3 مظنون تحت تعقیب در اتهام قتل برای Ahmaud Arbery مرگ


Ahmaud-Arbery-killers-arrested
من با اجرای مود/Facebook

گرجستان هیئت منصفه مجرم شناخته گرگوری McMichael تراویس McMichael و همسایه خود را ویلیام “Roddie” برایان در مرگ Ahmaud Arbery

سه مظنون در نهایت در مواجهه با اتهامات عنوان شده برای فوریه 23rd, مرگ Ahmaud Arbery یک مرد به ضرب گلوله در حالی که آهسته دویدن از طریق یک Brunswick, گرجستان, محله. تصویری از ترس او لحظات پایانی پس از تعقیب بودن توسط متهمان ویروسی رفت و مردم خواستار عدالت برای Arbery. به نظر می رسد آن را در نهایت در آینده اما به آرامی.

با توجه به NBC News, Gregory McMichael, 64, پسر تراویس McMichael, 34 و همسایه خود را ویلیام “Roddie” Bryan, 50, همه چهره اتهامات از کینه توزی و جنایت, قتل, به عنوان اعلام شده توسط Cobb County, دادستان منطقه در روز گذشته ، Arbery بود که در 25 سال سن در زمان مرگ او بود دویدن را از طریق محله هنگامی که سه مرد تصمیم گرفت به دنبال او به خاطر آنها فکر می کردند او مثل یک سرقت مشکوک.

این McMichaels دنبال Arbery اما برایان متهم است که با استفاده از کامیون خود را به او گوشه و بنابراین او نمی تواند فرار. کیفرخواست بیان متهم به سه نفر از “غیرقانونی تعقیب او را از طریق جاده های عمومی از Satilla سواحل محله در کامیون وانت و تیراندازی او را با یک تفنگ ساچمهای است.” ویروسی تصویری از Arbery مرگ را نشان می دهد یک مبارزه بین تراویس McMichael و Arbery قبل از عکس زنگ زد و Arbery تصادفا به وسط خیابان.

کیفرخواست شامل چندین اتهام چهار فقره قتل جنایت دو فقره از تشدید حمله و یک تعداد هر یک از حبس نادرست و جنایی تلاش برای مرتکب حبس نادرست. باب روبین وکیل برای جوانتر McMichael می گوید مشتری خود در نظر دارد به اعتراف به گناه نیست. “ما مشتاقانه منتظر ارائه تمام حقایق در مورد این مرگ غم انگیز در یک دادگاه قانونی است.”

مشاور برای گرگوری McMichael اصرار دارد او را بازداشت و کیفرخواست است “عجله در قضاوت است.” برایان وکیل کوین گاف تماس مشتری خود را اقدامات “هر چه میهنی شهروند آمریکایی انجام داده اند تحت همان شرایط است.”

از آن زمان سه ماه برای McMichaels دستگیر و به اتهام — جفت شد به رزرو Glynn زندان شهرستان در مارس 7 و Arbery کشته شد در فوریه 23.

Arbery خانواده است و خدا را شکر که گفته قاتلان در نهایت رو به عدالت است. مرد جوان مادر واندا کوپر-جونز می گوید ان بی سی نیوز که او “بسیار خوشحال” است که اتهامات آورده بودن. “در این مرحله من معتقدم که این پرونده در حال حرکت در مسیر درست” او گفت:. او وکیل لی مریت می گوید: “ما هنوز هم بدیهی است که باید برای دیدن این طریق به یک اعتقاد و مناسب صدور حکم اما به عنوان از دست کوپر گفت: من معتقدم که ما در مسیر صحیح است.”

در پی جورج فلوید مرگ در دست افسر پلیس سفید, تظاهرات شکسته سراسر کشور با مردم گریه در دفاع از زندگی و خواستار آن است که بی معنی مرگ و میر غیر مسلح سیاه مردم به پایان رسید. این تظاهرات به رهبری نژادپرستانه بناهای تاریخی در حال خراب در شهرهای مختلف و به طور کلی بیداری در وحشت از نژادی و بی عدالتی در امریکا است.

Cobb County District Attorney Joyette M. هولمز می گوید: “این یک گام به جلو در جستجوی عدالت برای Ahmaud. ما ادامه خواهد داد به عمدی در پیگیری عدالت برای این خانواده و جامعه به عنوان دادستان در این مورد همچنان ادامه دارد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>