’30 Rock’ بازیگران برگشت هم فقط برای یک شب


30-rock-reunion
NBC Universal Television

لیز لیمو و فقط برای یک شب

گوش کردن همه شما 30 Rock fans — نماز خود را پاسخ داده شده است. لیز لیمو و خدمه در حال برگشت هم برای تجدید دیدار از انواع به کمک NBC اعلام جدید پاییز خط.

ان بی سی امروز اعلام کرد که بازیگران محبوب از 30 Rock خواهد بود reprising نقش خود را برای همه مخاطبان در صف مقابل رویداد در طول این بار تلاش. این بدان معناست که هر کس علاقه مندی ها لیز لمون (تینا فی), جک Donaghy (الک بالدوین), تریسی جردن (تریسی مورگان), Jenna Maroney (جین رسمی) کنت Parcell (Jack McBrayer) و دیگران را بازگشت برای یک شب به “جشن داستان و استعداد برجسته در NBCUniversal را 2020-21 تلویزیونی فصل” برخورد شده است.

قبل از همه گیر upfronts بودند که شبکه های مختلف برجسته آینده را نشان می دهد برای سقوط تلویزیون های نجومی و مطبوعات می توانید بپرسید بازیگران و خدمه سوال می شود به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در محتوا و می نویسد: نظرات خود را برای عموم. در این سال در نور از coronavirus NBC Upfronts ارائه خواهد شد تا مخاطبان در NBCUniversal جدید, جریان, خدمات طاووس. و بهتر است که برای انجام این, ارائه, از بازیگران از یکی از موفق ترین در تاریخ است.

“ما همه خوشحال به این بهانه به (از راه دور) دوباره با هم کار کنند برای ان بی سی” گفت: Tina Fey and Robert Carlock اجرایی, تولید, 30 Rock. “به قول کنت صفحه وجود دارد تنها دو چیز عشق ما را در این جهان و تلویزیون و همه کس است.”

البته ستاره ها خواهد بود با داشتن یک virtual مراسم شبیه به پارک ها و ضبط و دفتر (با تشکر از شما, John Krasinski) بنابراین ما می دانیم که در آن کار می کنند. آن جالب خواهد بود برای دیدن آنها را انجام دهد در حالی که اعلام کرد سری جدید اما اگر هر کسی می تواند آن را بکشد آن را کوچک Fey. بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد, ما در حال حاضر می دانیم Christopher Meloni خواهد شد بازگشت به عنوان الیوت Stabler در سری جدید Law & Order: جرایم سازمان یافته به طوری واقعا چیز دیگری است icing در کیک است.

“ما با قرار دادن طرفداران ما برای اولین بار در همه چیز ما در NBCUniversal پس از دوره از مخاطبان ما هستند و در قلب ما reimagined در صف مقابل و تجربه” گفت: جاش فلدمن معاون اجرایی رئیس جمهور, رئیس بازاریابی و تبلیغات خلاق, NBCUniversal. “این بسیار ویژه 30 Rock رویداد را با هم تصویری, تبلیغات و طنز به جهان نشان می دهد که قدرت از یک پلت فرم در یک راه کاملا جدید است.”

مراسم برگزار خواهد شد در ژوئیه 16 در 8/7c. اگر شما نمی توانید آن را گرفتن زندگی می کنند, از آن خواهد شد برنامه تکراری پخش در سراسر ایالات متحده آمریکا شبکه براوو, E!, اکسیژن SYFY و CNBC به عنوان به خوبی به عنوان در دسترس به جریان در طاووس در جمعه, جولای 17th در 9/8c.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>