آیا شما می دانید که همه 5G برابر است? متاسفانه برای آیفون 12 مشتریان به نظر می رسد که بسته به منطقه خود 5G آی فون می تواند ارائه دهد تا کمی سرعت های مختلف در مقایسه با دیگر نقاط جهان و یا حداقل این چیزی است که یک گزارش اختصاصی از فرقه از مک ادعا.

تبلیغات

بر اساس این گزارش به نظر می رسد که اپل آیفون 5G می تواند به فروش می رسد در هر یک از زیر 6GHz مدل یا یک mmWave 5G, مدل بسته به منطقه است. برای کسانی که آشنا نیستند 5G تکنولوژی در حال حاضر تقریبا تقسیم شده و در زیر 6GHz و mmWave. سابق می تواند ارائه سرعت تا 900Mbps و پوشش بهتر و توانایی نفوذ اجسام جامد مانند دیوار.

دوم ارائه خواهد شد سریع تر از سرعت آن می تواند رسیدن به نظری با سرعت 5Gbps اما آن را کوتاه تر محدوده و ممکن است خیلی خوب در عبور از دیوار. کشورهای مختلف و حامل باید به تصویب فن آوری های مختلف از 5G در این لحظه و در این گزارش ادعا می کند که بسته به منطقه و حامل آیفون 12 می تواند به فروش می رسد یا با زیر 6GHz فن آوری و یا mmWave فن آوری است.

هر دو قطعا خواهد شد به طور قابل توجهی سریع تر از LTE اما ما مطمئن هستیم که این تصمیم (اگر درست باشد) خواهد بود برانگیز اما پس از آن دوباره ما فرض کنید شما خود را حامل با تشکر (یا تقصیر) برای آن است.

در زمینه اپل >تلفن های همراه >شایعات. بیشتر بخوانید درباره 5g و آی فون. منبع: cultofmac

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de