6 دلیل “اردوگاه نخست’ می تواند کمک به هر کس زندگی بهترین زندگی خود را در این تابستان


Hispanic girl relaxing in kiddie pool

در این سال بوده است…خیلی. در واقع به دنبال بازگشت در نیمه اول سال 2020 آن را احساس بیشتر شبیه به یک دهه است. به یاد داشته باشید ژانویه است ؟ چگونه ما میخوام واقعا توانید آن را همه با هم در این سال ؟ Ha! ما آنقدر جوان و بی گناه است.

در حال حاضر اینجا تابستان است. و چون ظاهرا 2020 نمی خواهد که آن را به هر راه دیگری به نظر می رسد مانند بسیاری از اردوگاه ترین پارک های تفریحی و ورزشی هنوز هم اتفاق می افتد. حتی در بهترین زمان این امر می تواند یک بیت از یک بد شانسی است. اما پس از گذراندن زمستان تبدیل شدن به تعجب! – معلمان در هر موضوع و همه نمرات ما خسته!

بنابراین چه چیزی ما در حال حاضر ؟

ما اردوگاه نخست که چه. با برنامه ها و فعالیت های به نگه داشتن همه درگیر و فعال آمازون اردوگاه نخست است که در اینجا به صرفه جویی در تابستان.

تابستان سنت مانند کمپینگ رفتن به ساحل و سفرهای جاده ای ممکن است نگاه کمی متفاوت است این سال است. اما این بدان معنا نیست که آنها نمی توانند هنوز هم تن o’ سرگرم کننده است. با کمپ نخستخود بچه ها می تواند سرگرم کننده و فعال ماندن و یادگیری بدون توجه به جایی که شما هستند. که به نام زندگی خود را بهترین زندگی و ما در اینجا برای آن است.

هنوز هم متقاعد نشده? به عنوان خوانده شده.

1. شما فقط به پایان رسید که یک معلم; شما لازم نیست که به یک اردوگاه مشاور

برای بسیاری از ما فکر آینده با یک ایده برای یک بازی سرگرم کننده و غنی سازی فعالیت پس از چند ماه از آموزش مجازی است که به اندازه کافی به آن را به روی واقعی اشک. خدا رو شکر اردوگاه نخست فراهم می کند فعالیت برای همه نوع از سرگرم کننده در تابستان — از ساختمان سرپوشیده آتش (منهای آتش واقعی البته) برای ساخت یک هتل اشکال (بله واقعا!).

2. جست و خیز گناه مادر

اگر ما صادق بودن در اینجا همه ما تا به حال که تابستان لحظه. یکی که در آن شما فقط در مورد در نقطه که در آن شما دست بچه های خود را در تمام دستگاه ها و می گویند: “در اینجا. دیوانه.” اما ما نیست چون ما می دانیم که گناه خواهد بود خرد. اردوگاه نخست حذف گناه مادر با پروژه هایی که نگه داشتن بچه ها مشغول و فعال – حتی اگر آنها فقط یک اشکال پیدا کردن ماموریت خود را برای هتل اشکال.

3. آن را به کلیپ بورد خود را

شما می دانید که چگونه اردوگاه مشاوران همیشه که کلیپ بورد? یکی که به نظر می رسد حاوی برخی از مرتب کردن بر اساس کلمات سحر و جادو است که حرکت بچه ها یکپارچه از ورود به صبح و میان وعده به فعالیت های غنی سازی به, هوای آزاد, زمان ؟ با اردوگاه نخست در حال حاضر شما به کلیپ بورد و بهترین بخش این است که این پروژه ها و فعالیت اتفاق می افتد در برنامه خود را. میان وعده زمان هر زمان که شما می خواهید آن را به. بیشتر ایستاده در سینک در حالی که شما شال a string پنیر تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید بعد.

4. جدید تابستان سنت

مطمئن شوید که همه چیز کمی متفاوت است این سال است. این بدان معناست که وجود دارد یک فرصت برای کشف چیزهای جدید خانواده خود را دوست دارد به انجام با هم مانند طراحی تابستان خود را در اردوگاه تاج (که شما می توانید در حال حاضر قطع هر تابستان). شما واقعا می توانید آن را سرگرم کننده و به یاد ماندنی تابستان بدون توجه به آنچه. چرا که بهترین بخش از تابستان است لگد زدن به عقب کاهش کمی و فقط لذت بردن از وقت خود را با هم. اردوگاه نخست کمک خواهد کرد که شما در پیدا کردن راه های جدید برای آن رخ می دهد.

5. تقویم دریافت نمی کند به عنوان رئیس این سال

تلاش برای رسیدن به آن اردوگاه با waitlist, برروی آن بکشید در اطراف دیگر اردوگاه های آن را به کار انتخاب road trip تاریخ گرفتن حق هفته کار می کنند. راستش وجود دارد برخی از املاک روشن طرف به انجام تابستان با سرعت خود را. در این سال چاک تقویم خود را و انجام کارها در زمان خود است.

6. اردوگاه باز و رایگان برای همه!

اردوگاه نخست رایگان است (بله F-R-E-E) و باز برای تمام خانواده. شما لازم نیست به یک عضو نخست به آن دسترسی تابستان سرگرم کننده و بسیاری از فعالیت های استفاده از منابع شما احتمالا در حال حاضر در اطراف خانه. اردوگاه نخست ارائه می کند بسیار جذاب اردوگاه مضمون پیشنهادات برای اعضای نخست را بیشتر از عضویت خود را – مانند تنظیم به آمازون اصلی سربازان صفر در روز نخست تصویری برای یک شب فیلم یا متراکم کردن به انواع آمازون موسیقی لیست پخش مانند پاپ برای تابستان. و یا چگونه در مورد لگد زدن به خواندن نخست خواندن در تابستان توصیه هایی مانند یک دیوانه در تابستان. واقعا وجود دارد چیزی برای همه: از دستورالعمل در یادگیری به باغ با upcycled جعبه به ایجاد خانه های بنیادی در آزمایشگاه اردوگاه نخست آن است.

اردوگاه نخست است و راه حل همه ما مورد نیاز در این تابستان. در این سال خواهد بود قطعا متفاوت از دیگران و چه کسی می داند ؟ شما ممکن است کشف راه های بیشتری برای تفریح فعال ماندن و حفظ یادگیری تمام تابستان طولانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>