2 میلیون نفر می خواهند عدالت برای الیاس McClain و داستان خود را توسط روده غم انگیز


Elijah-McClain-last-words
abra/Instagram

جدید درخواست تماس برای بیشتر در عمق بررسی و حذف از افسران درگیر از وظیفه

نزدیک به یک سال پس از قتل الیاس مکلين 23 ساله سیاه مردی که در دست Aurora, Colorado, پلیس, جدید, درخواست تماس برای رسیدگی به مرگ او. بیش از دو میلیون نفر آن را امضا کرده اند و سازمان های اجرای قانون محلی در حال دریافت ده ها هزار تماس خواستار عدالت برای الیاس.

در شب 24 اوت سال 2019 الیاس بود که راه رفتن به خانه از یک محلی فروشگاه با توجه به درخواست. با توجه به McClain, خانواده, الیاس بود که کم خونی, ترجیح به پوشیدن یک ماسک اسکی برای حفظ چهره خود را گرم و در حالی که او در حال راه رفتن بود. شفق قطبی اداره پلیس دریافت تماس در مورد “مشکوک مرد.” این تماس منجر به مرگ او پس از افسران جسمی دستگیر الیاس که وزن فقط 140 پوند با کاروتید نگه دارید و تهدید به sic خود را K-9 در او.

مشاهده این پست در Instagram

*ماشه هشدار: خشونت/قتل و یک تصویر گرافیکی بر روی اسلاید 8.* خواهان عدالت برای الیاس. لینک در بیوگرافی من با شفق قطبی مقامات اعداد شما می توانید تماس های GoFundMe برای ایلیا و طومار را امضا کنید. اسلاید 2: الیاس آخرین کلمات گفتاری را به عنوان پلیس شکنجه او و او را در یک کاروتید ببرن (رونویسی از bodycam فیلم) اسلاید 3-5: آنچه اتفاق افتاده است به الیاس اسلاید 6: الیاس نواختن ویولن برای گربه ها در فروشگاه حیوان خانگی به درب بعدی در ناهار خود را. او معتقد بود موسیقی قرار داده و آنها را در سهولت اسلاید 7: ثبت نام در #blackout2020 در شفق قطبی در 6/6/20 تظاهرات خواستار عدالت برای الیاس و دیگران. اسلاید 8: ماشه هشدار⚠️ الیاس در بیمارستان بعد از پلیس حمله اسلاید 9: نقاشی الیاس احاطه شده توسط برخی از چیزهای مورد علاقه و یا چیزهایی که نمایندگی او توسط @mattymillerstudio اسلاید 10: آخرین اخبار در مورد بررسی است. – من به تازگی دیدم این ویدئو برای اولین بار در توییتر همراه با چند کلمه درباره #elijahmcclain بود که قتل توسط شفق پلیس در ماه اوت سال 2019 و پس از آن من شده اند قادر به او و پرونده اش در خارج از ذهن من است. این خیلی واضح از این تصویری که ایلیا شیرین, آرام, بی گناه, روح با یک شخصیت که تابش انرژی مثبت. وقتی که من شروع به خواندن بیشتر در مورد این شد و حتی روشن تر. او یک ماساژ درمانگر و خود به تدریس ویولن. دوستان و خانواده او را به عنوان توضیح “یک روحانی سالک و صلح طلب عجیب و غریب, گیاهی, ورزشکار و مصلح بود که بسیار آرام”. هر کسی که می میرد به دست پلیس سزاوار عدالت که آیا آنها یک فرد بزرگ یا وحشتناک یک. اما واقعیت این است که الیاس بود و به ظاهر یک فرشته بر روی زمین که حتی نمی خواهد صدمه دیده است یک پرواز (این در واقع چیزی است که او گفت: ماموران به آنها حمله او) باعث می شود خود را در مورد فوق العاده دلخراش. صدای شما: ایلیا مورد نمی توانید تبلیغات بسیار برای اولین بار از 8 ماه پس از مرگ او اما در حال حاضر مردم در نهایت صحبت کردن در مورد آن است. از آنجا که این پیشرفت در حال ساخته شده است. ادارات پلیس در حال ساخت قوانین جدید و یک تحقیق جدید در حال راه اندازی برای الیاس. اما ما می تواند به توقف صحبت کردن در مورد الیاس و دیگران که دچار سرنوشت مشابه تا در خدمت عدالت است و سیستم تغییر است.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط abra (@_a.b.r.یک) در

“او تخمگذار بر روی زمین استفراغ او التماس او گفت:” من نمی توانم نفس بکشم.’ یکی از افسران می گوید: “حرکت نمی کند دوباره. اگر شما دوباره به حرکت در تماس با من در یک سگ به شما نیش می زنند'” ماری نیومن ، McClain وکیل خانواده می گوید: در این طومار.

با توجه به کلرادو نگهبان الیاس نیست توجه اولیه پلیس دستورات برای جلوگیری از راه رفتن و تعامل تشدید جسمی از آن نقطه. دو متفاوت ماموران اقدام به جای McClain در یک کاروتید کنترل نگه دارید و قطع جریان خون در کنار گردن خود را تا زمانی که او به طور خلاصه از هوش رفت.

اخلال و گرافیک بدن کم ویدیو نشان می دهد که الیاس با تلاش ماموران برای نزدیک به 15 دقیقه — بارها و بارها به گریه و استفراغ — قبل از او تسکین یافته با 500 میلی گرم کتامین و لود به یک آمبولانس. او جان سالم به در دو حمله قلبی در مسیر به یک بیمارستان نزدیک اما او تلفظ مغز مرده سه روز بعد درگذشت و در اوت 30.

الیاس هرگز مشکوک خاص هر جرم در ارتباط با این حادثه و او غیر مسلح. دو Aurora افسران پلیس ادعا الیاس رسیده برای یک افسر holstered handgun در حالی که او بود که به پایین دوخته با زور فیزیکی بیش از حد به نقطه بیهوشی.

در زیر یک رونویسی از الیاس کلمات تاریخ و زمان آخرین. آنها کاملا روده غم انگیز.

“من نمی توانم نفس بکشم.
من ID حق در اینجا. نام من الیاس McClain.
که خانه من. من فقط رفتن به خانه.
من هستم درونگرا. من فقط متفاوت است. که تمام است.
من خیلی متاسفم.
من هیچ تفنگ. من نمی چیزهای که. من نمی انجام هر مبارزه. چرا شما حمله به من ؟ من حتی نمی کشتن مگس! من گوشت نمی خورند! اما من نمی مردم قضاوت نمی کنم قاضی افرادی که گوشت می خورند.
من را ببخش.
تمام من در تلاش برای انجام بهتر. من آن را انجام دهد. من هر چیزی را انجام دهید. قربانی هویت من, من آن را انجام دهد. شما همه فوق العاده هستند. شما زیبا هستند و من شما را دوست دارم.
سعی کنید به من ببخش.
من یک خلق و خوی برج جوزا. من متاسفم.
من خیلی متاسفم. Ow که واقعا صدمه دیده است. از همه شما بسیار قوی است. کار تیمی باعث می شود رویای کار می کنند.
(*گریه*) من متاسفم من در تلاش برای انجام آن است.
من فقط نمی تواند تنفس صحیح می باشد.”

مقامات قادر به تعیین اینکه آیا McClain مرگ شد, تصادف ناشی از علل طبیعی و یا اگر آن را یک قتل به طور مستقیم مربوط به اداره پلیس را به استفاده از یک کاروتید نگه دارید. ماموران در صحنه قرار داده شد موقت ترک پس از این حادثه اما در حال حاضر در حال بازگشت به کار در این زمینه با هیچ هزینه و در برابر آنها.

این درخواست به طور خاص خواستار Adams County District Attorney دیو جوان شهردار مایک کافمن و شفق قطبی اداره پلیس برای انجام “یک بیشتر در عمق بررسی” و حذف ماموران درگیر از وظیفه.

در پی ملی تظاهرات جورج فلوید و هر فرد سیاه و سفید به قتل توسط پلیس, الیاس داستان است که در نهایت به دست آوردن پول ملی توجه آن را سزاوار تابستان گذشته. مردم در سراسر رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاری داستان خود را در امیدوار دا را بازگشایی پرونده و ارائه عزادار McClain خانواده با عدالت آنها در ابتدا تکذیب کرد.

دفتر دادستان منطقه شده است و ناودان با هزاران ایمیل و تماس و اداره پلیس محلی دریافت کرده است صدها شکایت. “من باز نمی شود تا تحقیقات بر اساس دادخواست” دادستان منطقه جوان گفت کلرادو سیاست است. “بدیهی است که در صورت وجود شواهد جدید در نگاه به من نگاه به شواهد و مدارک در هر مورد است.”

با توجه به عظیم ملی خشم بیش جورج فلوید مرگ الیاس مادر گفت: Coloradans به نظر نمی رسد به احساس به همان شیوه در مورد قتل پسرش.

“من نمی توانم صحبت می کنند, جورج مرگ به دلیل کلرادو نمی مراقبت در مورد الیاس مرگ,” او گفت: نگهبان. “کلرادو نتواند در پاسخگویی برای ساکنان خود را دارند اما خواستار عدالت برای کسی که در یک کد پستی است.”

شما می توانید کمک به یک GoFundMe تنظیم برای McClain خانواده به افتخار الیاس در اینجا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>