12-Year-Old ‘این است که ما” بازیگر Lonnie Chavis می نویسد قدرتمند مقاله در مورد نژاد پرستی


Celebrities Visit BuzzFeed’s “AM To DM” – March 10, 2020
Jason مندز/گتی ایماژ

اگر شما به عنوان خوانده شده هر یک چیزی که امروزه آن را به این, قدرتمند, مقاله در مورد مسابقه این است که ما بازیگر Lonnie Chavis

این کشور همچنان دست به گریبان با آن نابرابری نژادی در پی مرگ جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و تعداد بی شماری از مردم کشته شده توسط پلیس و مردم سفید چشم که باز به واقعیت تلاش برای زنده ماندن در امریکا در حالی که سیاه و سفید است. Lonnie Chavis, است که شناخته شده برای نقش خود را به عنوان جوان Randall در این است که مافقط 12 سال پیر اما با تجربه یک عمر از نژاد پرستی. در حال حاضر او را به باز کردن در مورد آن را در یک قدرتمند مقاله.

“زندگی من, مهم, اما آن را ندارد؟” Chavis می نویسد. “امریکا رنگ یک تصویر روشنی از چگونه من باید نظر خودم. امریکا به من نشان می دهد که در سیاهی یک تهدید است و من چنین رفتار شود.”

در مقاله Chavis می نویسد در مورد چگونه پدر و مادر خود را به او آموخت در مورد سیاهی با داشتن او به تماشای فیلم Amistad و Malcolm X “من غرق بود با سردرگمی و ترس و غم و اندوه است. من تا به حال به تکیه بر ایمان به مسیح برای امید حفاظت و درک” او می نویسد.

او در ادامه به صحبت در مورد جوان بودن و سیاه و سفید و تلاش برای ایجاد آن در هالیوود همه در حالی که تحت درمان ضعیف امنیتی در حوادث تا زمانی که او تا به حال یک روزنامه نگار وجود دارد اعلام كرد و چگونه او به طور مداوم با اشتباه دیگر سیاه و سفید بازیگران.

“من حدس می زنم ما همه نگاه به طور یکسان از آنجا که ما همه سیاه” Chavis می نویسد. “شما می توانید تصور اشتباه بودن برای هر سیاه و سفید بچه فقط به خاطر شما همه به اشتراک گذاری همان حرفه ای ؟ من می توانم.”

او همچنین در مورد رفتن به یک رستوران با پسرعموهای خود را و پدر و مادر خود و متهم با زن سفید کار, نقدی, ثبت نام از, سرقت از او نکته شیشه. این بود تنها پس از یک تماشاچی در پا و توضیح داد که Chavis یک بازیگر معروف که نیازی نیست چند دلار در راهنمایی که زن به او اعتقاد داشتند.

“شما می توانید تصور کنید کسی به فکر شما یک دزد فقط به دلیل رنگ پوست خود را?” او می نویسد. “من می توانم.”

اما در آن مقاله می شود واقعا دلخراش است وقتی Chavis شروع به توصیف برخی از پدر و مادر خود تعامل با پلیس است که او شاهد بوده است. مانند زمانی که مادر خود را کشیده بود بیش از نزدیکی پارامونت بسیاری رانندگی بی ام و جدید و بدون درخواست مجوز و یا ثبت نام پلیس پرسید: “که ماشین این است؟” و یا زمانی که پلیس به دنبال خانه و خانواده در Chavis تولد و بازداشت پدر خود را بر آستان خود این ادعا او بازداشت شده بود برای یک بلیط ترافیک.

“من برگزار عزیزم من برادر و گریه به عنوان من می توانم شنیدن مادر من فریاد خارج از خانه ما. من فکر می کردم پدر و مادر من بودند برای مطمئن شوید که به مرگ بالا رفتن در برابر پلیس” Chavis می نویسد. “به لطف خدا آنها هر دو هنوز هم با من است و به لحاظ نژادی با انگیزه آزار و اذیت علیه پدر من اخراج شد. شما می توانید تصور کنید به برگزاری سه برادران کوچک در حالی که تفکر که همه شما در حال رفتن به کودکان یتیم? من می توانم.”

کوین زمستان/گتی ایماژ

آخرین پاراگراف از مقاله یکی از قوی ترین آن: “اگر شما نمی فهمید چه خبر است در جهان و سپس درک این: این چیزی است که جهان به نظر می رسد برای من. 12-ساله پسر سیاه و سفید. این امریکا است.”

Chavis ادامه “سیاست نیاز به تغییر قوانین نیاز به تغییر و پلیس نیاز به تغییر برای تلفن های موبایل نیاز به تغییر قلب نیاز به تغییر و امریکا نیاز به تغییر است. تغییر کردم تا به اتفاق می افتد به صورت غیر مسلح سیاه و شهروندان به زندگی در ترس از به قتل رساندند.”

این واقعیت a 12-year-old boy — یک کودک است. این چیزی است که در امریکا بود. چگونه می تواند هر کسی که هنوز هم استدلال می کنند که هیچ چیز نیاز به تغییر ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>