15+ Peeves حیوان خانگی مطمئن شوید که شما کشش در آنها ذکر

کوین Lehtla/Unsplash همه ما peeves حیوان خانگی. آنها چیزهایی است که افراد دیگر را که مجموعه ای از دندان های

توسط ETELARESANKHABAR در 20 خرداد 1399
kevin-lehtla-pGYBZqIm48Y-unsplash
کوین Lehtla/Unsplash

همه ما peeves حیوان خانگی. آنها چیزهایی است که افراد دیگر را که مجموعه ای از دندان های ما در لبه و ما را غیرعقلانی عصبانی است. فکر کسی که دو فرو بردن خود تراشه در adriano ممکن است شما را شکستن گردن خود را خونتان را از lunging در سراسر جدول در آنها. که صدای شما ترک خوردگی گردن خود را ممکن است شریک زندگی خود را دچار در انزجار. حتی بهترین, ترین گویا مردم شما می دانید هنوز هم چیزهایی که آنها را به درایو bonkers. شاید شما هرگز در مورد آن فکر, اما ما به شما تضمین می کنند که حداقل یک حیوان خانگی غرض. این لیست از محبوب ترین peeves حیوان خانگی ممکن است باعث دلخوری برخی از. آنهایی که شما می تواند مربوط به?

1. با صدای بلند خوردن/نوشیدن

با صدای بلند خوردن یا نوشیدن یک حیوان خانگی غرض از تن مردم می آید و آن را در همه اشکال و اندازه. برخی از مردم در واقع جویدن فقط با صدای بلند و است که می تواند درایو یک فرد دیوانه. دیگر مردم نفرت هنگامی که شما با استفاده از خود را نی به صدا خوردن یا اشامیدن در پایین یک شیشه خالی. دیگران هنوز هم دریافت انقباض در صدای دندان خراش دادن در چنگال.

2. دو فرو بردن

این طوری ناخالص! حتی زمانی که شما در حال به اشتراک گذاری سالسا با کسی که شما را دوست دارم, هنوز هم وجود دارد چیزی غیر ارادی ماهیچه شایسته در مورد دیدن آنها دو شیب. که تراشه در دهان خود. سپس آن را به عقب آمد بیرون. در حال حاضر آن را در همان شیب است که شما در حال غذا خوردن. برای جلوگیری از فروش من تقریبا بلافاصله divvy تا سالسا, adriano و دیگر نرخهای بر روی صفحات فرد, بنابراین هر کس می تواند غذا خوردن چگونه آنها می خواهند. جایزه: من از طریق شام بدون احساس مانند یک کل B.

3. ترک آدامس

شما می دانید کسانی که می توانند برابر بیش از آدامس در دهان خود ایجاد کمی هوا جیب و آنها را پاپ آنها را بین دندان های خود را ؟ بسیاری از مردم واقعا نفرت است. شما حتی ممکن است متوجه آن... تا زمانی که شما در حال نشستن در کنار شما آدامس ترک خوردگی دایی در یک مراسم تشییع جنازه.

4. ترک خوردگی پنجه/سایر نقاط بدن

این ممکن است کمک به کمتر ناراحت این اگر شما می دانید که صدای شما را بشنود کسی که "ترک" مشترک نیست قسمت بدن سنگ زنی با هم. درست مثل زمانی که مردم ترک خود آدامس, این یک راه برای خلاص شدن از حباب های هوا است که شکل در مفاصل است. لازم است ؟ که قابل بحث است. آیا این را شما می خواهید به استفراغ? احتمالا.

5. متعصب

گوش دادن: خوب است به یک فن. آن شروع می شود برای تبدیل شدن به آزار دهنده که خود را "fandom" است که خود را تمام شخصیت. می دانم کسی که کل دکور و حس مد حول این واقعیت است که آنها مانند آتلانتا بریوز? یا شاید هر مکالمه شما با یک همکار می آید و به چند بار آنها را دیده ام Dave Mathews Band? کسانی که متعصب هستند... و آنها نفرت انگیز.

6. این اواخر مزمن

که تنها راه برای مطمئن شوید که آنها به شما نشان می دهد تا در زمان است که به آنها بگویید به وجود 30 دقیقه زود ؟ دختر همه ما که دوست. (یا شاید ما که دوست.) برای مزمن زودرس این است که به خصوص خسته کننده است.

7. مردم سرقت مواد غذایی خود را

این کار در دو شکل می آید. گاهی اوقات شما هر دو وعده های غذایی خود را, اما دوست شما/تاریخ/آینده nemesis تلاش می کند تا چنگال نیش سعی کنید مواد غذایی خود را. بار دیگر این می تواند مانند یک فرد که می گوید آنها گرسنه نیست... اما پس از آن می خورد و تمام سیب زمینی سرخ کرده. در هر صورت آن را غیر قابل قبول نیمه ناخالص و ارزش از دست دادن یک دوست ،

8. هیچ به نوبه خود سیگنال

منفور نظر زمان: اگر شما در یک به نوبه خود خط یک به نوبه خود سیگنال کار برکنار شده است. اما به هر زمان دیگر دیدن کسی که تبدیل و یا تعویض خطوط بدون سیگنال است که فقط پایین سمت راست بدتر است.

9. غریبه ایستاده بیش از حد نزدیک

این بود که مزاحم برای بسیاری از افراد حتی قبل از جهانی همه گیر رخ داد. در حال حاضر زمانی که مردم ایستاده بیش از حد در خط در فروشگاه مواد غذایی آن را نه فقط آزار دهنده است اما احساس می کند مانند یک توهین شخصی خود را به سلامت و ایمنی است. به عقب. که. الاغ. تا.

10. خیره

برخی از افراد فقط منطقه خارج و شما را تا پایان در خط خود را از دید. برخی از مردم هر چند هیچ تدبیر. خیره احساس می کند خسته کننده به خصوص زمانی که شما در حال حاضر ناراحت کننده است. برای مثال اگر شما غیر فعال و یا تلاش برای کمک به یک فرد معلول آن مشترک بود خیره شد... اما که نمی شود آن را کمتر آزار دهنده و مضر و یا فقط ساده بی ادب.

11. قطع

همه ما هر یک از دیگر قطع گاهی چون ما هیجان زده هستیم و به اضافه سهم خود ما. افرادی که بزرگ شده در خانواده بزرگ حتی متوجه نیست که هر کس صحبت کردن در بالای هر یک از دیگر. بیشتر حساس فرد هر چند خود را وقفه به عنوان یک نشانه روشن شما فکر می کنم نقطه خود را مهم تر از ایشان.

12. منفی

"این یک ایده وحشتناک است." "که هرگز کار نخواهد کرد." "من آنها را شنیده ام — من نمی خواهم خود را سبک آوازی." وجود دارد هر چیزی بدتر از اینکه هیجان زده در مورد چیزی جدید و سپس داشتن کسی تلخه همه بیش از آن ؟

13. تلفن همراه وسواس

هیچ چیز باعث می شود فرد بیشتر احساس بی اهمیت از تماشای شریک زندگی خود را و یا تاریخ خود را انتخاب کنید تا گوشی در طول مکالمه است. یا شاید شما به کسی سواری و آنها بلافاصله شروع به بازی کردن بازی ها بر روی تلفن خود را به جای درگیر شدن با شما. به یاد داشته باشید خوب قدیمی روز قبل از تلفن های همراه که هر کس فقط خیره از پنجره به بیرون به جای صحبت کردن در مورد ؟

14. سوم شخص فرد

"Deirdre نوشتن یک مقاله در مورد peeves حیوان خانگی من" Deirdre انواع در مقاله خود در مورد peeves حیوان خانگی. "دادا رفتن به حمام" دادا می گوید: قبل از ساخت سریع فرار به مستراح جایی که او به صرف بیست دقیقه بازی کردن بازی ها بر روی تلفن خود را. *کشش*

15. برداری پا/زانو تندرست/pen کلیک

در حالی که این می تواند فوق العاده خسته کننده برای دیدن و یا شنیدن آن را در واقع یک تیک عصبی. به عبارت دیگر اشاره به آن را اغلب می تواند تشدید تمایل به حفظ و بهره برداری/کلیک کردن بر روی.

برخی کمی کمتر رایج Peeves

16. ترک مو در تخلیه

من نه آن را لمس است. اگر آن شما را اذیت شما آن را تعمیر کنند.

17. پرداخت برای حمل و نقل

ظاهرا بسیاری از مردم حاضر به منظور چیزی است که اگر آنها را مجبور به پرداخت هزینه حمل و نقل.

18. Selfie وسواس

این است که فرهنگ ما در حال حاضر کمی بیشتر از خود وسواس نسبت به نسل های قبلی? احتمالا. یا شاید ما فقط دوست دارند همه چیز را به خوبی مستند شده است برای زمانی که خاطرات ما شکست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن