7 راه برای به دست آوردن بچه خود را به لذت بردن از حمام


گرفتن بچه های کوچک در داخل و خارج از حمام به نظر می رسد مانند آن را باید آسان گزاره درست است ؟ اما بچه های خود را ممکن است به التماس متفاوت. این که آیا شما رو به محور خود را kiddo به آب و یا شما رو pruny انگشتی پری دریایی-سرحال که هرگز می خواهد به خارج شدن ما رو راهنمایی آن را کمی آسان تر است.

  1. DIY, داخل حمام, مداد رنگی

چیزی وجود دارد به طوری سرگرم کننده در مورد نقشه کشی در مسائل شما قرار نیست برای قرعه کشی. کودکان و نوجوانان عشق را داخل مداد رنگی و رنگارنگ تر بهتر. مشکل این است که لیستی از مواد تشکیل دهنده می تواند…کمی ترسناک است. پاسخ? خود را بسازید. بچه های خود را خواهد یک انفجار ساخت این و شما را دوست دارم دانستن دقیقا آنچه را در آنها است.

2. حمام افتاب

وجود ندارد بسیاری از بچه ها که عاشق شدن آب ریخت و بیش از سر خود را. و هنگامی که آب کمی شامپو در آن ، اگر فرزند شما به خصوص مخالف به کل شامپو چیزی دریافت شستن مو از راه در ابتدا از حمام. که راه بقیه زمان می تواند زمان بازی. ایده دیگر این است که برای دریافت ارزان اما فوق العاده موثر حمام افتاب. در تنگنا گرفتن یک بطری ورزشی به صدای فش فش دور کف قبل از آن در یکی از کوچک خود را ،

  1. بدن بزرگ را بشویید

بیایید صادق باشید: این یک بیت از یک بدون هیچ زحمتی برای خرید های مختلف بدن برای هر عضو خانواده است. آن را به یکی که کار می کند و می شود همه پاک از سر تا پا در حالی که همچنین ترک پوست خود را نرم و هیدراته. اوه, و ترجیحا با یک لیست از مواد تشکیل دهنده که نمی کند نیاز به یک رشته شیمی به عنوان خوانده شده! عاج مرطوب کننده بدن مناسب برای تمام خانواده است. این ژل شستشو طراحی شده برای پوست های حساس از رنگ پارابنها و فتالات. شما می دانید عاج انجام شده است این برای 140 سال است. آنها واقعا آن را.

  1. وان زمان پخش

اگر یک کمی شما را توسط کشیدن پای خود را در مورد گرفتن آب آن را بخوان-a-همراه است. یک حمام لیست پخش است یک راه عالی برای دریافت تمایلی بچه ها را به حمام. این یکی از بزرگ اما اگر یک کمی شما را به برخی از آهنگ های مورد علاقه خود را ایجاد کنید با تمام حمام خود را زمان بازدید. قبل از اینکه شما آن را می دانم, او شروع به معاشرت حمام با آرامش و داشتن سرگرم کننده است.

  1. دنج ردا و سهامی خاص

چه کسی دوست ندارد دنج ردا? یا یک جفت تازه از خواب? (راستش داشتن یک تازه پاک کردن جفت از لباس خواب تحویل هر شب باید بزرگتر از بزرگم زندگی اما ما نه تنها هنوز وجود دارد.) اگر خود را خاص زمان حمام سد است نه گرفتن کودک خود را در آب اما آنها راپس از حمام مشوق واقعا می تواند کار کند. راه اندازی یک کمی نظافت ایستگاه با یک بازی سرگرم کننده مسواک, شانه, شاید حتی یک آینه است. نظافت آیین طبیعی انتقال بین حمام و خواب snuggles.

  1. اسباب بازی و بازی

اگرچه برخی از فوق العاده اسباب بازی حمام خارج وجود دارد, شما ممکن است تعجب که چگونه بسیاری از اشیاء خانگی متداول می توان به شگفت سرگرم کننده (و رایگان!) زمان حمام, سرگرمی. ظروف پلاستیکی و لیوان می تواند ساعت – ok دقیقه از سرگرم کننده به عنوان بچه های آنها را پر کنید تا و ریختن آنها. ماکارونی صافی یکی دیگر است که به نظر می رسد متحیر می کند آنهایی که کمی. آنها می توانند به تماشای آب از طریق این سوراخ کوچک و بیش از بیش. حتی استخر رشته فرنگی برش به 6 اینچ بخش می تواند به اندازه کافی انگیزه برای حتی بیشتر تمایلی bathers به یک شیب.

  1. شیرین Storytime

برای بسیاری از ما زمان حمام می آید درست قبل از خواب. گرفتن بچه ها به سرعت پایین و شروع به باز کردن از پیچ از روز کار شماره دو درست پشت آنها را پاک کردن. بنابراین به جای خواندن یک داستان قبل از خواب, چرا یک حمام داستان ؟ بعضی از بچه ها واقعا لذت بردن از خواندن در حالی که در وان. شما حتی می توانید از چراغ کم نور کمی به مجموعه ای از خلق و خوی و خود را kiddo یک پیام روشن است: این روز رو به اتمام است.

پایان روز می تواند گیج کننده زمان است. اعتماد ما: ما می دانیم که برخی از روزها آن را احساس می کند مانند تنها گزینه در حال هرج و مرج و یا هرج و مرج کنترل شده. بنابراین یکی از بهترین راه هایی برای ایجاد حمام بیشتر سرگرم کننده است برای استراحت. آیا بهترین خود را برای ترک استرس بستن تمام روز را سست به پایان می رسد قبل از شروع شبانه روزمره مانند حمام. خودتان را برای موفقیت با ابزار مناسب و شما ممکن است پیدا کردن که یکی از کوچک خود را در حمام بهترین بخشی از روز خود را.

رایگان رنگ پارابنها و فتالات, عاج جشن بیش از 140 سال از آوردن ساده و تمیز برای خانواده ها در همه جا با مرطوب کننده بدن. عاج محصولات جدید طراحی شده به طور ملایم بر روی پوست با استفاده از خالص و هدفمند مواد تشکیل دهنده قابل اعتماد برای نسل های. بازدید Ivory.com برای کسب اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>