preparing-for-remote-learning-1
مامان ترسناک و PixelsEffect/گتی

آن را اجتناب ناپذیر به نظر می رسد که همه ما خواهد بود به رهبری بازگشت به آموزش از راه دور در برخی از نقطه در این پاییز یا زمستان. چرا ؟ مردم حضور احزاب تابستان تراکم بارها و رستوران رفتن در تعطیلات و نگه داشتن خود را در ماسک. Can you hear me آه کشیدن? COVID-19 نرخ صعود بیمارستان ها سبب شیوع و برخی از مردم فقط نگه داشتن در زندگی خود بهترین زندگی که اگر جهان ندارد به جهنم رفته در یک handbasket.

من یک فرد فعال و من فکر می کنم هوشمند آن است که ما در مجموع دنده تا برای آموزش از راه دور. این که آیا شما در حال حاضر تصمیم گرفتند برای آن است یا نه بر اساس منطقه مدرسه خود را ارائه راه وجود دارد ما می توانیم در حال حاضر آماده برای-آینده امکان پذیر است. بسیاری از ما آموخته و ما درس (جناس در نظر گرفته) در بهار زمانی که مدارس بسته شده است. E-یادگیری آسان نیست اما با داشتن یک طرح جامد در جای خود شاید از آن خواهد شد بهتر است برای بار دوم در اطراف. در اینجا راه من آماده شدن برای فاصله-یادگیری در حال حاضر.

راه اندازی یک تعیین شده فضای یادگیری.

کار برای ایجاد یک راحت و مینیمالیستی فضای یادگیری برای کودک خود را. آیا آنها ترجیح می دهند یک میز, روی میز آشپزخانه و یا شاید یک beanbag صندلی در طبقه ؟ خرید هر سازمانی ضرورت مانند پوشه ها و مخازن. اجازه می دهد کودک خود را به فرد فضایی مطمئن شوید این هر دو سرگرم کننده و کاربردی است اما اجازه نمی دهد آن را به هم ریخته بود. آیا کودک شما ترجیح می دهند که آرام و حفظ حریم خصوصی و یا یک فضای ایده آل برای آنها که در یک فضای عمومی? اگر شما پدر و مادر چند فرزند, مطمئن شوید که به در نظر گرفتن هر یک از نیازهای خود را و تنظیمات.

خرید دستگاه های جدید و یا پرس و جو در اوایل در مدرسه فرزند خود را.

ما به سرعت متوجه شدند ما بچه های باستانی iPads ها نمی شد آن را قطع زمانی که آن را آمد به فاصله-یادگیری است. ما از آن ساخته شده اما اعتراف میکنم که آن چیزی جز لذت بخش است. هنگامی که ما در نهایت شروع به تحقیق در مورد دستگاههای Chromebook آنها به فروش می رسد در همه جا. ما نمی همان اشتباه را دو بار در خرید یک Chromebook در تابستان امسال و به آن دادگاه اجرا به مطمئن شوید که آن را ملاقات فرزند ما از راه دور و یادگیری نیاز دارد. همچنین بررسی خدمات اینترنت خود را به دیدن اگر شما پهنای باند برای دیدار با کنترل از راه دور یادگیری خواسته است.

اگر یک دستگاه جدید نیست و در بودجه خود را بررسی کنید با منطقه مدرسه خود را; که باید براش وام بگیرم دستگاه های در دسترس برای خانواده هایی که می توانید دسترسی به یک خود را, اما آن را ممکن است اول بیا اول خدمت پس از تماس با آنها را قبل از بازگشت به مدرسه با عجله.

سوال در مورد فرزند خود IEP.

برخی از مناطق re-بازدید دانش آموزان IEPs (به یاد داشته باشید کسانی که فردی برنامه های آموزش و پرورش ایجاد شده برای دانش آموزان با نیازهای ویژه) و خیاطی آنها را به صورت از راه دور-آموزش. این کاملا حیاتی است چرا که یادگیری در یک کلاس درس با یک فرد معلم و یادگیری از طریق یک دستگاه با یک ریموت معلم هستند نه در همه یکسان است. بیش از فرزند خود زمان IEP با دقت و شروع به ایجاد یک لیست از ایده های در مورد چگونه هر اسکان و هدف این ملاقات می تواند در محیط خانه با پشتیبانی از مدرسه.

ایجاد یک برنامه.

Kids with remote controls
kate_sept2004/گتی

روال جادویی است چرا که انتظارات را حس ثبات را به خصوص در این وضعیت بی ثبات. روال نیز کمک می کند تا مجموعه ای از یک کودک برای موفقیت است. شما نمی باید فوق العاده خاص مگر که آنچه کودک شما نیاز دارد. مطمئن شوید که روال خود را به یک تعادل خوب از مدرسه و استراحت برای ورزش و مواد غذایی است. ما کارهای به ما در زندگی روزمره بیش از حد چرا که آنها دو به عنوان یک استراحت از یادگیری و همچنین جنبش است. باید مجموعه ای از خواب بیدار زمان کودک شما شروع به کار و حتی مهمتر از یک نقطه توقف.

برنامه زنگ تفریح حتی برای بچه های بزرگتر.

کاملا مطمئن شوید که شما در ساخت ناخالص جنبش (زنگ تفریح) معافیت برای اطمینان از فرزند شما دچار خستگی در حالی که همچنین حفظ یک بدن سالم است. بازی عالی برای ویتامین D3 در معرض قرار گرفتن و تغییر از مناظر اما اگر که ممکن است گزینه های دیگر وجود دارد. کودک شما می تواند انجام یک رقص و یوگا, تصویری, انجام کارهای عادی و روزمره که شامل جنبش (جارو به عنوان مثال) و یا استفاده از هر نوع ورزش و دنده شما. اگر شما را محدود فضا, گزینه های خوب شامل وزن یک مینی ترامپولین و باندهای ورزش. یکی دیگر از گزینه است برای رفتن برای یک پیاده روی با هم.

تشویق دانش آموز به معلم در ارتباط است.

شما تکرار می کنم شما معلم فرزند خود را. شما قطعا یک حمایت و یک راهنمای, اما هنگامی که امید بستن (و یا اینکه مجبور به) از راه دور یادگیری آن مهم است که شما توانمند سازی کودک خود را برای برقراری ارتباط با معلم خود را هنگامی که آنها در تلاش و یا سوالات. علاوه بر این, شما نمی خواهید به کودک خود را هدایت نادرست. من قطعا نمی واجد شرایط به آموزش کلاس ششم ریاضی, برای مثال. من قطعا می توانید سعی کنید برای ارائه به وضوح اما واقعیت این است که من همیشه نمی توانید انجام دهید. اگر کودک شما کوچکتر شما قطعا می توانید برقراری ارتباط با معلم فرزند خود نمایندگی ولی خود را شامل kiddo هنگامی که شما در حال نوشتن یک ایمیل.

انتظارات خود را پایین.

پدر و مادر را به سرب در آموزش از راه دور. این به این معنی تنظیم تن. اغلب والدین را تشویق به فشار بچه های خود را به آستانه, اما ما نیاز به به یاد داشته باشید که همه ما در میان فوق العاده موقعیت استرس زا است. چه چیزی مهم تر از کمال علمی و “رول افتخار” است که فرزندان ما فیزیکی و روانی و عاطفی و سلامت—به عنوان به خوبی به عنوان خود ما. ما همچنین نیاز به گسترش کلاس به مربیان بسیاری از آنها پدر و مادر خود را. آن را خوب به مانند السا و “let it go”—هر “آن” است که در هر یک از ما تجارب یادگیری الکترونیکی.

آموزش از راه دور است که به چالش کشیدن برای همه ما اما می توان آن را موفق تر با برخی از فعال کار می کنند. حتی اگر شما را انتخاب کرده اند برای فرد در یادگیری در این زمان وجود دارد یک احتمال قوی است که از راه دور-یادگیری در کودک خود را در آینده ای نزدیک. من نوع خود احساس می کند بهتر از دانستن است که ما یک طرح جامد در محل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر