60 سریال محبوب تاریخ که بیشترین نمره IMDB را دارند – یک پزشک

سریال میدان سرخ ماجرایی جنایی، اکشن و هیجانانگیز دارد. پس اگر عاشق فیلمهایی با این ویژگی هستید حتما از تماشاگران ثابت سریال میدان سرخ خواهید شد. سریال American Horror Story در ژانر ترسناک قطعا یک مرجع شناخته میشود که بعد از دیدن بعضی سریال ها یا آثار سینمایی در این ژانر به یاد آن خواهید افتاد. در شروع داستان این تیم موفق به نفود به محل سرقت میشود ولی آنها هدفی بسیار بزرگتر در سر دارند و باید برای هدف خود که 2400 میلیون یورو هست 11 روز را با 67 نفر گروگان در محل سرقت پشت سر بگذارند. دیدن این سریال به خاطر کیفیت ساخت و موضوع بسیار جالب است و به شدت توصیه میشود ولی اصلا تضمین نمیکنم که در ادامه از این سریال خیلی لذت ببرید، هرچند که به فصلهای آینده این سریال به شدت امیدوار هستم و امیدواری بنده هم به خاطر حضور نویسنده توانایی همچون استیون نایت و کارگردانی فرانسیس لارنس میباشد، که هرکدام در زمینه ساخت آثار دیدنی خود را اثبات کردهاند. این سریال براساس خاطرات مردم محلی پریپیات ساخته شده است و روایتگر ماجرای واقعی چرنوبیل میباشد که به عنوان یکی از بزرگترین فجایع انسانی در تاریخ از آن یاد میشود. درمجموع آنچه در رابطه با سریال خوب بد جلف وجود دارد این است که دو شخصیت اصلی یعنی پژمان جمشیدی و سام درخشانی در هر قسمت ماجرای دو رفیق را به نمایش میگذارند که در برخورد با هر چالش با حداقل ذکاوت و هوشمندی رفتار میکنند که همین ممکن است مخاطب را به خنده وادارد.

خلاصه داستان: ماجرای عاشقانهای که در دهه شصت و در بحبوحه قانونها و عرفهای سخت، شکل میگیرد و در گیرودار دور زدن این قوانین گریزناپذیر ماجراهایی پیش میآید که این اثر را شایسته تماشا میکند. او به شکل غیرمنتظرهای صاحب ثروت بادآوردهای شده و از شخصیت قبلی خود فاصله میگیرد. در این سریالها مفاهیمی مثل عشق، از خودگذشتگی، صبر و تعامل درست بین اعضای خانواده به زیباترین شکل نشان داده شد. این خانواده مشکلات فراوانی دارد ولی به زندگی ادامه میدهد و اعضای این خانواده هم برای حفظ آن دست به هر کاری میزنند و هم برای آن مشکل جدید میتراشند. فرهاد و شهرزاد هم جزو طرفداران پروپاقرص دکتر مصدق بودند تا اینکه فرهاد را به جرم اتهام به قتل و توطئه علیه سلطنت دستگیر میکنند و بهپای چوبه دار میکشند اما بزرگآقا جان او را نجات میدهد درحالیکه خیالهایی در سرش دارد. سازندگان دل تمام تلاش خود را کردهاند تا الگوها و قراردادهای ساوپاپراها و سریالهای عامهپسند ترکی و لاتین را در فضایی بومی بهکار بگیرند. سریال واندا ویژن، یکی از بهترین سریالهای خارجی 2021 محسوب میشود که با درخشش ستارهی این روزهای هالیوود یعنی الیزابت اولسن توانست محبوبیت زیادی به دست آورد. سریال همگناه در ژانر خانوادگی اجتماعی هماکنون در حال پخش است و پیشبینی میشود با توجه به تیم بازیگران پرستاره و اعتباری که کیایی در سالهای اخیر کسب کرده از پربینندهترین سریالهای امسال باشد.

پخش فصل دوم این سریال با نام دراکولا از بهار ۱۴۰۰ شروع میشود. عوامل درحال آمادهسازی برای ساخت فصل دوم هستند. حالا تمامی اعضای پادکست بازداشت میشوند تا فصل اول سریال با یک کلیفهنگر بزرگ به پایان برسد. درواقع دعوای تدی با زوئی باعث شد تا او از ساختمان سقوط کند و با اینکه او به عمد این کار را نکرده بود، اما متوجه میشویم که تیم کونو واقعا صحنه را دیده است. ژاله او را که مشکل مالی دارد، برای کار به شرکتی که خودش در آنجا بهعنوان گرافیست مشغول به کار است، معرفی میکند. خلاصه داستان: ژاله کبیری، همسر جدید کامران کامرواست که براى او جشن تولد گرفته و همه آشنایان و دوستان را دعوت کرده تا ثروتش را برایشان به نمایش بگذارد. بسیاری از طرفداران آن ها منتظر هستند تا این دو را در نقش هایشان ببینند . ادنکیرک در نقش یک وکیل تبهکار به اسم جیمز مکگیل است که بعدها به سال گودمن تغییر نام میدهد، در این مجموعه به ایفای نقش میپردازد. بختیاری با اشاره به تصاویری از این دو مجموعه که در نمایشگر استودیوی برنامه پخش میشد اظهار کرد: اتفاقاً لوکیشن این سریالها همان خانه معروف «خانواده محترم آقای رجبی» بود که در تیتراژ پایانی سریالها میآمد و تبدیل به ضربالمثل شده بود.

خلاصه داستان: شهرزاد داستان عاشقانهای بین دو زوج عاشق است. سریال ملکه گدایان ساخته حسین سهیلی زاده، یک اثر عامهپسند است که با چاشنی از مایههای ملودرام و تا حدودی معمایی، مخاطب را سرگرم میکند. خلاصه داستان: آرمین (ساعد سهیلی) جوانی ۲۵ ساله و دانشجوی تیزهوش کامپیوتر؛ توان برقراری ارتباط با آدمها را ندارد و بیشتر وقت خود را با سایت کتابخوانیاش که خودش ساخته butterfield 8 دانلود فیلم میگذارند. آرمین در شرکت با بهمن (حسین یاری) رئیس شعبه، آناهیتا (لیلا حاتمی) نامزد بهمن، هاله (آزاده صمدی) منشی شرکت، نادر (حمیدرضا آذرنگ) از اعضای هیئتمدیره شرکت مادر و مروارید (ویشکا آسایش) همسر نادر و یکی از اعضای هیئتمدیره شرکت مادر آشنا میشود. متاسفانه گاهی در کارهای کمدی بازیگرانی را میبینیم که فقط متکی به متن هستند و اگر نویسنده و کارگردان به آنها نپردازد چیزی برای ارائه ندارند و بیننده هم متوجه این ضعف میشود. ضمن اینکه کارهای کملوکیشن و کمهزینهای هستند و تولید آنها نسبت به سایر گونههای سریالسازی راحتتر است. جدای از اینکه لحن و فضای سریال با سلیقه خانوادههای ایرانی جور درمیآید، این نکته را هم نباید از یاد برد که امروز، ستارگان سریال نسبت به زمان انتشار اولیه وضعیت کاملا متفاوتی دارند.

ایندکسر