50 زرگران ایجاد کرده اند 50.000 دلار کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان به مطالعه طراحی

بیش از دو هفته گذشته به معترضان در سراسر کشور و بسیاری از سراسر جهان سخن گفته اند در برابر دیرینه مسائل نژادی و نابرابری بسیار گفته شده است در مورد چگونه برای ایجاد واقعی تغییر پایدار است. مشکلات فراگیر است و هیچ راه حل واحد اما طلا و جواهر جامعه به شدت برای پرداختن به یک موضوع مهم—دسترسی به فرصت—به عنوان آن مربوط به صنعت خود را.

روز چهارشنبه یک گروه پنجاه و طراحان طلا و جواهر و طلا و جواهر مرتبط با کسب و کار اعلام کرد: ایجاد یک $50,000 وقف برای دانشجویان رشته طراحی طلا و جواهر در نیویورک مد موسسه فن آوری است. در حالی که طلا و جواهر به ویژه در بالاترین سطح است و نه در طول تاریخ شده است و جمعیت بسیاری از مردم از رنگ این موقوفه با هدف تنظیم صحنه برای نسل جدید و متنوع تر صدای به رشد در صنعت طلا و جواهر.

ایده این بود که تخم برنت نیل وینستون, افزایش طلا و جواهر ستاره شناخته شده برای او جوشان طرح و Randi Molofsky و مگان فلین Petropoulos بنیانگذاران برای مرجع آینده یک طلا و جواهر فروش و روابط عمومی سازمان است که نشان دهنده نیل. آنها رسیده به شبکه خود را از دوستان صنعت—از جمله علامت های تجاری مانند کتی Waterman, Sidney, Garber مارلا هارون و Ky Kilcollin—و در عرض دو روز آنها را مطرح $50,000.

“ما واقعا می خواستم برای کار با دیگر دوستان همفکر و همکاران در آموزش و پرورش مبتنی بر ابتکار می گوید:” Molofksy. “ما کاملا آگاه است که سیاه و طراحان در طول تاریخ کمتر در صنعت ما و در دسترس است اولین کلید برای ساخت یک تغییر معنی دار.”

در حالی که سیاه و طراحان بدون شک است که یک اقلیت در طلا و جواهر هنر اسمیت Memorial Scholarship Fund نام به افتخار پیشگام اگر جنبهی سیاه و سفید طلا و جواهر که به مبارزه طلبیده انتظارات برای تبدیل شدن به یکی از زمینه پویا ترین استعداد. متولد در کوبا در سال 1917 به جامائیکا پدر و مادر اسمیت ثابت در میان اواسط قرن روستای گرینویچ معماران و طراحان است. هر دو سیاه و آشکارا گی, اسمیت زمانی موفقیت های قابل توجهی با مجسمه, مدرن, جواهرات فرسوده توسط امثال دوک الینگتون لنا هورن و النور روزولت. اسمیت که گذشت در سال 1982 بود نه تنها مرز شکستن به دلیل هویت خود را; طرح های خود را دفاع و پشتیبانی کاملا مدرن و زیبایی است که تحت فشار قرار دادند و جواهر از سنگ مملو از لوازم جانبی پوشیدنی آثار هنری.

وقف امیدوار به حمایت بیشتر از کسانی که کمتر صدای در کمک به دنیای طلا و جواهر به عنوان یک کل. وجوه را به سمت یک دانش آموز کامل دخول یا نام نویسی در جا دو-سال طراحی طلا و جواهر برنامه با شروع سال آینده. و آن را به عنوان یک باز موقوفه معنی—تذکر—شما بیش از حد می تواند کمک این برنامه این است که هنر اسمیت Memorial Scholarship Fund بود مداوم ابتکار برای نسل زرگران.

“هدف ما این بود برای ایجاد چیزی است که در زندگی از طریق باز کردن وقف می گوید:” نیل وینستون. “به عنوان یک جا آلوم آن را فوق العاده لذت بخش برای ایجاد یک میراث ماندگار است که اجازه خواهد داد که این طرح برای حمایت از دانش آموزان برای سال آمده است.”

آن را الهام بخش و نشان از حمایت از صنعت طلا و جواهر که nimbly با هم متحد به منظور بالا بردن وجوه در روزهای اولیه از Covid-19. در حالی که بسیاری از مارک های مد در حال حاضر در واکنش به موارد بیشتر آشکار نژادپرستی است که به تازگی ظاهر جواهرات بودند را به اقدام در جهت مثبت تغییر دهید. در اینجا به امید این اولین بار است که از بسیاری از بیشتر به آمده است.

وقف برای کمک های مالی از هر مقدار. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا برای کمک تماس Randi Molofsky در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de