36 دانش آموزان دبیرستان در یک ورزشی اردوگاه تست مثبت برای COVID-19


sports-camp-coronavirus-1
ABC7 شیکاگو

36 دانش آموزان که با حضور همان دو و میدانی اردوگاه در شیکاگو تست مثبت برای COVID-19

این کشور در تلاش برای جلوگیری از coronavirus همه گیر اخلال داستان از توده عفونت ناشی از اردوهای تابستانی ادامه به عناوین برجسته بسیاری را به تعجب می کنم اگر گزارش های گسترده coronavirus عفونت در حال رفتن به تبدیل شدن به هنجار در هنگام بازگشایی مدارس. 36 دانش آموزان باید آزمایش مثبت در دریاچه زوریخ دبیرستان همه آنها شرکت در مدرسه ورزشی اردوگاه های هفته گذشته است.

ABC اخبار شیکاگو گزارش ورزشی اردوگاه دانش آموزان در دریاچه زوریخ, ایلینوی که تست مثبت ممکن است در واقع قرارداد این ویروس را در برنامه های اجتماعی قبل از اردوگاه حتی آغاز شده است. این دانش آموزان که تست مثبت در حال حاضر جداسازی و تمام ورزشی اردوگاه در مدرسه شده است به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی. علاوه بر این تعدادی از آلوده دانش آموزان انتظار می رود که به عنوان محلی مقامات بهداشت هنوز در انتظار نتایج آزمایش از تعطیلات آخر هفته که در آن اضافی 350 دانش آموزان در دریاچه زوریخ دبیرستان تست شد به خوبی.

“دیگر دانش آموزان شروع به تجربه علائم در طول روز ارسال شد صفحه اصلی” شهرستان در بخش بهداشت و درمان در بیانیه ای گفت. “مدرسه منطقه مطلع شد آن شب که چندین دانش آموزان که با حضور در اردوگاه های سراسر متعدد ورزشی بعد از توسعه علائم و دریافت تست مثبت نتایج جستجو برای COVID-19 بعد از آن بعد از ظهر.”

دریاچه County Health Department مقامات در ادامه به تاکید است که این دانش آموزان بودند که به احتمال بسیار زیاد آلوده قبل از حضور در اردوگاه و که آنها شنیده ام “بسیاری از افراد جوان گزارش می دهند که گردهمایی های اجتماعی. آنها شده است حلق آویز کردن با دوستان خود. آنها بوده ام رفتن به خواب احزاب است.”

در ایلینوی 20 تا 29 سال سن دارند که منجر به آمار مثبت COVID موارد هر چند که جمعیتی حساب نیست برای بسیاری از مرگ و میر در کشور است. در شهرستان دریاچه به طور خاص مقامات بهداشتی می گویند که COVID عفونت در بیماران زیر 30 سال در حال افزایش در سال های اخیر دور از تست و مقامات بهداشت نگرانی در مورد تمام افراد جوان مبتلا به این ویروس هستند که با در نظر گرفتن همه گیر به طور جدی به اندازه کافی.

“بسیاری از افراد جوان ممکن است فکر می کنم که آنها در معرض خطر نیست چرا که آنها در معرض خطر بیشتر برای بیماری شدید برای COVID-19 اما حقیقت این است که افراد جوان هستند فقط به عنوان به احتمال زیاد به عنوان افراد مسن برای دریافت آلوده با COVID-19 و قادر به گسترش آن به دیگران” هانا گورینگ, Lake County Health Department گفت: ABC 7 شیکاگو در اوایل این هفته.

متاسفانه این تنها داستان آن را دوست دارم. هفته گذشته یک مسیحی اردوگاه تابستانی در میسوری بسته پس از 82 کارکنان و اعضای کمپ آزمایش مثبت برای ویروس. در ماه ژوئن دو YMCA اردوهای تابستانی در گرجستان افتتاح شد و پس از آن بسته شده حق دور پس از یک مشاور آزمایش مثبت برای COVID و کلرادو اردوگاه به حال شیوع در میان کارکنان در حالی که شاخص برای تابستان گردشگران موثر لغو خود را باز کردن. در پنسیلوانیا در اوایل این ماه در یک اردوگاه تصمیم آنها به تعویق انداختن خود باز بعد از یک گروه از اعضای هیات آزمایش مثبت در جهت.

تمایل به حفظ برخی از صورت ظاهر از حالت عادی برای بچه ها, مانند فرستادن آنها به اردوگاه قابل درک است اما تلاش به کار “کسب و کار به طور معمول” در جهانی همه گیر در حال بازی با آتش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>