15 دلیل من نگه داشتن بچه ها من خانه در سال آینده


honest-reasons-At-Home-Learning-Next-Year-1
مامان ترسناک و ویلی B. Thomas/گتی

فقط در مورد هر پدر و مادر من می دانم که من باید به معنای واقعی کلمه با وسواس تکواندو در حال رفتن به اتفاق می افتد در سال آینده در نظر من کودکان را از تحصیل. برای چند هفته گذشته من با وسواس خواندن هر مقاله در این موضوع. من نگه داشته اند یک چشم مشتاق در هر گونه اخبار مربوط به راه گسترش ویروس در محیط مدرسه (spoiler alert: وجود یک تن از شواهدی که آن را نشانی از جمله شیوع گسترده در تگزاس daycares بیش از چند هفته گذشته).

من مطمئن هستم که من از دست داده ام چند Facebook دوستان با توجه به مقدار بار من نوشته شده در مورد این موضوع. حداقل چند بار شوهر من پرسید اگر ما می تواند لطفا بحث در مورد چیزی—هر چیزیدیگری. من از خواب بیدار در وسط شب چندین بار در عرق سرد و احساس به طور کامل و کاملا سر در گم در مورد این که آیا آن را امن خواهد بود به ارسال به بچه های من و آنچه من می خواهم انجام اگر آنها با من (در حالی که من کار تمام وقت) سال تحصیلی آینده.

نکته این است که در حالت عادی قبل از COVID بار من کاملا و بدون شک می خواهم بچه های من به مدرسه باشد. مدرسه شده است به طور کلی فوق العاده برای بچه های من—آنها تا به حال فوق العاده معلمان بزرگ ساخته شده و تا به حال پرورش تجارب یادگیری. و برای من به عنوان یک پدر و مادر داشتن آنها را در مدرسه بدون brainer است.

اما پس از کشتی با ایده از آنچه به انجام در سال آینده باید در مدارس که در آن من زندگی می کنند باز کردن—و به معنای واقعی کلمه ساخت خودم بیمار با نگرانی—من تا به حال یک نمایش لحظه بیش از آخر هفته جایی که من متوجه شدم که آنچه که من نیاز به انجام در اینجا این است که گوش دادن به دل و روده من. و دل و روده من به من گفت که مگر چیزی به طور کامل دگرگون تغییرات بین در حال حاضر و در ماه سپتامبر (یک معجزه COVID-19 درمان شاید؟), به هیچ وجه فرزندان من خواهد بود حضور فرد در مدرسه در سال آینده.

در حال حاضر ما مدرسه منطقه داده نشده است, و ما یک برنامه یا گزینه است. اگر از راه دور وجود دارد گزینه یک یا هر دو از فرزندان من خواهد شد به احتمال زیاد آن را. اما صرف نظر از آنچه که ارائه شده پس از حدود پنج شنبه هفته گذشته بوده است شفاف به من چه من انجام خواهد داد — که آموزش بچه ها در خانه توسط قلاب و یا کلاه بردار.

من نمی دانستم چه ناجور وزن خواهد بود برداشته کردن قفسه سینه من وقتی که من چنین تصمیم گیری. در حال حاضر که من واضح و روشن در مورد آنچه در خانواده ما انجام شده است من می توانید شروع به در واقع برنامه ریزی برای سال آینده صحبت به بچه ها من در مورد آن نگاه به گزینه های آموزشی تصور کنید که چگونه من می توانید تنظیم مجدد برنامه من و زندگی آن را به کار.

و در واقع من احساس می کنم خیلی بهتر از من قبل از.

ذهن شما, من یک پدر و مادر که می توانید از خانه کار می کنند. من neurotypical کودکانی که خیلی بهتر کرایه در یک ساختمان مدرسه از در خانه اما آنها خوب خواهد شد با آموزش از راه دور برای یک سال از زندگی خود را. من به طور کامل اذعان کرد که این مورد برای تمام خانواده.

اما من نیز می دانم که بسیاری از والدین هستند که در این بین در حال حاضر در تلاش برای تصمیم گیری برای خود و خانواده در مورد سال آینده—دست و پنجه نرم کردن با فکر مبهوت برنامه آموزش از راه دور مدل هیبرید و امکان واقعی خود را, کودکان و یا خانواده آلوده شدن با COVID-19.

همه ما مبارزات خود و ملاحظات و هیچ کس جواب درست در اینجا, اما من فکر کردم من می خواهم سهم من از دلایل این انتخاب ساخته شده ترین حس من, چون من فکر می کنم ممکن است آن را مفید به دیگران برای دیدن آن همه در یک مکان.

این لیست ممکن است به شما صدق نمی کند و وضعیت خاص خود را. من هم که فوق العاده صادق و عقب نگه داشتن بر روی هر یک از افکار من یا نظرات…

15 Honest AF Reasons At-Home Learning Next Year Is Right For My Family: Girl Doing Her Homework on Computer
لورا Olivas/گتی

بنابراین در اینجا 15 صادقانه AF دلایل در خانه آموزش در سال آینده مناسب است برای من و خانواده:

1. مدرسه نه خطر برای کودکان و نوجوانان

مهم نیست که چه کسی اهمیت جلوه خطر است و گفت که بچه ها هرگز این ویروس نه که آنها گاهی اوقات نمی تواند بسیار بد و مرگ از آن است. همه اذعان می کند که با قرار دادن آنها در محیط مدرسه در معرض خطر است—بدون توجه به اقدامات احتیاطی. من دو آسم کودکان و نوجوانان یکی از آنها در بیمارستان بستری شد در سال گذشته طی حمله آسم باعث عفونت دستگاه تنفسی است. من مایل به گرفتن خطر آن.

2. ما نمی دانیم که اثرات طولانی مدت از COVID-19 در کودکان و نوجوانان

مطمئن شوید که بچه ها معمولا نمی کنید بسیار بیمار با COVID-19 اما ما نمی دانیم یک چیز لعنتی در مورد اثرات طولانی مدت از ابتلا به ویروس. این ویروس است که حدود شش ماه است. ما نمی دانیم در چه راه آن را تحت تاثیر کودکان در دراز مدت. دوره. وجود دارد که در بزرگسالان وجود دارد که “جان سالم به در برد” COVID-19 که هنوز نمی تواند درست نفس کشیدن و کسی که تجربه کرده اند نارسایی ارگان ها. این ویروس بدون شوخی است.

3. معلمان و کارکنان مدرسه قطعا آسیب پذیر هستند به COVID-19

ما نمی دانیم که بزرگسالان می تواند به شدت بیمار مبتلا به ویروس است. ما می دانیم که در تمام احتمال, معلمان, رانندگان اتوبوس, کافه تریا, کارگران مدیران, دبیران ، خواهد شد و بیمار با این ویروس اگر مدارس باز است. ما می دانیم که در تمام احتمال, برخی از آنها خواهد مرد. من می خواهم به انجام همه چیز را در قدرت من برای به حداقل رساندن این احتمال است.

4. کمتر بچه ها در مدرسه بیشتر احتمال دارد اقدامات ایمنی انجام می شود

بسیار کوچک اندازه کلاس با اتاق را برای اجتماعی فاصله تنها راهی است که ما باید یک شات از حفاظت از کودکان و نوجوانان و معلمان در مدارس است. کمتر از ما در ساختمان های بهتر برای همه.

5. حتی اگر شما فرستادن فرزند خود را به مدرسه وجود خواهد داشت بسیاری از وقفه به علت شیوع بیماری

شما می دانم که وجود خواهد داشت شیوع است. شما می دانید مدرسه رفتن به یک shitshow در طول فصل سرما و آنفلوانزا به دلیل اینکه اکثر مدارس را به رعایت دقیق “هیچ sniffle” سیاست. شما می دانید تمام کلاس ها را قرنطینه می شود و به مدت دو هفته و حتی اگر یک نفر در کلاس تست مثبت است. شما kدر حال حاضر از راه دور یادگیری خواهد بود بخشی از سال تحصیلی آینده. جای من می خواهم بچه های من فقط انجام می شود مدرسه در لعنت کامپیوتر در وهله اول نسبت به خاموش کردن تمام سال تحصیلی را در حالی که همچنین قرار گرفتن در معرض ویروس و انتظار نتایج آزمون.

6. شیوع بیماری در مدارس بالقوه را تحت تاثیر قرار تمام جوامع از جمله جمعیت های آسیب پذیر

مدرسه شیوع بیماری نیست فقط در مورد بچه های خود را و یا معلمان خود را. آن را در مورد آنها آوردن آن خانه را به شما و خانواده خود و خانواده خود و گسترش آن از طریق جامعه است. اسرائیل فقط سرزنش آخرین آن افزایش عفونت در شیوع بیماری آغاز شده است که در مدارس. که به احتمال زیاد اتفاق می افتد در اینجا بیش از حد. ما واقعا نیاز به فکر می کنم در مورد بهداشت عمومی و نه فقط باز کردن درب مدرسه و ارسال به بچه های ما در.

7. از راه دور آموزش مجازی/مدرسه در منزل موقت

آن را بمکد اما ما می توانیم این کار را برای نیمی از یک سال و یا یک سال. بچه های ما خوب خواهد بود, به من اعتماد کن. این درست است به خصوص برای کسانی از ما با neurotypical کودکان و نوجوانان و که می تواند صرف حتی فقط یک زمان کمی هر روز کمک به بچه های ما با آموزش از راه دور/مدرسه در منزل. به خصوص آن دسته از ما که از راه دور کار می کنند گزینه ای که گفته می شود حدود نیمی از جمعیت در حال حاضر.

8. آموزش کودکان و نوجوانان ما به فداکاری برای آنها خوب است

من بچه ها را به جای رفتن به مدرسه است. آنها گله و شکایت در مورد این ایده از ماندن در خانه است. اما آنها قابل درک است که از آن ساخته شده حس برای خانواده ما است و این یک انتخاب است که دارای پتانسیل برای محافظت از دیگران است. پرونده بسته شده است. درس آموخته است.

9. من پیدا کردن آن سخت به اعتماد که دیگر بچه ها را با رعایت قوانین ایمنی

وجود دارد مقدار زیادی از پدر و مادر در شهر من که فکر می کنم COVID-19 جعل است و این ماسک ها برای “sissies.” من می خواهم بچه های من رفتن به مدرسه با بچه های خود را ؟ نوچ. حتی بزرگسالان در اطراف در اینجا نمی تواند حفظ فاصله و یا پوشیدن ماسک خود را به درستی پس چگونه می تواند ما انتظار داریم کودکان و نوجوانان به رعایت آن با استانداردها ،

10. من نمی خواهم بچه های من با پوشیدن ماسک در تمام طول روز و یا در یک سخت اجتماعی فاصله حباب

من برای همه, ماسک, و من نمی خواهد اجازه دهید بچه ها من بازگشت و بدون آنها, اما من فکر نمی کنم با پوشیدن یک روز به مدت شش ساعت است که بهترین راه برای آنها را به یاد بگیرند–یا بهترین راه برای معلمان برای تدریس. و اگر آنها به سختی می تواند ارتباط برقرار کردن با همسالان خود به دلیل اجتماعی فاصله و سپس کل “اجتماعی برای بهداشت روانی” استدلال از پنجره بیش از حد.

11. Multisystem التهابی سندرم در کودکان (MIS-C) همراه با COVID-19

MIS-C یک سندرم مرتبط COVID-19 است که باعث التهاب در رگ های خونی از جمله قلب است. صدها نفر از کودکان و نوجوانان در آمریکا بستری شده اند با آن است. چند بچه ها در دولت من (نیویورک) از دست داده اند زندگی خود را. این امر باعث مشکلات قلبی و نیاز به ICU باقی می ماند. این گه من می ترساند و من نمی خواهم بچه های من بود.

12. ما هیچ سرنخی چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی که همه بازگشت به مدرسه در طول COVID-19 دلیل آن را به معنای واقعی کلمه هرگز اتفاق افتاده است

چرا همه گفت: مدرسه خواهد بود و هیچ معامله بزرگ از نظر ویروسی انتقال و که بچه ها تا حد زیادی در امان از ویروس ؟ شاید به این خاطر که اکثر بچه ها شده اند قرنطینه و یا بخشی از قرنطینه از بهار. هیچ یک لعنتی می داند چه اتفاقی می افتد زمانی که 56 میلیون بچه ها رفتن به مدرسه در پاییز. شاید شیوع بیماری به حداقل خواهد رسید. شاید آنها خواهید بود وحشتناک. بچه ها من نمی خواهد در این خوکچه هندی در این آزمایش است.

13. چه اتفاقی می افتد اگر من مریض است ؟

بحث واقعی: اگر من به این ویروس و اگر من به یک مورد بد از آن خانواده خواهد بود سربه سر. اگر شوهر من آن را بیش از حد وجود دارد به معنای واقعی کلمه می تواند هیچ کس در اطراف به مراقبت از بچه های من هستند زیرا دور ماندن از پدربزرگ و مادربزرگ خود نگهداری از کودکان) این روز را به آنها را امن نگه دارید. اگر من و همسرم شد از کمیسیون به دلیل COVID-19—و یا خدای ناکرده یک از ما در بیمارستان بستری شد و یا گذشت… من حاضر به ریسک یا نتیجه.

14. من می خواهم به قادر به دیدن پدر و مادرم دوباره

ما تازه آغاز شده اجتماعی دور بازدیدکننده داشته است با بچه های من’ پدربزرگ و مادربزرگ. هیچ راهی وجود دارد در جهنم است که ادامه خواهد داد اگر بچه ها به مدرسه بازگشت. هیچ راهی که من می خواهم قرار داده و پدربزرگ و مادربزرگ خود را در خطر است.

15. دل و روده من به من می گوید که این بهترین انتخاب برای خانواده من

من فکر می کنم این یک کلید است. دوست من گفت: من کشتی با این شب و روز و سوار خودم و خانواده ام bonkers تلاش به وزن جوانب مثبت و منفی از این تصمیم. هنگامی که من ساخته شده انتخاب (در توافق با شوهرم) آن را احساس مانند یک لفظ وزن شانه های من. این که چگونه من آن را می دانستند حق انتخاب.

نه من نیستم در خیابان در چشم انداز تحصیل بچه ها در خانه در سال آینده. آن را برای رفتن به موز در اینجا با دو پدر و مادر تمام وقت در حالی که تحصیل دو بچه. اما در حال حاضر که من لازم نیست که به نگرانی در مورد بالای 15 چیزهایی که باید شلوغ نوع من برای هفته من می توانید شروع به دیدن که در حالی که سال آینده در بسیاری از راه های آن را شدنی و درست است.

چرا که در ذهن من وجود دارد به معنای واقعی کلمه نیست هر انتخاب دیگری نسبت به آن را به کار.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>