22 ساله بازیکن تنیس نائومی اوزاکا است که در حال حاضر بالاترین پرداخت ورزشکار زن همیشه


Spain v Japan – Fed Cup
ورزشی با کیفیت تصاویر/گتی ایماژ

زن ورزشکار که قبلا برگزار شد عنوان ؟ همکار pro بازیکن تنیس ماریا شاراپووا

ببخشید ماریا شاراپووا. همکار بازیکن تنیس حرفه ای فقط لبه شما به عنوان بالاترین پرداخت ورزشکار زن در تاريخ: 22-ساله نائومی اوزاکا که به دست آورده $37.4 میلیون بیش از سال گذشته فوربس گزارش.

همکار بازیکن تنیس و 23-زمان گرند اسلم قهرمان سرنا ویلیامز برگزار شد عنوان بالاترین پرداخت ورزشکار زن بیش از چهار سال گذشته درآمد بین $18 میلیون و 29 میلیون. اما شاراپووا که مجموعه ای از رکورد در سال 2015 درآمد $29.7 میلیون.

اوزاکا یک جانور روی زمین تنیس. نه تنها دارای 22 سال برنده دو گرند اسلم تا کنون در سال 2018 ایالات متحده باز و 2019 استرالیا, اما او نیز معروف ضرب و شتم ویلیامز در آمریکا در سال 2018 است.

“گاهی اوقات او نقش بازی که در آن او نمی گویند ‘بیا’ در همه. و این که کمی غمگین به دلیل آن را مانند شما فکر می کنم او تلاش کند ؟ من فقط می خواستم او را به می گویند: “بیا” هنگامی که به دلیل پس از آن من می دانستم که شاید او خواهد بود تلاش کمی. بنابراین هنگامی که من شنیده ام برای اولین بار ‘بیا’ من بود آره!” اوزاکا گفت: از پیروزی برابر ویلیامز.

در حال حاضر اوزاکا دارای 15 حمایت همکاران و امضا پوشاک مقابله با نایک. با توجه به سی ان اندر طول سال گذشته او ساخته شده $1.4 میلیون بیش از ویلیامز. برای اضافه کردن اوزاکا نیز در رتبه بالاتر از ویلیامز در 100 بالاترین پرداخت ورزشکاران لیست — در 29 مقابل ویلیامز 33.

“برای کسانی که خارج از تنیس جهان اوزاکا نسبتا تازه با یک بازگشت بزرگ بزرگ داستان” دیوید کارتر ورزشی کسب و کار استاد در USC است لوریر دانشکده کسب و کار می گوید فوربس. “ترکیب که با اینکه جوان و bicultural دو ویژگی های است که کمک به او طنین انداز با جوان, مخاطبان جهانی و در نتیجه ظهور جهانی بازاریابی ورزشی icon.”

متولد در ژاپن اوزاکا نقل مکان به ایالات متحده زمانی که او 3 سال است. فقط قبل از تبدیل 16, او تبدیل به pro; و در 20 او به دست آورد او به عنوان اولین. سپس به عنوان فوربس در ادامه به گزارش او اولین بازیکن ژاپنی برای برنده شدن یک اسلم و اولین آسیایی, تنیس, بازیکن به رتبه شماره 1 در جهان است. (مادر او ژاپنی است و پدر او است هائیتی-آمریکایی است.)

و به فکر می کنم در 22 او تنها فقط آغاز شده است.

تبریک به اوزاکا!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de