5 طراحی اسرار 2021 Ford Bronco

اثبات این که اصلی Ford Bronco واقعا محبوب است که با مجموعه ای از مرمت خانه های که تخصص در مدل و restomods تولید می کنند. اما ما هنوز امیدوار و منتظر فورد آن را به عقب. پس ما منتظر برخی بیشتر. در حال حاضر که فورد در نهایت خود را نشان داد 2021 توسن, صف, مدل طراحان باز کردن در مورد روند و چگونه آنها ابداع یک آیکون.

Members of the design team for the 2021 Ford Bronco.

اعضای تیم طراحی برای 2021 Ford Bronco. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از شرکت فورد موتور.

شکل زیر تابع

“هنگامی که ما مجموعه ای را به منظور توسعه ماشین جدید ما می دانستیم که آن را به نگاه مانند یک توسن و آن را تا به حال به کار مانند یک توسن می گوید:” پل Wraith رئیس طراح توسن و توسن ، “وجود دارد هیچ تزئینی کروم یا زاید یک ظاهر طراحی شده, این همه کاربردی است. آن را در مورد به حداکثر رساندن حجم داخلی که کاربران می توانند دنده حمل و قرار دادن مطلب در بالای صفحه.”

او اشاره می کند که دو اندازه دوچرخه کوهستان مناسب می تواند درست در حمل و نقل منطقه است. به اوج خود رسید جلو گلگیر به نام دنباله مناظر کمک به رانندگان دیدن گوشه و کنار ماشین و می تواند به عنوان یک کراوات یا نصب فضا برای رفتن جوانب مثبت و یا مانند آن. عقب پنجره باز می شود به طور مستقل از درب عقب اتومبیل برای دسترسی آسان به پشت.

مشخصات خودرو خالص و ساده با بدن طرف و عمودی عقب پایان. است که می گویند که آن را بدون شخصیت—جدید توسن شیک ادای احترام به پیشینیان خود با آن دور چراغهای تک قطعه جلو پنجره مشبک یک قطعه دم لامپ و کنتراست رنگ سقف. توسن ورزشی در ضمن درب عقب اتومبیل-آماده با سیل لامپ که نور زمین که liftgate باز است و یک عقب محموله منطقه ای که تبدیل به یک جدول.

تمرکز بر روی مردم

“ما با قرار دادن انسان در مرکز ما فکر و قلم یک دسته کامل از معمول ما [طراحی] استودیو پروسه” Wraith به ما می گوید. “مردم می توانید تصاویر را از کیف پول خود را و داستان خود را برادر توسن یا یکی که پدر خود را به عنوان یک بچه; آنها در گذشته از طریق خانواده ها است.”

بر اساس آن داستان های شخصی, Wraith را در تیم ایجاد پنج ساختگی کاربران و طراحی توسن صف در اطراف آنها. “ما برای افرادی طراحی شده توسط نام و نام خانوادگی و ما درک خود را از امید و الهام و storyboarded که در اطراف” او توضیح می دهد.

Part of a design storyboard for the 2021 Ford Bronco.

طراحان storyboarded ماجراهای بر اساس تصور نوع کاربر. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از شرکت فورد موتور.

به جای نرم و صاف کردن طرح ها و تفاسیر به طور معمول ایجاد شده در مراحل اولیه طراحی خودرو بسیاری از اولیه توسن نقاشی بودند کمیک-استریپ-سبک خطی نشان رانندگان در عمل است. بسیاری از طراحان فورد خود را توسن داستان بیش از حد. فورد طراحی رئیس مارماهی کلوم, وام خود را در سال 1976 توسن به تیم طراحی به صورت دیجیتالی اسکن برای مرجع هنگامی که در حال توسعه مدل های جدید. و مولی Gillies که پدر بزرگ مشغول به کار بر روی نسل اول توسن کمک به مجسمه سازی خاک رس مدل های جدید توسن با استفاده از همان ابزار پدربزرگ خود گذشت.

Inspecting a clay model of the 2021 Ford Bronco.

بازرسی خاک رس مدل جدید Ford Bronco. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از شرکت فورد موتور.

انقلابی نمونه سازی

توسن تیم طراحی ساخته شده خود را در اوایل نمونه از بسته بندی مواد. “وجود دارد مقدار زیادی از موانع بر اختراع” Wraith می گوید. “ما به سرعت قادر به دیدن اندازه کامل مقیاس ماشین در عرض یک هفته یا بیشتر در زمان کوتاه تر فریم. آنها بسیار سریع و بسیار ارزان است. شما فقط می تواند خرد کردن قطعات و روکش آن را با VR [واقعیت مجازی]; آن چیزی بود که ما نیاز به چیزی نشان می دهد که بسیار واقعی تر از مدل های خاک رس.”

The use of virtual reality in designing the 2021 Ford Bronco.

با استفاده از واقعیت مجازی فعال تیم خلاق به سوئیچ فورا مختلف طراحی تم. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از شرکت فورد موتور.

با استفاده از VR فعال این تیم به سوئیچ فورا مختلف طراحی تم و مقایسه هر یک. و در حالی که فن آوری است که به امری عادی در طراحی امروز استودیو توسن تیم را گرفت و آن را یک گام بیشتر با استفاده از فن برای شبیه سازی باد و حرارت لامپ به تقلید خورشید صحرا. آنها همچنین برنامه ریزی جدید realistic backgrounds بنابراین طراحان می تواند تجربه به عنوان نزدیک که ممکن است احساس بودن خارج با ماشین. “ما مخلوط فیزیکی با مجازی عناصر برای کمک به حل مشکلات” توضیح می دهد که Wraith.

Scanning a 1976 Ford Bronco during the development process for the 2021 model.

فورد طراحی رئیس مارماهی کلوم, وام خود را در سال 1976 توسن به صورت دیجیتالی اسکن شده برای مرجع است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از شرکت فورد موتور.

نوآورانه مواد داخلی

یک چیز روشن بود به طراحان از ابتدا: توسن بود ، بنابراین این تیم نگاه فراتر از طراحی خودرو برای اطمینان از توسن می تواند ضرب و شتم و تمیز کنید تا به راحتی پس از آن. سیلیکون پوشش داده شده سوئیچ در داش ضد آب حفاظت الکترونیک در داخل. وجود دارد لاستیکی کفپوش با تخلیه و اختیاری تخلیه شمع بنابراین صاحبان می توانید شلنگ را به کل وسیله نقلیه پس از یک روز در شن و ماسه یا گل. برخی از تکرارها از توسن شامل دریایی-وینیل درجه صندلی که در حال کپک زدن و اشعه ماوراء بنفش-مقاوم در برابر.

Material samples collected for interior inspiration in the 2021 Ford Bronco.

مواد نمونه های جمع آوری شده برای الهام بخش داخلی. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از شرکت فورد موتور.

“ما زمان زیادی از الهام بخش از صنعت دریایی زیرا قایق دریافت بارید بر می گوید:” رنگ و مواد طراح خانم Coolsaet. “این آسان برای مردم را به فکر می کنم رنگ و مواد فقط به [وسیله] نگاه خوب اما قاطعانه هل دادن از پل [روح] به رفتن بیشتر و به آن فکر می کنم به عنوان یک طراحی صنعتی پروژه به جای طراحی خودرو واقعا مفید است.”

Designers work on colors and materials for the 2021 Ford Bronco.

طراحان کار بر روی رنگ ها و مواد را برای 2021 Ford Bronco. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از شرکت فورد موتور.

Coolsaet همچنین نکات که جدید توسن شامل چند تخم مرغ عید پاک: “مردم باید به دنبال در اطراف وسایل نقلیه خود را برای شگفتی است که در ساخته شده است,” او می گوید. Wraith نشان می دهد که یکی از کسانی که تصویر از یک سال 1966 توسن اچ به عقب شیشه ای که راننده می تواند تنها زمانی که به دنبال به آینه.

باهوش راه حل های ذخیره سازی

در گذشته داشتن یک خودرو با جابجایی درب و سقف های ساخته شده برای یک لجستیکی کابوس. در پاسخ توسن طراحان آمد تا با انتشار سریع آلیاژ نور, درب است که آسان به را خاموش و می تواند ذخیره شده در هیئت مدیره—جهان اول در بخش. درب های جمع شده در کیسه و می تواند به راحتی منتقل می شود. استاندارد دو و چهار درب hardtop مدل های مدولار سه بخش سقف است که می تواند گرفته شده و قرار داده و بر روی یک نفر. قابل حمل نرم بالا نیز موجود است. در داخل وجود دارد یک پیچ در نصب رک در داش بنابراین تلفن های همراه و یا دستگاه های دیگر نمی کردن در حالی که شما در حال خزنده بالا و پایین تخته سنگ. Seatbacks می توان با نصب اختیاری موله قلاب—با الهام از سفر کوله پشتی—برای فنجان چراغ قوه و دیگر دنده. با تمام فرصت ها برای سفارشی سازی در داخل و خارج Wraith وعده “هیچ دو Broncos خواهد بود دقیقا به طور یکسان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>