15 چیزهایی که شما می توانید فروش به پول

چه می شود اگر من به شما گفت که وجود دارد یک راه مشروع که در آن شما می توانید $0 به $1,000.

هیچ کلاهبرداری یا کلاهبرداری. با چند ساعت کار تقریبا هر کس می تواند مچاله کردن هم سریع $1,000.

فروش برخی از مسائل.

فکر می کنم در مورد آن. همه ما چیزهای دروغ گفتن در اطراف در خانه های ما است که ما نمی استفاده کنید. چه می شود اگر شما آن را به فروش آنلاین ؟

شما حتی می توانید دریافت چیزهای رایگان (مثل تلویزیون ها و ظروف) در Craigslist در خود را “آزادی بخش” و فروش که آنلاین. اگر شما برخی از پول شما حتی می توانید با رفتن به گاراژ فروش خرید چیزهای ارزان و فروش آن در قیمت بالاتر آنلاین. افرادی که در فروش گاراژ به دنبال روشن کردن فضا در خانه خود را ساخت گاراژ فروش یک محل عالی برای دریافت چیزهای در قیمت پایین است.

چند ماه پشت من خسته از برخی از تجهیزات تناسب اندام تخمگذار در اطراف آپارتمان من. من هرگز از آن استفاده می شود رفتن به ورزشگاه بهتر بود برای من. من در Craigslist ذکر چند مورد و تا به حال 800 دلار در جیب من در روز.

برای اولین بار شما می توانید یک جفتک سریع توسط رفتن را از طریق مسائل اطراف خانه خود را.

دوم اینکه شما شروع به یک مناسب و معقول فشار جانبی توسط رفتن را از طریق گاراژ فروش برای اقلام مانند عمل چهره ورزشی, کارت, اسباب بازی, لباس, کفش ورزشی, پیر و موارد الکترونیکی به تلنگر آنها را در eBay و Facebook بازار.

من شخصا “تلنگر” مسائل خودم اما من می دانم بسیاری از مردم که انجام دهد. اگر شما پیدا کردن یک معامله خوب است و چانه زدن بیش از موارد شما عشق به انجام این کار. و شما می توانید پول مناسب و معقول آن را انجام می دهند.

اما در اینجا یک کلمه از احتیاط: این یک “گرفتن سریع غنی” طرح. من هم قصد ندارم به sugarcoat آن با گفتن آن آسان است. اما با استفاده از آربیتراژ از اینترنت و کوه در می رم از مسائل نیز به عنوان سخت به عنوان آن را به نظر می رسد. با قصد و جامد طرح شما ملزم به موفقیت است.

برای پیدا کردن چه نوع از مسائل است که روند من می خواهم به نگاه در eBay و جستجو برای “فروخته شده” و یا “تکمیل شده” پیشنهادات مختار است. انجام این کار نه تنها به من می گوید که چه نوع از اقلام که بسیاری از خریداران و همچنین قیمت که در آن آنها به فروش می رسد.

یکی دیگر از گزینه است که به بررسی دسته بزرگ در Craiglist روزانه. اگر شما متوجه است که برخی از آیتم های گرفته شده را به سرعت به شما می دانید آن را به یک آیتم محبوب.

نگه داشتن آن در ذهن, در اینجا چیزهایی که شما می توانید فروش را به پول آنلاین.

1. تلویزیون و فیلم یادگاری

مردم باید خاطرات و احساسات متصل به شخصیت های مورد علاقه خود را نشان می دهد تلویزیون و فیلم. بنابراین سعی کنید دست خود را بر روی هر آیتم های به یاد ماندنی مانند نسخه اول سی دی و سرد کالا مانند تی شرت و پوستر فیلم. شما می توانید لیست آنها را آنلاین و سود بزرگ است.

در اینجا یک مثال از یک “39 مراحل” لابی کارت فروش بیش از 500 دلار در eBay:

هزاران نفر از لیست مثل یک در تصویر بالا ثابت کنیم که مردم حاضر به پرداخت یک مقدار مجنون از پول داشتن مورد علاقه خود را به فرهنگ پاپ موارد. خوب است اگر مورد شما نمی توانید به فروش می رسد برای صدها دلار است. سود های کوچک در طول زمان اضافه کردن.

2. کارت های ورزشی

فقط می خواهم نشان می دهد تلویزیون و فیلم, مردم فوق العاده پرشور در مورد ورزشکاران مورد علاقه خود. که در آن کارت های ورزشی در آمده است.

در اینجا چیزی است که من پیشنهاد می کنم در حالی که کوه در می رم کارت های ورزشی. شناسایی بازیکنان که در حال رفتن به در 5-10 سال آینده و خرید کارت های خود را. حتی اگر آنها در واقع بازی به خوبی از ارزش خود را از کارت های صورت تصاعدی افزایش می یابد.

برای مثال من شروع به دنبال در پانینی Prizm Giannis را rookie کارت هنگامی که آن را در حدود 300 دلار است. چک کردن قیمت آن در حال حاضر.

این کارت قیمت بالا رفته به طوری که بی برچسب آن را به عنوان یک “سرمایه گذاری بزرگ”.

3. لباس

همه ما لباس های قدیمی که در شرایط خوبی هستند اما برای برخی از دلیل ما پوشیده نیست و آنها را برای سال. شما همچنین می توانید خرید لباس ارزان در فروشگاه صرفه جویی و پس از آن تلنگر آنها را آنلاین. در زمان شما خواهد شد پیدا کردن لباس است که هنوز هم اصلی خود را برچسب. که بیشتر خواهد شد درایو تا قیمت خود را هنگامی که شما آنها را تلنگر. من همچنین متوجه شدم که لباس ورزشی و کنسرت T-پیراهن همیشه برای فروش به قیمت های بالاتر به طور منظم ،

اگر شما high-end لباس فروش آنها را در RealReal برای دریافت یک معامله خوب است.

4. کفش

کتانی-کوه در می رم بازار بزرگ است. بسیاری از مارک های بزرگ مانند نایک و آدیداس اغلب نسخه limited edition کفش ورزشی. زمانی که سهام خود را اجرا می شود و مردم شروع به کوه در می رم آنها را آنلاین. به عنوان تقاضا ماموت, قیمت های خود را بالا برود.

در اینجا یک مثال از یکی از نایک بیشتر به دنبال پس از کفش است که به نام Jordan 1 Retro بالا خاموش سفید. زمانی که آنها منتشر شد در سال 2018 آنها هزینه تنها $190. هنگامی که سهام آن زد آن قیمت فروش مجدد شروع به تیراندازی کردن. امروز یک جفت هزینه بیش از $4,400. مقدار زیادی از کفش کتانی-باله خریداری مقادیر زیادی از آن را هنگامی که آن را منتشر شد. کمتر از دو سال بعد آنها در حال فروش آن با سود بیش از 2200%.

5. حیاط تجهیزات

حیاط تجهیزات ممکن است اولین چیزی که به ذهن شما می آید زمانی که شما فکر می کنم در مورد کوه در می رم. اما شما می توانید خرید و استفاده از حیاط تجهیزات و ابزار در قیمت بسیار پایین. تعمیر آنها و آنها را به ارائه بیشتر از شما خواهد بود قادر به فروش آن در یک سود خوب.

6. مبلمان

شما در پیدا کردن معاملات بزرگ در مبلمان قدیمی در فروش گاراژ و در Facebook بازار. در زمان, شما حتی می توانید برخی از مبلمان به صورت رایگان هنگامی که مردم می خواهند برای خلاص شدن از چیزی است که در عجله بسر می رسانید.

مبلمان ساخته شده از با کیفیت خوب چوب جامد را می توان در قیمت بالاتر فروخته شده به عنوان آن می تواند برای سال گذشته. به همین دلیل من عاشق کوه در می رم از مبلمان به عنوان شما را به یک سود خوب حتی پس از تعمیر و پرداخت آن است.

Craigslist یک محل عالی برای تلنگر مبلمان.

7. بازی های ویدئویی و کنسول ها

بازی های ویدئویی هستند و نه فقط برای بچه ها. آنها حتی به یاد بزرگسالان از دوران کودکی خود را. مردم و علاقه مندان به بازی در حال آماده پرداخت دلار به آنها به دلیل دلبستگی عاطفی.

از تجربه من, فروش گاراژ بهترین مکان برای خرید, در بازی های ویدئویی. با کمی شانس شما می توانید پیدا کردن یک اصلی نینتندو در جعبه آن است. شما می توانید تلنگر آنها را در eBay و Facebook بازار.

8. دوچرخه و کالسکه

ما نیاز به دوچرخه و کالسکه در طول یک زمان خاص در زندگی ما است. هنگامی که استفاده از آنها انجام شده است, آنها اکثرا زنگ در برخی از گوشه ای از خانه مگر ما آنها را به فروش برساند. اکثر مردم نمی دانند که ارزش واقعی آنها است. بنابراین شما می توانید آنها را ارزان در فروش گاراژ و تلنگر آنها را برای سود آنلاین.

9. اسباب بازی و چهره های عمل

مانند فیلم های ورزشی, مردم عاشق اسباب بازی به عنوان آنها ارتباط عاطفی با آنها است. به همین دلیل آنها یک آیتم به تلنگر. درست مثل با کفش, قیمت یک اسباب بازی و یا شکل عمل را افزایش می دهد زمانی که تولید آنها متوقف شده است. مناقصه جنگ می تواند شدید در eBay. برای مثال قیمت این باز نشده 1983 Star Wars رقم بیش از 800 دلار است.

من مطمئن هستم که شما را پیدا خواهد کرد یک جعبه قدیمی خود را, اسباب بازی جایی در خانه خود را. شما همچنین می توانید پیدا کردن مقدار زیادی از اسباب بازی ها در فروش گاراژ. من آمده اند در سراسر اکشن و ارقام هزینه کمتر از $5 در فروش گاراژ. حتی اگر شما آن را به فروش برای $10 شما خواهد بود سود ساخت.

10. کلکسیون

کلکسیون از انواع مانند نادر و سکه و ارز, شراب و مدل ماشین/هواپیما در میان چیزهای دیگر, فوق العاده ارزشمند است. شما ممکن است آنها را در خانه و یا شما می توانید آنها را در فروش گاراژ به آنها تلنگر آنلاین.

11. قدیمی یا کلاسیک الکترونیک

تقریبا همه ما پیر الکترونیک مانند دوربین های دیجیتال, تلفن همراه, تلویزیون و آیپاد دروغ گفتن در اطراف خانه. شما خواهد شد شگفت زده می دانیم که مردم حاضر به پرداخت مقدار زیادی از پول برای آنها.

خوب است حتی اگر شما لازم نیست که ارزش و الکترونیک. شما می توانید فروش چیزی بسیار کوچکتر است. آن ارزش است $0 زمانی که آن را دروغ استفاده نشده را در خانه خود. اگر لیست شما آن را آنلاین, شما قطعا مقداری پول از آن.

شما همچنین می توانید خرید, قدیمی, الکترونیک مانند Walkmans, وی سی آر و کاست بازیکنان در فروش گاراژ و سپس آنها را تلنگر آنلاین برای قیمت بالاتر. جدا از آمازون و eBay شما همچنین می توانید فروش محصول الکترونیک در Etsy.

12. لینک های کاف

I love فروش لینک های کاف زیرا آنها ارزان برای خرید. شما می توانید ده ها تن از آنها را در فروش گاراژ برای چند دلار است. به عنوان طولانی به عنوان آنها نه بیش از حد آسیب دیده شما تقریبا همیشه قادر به فروش آنها را در سود است.

13. کتاب و جعبه مجموعه

مانند ورزشی, طرفداران خوانندگان عاشق داشتن نسخه های مختلف از کتاب های مورد علاقه خود را. از تجربه من, اولین نسخه و سری کامل مجموعه جعبه/مجموعه جلب توجه زیادی.

شما همچنین می توانید فروش کتاب های قدیمی شما دیگر نیاز در آمازون است.

14. کارت های هدیه

در برخی از نقطه ما باید تمام کردم کارت هدیه است که ما نمی خواهیم و یا نمی خواهد استفاده کنید. خوشبختانه شما می توانید فروش ترین کارت های هدیه و تبدیل پول پلاستیکی به پول نقد واقعی. من توصیه با استفاده از کارت نقدی و کلیپ کرد به فروش کارت هدیه.

15. تجهیزات تناسب اندام

که یا تردمیل وزن مجموعه در گوشه ای که جمع آوری گرد و غبار ؟ آن را به فروش می رساند مانند hotcakes در Craigslist. من دوست دارم دوباره فروش تجهیزات تناسب اندام.

به عنوان طولانی به عنوان شما خرید تجهیزات با کیفیت برای شروع همیشه وجود دارد یک بازار به دنبال آن است. نام تجاری چیزهای جدید می شود بسیار گران است. با ارائه 20 ٪ تخفیف قیمت شما فروش تجهیزات فورا.

از آنجا که اکثر تجهیزات تناسب اندام است که به آخرین ساخته شده آن را تقریبا همیشه در یک به اندازه کافی خوب به شرط به فروش مجدد.

آیا می دانید درآمد بالقوه خود را?

من پتانسیل درآمد مسابقه و دریافت گزارش های سفارشی خود را بر اساس نقاط قوت منحصر به فرد و کشف چگونه برای شروع به ساختن پول اضافی در عنوان کمی تا یک ساعت.

شروع مسابقه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmamobil ödeme bozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes