25 نشانه شما کاهلی پدر و مادر


sloth-parent-1
مامان ترسناک و امیلی قهوه ای/گتی

کاهلی پدر و مادر برای اولین بار ابداع چند سال پیش به احتمال زیاد در پاسخ به این روند به ضمیمه حیوانات به انواع فلسفه فرزند. ببر مادر. دلفین پدر. لاما Mama. اما تعداد کمی از کسانی که سبک های فرزند پروری در حال گرفتن تب و تاب بودن که کاهلی پدر و مادر شدن است در سال 2020 است.

قرنطینه زندگی لگد کاهلی پدر و مادر درجه یک ساخته شده و تنبل کردن حتی بیشتر از نوع یک پدر و مادر است. به دلیل بحران های فرزند پروری نیست در مورد پر رونق; آن را در مورد زنده ماندن. و کاهلی پدر و مادر درک که بازمانده پر رونق است.

کاهلی پدر و مادر نیست در مورد آنچه شما انجام می دهند به همان اندازه به عنوان آن را در مورد آنچه شما انجام نمی دهد. شما زندگی می کنند یک “راه مقاومت” فلسفه. نیست که می گویند که شما چشم پوشی از بچه های خود و یا اجازه دهید آنها را مانند عمل تشکرها البته. در واقع کاملا مخالف شما ارزش محبت و دلسوزی بیش از همه چیزهای دیگر.

کاهلی پدر و مادر مشاهده طولانی را در همه چیز. شما باید یک IDGAF, نگرش, اما تنها زمانی که آن را می آید به چیزهایی که مهم نیست. آیا این یک معامله بزرگ در پنج دقیقه ؟ احتمالا نه. پنج سال ؟ قطعا نه. بنابراین شما نمی اجازه دهید آن را در هم ریختن شما در حال حاضر.

اگر شما تعجب کنید که چه کاهلی پدر و مادر است و اگر شما ممکن است یکی – در اینجا 25 نشانه:

1. شعار خود را این است که “به اندازه کافی خوب است.”

2. نه تنها شما را معمول زمان خواب است اما خواب است در هر نقطه بین 8 بعد از ظهر و نیمه شب.

3. شما را بررسی نمی کند و بچه های خود را’ مشق شب و یا نمرات خود را, اما شما فراموش خواندن نظرات معلم در جزئیات.

4. شما لازم نیست که خانواده زمان غذا. شما غذا خوردن در زمانی که شما گرسنه و زمان شام است که اغلب در مقابل تلویزیون در حالی که تماشای یک نمایش و یا فیلم با هم.

5. اگر شما یک دلبستگی پدر و مادر آن را به طور پیش فرض وجود دارد کمتر گریه زمانی که شما اجازه دهید بچه های خود را جمع کردن در تخت خود را از زمانی که شما سعی می کنید به آنها را به خواب در خود را دارند. اگر شما نیست که شما را لمس eff و مورد نیاز خود را لعنت تخت. شما احساس گناه در مورد آن یا به دلیل احساس گناه می کشد بیش از حد انرژی روانی.

6. به جای بازی با بچه های خود را, شما, سالن بر روی نیمکت و تماشای آنها را بازی.

7. شما نمی دانید که چه Pinterest پروژه است.

8. شما سعی می کنید برای جلوگیری از پخت با بچه های خود را به دلیل ظروف سرباز یا مسافر آن را ایجاد می کند اما زمانی که شما پخت با بچه های خود را در نتیجه نهایی به نظر می رسد بیشتر شبیه به چیزی از آن را به میخ از بچه های پخت قهرمانی.

25 Signs You’re A Sloth Parent
الکساندر Dummer/Unsplash

9. شما باید پیتزا محل پایین خیابان در سرعت شماره گیری.

10. حفظ شما شماره کارت اعتباری خود را به دلیل آن را به معنی شما لازم نیست که برای رسیدن به بازیابی کیف پول خود را هنگامی که شما می خواهید را به منظور گفت: پیتزا.

11. شما ترجیح می دهید یک حیاط پر از گیاهان بومی و وحشی به دقت آراسته چمن.

12. شما ترجیح می دهند, خانوادگی, دانلود فیلم شب به خانواده شب بازی.

13. به جای سازماندهی یک لیست از فعالیت ها و بازی ها برای بچه های خود را, شما به آنها یادآوری کنید که خستگی – مانند ضرورت – همچنین مادر اختراع است.

14. به جای تمرین حروف و اعداد را با کودک پیش دبستانی شما جمع شدن با آنها را به تماشای چند قسمت از خیابان کنجد (“امروز است که به شما به ارمغان آورد با حرف L و شماره 7”).

15. با استفاده از بسته captioning با صدا کردن در یک فیلم محسوب می خواندن.

16. فحش دادن کلمات زحمت شما اما کلماتی مانند “احمق” و “shut up” شما را به خشم پرواز.

17. شما در حال مینیمالیستی این یعنی کمتر تلخه به تمیز کردن.

18. شما خودتان بگویید شما از محدوده پدر و مادر به خاطر آن پرورش استقلال اما واقعا آن را به دلیل معلق در هوا خسته کننده است و کاهش آن به زمان شما را به خواندن آخرین Us Weekly.

19. به جای سازماندهی بازی تاریخ خود را دوچرخه کودکان و نوجوانان در اطراف محله به دنبال کسی برای بازی کردن با.

20. پدر و مادر خود مربیان هستند ’80s, پدر و مادر است.

21. به جای پانسمان بچه های خود را در تطبیق هانا اندرسون لباس شما اجازه دهید آنها را به لباس خود و نظر خودتان را خوش شانس است اگر آنها را به یاد لباس زیر.

22. گلوتن و شکر و زرد #5 در حال اساسی در بچه های خود را’ رژیم غذایی.

23. شما چشم پوشی از لباس های شسته شده و ظروف کثیف در حمایت از چرت زدن.

24. شما می دانید آنچه با این نسخهها کار برای شما و خانواده خود را از نگرانی در مورد Joneses پایین خیابان و Karens در Facebook گروه zaps شما از انرژی ارزشمند شما آنها را نادیده گرفت.

25. شما زندگی خود بهترین زندگی خود را زندگی نه هر کس دیگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>