7-سال مراحل شایان ستایش ‘مینی مدل” پس از خود را پرستار بچه رقص لغو شد


kid-makes-prom-for-sitter-1
بکی Helton چپمن/Facebook

این شایستگی اجتماعی فاصله تا کنون مدل

به عنوان سالمندان مقابله با از دست رفته عطف مانند حافظه های فوق, ورزش و فارغ التحصیلی یک متفکر هفت ساله تصمیم گرفت به تعجب خود را پرستار کودک با او بسیار خود را “احساسی” پس از رقص او لغو شد.

هفده ساله راشل چپمن با حضور Sanderson دبیرستان در کارولینای شمالی بود و طبعا ناراحت زمانی که او senior prom لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. خوشبختانه او پرستار بچه به پسر انداخت که او شایستگی پارگی کیسه آب خود را.

کورتیس راجرز می خواستم به تشویق راشل تا با کمک مادر خود را از او میزبانی, نوجوانان, برای, شام, رقص و کاملا احتمالا cutest تصاویر شما تا کنون دیده ام.

“راشل شده است یک پرستار بچه برای کورتیس برای بیش از یک سال است. هنگامی که او متوجه شد او senior prom لغو شد, او می خواست برای پرتاب یک برای او” راشل مادر بکی چپمن مشترک در Facebook صفحه. “کامل با غذاهای مورد علاقه, گل, و, رقص, Curtis (و مادر) کشیده بهترین, اجتماعی دور مدل تا کنون.”

بکی می گوید مامان ترسناک او خوشحال بود برای به اشتراک گذاشتن برخی از خبر خوب برای همه است که اتفاق می افتد در جهان است. “او یک بچه است. به طوری که ملاحظه,” او گفت: در حالی که اضافه کردن که او daughted برای مراقبت از پسر بچه برای بیش از یک سال است.

کورتیس نگاه تیز خود را در بررسی سه تکه کت و شلوار و پاپیون که همسان راشل لباس. او همچنین ساخته شده مطمئن شوید که جفت باقی مانده شش پا جدا و با استفاده از یک استخر رشته حفظ مناسب اجتماعی فاصله ساخت و او را متفکر ترین مدل تاریخ در تاریخ همه تاریخ پارگی کیسه آب.

بکی Chapman

کورتیس به وضوح همه چیز برنامه ریزی شده را به آخرین جزئیات. گل نشسته در جدول همراه با درخشان شراب سیب آهنگ های مورد علاقه خود را و او مطمئن ساخته شده او راحت در طول رقص بخشی از شب را با پرتاب کردن کفش های خود را در جای پای برهنه در چمن. او حتی او را شگفت زده کرد با یک مینی “promposal” دو روز قبل از این رویداد بزرگ است. این برای تلفن های موبایل مانند یک مدل کامل برای من است.

“من تصمیم گرفتم که ما باید فقط انجام این کار در حال حاضر به دلیل coronavirus مردم پایین در افسردگی,” کورتیس گفت WBNS 10 تلویزیون. او حتی موفق به دریافت مورد علاقه خود را برای شام — Chick-fil-A و مخلوط. “من می دانم که ما تا به حال همه چیز او را دوست دارد,” او گفت:. “مهم نیست که چه چیزی اتفاق می افتد به شما. این مسائل چه اتفاقی می افتد به مردم شما را دوست دارم” پسر گفت.

با وجود این واقعیت است که راشل نمی کنید برای تجربه اولین انتخاب برای پارگی کیسه آب مادر او می گوید: این واقعیت است که کورتیس’ قانون محبت است که رفتن ویروسی معنی زیادی است. ما خوشحالیم که بسیاری از مردم در پاسخ به آن” بکی گفت: مامان ترسناک. “[این] خوب به گسترش برخی از شادی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de