19 چیزهایی که من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم می گویند تا سال 2020 آمد


awful-2020-1
RgStudio/گتی

در سال قبل از میلاد (قبل از COVID) من در زندگی خیلی معمولی نوپرست, شیوه زندگی. در یک محله شهری, راه رفتن فاصله از کافی شاپ های محلی به من دستور داد اسپرسو با یک چلپ چلوپ از شیر جو. در پنج شنبه ها, سه فرزند (سنین دو تا پنج و هشت) squealed با لذت زمانی که ما انبار تحویل درب آورده محلی منابع تولید است. بنابراین شما می توانید تصور کنید که در کمال تعجب من زمانی که من شنیده ام به خودم می گویم:

1. “سه وعده های غذایی خوشحال لطفا.”

به عنوان کودکان را تشویق می کردند من متوجه شدم این بود اولین بار A. D. (میان تاریکی) که عبارت بود عجیب و غریب حلقه به آنها. ترین نامطلوب لحظه بود که من سوگند با صدای بلند. من از یک خانواده که صحبت از روی علاقه با فحش. به عنوان یک بچه من هرگز دوست داشتم که چگونه این صدا پس من سوگند من هرگز قسم می خورم. اما پس از آن همه گیر اتفاق افتاده است و من شنیده ام به خودم بگو

2. “سال 2020 می تواند خوردن یک کیسه dicks.”

آن را نورد کردن زبان من با چنین سهولت به عنوان اگر من می گفت “با تصویب این کره است.” در آن رضایت بخش است. من نگه داشته گفت: آن را. در همه زمان ها. در یک سال که در آن هیچ چیز در حال رفتن حق من را نگه داشته شنوایی خودم گفت همه چیز اشتباه.

Reunions, روز, را, تابستان, تعطیلات, همه لغو شد. برای چهارم جولای در سال قبل از میلاد و قبل از اینکه بچه ها من تا ساعت 5 به اردوگاه بر روی شن و ماسه صرفه جویی در یک نقطه برای خدمه و بپذیرند که ما را دفن در شن و ماسه. در این سال نیست.

3. “اجازه دهید به ساحل بروید. بیش از حد بسیاری از احزاب است.”

بیش از حد بسیاری از احزاب ؟ بیش از حد بسیاری از احزاب ؟ کلمات سخره من به عنوان آنها تکرار از طریق سر من. پس از 12 هفته از بودن “در خانه امن” با پنج انسان های یک حمام در 900 فوت مربع فضا با دو بزرگسالان تلاش برای کار من شروع کردم به سوال همه چیز.

زمانی که من تصمیم گرفتم آن زمان برای گرفتن بچه ها به سرمایه گذاری در خارج از, به, پارک, من می دانستم که وجود دارد خواهد بود یک مبارزه است. فقط ترک خانه.

4. “شما می توانید بستنی اگر شما فقط در ماشین دریافت کنید.”

همه دست به گريبان است.

5. “آیا شما شستن دست های خود را? اصلا من خودم تکرار. به طور جدی هر چند, آیا شما دستهای خود را?”

من سه فرزند جوان به پوشیدن ماسک دردناک بود اما بدتر شد تا برای آنها توضیح دهد که چرا دیگران نیست پیروی از قوانین.

6. “که مرد نیست پوشیدن ماسک و چون او منتخب مردم دیگر که نمی ماسک می پوشند.”

هنگامی که بچه ها “انتقال” به مدرسه آنلاین منطقه عرضه دستگاه های الکترونیکی برای هر دانش آموز در نیاز. در سال B. C. بچه ها من زندگی در یک خانه که در آن وجود دارد هیچ محدودیتی در زمان روی صفحه نمایش به دلیل وجود دارد هیچ زمان روی صفحه نمایش. هیچ کابل. هیچ Netflix بکشد. هیچ دیزنی به علاوه. به تعجب مهمانان بدون تلویزیون در خانه بود. ما از هیچ الکترونیکی خانه را به هشت ساعت در روز در الکترونیک. هنگامی که ما به پایان سال تحصیلی, من متوجه شدم ،

7. “اگر شما در حال گوش دادن نیست شما خود را سه ساعت تلویزیون امروز است.”

Portrait of screaming young woman
Westend61/گتی

من به آنها و خودم یک پاس به دلیل آن را بسیار گیج کننده زمان به یک کودک است. آن را نیز زمان بسیار گیج کننده برای بزرگسالان و توضیح داد که چرا از آن همه است.

8. “مردم در حال غذا خوردن در رستوران, اما در مدرسه لغو شد.”

9. “پنج قانون دوم صدق نمی کنه.”

10. “شما نمی توانید لمس مادر بزرگ.”

11. “COVID است بدتر از خورده شدن توسط یک خرس.”

من teetered بین شرم آور بچه ها من سخنرانی

12. “نمی خورد ماسک خود را!”

به خودم شرم آور سخنرانی افراد دیگر بچه ها:

13. “پوشیدن یک ماسک درست مانند پوشیدن کاندوم!”

من فریاد در سراسر خیابان را به خانه من-از-کالج همسایه.

من قضاوت خودم.

14. “من زمان روی صفحه نمایش است 10 ساعت امروز, پایین 2% از هفته گذشته است.”

من قضاوت دیگران.

15. “شما پیوست یک غلاف?”

و وقتی که من احساس چپ کردن خواسته

16. “من می توانید عضویت خود را غلاف?”

تعادل کار و زندگی تبدیل به cohabitating با من همکار. اذیت که من درخواست او را

17. “چه روزی است دوباره آن را؟”

هر روز. که در سمت چپ من گزارش به دوستان

18. “من همکار نگه می دارد مخفی شده در حمام.”

در این زمان بی سابقه من نشسته در محدود کردن خنده با همسایه نشسته در سراسر خیابان پیدا کردن لحظه به یاد در مورد سال و ماه B. C.

19. “به یاد داشته باشید خوب ol’ روز هنگامی که ما استفاده می شود برای منفجر کردن شمع تولد?”

این تجربه مشترک همه ما را به هم نزدیک است. بله این سال داره. و در نهایت حتی زمانی که ما آن را از طریق به طرف دیگر ما احتمالا هنوز هم فکر می کنم از سال 2020 به عنوان سال که می توانید با خوردن یک کیسه dicks.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>