14 اعضای خانواده قرارداد COVID پس از جمع کوچک


family-COVID-19-backyard-barbecue

یک خانواده تگزاس در تلاش است به درمان پس از 14 از اعضای آن آزمایش مثبت برای Covid-19

به نظر می رسید مانند یک مناسبت شادی — پس از چند ماه از هم جدا با توجه به کروناویروس مستند یک خانواده در تگزاس فرض آن را به اندازه کافی امن برای آنها به یک کوچک با هم. یک زمان کوتاه بعد 14 از آنها را تست مثبت برای Covid-19. در حال حاضر بسیاری از آنها در مراحل مختلف بازیابی. غم درگذشت یکی از ویروس ها و دیگر باقی می ماند بر روی دستگاه تنفس مصنوعی.

زمانی که تونی سبز و شریک زندگی خود تصمیم به میزبان یک مینی-خانواده-مراسم در اواسط ماه ژوئن هیچ یک از شش خانواده اعضای دعوت شده گزارش احساس بیمار. در عین حال آنها را به زودی شروع به بد و متعاقبا خود را یاد بگیرند کوچک با هم منجر به پیامدهای بزرگ.

“من فکر می کردم که همه چیز خواهد بود خوب” سبز گفت: ABC News 7 WFAA. “ما حتی واقعا در رفتن است. ما فقط صرف وقت با هم. حلق آویز کردن در خانه. کوره, شما می دانید.” متاسفانه جمع آوری نمی نوبه خود خوب است. از اصلی و شش نفر اعضای خانواده که با حضور سبز حیاط خلوت هم خانواده گسترده نیز آلوده شوند. “هر کس به من اطمینان که تقصیر من نیست, اما آن را خانه من,” او گفت:. “من احساس می کنم میزبان و حتی اگر ما نمی دانیم که آنچه در آن گسترش چون من تا به حال این ایده به هم. من با داشتن یک زمان سخت با آن است.”

در مجموع 14 عضو قرارداد Covid-19 سبز بودن یکی از آنها است. “من به پایان رسید تا در استروژن و متوجه شدم بله در واقع من هنوز هم تا به حال ویروس” او توضیح داد: از سه روز اقامت در پزشکی شهر دالاس پس از حمله ویروس خود سیستم عصبی.

همچنین بستری در بیمارستان که روز سبز بود پدر در قانون رافائل کجا. او شده است در ونتیلاتور برای 11 روز پس از توسعه ذات الریه. کجا را 68 ساله مادر شد همچنین اعتراف کرد اما متاسفانه نه زنده ماندن ویروس. “این چیزی است که من هرگز تجربه در زندگی من” رافائل همسر Marisa گفت. “من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم, اما آن را واقعی است. من نمی دانم واقعی است.”

سبز به راحتی اذعان می کند او نیز شک و تردید در مورد شدت این ویروس قبل از خانواده اش شیوع. او تصمیم گرفت به پوشیدن ماسک در خانواده, BBQ, تصمیم گیری او می گوید او را ثابت شده. “من احساس بسیار بد برای راه که من واکنش نشان دادند و به فکر مردم بودن پس نگران این” او اظهار تاسف کرد.

سبز, خانواده, داستان دلخراش یک بدیهی است که به عنوان به خوبی به عنوان یکی که نشان می دهد چگونه موذی رمان coronavirus است. چرا که برخی از مردم بدون علامت آنها آرام به یک از امنیت کاذب. بیش از حد اغلب در آن زمان آنها متوجه آنها Covid-19 حامل آنها در حال حاضر به تصویب آن در. و به عنوان توسط خانواده سبز تراژدی آن می تواند ویرانگر نتیجه در یک مقدار کوتاه از زمان.

“واقعیت این است که افرادی که علائم می توانید آن را حمل و گسترش آن باعث می شود آن را بیشتر پیچیده, من فکر می کنم” بیماری های عفونی دکتر پریا سوبرامانیان گفت KDFW. “هر نوع قطرات در معرض قرار گرفتن مردم در معرض خطر این بیماری است.”

چگونه می تواند دیگران جلوگیری از رفتن را از طریق آنچه سبز خانواده همچنان به نبرد ؟ دکتر سوبرامانیان توصیه اجتناب از تجمع در دسترس نباشد — حتی در میان خانواده است. آن را دشوار است. اما اگر ما در خانواده به اندازه کافی به می خواهید برای دیدن آنها را ما مطمئنا آنها را به اندازه کافی به می خواهید به آنها را امن نگه دارید.

هشدار سبز “این واقعی نیست تا زمانی که آن را شخصی است.”

اگر شما مایل به کمک به این خانواده هزینه های درمانی, سبز, راه اندازی GoFundMe صفحه به جبران هزینه های درمان خود را و به اشتراک گذاری به روز رسانی در خانواده بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>