با فشردن پدال گاز و تغییر مقاومت الکتریکی میزان ولتاژ ورودی به ECU تغییر می کند و ECU با ارسال سیگنال مناسب میزان باز و بسته بودن صفحه تراتل را مشخص می کند. منیفولد هوا برای هر چهار سیلندر یک ورودی دارد، اما با نصب تراتل چهارتایی (IBT)، برای هر سیلندر ورودی هوای مجزایی تعبیه میکنیم که با این روش، میتوانیم با ورود هوای بهتر و دقیقتر به عمل احتراق کمک کنیم و درنهایت شاهد افزایش شتاب باشیم. بر عکس شایعاتی که می گفتند تعداد زیادی 206 بصورت ساخته شده وارد ایران شده باید گفت که تنها 191 دستگاه از همین تیپ 4 در ابتدا مخصوص جانبازان آن هم بصورت SKD وارد شد که بدان معنی بود که ماشین ها آماده و داخل جعبه ای بودند که میبایست صندلی ها و لاستیک ها روی آن نصب شوند. ورودی هوای موتور آن در بخش زیرین جای گرفته است و اطلاعات و شایعاتی به دروغ از آن منتشر شده بود. خرید خودرو بر اساس برند یا قیمت، فروش خودرو با چند کلیک، خدمات خودرو روی نقشه، اطلاعات فنی خودرو با …

همچنین کشور ژاپن نیز به زودی چند فروند دیگر از F-35 را دریافت می کند. هر پرواز این جنگنده برای این کشور بسیار گران تمام می شود و در نتیجه برای ماموریت های خاص و مهم استفاده می گردد. مقاوم بودن این کابل ها بسیار مهم است، چرا که باید فشار برق بالایی که برخی در باتری ها ایجاد می شود را تحمل کنند. این کار فرسودگی باتری و در مواقعی حتی انفجار آن را به دنبال دارد. گاز خوردن بی دلیل و به دنبال آن بالا رفتن دور موتور خودرو می تواند ناشی از چند مورد نقص فنی در خودرو باشد . اسرائیل از جمله نخستین تحویل گیرندگان این جنگنده است و اتفاقا درست چند روز پیش بود که مجددا تعدادی از آن را از آمریکا دریافت کرد. اگر خودرویی مثل پژو ۲۰۶ یا خودروهای داخلی دیگر در این کلاس داشته باشید، حتما چند باری با مشکل کپ کردن خودرو هنگام گاز دادن بعد از استارت زدن روبرو خواهید شد. این روزا یکی از جذاب ترین و سرگرم کننده ترین کار ها خرید و بازی کردن با ماشین کنترلی های سوختی هست… مساحت بال هواپیما ۴۶٫۵ متر، بارگیری بال آن ۳۰۶ کیلوگرم بر متر مربع، و طول آن ۱۵٫۳ متر است و به یک توپ مسلسل ۳۰ میلیمتری جیات ۳۰/۷۱۹B با ۱۲۵ گلوله مجهز است.

نسبت AFR بر اساس جرم هوا تقسیم بر جرم سوخت هست و استویچ بودن یعنی نسبت جرم تنظیم و درست باشه. خب شاید این سوال واستون پیش اومده باشه که سروو موتور چیست ؟ برخی مشکلات برای جنگنده F-22 گزارش شده است مانند حادثه سال ۲۰۱۳ که تازهترین سانحه F22 Raptor در سال ۲۰۱۳ اتفاق افتاد که در آن، این هواگرد به علت نامعلوم پس از پرواز در شمال اردن سقوط کرد. طراحی این هواپیما از سال ۱۹۸۳ در پی پروژه مشترک پنج کشور بزرگ اروپای غربی؛ بریتانیا، آلمان غربی، ایتالیا، اسپانیا و فرانسه برای ساخت یک هواپیمای جنگنده آغاز شد و در سال ۱۹۸۶ کمپانی یوروفایتر جیامبیاچ (Eurofighter GmbH) برای ساخت این پروژه تشکیل شد. فرانسه به دلیل اختلاف نظر در مورد نیازهای عملیاتی هواپیما خیلی زود از این پروژه خارج شد و طراحی جنگندهای کاملاً فرانسوی را پی گرفت. جنگنده مورد نظر یک هواپیمای جنگنده چندمنظوره نسل پنجم است که اکنون تحت آزمایش و توسعه نهایی قرار دارد. يه نكته رو در مورد تقويت موتور پژو حتما بايد بهش توجه كنيد و اون اينكه موتور ماشين شما از نظر تغذيه يا همون ورودي خيلي خيلي محدود شده و شما بايد بيشتر روي اون تمركز كنيد . داستان بازی Full Throttle در مورد یک گروه از موتورسواران به اسم پولکتز است که بن تروتل رهبری آنها را برعهده دارد.

سیستم به صورت اورژانسی بتونه به کارش ادامه بده و مدار دوم نقش ناظر مدار اول و همینطور جانشین در زمان مورد نیاز رو بازی میکنه . اف-۳۵ هواپیمایی پنهانکار، تکسرنشین و تکموتوره است که در وهله اول برای مأموریتهای هجومی هوابهسطح طراحی شده اما توانایی انجام مأموریتهای شناسایی و دفاع هوایی را نیز دارد. این هواپیما برای اجرای عملیات در هرگونه شرایط آب و هوایی در شب و روز طراحی شده است. بسیار جالب است که برای اولین بار جنگنده F-35 به رتبه سوم سقوط کرده و جایگزین آن در این رتبه به جت Eurofighter Typhoon تعلق گرفته است! داسو این هواپیما را جنگندهای همهمنظوره با قابلیت پنهانکاری نسبی توصیف کرده که قادر است همزمان وظایفی همچون برتری هوایی، بمباران اهداف زمینی، شناسایی و مأموریتهای بازدارندگی اتمی را ایفا کند. فروش انواع دستگاههای یخچال ماشین با قابلیت اتصال به برق اتومبیل و همچنین برق شهر فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی.