15 سیاه متفکرین که در حال تغییر لوکس فضا در حال حاضر

به سختی وجود دارد یک صنعت است که نه سود از سهم مردم—که به گسترش لوکس. از رویایی طراحان است که به شکل لباس پوشیدن ما و فضاهای ما ساکن به culinarians و شراب سازان که هنر و صنعت برخی از ما به یاد ماندنی ترین لحظه های لوکس جهان خواهد نمی خواهد همان باشد بدون دستاوردهای خود را. و چون همه چیز این سازندگان و ماده—و سزاوار شناخت فراتر از ماه تاریخ سیاه—ما در حال برجسته یک گروه کوچک از متفکرین که در حال تغییر صنعت لوکس هر روز.

شفق قطبی جیمز

Aurora James in the front rowDior show, Front Row, Fall Winter 2020, Paris Fashion Week, France - 25 Feb 2020

قو Gallet/WWD/شاتر

حتی قبل از او آمد تا با ایده برای 15 درصد تعهد شفق جیمز در حال حاضر تاسیس خودش را به عنوان یکی از متفکرانه ترین طراحان نسل او با لوازم جانبی خط برادر Vellies. جیمز ارائه کفش, کیف های دستی و کالاهای چرمی کوچک رشد کرده است از خود بودجه غرفه در شرق روستا بازار به برنده جایزه کسب و کار با جانبازان در سراسر جهان است. او قدردانی و استفاده از سنتی آفریقایی کفش سبک و ساخت به کمک مخاطبان جدید کشف آنها را در زمانی که لوکس جهان بود و هنوز هم پیوسته allegiant به فرانسه و ایتالیا.

این مفهوم برای او تعهد آمد در میان تظاهرات در واکنش به قتل جورج فلوید Breonna تیلور و بسیاری دیگر از مردم سیاه و سفید در دست افسران پلیس. با مردم به دنبال راه هایی برای کمک به سیاه و سفید در جامعه واقعی و پایدار, راه, James ارائه این ایده است که خرده فروشان اختصاص 15 درصد از فضای قفسه به سیاه و سفید متعلق به کسب و کار به دلیل سیاه مردم را تا 15 درصد از جمعیت.

تا کنون تعداد انگشت شماری از خرده فروشان را امضا کرده اند از جمله زیبایی کرگدن Sephora و مردانه, e-tailer هیچ مردی پیاده روی به تنهایی. در یک Instagram, پست, James به نام تعهد و شروع یک آغاز جدید برای کسب و کار از همه راه راه. “من به متون که این دیوانه است. من به تماس های تلفنی این است که بیش از حد مستقیم بیش از حد بزرگ یک درخواست بیش از حد این, هم, که,” او نوشت. “اما من فکر نمی کنم آن را بیش از حد هر چیزی در واقع من فکر می کنم این فقط یک شروع است. شما می خواهید به عنوان یک متحد? این چیزی است که من درخواست شده است.”

کریس گیبس

Chris GibbsNordstrom x Union & Company Block Party, New York, USA - 10 Jul 2019

پل زیمرمن/WWD/شاتر

در یک نقطه خاص در نسبتا اخیر menswear تاریخ یک بار-شرکت خطوط بین, خیاطی, ورزشی و streetwear شروع به گرفتن بسیار تار است. و در حالی که هیچ یک طراح مد یا مشهور سزاوار اعتبار برای توسعه این یکی از مهم ترین طرفداران است inarguably کریس گیبس که صاحب و اجرا می شود با نفوذ خرده اتحادیه لس آنجلس. فروشگاه نابغه است که آن را می پردازد به همان نسبت به تاسیس علامت های تجاری مانند تام براون و Comme des Garcons که آن را به لباس مانند سرماخوردگی و دیوار بوده و Botter. مخلوط است که با الهام از زندگی واقعی بچه ها که عشق به لباس خوب و ترکیب آنها را در راه شما ممکن است در یک باند. که حس آزادی و سرگرم کننده است آنچه را که محبوب بسیاری به فروشگاه و به گیبس منحصر به فرد از نقطه نظر طول سال.

Dapper Dan طراح

Dapper Dan

Dapper Dan عکس: مریم Altaffer/AP/REX/شاتر

Daniel Day—هارلم-بر اساس طراح شناخته شده به عنوان Dapper Danنام خانواده بود طولانی قبل از Instagram و سبک خیابانی تحت سلطه صنعت مد. تعهد خود را به حتی بیشتر معروف محله نشسته در ریشه فوق العاده لوکس streetwear او شناخته شده است. “این اولین بار من برخی از پول من خریداری من brownstone در هارلم” او گفت: در اخیر میسی رویداد به میزبانی سازمان هارلم را مد ردیف. “من شده است در هارلم همه زندگی من و من قصد ندارم هیچ جا.”

در زندگی طولانی خود را به 74 ساله طراح اصلی ایجاد لباس برای هر کس از مایک تایسون به LL Cool جواد و پس از 2018 او شده است در راس یک قرار دادی آتلیه اجرا در همکاری با گوچی (مشارکت دنیا از پشت و جلو copycatting بین طراح و خانه لوکس); این اولین فروشگاه هر نام تجاری لوکس باز کرده است در هارلم.

Gucci x Dapper Dan Men's Clothing collection

گوچی x Dapper Dan عکس: حسن نیت ارائه میدهد گوچی/Ari Marcopoulos

که او را در موقعیت منحصر به فرد مشاوره نام تجاری را به رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مارکو Bizzarri به تازگی وقتی گوچی برانگیخت با balaclava, ژاکت که هیچ کمبود ناظران تقبیح به عنوان blackface در بافتنی. “وجود دارد نمی تواند فراگیر و بدون پاسخگویی” او در بیانیه ای گفت. “من را نگه دارید و هر کس پاسخگو باشد.” نتایج مثبت بوده است و معنی دار است. Bizzarri متعهد به اجرای چهار بخش ابتکار برای ترویج تنوع و شمول در گوچی است که فرصت هایی برای ایجاد یک نسل جدید از طراحان. و که ممکن است مهم ترین میراث Dapper Dan پشت برگ.

Kerby Jean-ریموند

Kerby Jean-RaymondWWD Apparel and Retail CEO Summit: Movers and Makers, New York, USA - 29 Oct 2019

جف سرخ شده/WWD/شاتر

طراح Kerby Jean-ریموند همواره با استفاده از پلت فرم از لباس خود را با نام تجاری Pyer خزه برای گفتگو در مورد مسابقه. خود باند کار می آمیزد مدرن از دیدگاه یک مورخ چشم برای جزئیات: یکی از به یاد ماندنی مجموعه کاوش در داستان ناگفته سیاه کابوی در غرب آمریکا; یکی دیگر موسیقی عشق نامه ای به برادر رشيد Tharpe این undersung مادر تعمیدی از رول ‘n راک.

خود را روشن و آوازی در موضع نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس یکی دیگر از عنصر مرکزی از کار خود را. در 2015, طراح و برچسب خود را ویروسی رفت و با یک تی شرت و اعلام “آنها را به نام” همراه با یک لیست سیاه مردانی که جان در دست پلیس است. (او بعد از ایجاد یک نسخه با نام سیاه زنانی که به ملاقات همان نابهنگام و ناعادلانه سرنوشت.) به عنوان کار خود را تبدیل به بیشتر تجربی, فیلم تبدیل به بخش مهمی از داستان سرایی روش—یکی کوتاه به اشتراک گذاشته شده قبل از نمایش باعث چنین واکنش قوی است که آن را تقریبا او را هزینه کسب و کار خود را به دست آورده و او را تهدید به مرگ. هیچ کدام از آن را متوقف کرده است و او را از دستیابی به چیزهای بزرگ پس از: ادامه همکاری با نایک led به شرکت نامگذاری او مدیر هنری Reebok مطالعات__ فقط در سال گذشته و او برنده CFDA/رواج مد صندوق در سال 2018 است.

به افتخار تستر دروازه جونیور هنرمند و جدید پرادا تنوع و شمول Co-مدیر

Theaster Gates Jr.

به افتخار تستر دروازه جونیور عکس: حسن نیت ارائه میدهد از ویکیپدیا

پس اخیر blackface رسوایی خود را که در آن شرکت نامیده می شد برای آن blackface پنجره مجسمه پرادا خواسته این هنرمند به افتخار تستر دروازه جونیور منجر به یک تنوع و شمول شورای مشورتی در کنار مدیر Ava DuVernay. این گروه اهداف بلند مدت شامل استخدام متنوع تر جوان کارکنان و کارآموزان و ارائه کمک هزینه تحصیلی و آموزشی, فقط به نام چند. گیتس کار کرده است با نام تجاری در ظرفیت های مختلف (بیشتر در نمایشگاههای گذشته در Fondazione پرادا) و به عنوان بنیانگذار و مدیر اجرایی شیکاگو بازسازی بنیادگیتس استفاده می شود به کار بر روی پروژه های خلاق است که ایجاد یک قابل اندازه گیری و تاثیر مستقیم بر نادیده گرفته شدند. از حمایت از هنرمندان و محلی نیروی کار از طریق درچستر صنایع برای کمک به دومین شهر مقرون به صرفه مسکن تلاش گیتس’ پروژه های مشترک را غنی سیاه و سفید در جامعه ماندگار راه.

ویرژیل Abloh

Virgil Abloh on the catwalk Louis Vuitton show, Runway, Spring Summer 2020, Paris Fashion Week Men's, France - 20 Jun 2019

PIXELFORMULA/SIPA/شاتر

به عنوان شاخص فقدان نمایندگی های زیادی ساخته شده است از این واقعیت است که شما می توانید تعداد سیاه, فورچون 500 اجرائی در یک دست. وقتی که می آید به رهبران سیاه و سفید از خانه های لوکس, که کشف می شود و حتی کوچکتر است. در موقعیت خود به عنوان مردان و مدیر هنری در Louis Vuitton, Abloh—که همچنین منجر خود را با نفوذ نام تجاری, Off-White—تنفس هوا به نادر به عنوان توانایی های خود را. که به طور رسمی آموزش دیده معمار بوده است, صعود به بالا از صنعت مد پس او شروع به همکاری با Kanye West در سال 2009. چه راهنماهای او وجود دارد forthrightly پررنگ تلفیقی از خیاطی و streetwear و عمیق و جاودانه احترام به قدرت زمان و تاریخی فرهنگ پاپ. در Instagram, Abloh به تازگی با اشاره به اشارات مکرر به ویزکه در خدمت نه تنها به عنوان یک رجعت به فراموش نشدنی سیاه دستاورد فرهنگی بلکه مقدمه ای برای یک گروه از مردم که ممکن است هرگز آن دیده می شود. توانایی های خود را به پل آن تقسیم را انجام می گردیده است—بخشی از آنچه باعث می شود او یک استعداد منحصر به فرد.

دیویدسون Petit-فرر, طراح

Davidson Petit-Frère

دیویدسون Petit-فرر عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Davidson Petit-فرر

در اوایل این ماه WWD گزارش داد که Musika فررقرار دادی استیلای نام تجاری است که شمارش همه از Jay-Z به Diddy به نیک جوناس به عنوان مشتریان خواهد شاتر. اما در خود جای آن از بنیانگذاران دیویدسون Petit-فرر در حال حاضر تاسیس یک جدید آماده به سایش نام تجاری به سادگی به نام فرر. “With فرر ما در حال گسترش به آماده به سایش و لوازم جانبی در سراسر جهان گسترش به عنوان یک هدف” فرر گفت: Robb Report. 29 ساله طراح استعداد و لغو احکام صادره را به نام تجاری در سراسر جهان—در سال گذشته فوربس نام او را به سالانه 30 زیر 30 list—اما آن ضرری ندارد که او شمارش برخی از بزرگترین نامها در سرگرمی به عنوان طرفداران. “حمایت از طراحان تنها الهام بخش نسل بعدی به ادامه میراث همه ما در حال کار بر روی ساختمان امروز,” او اضافه شده است.

Rujeko هککلی سرپرست

Rujeko Hockley

Rujeko هککلی عکس: اسکات راد

به عنوان یک شرکت و سازمان از ویتنی دوسالانهاجرا خواهد شد از مارس 17 سپتامبر. 22, 2019, Rujeko هککلی خواهد بود وظیفه با باز کردن آمریکا تجربه در هنر معاصر—نقش او در آموزش شده است ، او شده است یک دستیار متصدی در ویتنی پس از سال 2017, جایی که او به صحنه گفتگو-شروع نمایشگاه که کشف اعتراض و هویت. قبل از او پیوست Whitney هککلی بود با این موزه بروکلینکه در آن او همکاری سرپرستی یک نمایشگاه هنری ساخته شده توسط زنان تحت عنوان “ما می خواستیم یک انقلاب: سیاه و رادیکال زنان 1965-85.” “ما می خواستیم نشان می دهد که سیاه هستند نه خارجی ها به دنیای هنر و یا به جنبش فمینیستی—ما درست در وسط آن که میزبان و مهمان,” او در مصاحبه با گفت: این لباس با نام تجاری MM. LaFleur. بومی زیمبابوه هککلی منحصر به فرد در چشم انداز جهانی را تجربه شکل گرفت که زندگی در باربادوس سومالی و ایالات متحده است.

کیمبرلی جلب سابق اجتماعی مدیریت رسانه در ملاقات و جدید مد روز مدل

اگر شما به دنبال Instagram account @museummammyشما باید تغییر است. با نزدیک به یک چهارم میلیون پیروان در آن پلت فرم و یک وبلاگ Tumblr chronicling سیاه, هنرمندان معاصر که خود را وفادار fanbase, متصدی, Kimberly درو آنلاین حضور و نفوذ خود را فراتر از فضای دیجیتال نمی توان نادیده گرفت. به عنوان سابق social media manager برای Metropolitan Museum of Art, جلب کمک کرد به شکل محترم موسسه حضور دیجیتال. اگر چه او را با تمرکز بیشتر بر روی نوشتن این روزها به خود جلب کرد این است که هنوز درگیر و قابل مشاهده در فضای خلاق. او به تازگی برفلد در نیویورک تایمزو حتی مدل در Chromat را در هفته مد نیویورک نشان می دهد در اوایل این ماه.

سر دیوید Adjaye معمار

Sir David Adjaye

سر دیوید Adjaye عکس: Vianney لو Caer/تالار گفتگو/AP/REX/شاتر

سر دیوید Adjaye را رویایی کار در حال حاضر به حال تاثیر عظیم از او به عنوان معمار برای اسمیتسونیان موسسه ملی موزه های تاریخ طبیعی و فرهنگ. این $540 میلیون ساختمان بازدید شده است توسط هزاران نفر پس از افتتاح در سال 2016 آن را نمی تواند صدمه دیده اند ملکه الیزابت دوم تصمیم به شوالیه او را در سال 2017.

دوران کودکی سفر با دیپلمات پدر به مصر و اروپا و ژاپن را به عنوان الهام بخش برای بسیاری از پروژه های خود را. اخیر خود در پروژه های لوکس مسکونی در نیویورک مالی منطقه در 130 ویلیام خیابان متحد قدیمی با جدید از طریق بافت بیرونی و گرم جذابیت و تاج گذاری توسط یک از 7000 فوت مربع پنت هاوس. به عنوان یک جهانی, خلاق, Adjaye رسیدن به دور است, که آیا آن یک آسمان خراش یا یک موزه peeking از طریق ابر.

ران Woodson, طراح

Ron Woodson

ران Woodson عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Woodson و Rummerfield خانه طراحی

ران Woodson داخلی طراحی زیبایی مراکز در اطراف بی خیال گلچینی از زندگی در کالیفرنیا. کار خود را با شریک زندگی جیمی Rummerfield در Woodson & Rummerfield را خانه طراحی شامل همه چیز از حیوانات-مخفی کردن اثاثه یا لوازم داخلی به یک حماسه حلق آویز کریستال لوستر در مرکز مجلل ، این بی باک با رویکرد طراحی شده اند ناشناخته با خبرنگار هالیوود از جمله شرکت خود را در فهرست خود از هالیوود Top 20 طراحان داخلی در 2015. مشتریان خود را شامل Christina Aguilera, جان تراولتا و دیوان عشق. فراتر از طراحی داخلی Woodson و Rummerfield هدف نجات قابل توجه معماری خود را از طریق غیر انتفاعی, نجات معماری نمادین.

اروین T. رافائل مدیر کل جنسیس

Erwin Raphael

اروین T. رافائل عکس: حسن نیت ارائه میدهد از هیوندای

پس از بیش از 25 سال در صنعت خودرو اروین T. Raphael—رئیس اجرایی و معاون رئیس جمهور از شرکت ماشین جنسیس—می داند چه مردم به دنبال در یک ماشین لوکس. در سه سال گذشته رافائل کمک کرده هیوندای جوان مارکی رشد با فراز و نشیب از مجازی ناشناخته به برنده MotorTrend‘s ماشین سال (با G70) همراه با جوایز متعدد برای ایمنی طراحی و ارزش.

اگر چه او را شاهد صنعت خودرو تبدیل شدن به بیشتر فراگیر او معتقد است که پیشرفت هنوز هم نیاز به ساخته شده در نقش های رهبری. “اما قطعا وجود دارد هنوز هم فرصت هایی را برای بهبود بیشتر به خصوص با توجه به زنان و قابل رویت چند فرهنگی پرسنل در موقعیت رهبری” رافائل گفت: Robb Report. بنابراین آیا آن را شامل پیدایش تبلیغات و یا تشویق بیشتر نمایندگی در رهبری رافائل آماده است برای پیدایش تشویق به مسابقه به سمت پیشرفت است.

مارکوس Samuelsson آشپز و Restauranteur

Marcus Samuelsson

مارکوس Samuelsson عکس: اسکات راث/تالار گفتگو/AP/REX/شاتر

مارکوس Samuelsson را در رستوران ها و خواص از رسیدن به استکهلم به هارلم. آشپزی خود را امپراتوری آینه هر دو موفقیت او و تربیت او. متولد در اتیوپی و مطرح در سوئد, Samuelsson فیوز انواع نفوذ به منوها نشان دادن چگونه سازگار و محبوب آفریقایی طبخ می شود در سراسر جهان.

در Red Rooster در هارلم او شروع جدید شام سری در فوریه 27, که به نام فانی یکی از توماس جفرسون بردگی سرآشپزها و استاد distiller ناتان “نزدیکترین” سبز. هدف? به مناسبت گمنام تنوع است که برای قرن ها در جهان آشپزی.

“از آن گرفته شده اما این تغییر برای بهتر شدن و من فکر می کنم واقعا آفریقایی تجربه شده است و هسته راننده که” Samuelsson گفت: از این رو شناخت. “آن را به عقب می رود به جنبش حقوق مدنی به ویژه در مهمان نوازی از آنجا که خیلی از آمریکایی های آفریقایی تبار هنر و صنعت بود که در آن فضا است. فانی [و] ادیت و ناتان ‘نزدیکترین’ سبز در حال نمونه های زیادی از آن.”

Krista Scruggs طبیعی شراب

Krista Scruggs, founder of Zafa Wines.

Krista Scruggs

“هیچ fining, فیلتر, مواد افزودنی و یا خنده دار کسب و کار در کارخانه شراب سازی” در Zafa شراب سایت آشکارا متحده است. زاییده افکار از Krista Scruggsهای عجیب و غریب از رنگ Zafa متخصص در یک, طبیعی, no-nonsense, قدیمی جهان رویکرد به آب. او حتی stomps انگور با پاهای خود را به اطمینان حاصل شود عطر و طعم مناسب. و خدمت به شراب ساخته شده با روش های سنتی به نسل جدید است که قطعا کار: Scruggs نامگذاری شد به شراب علاقه مندان‘s 40 زیر 40 Tastemaker لیست در سال 2018 است.

Scruggs شده است و حد عالی رساندن مهارت او برای سال ها افزایش یافته است از کار به عنوان یک حمل و نقل هماهنگ کننده برای صورت فلکی برندها به عنوان یک vigneronne و شراب در ورمونت. Zafa شراب ممکن است در مراحل ابتدایی است اما آن وزوز بسیار پر جنب و جوش است که در خدمت یک بطری یا سه بعدی خود را در مهمانی شام یک سیگنال روشن به خود oenophile دوستان که تو راه جلوتر از منحنی.

محله یهودی نشین, دستگاه گوارش, آشپز جمعی

هر چند بنیانگذاران برانکس-بر اساس آشپزی جمعی, محله یهودی نشین دستگاه گوارش قابل توجه Rolodex از مشتریان (ویرژیل Abloh, Rick Owens, Instagram و نایک فقط به نام چند) آنها اولویت جامعه محلی خود را با یک مقر جدید, دخمه پرپیچ و خم 1.1 با توجه به وال استریت ژورنال مشخصات. این گروه که متشکل از سه سرآشپزها (مالکوم لیوینگستون دوم Pierre Serrao و Lester واکر) و مدیر عامل (Jon خاکستری) عمدتا برانکس-بومی کمک می کند که آوردن یک اصالت به رویکرد خود را در هنگام اتصال با جامعه.

شاخه خارج از مواد غذایی, محله یهودی نشین, دستگاه گوارش نیز تعمق به merch ماه تاریخ سیاه شامل همکاری با streetwear نام تجاری بیدار نیویورککه در آن بخشی از درآمد حاصل خواهد شد به نفع برانکس جنوبی موسسات خیریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net