قبل از نینتندو تاسیس جدید خود را با سرویس های آنلاین برای سوئیچ این شرکت با تکیه بر آنچه شناخته شده به عنوان Nintendo Network ID (NNID). متاسفانه به نظر می رسد که به نحوی هکرها موفق شده اند برای به دست آوردن دسترسی به حداقل 160,000 NNID حساب جایی که آنها موفق شده اند به سرقت ورود شناسه رمز عبور و دیگر اطلاعات کاربر ذخیره شده در این پروفایل.

تبلیغات

در حال حاضر خبر خوب این است که اگر شما با استفاده از به طور کامل رمز عبور مختلف برای خود NNID و خود نینتندو حساب و سپس این ممکن است به عنوان بزرگ از یک معامله. اگر شما در حال استفاده مجدد از رمزهای عبور, سپس, شانس وجود دارد که هکرها به طور بالقوه می تواند دست آوردن دسترسی به صفحه اصلی نینتندو حساب و می تواند خود را با استفاده از ذخیره اطلاعات پرداخت را در بازی خرید.

نینتندو تا پس از تایید نقض و اعلام کرده اند که آنها را متوقف NNID باری. آنها نیز پس از رسیده به مشتریان که ممکن است تحت تاثیر این رخنه و نیز درخواست کاربران برای فعال کردن دو فاکتور تأیید هویت برای تامین امنیت بهتر حساب های خود را. اگر شما در میانهی شب مطلع شده است توسط نینتندو, شانس خوب وجود دارد شما ممکن است تحت تاثیر این رخنه اما آن ممکن است یک ایده خوب برای به روز رسانی اطلاعات ورود خود را و فعال کردن دو فاکتور تأیید هویت به عنوان به خوبی.

در ضمن شما می توانید از راهنمای ما در چگونه به استفاده از یک برنامه مدیریت رمز عبور اگر شما می خواهم یک راه ساده تر برای مدیریت بهتر و کلمه عبور خود را برای ایجاد کلمات عبور قوی که سخت تر به حدس زدن.

در زمینه بازی >عمومی. بیشتر بخوانید درباره هک نینتندو و امنیتی است. منبع: نینتندو.co.jp

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im