5 درخشان جدید با کیفیت بالا-طلا و جواهر ساعت منتشر شده در سال 2020

سازمان دیده بان لوکس مارک شده اند ارائه مجازی rollouts خود را از آخرین ساعتهای از اواخر ماه آوریل و در علاوه بر این به tourbillons جهان تایمر و chronographs همیشه آرزو با جمع آوری طلا و جواهر و تاب با الماس و سنگ های قیمتی نیز شده اند جلب توجه خود را هوشمندانه مشبك. در اینجا نگاهی به پنج خیره کننده آغاز بکار:

Maillon د کارتیه بالا-دیده بان طلا و جواهر

Cartier Maillon de Cartier Watch

کارتیه Maillon د کارتیه تماشای حسن نیت ارائه میدهد از کارتیه

فکر می کنم از یک ساعت مچی مانند یک تعصب-برش لباس شب, و, که, کامل, پریدن کردن نقطه کارتیه جدید, گاه شمار مجموعه Maillon د کارتیه. “Maillon” ترجمه به “لینک” و کارتیه گرفته شده است که عنصر ساده برای ایجاد یک دستبند که هنرمندانه torqued و در عین حال صاف بر روی پوست نه بر خلاف یک پارچه ابریشم برش روی تعصب. گردد در 18 عیار سفید و زرد یا رز طلا Maillon de Cartier ساعت شروع در $25,100 اما در پایان بالا است این طلا و جواهر سبک محدود به 20 قطعه و قیمت مناسب در صورت درخواست. 18 قیراط طلای سفید مورد تاج شماره گیری و دستبند مجموعه با 301 درخشان-برش الماس در مجموع 4.84 قیراط با اضافی 96 tsavorites در بند. الماس در 16 mm x 17 mm شماره گیری در حال افست با آبی و سبز لاک الکل. این Maillon د کارتیه قطعه است که انتظار می رود برای رسیدن به در بوتیک در ماه سپتامبر.

دیور Grand Soir Reine Des Abeilles

Dior Grand Soir Reine Des Abeilles Watch

دیور Grand Soir Reine Des Abeilles دیده بان حسن نیت ارائه میدهد از دیور

در خانه کریستین دیور همه راهها به افسانه ای خیاط باغ و این درست آن گاه شمار آخرین مجموعه. با الهام از این ایده از زنبور عسل است که می تواند یافت می شود معلق در هوا در میان موسیو دیور مشهور گل رز, ساعت ساز ایجاد یک سری از 14 ساعت نیز هر یک از یک نوع و ویژگی های منحصر به فرد سنگ های قیمتی-تاب زنبور عسل در آن شماره گیری نمایید. این “Reine Des Abeilles” یا “ملکه زنبور” قطعه با آن خارج از مرکز جنبش کوارتز در ساعت 12 موقعیت گردد با 18 قیراط طلای زرد و به طور کامل و تاب با الماس سفید با 36mm برف-مجموعه ای از الماس شماره گیری آراسته با یک زنبور عسل ارائه شده در سفید و زرد و صورتی و طلا مجموعه با دور-مثلث – و گلابی-برش الماس و همچنین به عنوان مادری سفید پوست از مروارید و طلا فویل. قیمت بنا به درخواست.

پیاژه موردتوجه جشن قیمتی یاقوت کبود شیب

Piaget Limelight Gala Watch

پیاژه موردتوجه جشن دیده بان حسن نیت ارائه میدهد از پیاژه

پیاژه بوده است گر چه هنر خود را موردتوجه جشن ساعت پس از دهه 1960 با استفاده از عناصر مانند الماس و سنگ های زینتی برای ایجاد تجمل زنان ساعتهای. در میان جدیدترین سبک است که طول می کشد نشانه خود را از یاد 1973 طراحی. این 32mm موردتوجه جشن قیمتی یاقوت کبود شیب ویترین یک قاب مجموعه با 20 درخشان-برش الماس در مجموع 1.46 قیراط و 22 درخشان قطع یاقوت کبود در شیب سایه های آبی و در مجموع به 4.01 قیراط همه اطراف حکاکی شماره گیری آبی مینا. کاخ دکور دستبند در ضمن نیاز به هشت ساعت از دست حکاکی. قیمت بنا به درخواست.

Graff گل صد تومانی راز دیده بان

Graff Peony Diamond Secret Watch

Graff گل صد تومانی الماس راز دیده بان حسن نیت ارائه میدهد از Graff

میان لندن با الماس خانه آغاز بکار برای سال 2020 است این راز دیده بان به عنوان بخشی از آن آخرین گل صد تومانی طلا و جواهر و گاه شمار مجموعه است. این یکی از یک نوع قطعه امکانات 380 الماس سفید در سفارشی کاهش مجموع 30.86 قیراط لایه برای ایجاد یک اثر 3D در 18 قیراط طلای سفید النگو و یک pavé الماس شماره گیری نمایید. قیمت بنا به درخواست.

Vacheron Constantin Egérie Moon Phase Jewelry Timepiece

ساعت Vacheron Constantin Egérie Moon Phase طلا و جواهر گاه شمار حسن نیت ارائه میدهد از ساعت vacheron Constantin

یک mother-of-pearl ماه به نظر می رسد از پشت و شفاف یاقوت کبود کریستال ابرها در 37mm Egérie Moon Phase طلا و جواهر گاه شمار با ساعت vacheron Constantin. مکانیکی خود سیم پیچ ساعت در 18 عیار طلای سفید به طور کامل و تاب با 1,345 الماس در مجموع حدود 11.95 قیراط. محدود در تولید این قطعه با قیمت $164,000 است و انتظار می رسند در ساعت vacheron Constantin بوتیک بین اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>