5 قانون برای من در طول قرنطینه


Rules-For-My-Teens-During-Quarantine
Maskot/گتی

کل این چیز بیش از هر چیز تا به حال مکیده. حالات من در حال نوسانی بالا و پایین و همه من می خواهم به انجام است انتخاب کردن این تاج-ذخیره شده است. من خاص نیست برای داشتن این احساسات; من می دانم که هر کس دیگری است که این راه احساس.

این سخت است که در کودکان و نوجوانان ما بیش از حد. و در حالی که من خیلی آرام در طول کل این زمان ما باید به زندگی با یکدیگر با فرار به جز اتاق ما, من برخی از قوانین برای من در طول این بیماری همه گیر.

پس از همه آنها در بزرگسالان جوان است و می تواند پاسخگوی برخی از رفتارها و هنوز هم بکشید و وزن خود را در اطراف خانه. من همه برای رفتن سرکش در طول این زمان, اما ما لازم نیست به طور کامل اجازه دهید همه چیز را به گه. بنابراین من برخی از قوانین برای سه نوجوان زندگی زیر سقف من:

1. شما فراموش کار مدرسه ،

شما همه در یک سن که در آن شما نمی نیاز به یادآوری شود برای ورود به گوگل کلاس درس. شما نیز آگاه باشید اگر شما به نوبه خود در یک ماموریت در زمان بنابراین شما می توانید قطره من-نمی-دانم-این-بود-دیر عمل می کنند. همچنین اگر معلم خود را به ایمیل من به من بگویید شما نمی تکمیل کار خود را از آنجا که شما در حال درآوریم آموزش آنلاین برای برخی از نوع لوکس vacay شما می دانید مته: من جلو شما این پیام را می دهد و شما تا پایان روز به مراقبت از آن, و یا خود را تنها دروازه ورود به سرگرمی (تلویزیون و تلفن خود را) نشان خواهد داد تا در اواخر بیش از حد. همانطور که در نه تا زمانی که شما دست خود را در مدرسه.

شما هم هستم و من نمی خرید هر گونه عذر و بهانه.

2. شما ماندن از خانه است.

من اهمیتی نمی دهند اگر دامین چوپان و هیلی همه جلسه در محلی هدف به دست آوردن یک slushie. من نمی خواهید به شنیدن در مورد چگونه همه دوستان دیگر خود را در حال رفتن برای joyrides, حلق آویز کردن در هر یک از دیگر را از خانه و رفتن به اسکیت بورد. شما نمی خواهد آنها را به پیوستن به.

من انجام نمی دهد آن را به یک سوراخ. من آن را انجام می دهند چرا که آن را موجب صرفه جویی در زندگی می کند و من نمی خواهد که هر کسی در خانواده من مسئول گسترش این ویروس اگر من می تواند از آن کمک کند. شما می توانید انتخاب کنید به نفرت من و نه من درک نقطه و یا تحقق بخشیدن به این موقتی است و یک روز می آیند زمانی که شما می توانید قطع با تیم ملی خود را دوباره.

مجله در مورد آنچه که یک سر و دست شکسن, وفل, من هستم. پانچ بالش خود را. به دوستان خود بگویید در مورد خود را “overprotective” ، فقط می دانم که من نه تغییر ذهن من و اجازه دادن به نوزادان “قطع” تا زمانی که همه روشن است. پس گرفتن راحت است. آن را ممکن است در حالی که طولانی تر است. لطفا به یاد داشته باشید این قوانین متولد شد از عشق و دلسوزی برای سلامت کلی جهان به زندگی خود را خراب کردن.

3. شما کنترل خود را هنگامی که آن را می آید به وعده شگفت انگیزی است.

من آن خانه تمام وقت شما را می کشد به شربت خانه و یخچال. من گناه خودم. اما لطفا توجه داشته باشید اگر شما در حال خوردن صورت خود را خاموش از خستگی و یا را انتخاب کنید برای غذا خوردن تمام Pop-Tarts در یک روز, من نمی تواند اجرا شود به فروشگاه مواد غذایی به restock.

[got_chosen_ad]

ما همیشه رفتن به همه چیز در دست است که شما می خواهید. من را از رفتن به فروشگاه مواد غذایی یک بار در هفته: که در آن است. افرادی وجود دارند که لازم نیست که امتیاز پس از در نظر خودتان را خوش شانس حتی زمانی که ما اجرا از “چیزهای خوب است.”

هفته گذشته من منتظر در صف برای چهل و پنج دقیقه در باران فقط به فروشگاه. فکر می کنم که دفعه بعد که شما تصمیم به خوردن کل جعبه Cheez-خود را در یکی از نشسته به سادگی به خاطر آنها وجود دارد.

4. شما خواهد شد نگه داشتن اتاق خود را تحت کنترل است.

من انتظار نداریم که شما تنها عقب نشینی قادر به براق صفحات HGTV mag نه من مراقبت اگر شما در غذا خوردن وجود دارد. خودتان دست کشیدن. شما نمی خواهید پاک ورق ؟ سپس آنها را بشویید و خوب من. و اگر شما می خواهید برای ذخیره لباس های خود را بر روی زمین و تصمیم بگیرید که چه شما در حال رفتن به پوشیدن توسط rummaging از طریق یک پرسش برانگیزی-پاک کردن شمع, قدرت بیشتری به صداش.

اما من به آنها محدود است. هیچ بهانه ای برای نیم لیوان شیر شکوفا را به پنیر. لطفا همین حالا از خواب بیدار در شب و آبیاری در بطری نوشابه شما را در کف خود را. خود را کثیف, باسن, ظروف وجود دارد و قرار دادن آنها در ماشین ظرفشویی. و از همه چیز مقدس خود را طبقه نیست یک سطل زباله می تواند. ما باید دقیقا چهار نفر از کسانی که در خانه و نه یک حیوان. از آنها استفاده کنید.

5. شما شفقت.

شما خواهد بود نسیم تا حدی خود را با خواهر و برادر. شما با من. اگر شما در حال بیمار شدن از من و نمی خواهید برای دیدن من چهره بهانه ای خود را به اتاق خود. من شما را دوست دارم اما شانس من همان احساس و می تواند با استفاده از یک استراحت بیش از حد.

اقتصاد لرزان. بسیاری از مردم درآمد خود را از دست داده و یا از آن قطع شده است — این نیست که زمان زیادی را به بحث در مورد هر گونه مواد چیزهایی که شما می خواهید در حال حاضر. من لازم نیست برای شنیدن وجود ندارد هر گونه مواد غذایی در خانه.

من می دانم این است که یک زمان سخت را برای شما و فقط به خاطر شخص دیگری آن را بدتر نیست که روشن کردن بار خود را. اما لطفا به یاد داشته باشید: مردم در حال مرگ جهان بسیار نامشخص است در حال حاضر دوستان خود را ممکن است احساس واقعا پایین و شما ممکن است شنیدن از آنها.

دلسوزی. باید آن را برای دیگران و باید آن را برای خودتان. این زمان نرمال نیست و شما در حال رفتن به بسیاری از لحظات زمانی که شما احساس نمی طبیعی است. به جای شلاق (که من می دانم ممکن است اتفاق می افتد) برای کمک بخواهید. ما این رقم را با هم.

من به معنای واقعی کلمه اهمیتی نمی دهند اگر شما فقط تغییر لباس های خود را یک بار در هفته و یا می خواهید به نشستن در خارج در مراحل و انجام هیچ چیز برای یک روز کامل. به عنوان طولانی به عنوان شما در اینجا هستید سالم و احترام ما در حال رفتن به آن را از طریق این.

تمام عشق من

مادر خود را که در تلاش است بهترین خود را برای زنده ماندن این قرنطینه با شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de