2 متر 29/600/000 تومان می باشد

آهن و فولاد معمولا از زمان پیدایش زندگی انسان را راحت کرده دوام و راحتی مونتاژ فولاد تقریبا همه جا کاربرد دارد پیشرفتها و تکنولوژی های جدید با استفاده از فولاد ایجاد می شود، به دلیل اینکه فولاد تمایل زیادی به جذب اکسیژن دارد باعث خوردگی و تخریب و ترکیب شمیایی آن می شود که این عامل یکی از بدترین حالت در فولاد و آهن می باشد که از اهمیت زیادی برخوردار است، لوله ها معمولا بخاطر جلو گیری از فرسایش و خورندگی و تخریب با لایه ی روی یا همان آبکاری به وسیله ی دستگاهای کاملا مهندسی و کارشناسی شده آن را می پوشانند و در آزمایشگاهای تولید توسط کارشناسان مربوطه تست شده و از کنترل کیفیت خارج می شوند، عنصر اصلی روی بر سطح فلزات است که دارای دو پارامتر می باشد اصلی ضخامت پوشش نشانده شده و نوع دانه های شکفته یا همان اسپینگل ها ست یک سطح گالوانیزه شده اصولا دارای چند لایه گوناگون می باشد که از سطح خارجی شروع شده و به فلز پایه که آنه با استیل است می رسد. کف سازه باید کاملا قرص و محکم بوده و در هنگام رفت و آمد های زیاد دچار لرزه نگردد،برای اینکه اتفاق نیفتد یا به حداقل برسد پیشنهاد میکنیم شاسی آن بصورت دورکلاف از تیر آهن نمره 16 بوده و همچنین تیر آهن هایی از وسط شاسی به کلاف دور متصل شوند تا لرزه وسط کف کانکس اداری را بگیرند.بهتر است برای کف سازه از تخته ضد آب با کفپوش طرح پارکت و یا از سرامیک با ملات ماسه سیمان استفاده شود تا هم نظافت و شستشوی کف سهولت یابد و هم در هنگام رفت و آمد های زیاد دچار فرسودگی نگردد.

گالوانیزاسیون به روش غوطه وری گرم به زبان ساده یک پوشش است که در آهن یا فولادی که از نظر ترکیب و طراحی مناسب برای گالوانیزه است توسط فروبردن در وان مذاب روی تشکیل میگردد. وانیزاسیون قطعات و سازههای فلزی به منظور جلوگیری از خوردگی و مقاوت بیشتر در مقابل تأثیرات آب و هوایی انجام میشود پیشینه این دانش به سالهای ۱۷۳۷ تا ۱۷۹۸ بر میگردد که یک دانشمند ایتالیایی در سال ۱۷۷۵ از دانشگاه بولگنیس در مقام پروفسوری این دانشگاه در رشته کالبدشناسی به صورت اتفاقی دریافت که پای قورباغه مرده زمانی که یک تکه فلز آن را لمس میکند حرکت میکند او از این طریق دریافت که فلزات بر روی موجودات زنده اثر الکتروشیمیایی ایجاد مینمایند گالوانی نتایج کارهایش را در سال ۱۷۹۱ منتشر کرد پژوهشهای او راه را برای اتخاذ تصمیمیات بزرگ در بین دانشمندان این عرصه هموار تر نمود. سپس سطوح لوله های فولادی را با دمای 120 درجه سانتیگراد خشک و بعد وارد حوضچه های پر شده از فلز مذاب روی می کنند ودر دمای 500 درجه سانتی گراد به مدت یک دقیقه در داخل حوضچه غوطه ور می کنند و بلا فاصله از حوضچه خارج میگردد و توسط دمش بخار و هوا فلز روی اضافه آغشته شده بر روی سطح لوله فولادی پاک سازی می گردد و جهت جلوگیری از تشکیل شدن آلیاژ فلز روی و آهن بداخل آب سرد فرو برده می شوند.

وقتی در این دمای بالا یعنی 460 درجه آبکاری گرم انجام میشود ، مولکول های قلع با مولکولهای آهن لوله فولادی عمل شیمیایی و اتصال محکم و مقاومی شکل میگیرد و باعث میشوند تا لوله گالوانیزه گرم مقاومت بیشتری نسبت به لوله گالوانیزه سرد پیدا کند. سپس از محیط روی مذاب خارج شده و با اکسیژن و کربن واکنش انجام داده و به لایه ای مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی تبدیل میشود. همچنین عمل گالوانیزاسیون بر روی لولههای درزدار و لولههای مانیسمان انجام میشود. زیرا مکانیک عالی ای دارند اما کمیاب و وارداتی می باشند و علاوه بر این هزینه هارا نیز افزایش می دهند. لوله بدون درز (Seamless Pipe) که به آن لوله مانیسمان نیز گفته میشود لوله ای است که روش تولید و ساخت آن به نحوی است که بدنه ای یکدست و بدون درز دارد و هیچ نوع جوش کاری بر روی آن صورت نگرفته است.

بنابراین قبل از عملیات گالوانیزاسیون، فلزات را در محلولی اسیدی مانند اسید سولفوریک یا اسید کلریدریک به همراه ایجاد لرزش و حرکت غوطه ور می کنند تا هر گونه اضافات و آلودگی از سطح آن ها از بین برود. در روش گالوانیزه سرد (الکترولیز) نمک روی را داخل محلول آبی یا اسیدی (الکترولیت) ریخته و به قطعه مورد نظر اسپری می کنند. در لوله گالوانیزه گرم با ضخامت 2 میلیمتر ، میزان روی بری آبکاری گرم 14 درصد از وزن لوله گالوانیزه گرم را تشکیل میدهد . لوله گالوانیزه سرد به صورت دنده ای و غیر دنده ای موجود می باشد و وزن این لوله ها به سه دسته لوله گالوانیزه سبک سرد، لوله گالوانیزه سنگین سرد، لوله گالوانیزه متوسط سرد می باشد . با استفاده از این فرمول وزن لوله بر حسب کیلوگرم به دست میآید. در این روش لوله فولادی در روی مذاب با دمای 460 درجه سانتی گراد غوطه ور شده تا پوششی بر روی آن ایجاد شود.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت لوله گالوانیزه ارت.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardMobil Ödeme Bozdurmamobil ödeme bozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes