15 داستان کتاب توسط BIPOC نویسندگان تابستانی را برای شما لیست خواندن

مامان ترسناک و آمازون این هیچ راز است که این کتاب به صنعت نشر است که در عمده نیاز به یک تنوع تعمیرات اساسی.

توسط ETELARESANKHABAR در 25 تیر 1399
Fiction-Books-By-BIPOC-Authors-1
مامان ترسناک و آمازون

این هیچ راز است که این کتاب به صنعت نشر است که در عمده نیاز به یک تنوع تعمیرات اساسی. با تشکر از یکی از چند اقلیت متعلق به شرکت چاپ و نشر در اطراف ما در حال حاضر اثبات ملموس که آسانسور حجاب دقیقا چه مقدار از یک تغییر فرهنگی در جهت نیاز به اتفاق می افتد.

لی و پایین کتاب ایجاد تنوع پایه بررسی بازگشت در سال 2015 و آن را کمک می کند تا تعیین نژادی و جنسیت و گرایش جنسی و توانایی آرایش از خانه چاپ و نشر و نقد و بررسی نشریات در سراسر کشور است. در سال 2019 شرکت متوجه شده است که 79 درصد از پاسخ دهندگان به عنوان سفید 78 درصد به عنوان زنان, 88 درصد به صورت مستقیم و 92 درصد به عنوان غیر فعال است.

در حالی که تعداد کسانی که متاسفانه جای تعجب نیست در حداقل آنها را در خدمت به عنوان یک یادآوری برای طرفداران داستان چگونه لعنت مهم این است که برای حمایت از سیاه و BIPOC نویسندگان در حال حاضر بیشتر از همیشه قبل از. و چه بهتر از راه برای انجام این کار از پیچش یا حلقه زنی با برخی از قهوه سرد و خواندن هر تعداد از این کتاب های عالی در حیاط خلوت خود را در این تابستان ؟

اولین رمان در مارلون جیمز "ستاره تاریک" سه گانه به بررسی آنچه اتفاق می افتد زمانی که یک مزدور استخدام برای پیدا کردن گم شده و یک کودک است. آن را تلقی شده است که "سیاه بازی تاج و تخت" به صورت ماهرانه بافی هم آفریقایی اساطیر و داستان پر رمز و راز سحر و جادو و ماجراجویی است. جیمز سه گانه شده است optioned است برای فیلم حقوق تا یکی این است که باید به عنوان خوانده شده در حال حاضر.

مشاهده این پست در Instagram

پشت در تور امشب!! به من بپیوندید و @brownbookworm در @mystgalaxybooks – 7pm اقیانوس آرام/10ساعت EST در Facebook صفحه! • Repost from @mystgalaxybooks • 🧜🏾♀️ما نمی توانیم صبر کنید برای رویداد خود را با @bcmorrow هفته آینده! به ما بپیوندید برای یک مکالمه بین بتنی & @brownbookworm بیش on facebook, ژوئن 24th, در 7pm! و فراموش نکنید که اگر شما خرید یک آهنگ در زیر آب با ما قبل از ژوئیه 1 را امضا bookplate! پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد رویدادهای آینده صفحه در وب سایت ما در لینک زیستی. و نگه داشتن خواندن برای بررسی از Jenni! @torteen⠀ ✨"یک آهنگ در زیر آب ترکیب دنیای واقعی با فانتزی به زیبایی نشان دادن نیاز برای خواهری در برابر نژادپرستی و زن ستیزی. ASBW مراکز خواهر Tavia و افی به عنوان حرکت آنها زندگی سیاه زنان جوان در جهان در تلاش به آنها را به سکوت. Tavia یک آژیر عبور به عنوان یک نوجوان عادی جمع آوری شجاعت به صحبت می کنند تا برای خود و حقوق دیگران مانند او در برابر آزار و اذیت ملی و دولت-تحریم خشونت است. سکس با پری دریایی (یا حداقل او نقش یک پری دریایی در رنسانس اقتصادازاد هر سال). به عنوان او آماده برای فصل جدید به طور ناگهانی وقایع مرموز از گذشته به نظر می رسد به عود در حالی که همه افی چهره برخی از تغییرات فیزیکی حداقل در مورد که در موهای او حرکت خود را در آن. به عنوان سیاسی جهان اطراف Tavia و افی به طور فزاینده ای آینه خود ما دختران باید تصمیم بگیرید که در آن آنها ایستاده و در آغوش آنها را متفاوت می سازد به ایستادن برای آنچه حق است. Tavia و افی ممکن است فوق العاده قدرت, اما آنها هنوز هم ، فانتزی از فردا جهان است و نه استعاری. بلکه او زیبا می آمیزد واقعی با مافوق طبیعی به رنگ های متنوع تصویری از آنچه در آن به معنی رشد کردن به عنوان سیاه و سفید زنان در تاریخ معاصر امریکا است. ASBW است موقع خواندن آن را تبدیل به یک بی انتها علاوه بر این به قفسه از YA فانتزی عاشقان." – Jenni شرکت مالک ⠀ -⠀ -⠀ -⠀ -⠀ #mysteriousgalaxy #mystgalaxybooks #mysteriousgalaxybookstore #indiebookstore #independentbookstore #asongbelowwater #bethanycmorrow #dhonielleclayton #virtualevent #authorevent

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط بتنی C. فردا (@bcmorrow) در

این فانتزی مدرن در مورد پری دریایی, اوراق قرضه از دوستی و کشف خود که برخورد با مدرن روز نژادپرستی و تبعیض جنسی. با توجه به Dhonielle کلیتون نیویورک تایمز پرفروشترین نویسنده این Belles, فردا کتاب "یک داستان enthralling از سیاه سحر و جادو و سوزاننده تفسیر اجتماعی آماده به سر و صدا استخوان."

مشاهده این پست در Instagram

🎉بله گلچین ققنوس اول باید رایت: شانزده داستان دختر سیاه, سحر و جادو, مقاومت و امید پاتریس کالدول (ویرایشگر) وایکینگ BYR شانزده قصه توسط پرفروش و برنده جایزه نویسندگان که کاوش در سیاه و تجربه از طریق فانتزی, علمی تخیلی و سحر و جادو. با داستان توسط: الیزابت Acevedo, Thomaspoob پاتریس کالدول Dhonielle Clayton, J. Marcelle کوری, Somaiya داود شارلوت نیکول Davis, جاستینا, ایرلند, Alaya Dawn Johnson, دنی, Lore, L. L. McKinney, دانیل, پیج, ربکا Roanhorse کارن قوی, اشلی Woodfolk و آبی Zoboi. فراخوانی بیانسه لیموناد برای مخاطبان نوجوان این نویسنده است که واقعا Octavia ساقی را ورثه باید بافته شده در جهان برای ایجاد خیره کننده روایت است که مراکز زنان و جنسیت nonconforming افراد است. ققنوس اول باید رایت شما را در یک سفر از داستانها گفته به اینده جوامع و همه چیز را در میان. پر از داستان عشق و خیانت و قدرت و مقاومت این مجموعه شامل یک آرایه پیچیده و واقعی به زندگی شخصیت های که در آن شما نمی تواند کمک کند اما خودتان منعکس شده است. جادوگران و دانشمندان خواهر و عاشقان دین و شورشیان: قهرمانان ققنوس اول باید رایت درخشش درخشان. شما هرگز آنها را فراموش کرد. با کلیک بر روی لینک در👉🏿زیستی ما برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در کودکان و بزرگسالان جوان کتاب توسط نویسندگان #ourstoriesmatter #yabooks #youngadultfantasybooks #youngadultsci-fi #newbookrelease #mirrorbooks #windowbooks #representationmatters #newbooks #newbookalert

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط سیاه و سفید کودکان کتاب و نویسندگان (@ourstoriesmatterbcba) on

در این مربا بسته بندی شده مجموعه ای از قصه توسط پرفروش و برنده جایزه نویسندگان, سیاه, تجربه کاوش از طریق فانتزی, علمی تخیلی و سحر و جادو. با زنان و جنسیت nonconforming افراد در مرکز این داستان شما نمی توانید به اشتباه با این فراموش نشدنی, کتاب پیشگامانه.

نام یکی از پیش بینی ترین کتاب های سال با Entertainment Weekly, harper's Bazaar, و BuzzFeedاین تند و تلخ رمان مراکز در اطراف یک سیاه و عجیب و غریب مرد جوان از آلاباما که در پشت برگ دردناک دوران کودکی برای حضور در دانشگاه در یک شهر غرب میانه.

مشاهده این پست در Instagram

نجات استخوان ها توسط Jesmyn بخش (ماشین). آرامش قبل از طوفان است که معمولا فقط یک استعاره اما ربات بنابراین در نجات استخوان ها. در پاکسازی در جنگل که در آن زندگی می کنند اسچ و خانواده اش سرپا ایستادن را می دوزند طوفان که باعث شده است تا دولت به صورت اجباری تخلیه. اما کاترینا نیست این نوع از طوفان به شستن و بیش از خانه خود را. "کاترینا تعجب همه را با او غیر قابل انعطاف و قدرت" اسچ می گوید: پس از آب فروکش کرده و با تکه های از خانه های خود را در آن جریان "او مقتدرانه راه او درنگ او ساخته شده همه چیز اتفاق می افتد که تا به حال هرگز قبل از اتفاق افتاده است." به عنوان طوفان ایجاد خانواده به یاد می آورد که دیگران آنها را اب و هوای کسانی که کاترینا خواهد تلفات در مقایسه با. شما نوع از پر کردن با وحشت زمانی که شما متوجه اسچ خانواده را ترک نخواهد کرد. بخش است به خوبی یک نویسنده که آیا او غرق در افکار در مورد آفتاب سوخته زندگی در بایو یا توصیف قاتل آب های کاترینا گرفتن و این رمان به همان اندازه قلب به عنوان یک ادبی صفحه-ترنر مثل همه نور را نمی بینیم و آنجا روح به عنوان بهترین زورا نیل Liquid.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Siobhán جونز (@bestbookgrams) در

2011 ملی کتاب برنده جایزه نجات استخوان مراکز در اطراف یک فقیر می سی سی پی خانواده رو به قبر تهدید از یک طوفان قدرتمند.

یکسان خواهر خود را شکستن پیوند جدایی ناپذیر به کودکان زمانی که آنها را اجرا به دور از کوچک جنوبی, سیاه, جامعه آنها در رشد و تجربه خود را در دو کاملا متفاوت جهان به رشد زنان است. وال استریت ژورنال اعلام کرد این رمان یادآور تونی موریسون "The Bluest Eye" ساخت این باید اضافه کردن به تابستان خود را در لیست خواندن.

مشاهده این پست در Instagram

جمعه سیاه||نانا Kwame Adjei-Brenyah||⭐️⭐️⭐️⭐️ • • واضح و تخیلی داستان مجموعه است که ترافیک در سیاست نژاد, کلاس, بهداشت و درمان و مصرف گرایی. Adjei-Brenyah گردد استادانه درست شده و دقیق در جهان است که اجازه می دهد تا ما را به دیدن خود ما واضح تر. • • این مجموعه همه چیز. آن dabbles در بسیاری از ژانرهای و بسیار بلند پروازانه. من همیشه احساس می کنم "رو" آن فکری, اما من می دانم آن ساخته شده آن را احساس می کنید همه چیز در یک سطح احشایی. من خیلی تحت تاثیر قرار توسط این قدر چه Adjei-Brenyah تا به حال به می گویند و چگونه خلاقانه او قادر به آن می گویند. من نگاه به جلو به آنچه بعد از او. • • داستان های مورد علاقه من بودند Finklestein 5, Zimmerland و عصر. وجود دارد که دیگران به چالش کشیده من و دیگران که هنوز مشخص نیست برای من. به طور کلی, من می خواهم بگویم این است که ستارهای کار از یک ستاره در حال افزایش در جهان ادبی. • • * * * من در طول صحبت در مورد این کتاب در این پادکست با وید Allain-مارکوس (@wammywade) و به بحث در مورد این کتاب با Adjei-Brenyah خود را در #TheShortStacks. به علاوه بررسی کامل من است تا در حال حاضر در وب سایت. لینک برای هر سه در بیوگرافی. #thestacksreview

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط پشته (@thestackspod) در

Adjei-Brenyah بود به نام "5 زیر 35" honoree ملی کتاب پایه و دلیل خوب است. این مجموعه شدید طنز داستان در مورد جسمی و روانی ضربه از زندگی در آمریکا به تصویر می کشد نژادپرستی به عنوان یک مدرن روز bloodsport و مصرف به عنوان کتاب مکاشفات یوحنا زامبی.

این برنده جایزه پولیتزر رمان بر اساس زندگی واقعی اصلاحات در فلوریدا که در آن پسران به طور معمول و مورد ضرب و شتم ده ها تن کشته شدند. در دهه 1960 "نیکل پسران" زیر دو سیاه و سفید که به طور غیر منتظره ای در دیدار با داستانی نیکل آکادمی و هر دو مجبور می شوند به صورت جداگانه و در مجموع تجربه غم انگیز اثر بودن در قرن بیستم است.

مشاهده این پست در Instagram

امروز برجسته کتاب است 𝑇ℎ𝑒 𝐻𝑎𝑡𝑒 𝑈 𝐺𝑖𝑣𝑒 توسط انجی توماس. . ꧁꧂꧁꧂꧁꧂꧁꧂ . 𝕊𝕦𝕞𝕞𝕒𝕣𝕪: شانزده ساله استار کارتر حرکت بین دو جهان: فقیر محله که در آن او زندگی می کند و علاقه داشتن به حومه دبستان مدرسه او حضور. این مضطرب تعادل بین این جهان شکسته است که استار شاهد تیراندازی مرگبار از دوران کودکی خود را بهترین دوست و خلیل در دست یک افسر پلیس است. خلیل غیر مسلح. به زودی پس از آن مرگ او یک ملی تیتر. برخی از آنها خواستار او یک قاتل شاید حتی یک قاچاقچی مواد مخدر و یک نژادهای. معترضین به خیابان های خلیل نام. برخی از پلیس و محلی پروردگار مواد مخدر سعی در ارعاب و خانواده است. چه هر کس می خواهد به دانستن این است که: چه 𝗿𝗲𝗮𝗹𝗹𝘆 رفت که شب ؟ و تنها کسی که زنده است که می تواند پاسخ این است که استار. اما آنچه استار می کند یا نمی کند—می گویند می تواند upend جامعه خود است. آن را نیز می تواند زندگی او را به مخاطره می اندازد. 𝗔 𝗡𝗼𝘁𝗲 𝗳𝗿𝗼𝗺 𝘁𝗵𝗲 𝗔𝘂𝘁𝗵𝗼𝗿: داستان پشت این نفرت تو را با انجی توماس (@angiethomas) من به یاد داشته باشید اولین بار من تو را دیدم امت Louis تا. من نمی توانست بیش از هشت سال است. من آمد در سراسر عکس خود را در یک جت مجله مشخص شده است که در سالگرد مرگ او. در آن زمان من متقاعد شده بود او بود که واقعی نیست و یا حداقل این است که او یک فرد است. آنچه قرار بود به یک چهره شد مثله فراتر از به رسمیت شناختن. او بیشتر شبیه یک سرپا نگه داشتن از یک فیلم برای من یک هیولا از برخی بیش از حد بالا horror flick. اما او یک فرد یک پسر و خود داستان بود داستان احتیاطی حتی برای یک دختر سیاه و سفید در می سی سی پی به دنیا آمد بیش از سه دهه پس از مرگ او. "می دانم که ارزش خود را" مادر من می گویند: "اما همچنین می دانیم که هر کس ارزش های شما تا آنجا که من انجام دهد." هنوز امت بود که واقعی نیست به من. هیچ راهی وجود دارد که من همیشه می خواهم که به نگرانی در مورد هر چیزی که اتفاق می افتد به من یا به کسی که من می دانستم. همه چیز تغییر کرده حتی در می سی سی پی. که در تاریخ. حاضر به حال مشکلات خاص خود را دارد. من در یک محله که برای بدنام تمام دلایل اشتباه. فروشندگان مواد مخدر اعدام, جرم, قرار دادن دیگر "گتو" کلیشه اینجا. 𝑐𝑜𝑛𝑡𝑖𝑛𝑢𝑒𝑑 𝑖𝑛 𝑐𝑜𝑚𝑚𝑒𝑛𝑡𝑠

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Hager خانواده | آنجلا 🇺🇸 (@hagerfamilyreads) در

این نیویورک تایمز پرفروش شده است در اطراف برای مدتی و آن را قابل درک است که چرا. رمان مراکز در اطراف استار کارتر یکی از تنها سیاه و سفید در یک عمدتا سفید دبیرستان. احساس به عنوان اگر او را رها سیاه و سفید خود را با دوستان و خانواده با این حرکت به یک تقریبا همه سفید مدرسه کارتر هایش با بیش از فقط شخصی تردید زمانی که او می شود تنها شاهد یک تیراندازی پلیس از گزارشی. به عنوان به موقع به عنوان آن است بی انتها "نفرت تو را" طول می کشد جهانی آمدن از سن داستان تکان دهنده یک سطح جدید.

مشاهده این پست در Instagram

بنابراین—بزرگترین چیزی که برای من اتفاق افتاد در این سال— @groveatlantic منتشر شده برای اولین بار من سرگذشتی رمان های آب شیرین 🙌🏾🌊 + زندگی من بی درنگ تبدیل به غیر قابل تشخیص در درخشان + وحشتناک راه. این کار واقعا کلید که آنلاک تمام جهان متفاوت است هنگامی که شما آن را اجرا اما جهان جدید نیز تغییرات به معنای واقعی کلمه همه چیز. آن را یک سیاره جدید را تشکیل میدهند. شما در یک سیاره جدید را تشکیل میدهند. شما باید به جلوه های ویژه گرافیکی را به نگه دارید تا با آن + خودتان. که شکلگیری است + تنهایی + وحشتناک اما من رحم + تنهایی + وحشتناک پس از آن خواهید بود درست است. آن من نیاز به قرار دادن همه چیز من انجام شده برای مدت زمان طولانی—ترس و اضطراب تظاهر به اینکه کوچکتر از من تاشو برای دیگران غرور. به شکلگیری مطالبات اطاعت + دقت خواسته های شما را قدم به زندگی شما گفت که شما می خواستم + زنده آن را به خوبی. من نمی باید انتخاب کنید تا دیگران ناراحتی در مورد موفقیت من چگونه من حرکت را از طریق ترس, چگونه سریع می نویسم کیسه های من, تامین امنیت مرزهای من اجرای, و غیره. من لازم نیست برای ریختن (فولد) آنها را به فضای بیشتر. کار من این است که به یاد بگیرند که چگونه به من با صدای بلند + وحشتناک خود را. دوره. من نمی توانم صبر کنید برای سال آینده. من سپاسگزار برای هر کسی که خواندن #آب شیرین🌊 + حمایت برای آن است. با تشکر از شما برای انجام این داستان سرایی چیز با من است. من چهارده کتاب های بیشتر در لیست من + من خیلی هیجان زده به صرف یک حرفه ای به اشتراک گذاری آنها را با شما 💖🥂

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط akwaeke emezi (@azemezi) در

در این قلب wrenching اولین رمان Emezi یک جوان نیجریه ای زن به نام آدا متولد شده است با یک "دمه ارواح" در داخل سر خود را. هر شکسته بخشی از شخصیت او طول می کشد به نوبه خود زبان به خواننده آنها به عنوان درایو ادا نسبت به وحشی بی پروا رفتار به عنوان او رشد می کند. هنگامی که او تحمل یک رویداد آسیب زا پس از مهاجرت به امریکا, آدا ارواح تهدید تصاحب خصمانه به عنوان آنها منجر شود او را تیره و مسیر خطرناک است.

از نویسنده پرفروش از "How Stella Got her Groove Back" و "در انتظار بازدم" "این همه نیست سراشیبی از اینجا" به بررسی آنچه اتفاق می افتد به 68 سال Loretha کاری که یک تراژدی ناگهانی خرد او راحت زندگی یک ازدواج شاد, یک کسب و کار موفق و همیشگی خواهد شد که نیاز به گام برای کمک به او را انتخاب کنید تا قطعات.

این آبدار رمان عاشقانه ستاره اولیویا یک وکیل در یک شهر جدید که به طور غیر منتظره ای می افتد برای یک hotshot سناتور. به زندگی خصوصی خود را در هم بافتن با آنهایی عمومی, اولیویا باید تصمیم بگیرد اگر سابق خود را رمز و راز مرد سیاستمدار معروف است که ارزش بررسی شدید رابطه خود مواجه است. با توجه به جهان وطنی "همه چیز گل یاس Guillory لمس تبدیل به طلا." نمی تواند بهتر از توصیه است که به شیرجه رفتن به این لذت بخش عاشقانه.

Queenie جنکینز است جامائیکا زندگی در لندن که درد به صورت احساس تعلق در این قدرتمند رمان Carty-ویلیامز. نام یکی از پیش بینی ترین کتاب های 2019 توسط زن روز, Newsday, ناشر هفتگی شلوغی و کتاب شورش این داستان پرشور در مورد هویت سیاسی و روابط طنین انداز خواهد شد با شما در راه تعجب آور.

این اپلیکیشن پرفروش نیویورک تایمز در مورد یک جوان 25 ساله سیاه زن از زندگی در فیلادلفیا که خودش را می یابد که به اشتباه متهم به ربودن یک کودک در حالی که او را نگهداری بچه برای یک خانواده در یک شب.

نیمه خواهر Effia و Esi به دنیا آمد در دو روستاهای مختلف در قرن 18 غنا با هیچ ایده که دیگر وجود دارد. یکی رشد می کند تا به ازدواج با یک انگلیسی, slaver و حمام افتاب گرفتن در یک زندگی راحتی در حالی که دیگری است که به بردگی فروخته و حمل به امریکا است. Gyasi نثر را به پیروی از نسل و فرزندان است که به دنبال. این زیبا و قدرتمند رمان زیر epically مسیرهای مختلف از Effia و Esi همراه با هشت نسل از فرزندان خود را.

افشای کامل — من قصد دارم به یک خسروانه سختی باریک کردن مورد علاقه های شما در این لیست بنابراین من احتمالا فقط به عنوان خوانده شده همه آنها. و صادقانه بنابراین باید به شما.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب