31 درصد از فلوریدا بچه ها آزمایش مثبت برای COVID-19


kids-coronavirus-florida
یک دوچرخه سوار با یک تریلر برای کودکان می گذرد “ساحل بسته” ثبت نام در تفرجگاهی در تاریخ 22 مارس سال 2020 در ساحل میامی ، شهر میامی ساحل بسته شده است همه پارک ها و سواحل با توجه به COVID-19 اما به مرور باز است برای مردم به ورزش است. صخره هاوکینز/گتی

قبل از هل دادن به بازگشایی مدارس و در نظر گرفتن چگونه بسیاری از فلوریدا بچه ها در حال تست مثبت برای COVID-19

مقامات بهداشت در فلوریدا آغاز شده گزارش واقعا ترسناک روند: آنها می گویند 31.1 درصد و یا نزدیک به یک سوم از کودکان در فلوریدا که در حال آزمایش برای COVID-19 تا پایان بازگشت یک نتیجه مثبت است. با سوالات به عنوان بسیاری از ما هنوز در مورد اینکه چگونه این ویروس در کودکان تاثیر می گذارد و نقش خود را در گسترش آن به بزرگسالان ما در حال حاضر می دانیم که در معرض خطر بیشتر عفونت های شدید — این است که بسیار نگران کننده است به خصوص با توجه به ملی فشار برای بازگشایی مدارس در زمان برای ترم پاییز که فقط هفته دور در برخی از کشورها.

دولت اطلاعات از فلوریدا نشان می دهد که 31.1 درصد مثبت نرخ بسیار بالاتر از کلی ایالت رای که در حدود 11 درصد است. این بدان معناست که تقریبا سه بار به عنوان بسیاری از کودکان که در حال آزمایش در حال گرفتن نتایج مثبت از بزرگسالان که در حال آزمایش است. که باعث ایجاد دو نگرانی اصلی برای مقامات بهداشت: برای اولین بار آن را نشان می دهد که COVID-19 در حال گسترش است به سرعت بیشتر در میان کودکان بیش از بزرگسالان است. و دوم آن را ایجاد بزرگ به دلیل ترس از چگونه کمی از ما در مورد این ویروس را در دراز مدت اثرات به خصوص در بچه ها. در حال حاضر وجود دارد شواهدی وجود دارد که COVID-19 علل ماندگاری و آسیب ریه در بزرگسالان حتی اگر آنها لازم نیست که در موارد شدید.

“آنها در حال دیدن وجود دارد که آسیب به ریه ها در این کودکان بدون علامت. … ما نمی دانیم که چگونه است که رفتن به آشکار از یک سال از هم اکنون و یا دو سال از هم اکنون” آلینا آلونسو, وزارت بهداشت, مدیر پالم بیچ شهرستان به خبرنگاران گفت: این هفته است. “این است که کودک از رفتن به مزمن ریوی مشکلات یا نه؟”

در طول همه گیر دانشمندان اشاره کرد که کودکان باید به نظر می رسید تا حد زیادی معاف از انواع علائم جدی است که باید فرود آمد و بزرگسالان در بخش های مراقبت ويژه و هواکش. تعداد کمی از کودکان در معرض COVID-19 نشان داده اند نادر multisystem سندرم التهابی. اما هنوز هم وجود دارد بسیاری از سوالات در مورد چگونه به آن را حذف اثرات دراز مدت سلامت و وجود دارد مقدار زیادی از چپ به کشف.

این خبر می آید به عنوان مدارس در سراسر کشور دست و پنجه نرم کردن با سوال در مورد زمان و نحوه بازگشایی با خیال راحت در کلاس های حضوری. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است فشار سخت برای همه مدارس برای بازگشایی در پاییز و حتی تهدید به خودداری از بودجه فدرال اگر مدارس نمی منطبق هستند. برخی از شهرها و استان ها در حال حاضر اعلام کرد که کلاس های آنلاین خواهد بود-تنها در پاییز به عنوان COVID-19 موارد سنبله. CDC هشدار داده است که بازگشایی مدارس است که یک تهدید که با توجه به گسترش ویروس در سراسر جوامع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>