت است.

دانشمندان هنوز در حال مطالعه راه virus کودکان و نوجوانان تاثیر می گذارد و چگونه آنها می توانند کمک به گسترش آن به دیگران است. یک مطالعه با مقیاس بزرگ در کره جنوبی نشان داد که کودکان و نوجوانان بیش از 10 سالگی می تواند گسترش COVID-19 فقط به عنوان به خوبی به عنوان بزرگسالان می تواند. و در فلوریدا مقامات به تازگی اعلام کرد که 31.1 درصد از کودکان و نوجوانان که در حال آزمایش برای coronavirus — نزدیک به یک سوم از آنها — بازگشت نتایج مثبت است. این به ما می گوید که آیا آنها تمایل دارند که علائم شدید یا نه بچه ها کاملا می تواند گرفتن ویروس. و اگر آنها در آن آنها می توانند تقریبا قطعا کمک به گسترش آن در جوامع خود.

در حالی که CDC دستورالعمل برای بازگشایی مدارس انتقاد سیاسی آنها تن آکادمی اطفال آمریکا صحبت کرده است در برابر باز شدن مدارس قبل از آن را کاملا امن برای انجام این کار.

“بازگشت به مدرسه مهم است برای توسعه سالم و رفاه کودکان, اما ما باید به دنبال بازگشایی در راه است که امن است برای همه دانش آموزان, معلمان و کارکنان” AAP گفت: در بیانیه ای در اوایل این ماه. “علم باید درایو تصمیم گیری در خیال بازگشایی مدارس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>