11 غذاخوری ملزومات— خوردن نقاشی با آبرنگ روی گچ در حیاط خلوت خود ما را در این تابستان


Dining Outdoors Backyard

در این تابستان بیش از هر زمان دیگر ما صرف اکثریت از وقت ما خانه نشین. حتی به عنوان رستوران شروع به باز کردن درهای خود را, ما می تواند هزینه های زیادی از زمان ناهار خوری نقاشی با آبرنگ روی گچ در راحتی از حیاط و پاسیو.

اگر چه این شرایط در کمتر از ایده آل این است که بهانه ای مناسب برای صرف وقت و انرژی و پول sprucing تا فضای خود را در فضای ساخت و آن را در جایی که شما در واقع می خواهید برای استراحت و لذت بردن از یک وعده غذایی یا یک کوکتل تابستان. شما می دانید در نهایت از خرید آن بسیار راحت و پاسیو و صندلی ناهار خوری میز کباب پخت و پز ابزار و کسانی که چراغ های تزئینی است که به شما این تعطیلات پرنیان شما ولع مصرف شده است.

از راحت مبلمان فضای باز و نشکن ناهار خوری افزار برای کوره های ذغال گوشت و دماسنج است که به شما کمک کند کامل از کار افتاده و در داخل دما در اینجا, هوای آزاد, ملزومات شما نیاز به خدمت به خانواده خود وعده های غذایی فراموش نشدنی در این تابستان (فقط فراموش نکنید که اسپری اشکال!).

اگر شما صرف ساعت های بی شماری پیمایش از طریق تجهیز خانه (persian) وب سایت در جستجوی کامل فضای باز ناهار خوری مجموعه ای مناسب در فضای بیرون از منزل شما می دانید که چگونه مشکل آن این است که برای پیدا کردن یکی با تمام زنگ ها و سوت. یا آنها بیش از حد گران نیست با بالشتک دارای لبه های تیز است که تقریبا تضمین شده به آسیب فرزند خود را در برخی از راه شکل یا فرم و یا آنها را وحشتناک بررسی است. خوشبختانه این یکی آنومالی. آن است که ساخته شده از دوام, حصیری, مواد, دارای یک دایره شیشه ای بالای جدول و یک چتر سوراخ است که به شما می دهد گزینه ای را برای سایه. آن را با چهار راحتی صندلی اپن (هر کدام با خود 2 اینچ-کیسه خالی) و مقاوم در برابر آب و هوا است بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد آن محو شدن و یا بدتر شدن در آفتاب و باران. همچنین نزدیک به یک امتیاز 5 ستاره از تقریبا 1200 داوران!

$770 در WAYFAIRتلاش برای پیدا کردن یک, زیبا و دلفریب, هوای آزاد, ناهار خوری مجموعه ای است که به نظر نمی مانند چیزی است که شما scooped تا در فروشگاه دلار اما همچنین نمی خواهد سر و صدا به یک هزار و قطعات کوچک بیش از همه پاسیو خود را واقعی است. خوشبختانه برخی از نابغه به نام Justus von Liebig اختراع ملامین تقریبا نشکن ماده ای است که همچنین می ایستد تا به آتش و گرما و به نظر می رسد مانند براق شکستنی نوع شما باید با خیال راحت جمع دور در کابینت آشپزخانه شما. این مواد این است که آنچه شما نیاز دارید در یک فضای باز ناهار خوری مجموعه و این نام تجاری را بررسی بزرگ. می آید در چهار ترکیب و مطابقت با رنگ و شما می توانید چهار بشقاب سالاد, بشقاب و کاسه. اگر از آن می آید در دستی برای فضای ناهارخوری, آن را نیز می توان در داخل خانه. فکر می کنم از این به عنوان “فانتزی” لوازم آشپزی برای کودکان و نوجوانان خیلی بیشتر تصفیه شده از بچه های پلاستیک, اما فقط به عنوان نگران آزاد. علاوه بر اینها سخت بازپرسی کردن از بالا ماشین ظرفشویی امن.

40 دلار در آمازون


مورد علاقه خود را است ذغال اخراج پیتزا محل تنها برای باز کردن انتخاب کنید تا این تابستان ؟ که هیچ دلیلی برای زندگی بدون تازه پخته شده کیک. با این قابل حمل, میز, فر پیتزا, شما می توانید بوسیله اسباب گردنده از معتبر پیتزا است که چوب اخراج طعم راست از راحتی از حیاط خلوت خود را—و در عنوان کمی تا دقیقه! با سلام اگر شما نمی توانید تعطیلات خود را در ایتالیا, شما همچنین ممکن است لذت بردن از پیتزا که سلیقه مانند آن ساخته شده بود در میهن. هر چند به نظر می رسد سنگین (و) این فر پیتزا وزن آن فقط 38 پوند بنابراین شما به راحتی می توانید حرکت آن را از یک مکان به مکان دیگر و یا بسته آن را برای یک سفر جاده ای و یا کمپینگ ماجراجویی. آیا نمی شود فریب خورده خود را کوچک و سبک و شکل آن بسته به قدرت و حرارت از یک بزرگتر چوب-آتش اجاق. منتقدان raving در مورد آسان راه اندازی جهت روشن و با کیفیت بالا ساخت و ساز آن را ساخت.

$370 در WAYFAIR


هنگامی که برای خرید مبلمان پاسیو شما سخت و فشرده برای پیدا کردن چیزی است که می آید با یک چتر. این به این معنی شما باید برای خرید یک به طور جداگانه—و آنها را می توان گراناجازه دهید ما فقط به شما بگویم. اما ممکن است به نمره یک با کیفیت بالا و چتر که با این نسخهها کار خوبی برای کمتر از $200. این یکی که فقط—و بیشتر. آن را به شما می دهد 10.5 پا از پوشش و آب و هوا-مقاوم در برابر برساند. این شهر همچنین دارای یک لنگ آسانسور که باعث می شود آن را آسان به انباشتگی و ساخته شده در باتری عمل نور برای زمانی که خورشید پایین رفته اما این حزب هنوز هم در جریان است. می آید در سه رنگ مختلف و وزن آن کمتر از 30 پوند بنابراین شما لازم نیست به درخواست بدن سازی پسر عموی گرگ آمده است بیش از هر زمان شما می خواهید آن را به حرکت در جایی جدید است. و بهترین بخش ؟ Wayfair را کشتی این توله سگ را به درب خود را در یک ماده از روز.

$165 در WAYFAIRبرای نهایی پاتوق حیاط خلوت شما در حال رفتن به نیاز به برخی از موسیقی و آی فون خود را به بلندگو به سادگی آن را قطع نمی. این Sonos حرکت است که سخنران به در خود را در فضای منطقه است. آن را به یک جای تعجب باس عمیق گسترده, نمای صوتی و واقعی-بازی بازی های تنظیم که به زیبایی توازن هر آنچه در آن است شما در حال گوش دادن به. آن را نیز به طور کامل تلفن همراه است. وزن در فقط 6 پوند شما می توانید آن را حرکت در اطراف هر نقطه شما می خواهم. آن است که از Wi-Fi و بلوتوث قادر است و آمازون الکسا راست در ساخته شده است پس از آن نیز دو برابر به عنوان دستیار مجازی خود را دادن به شما یک سریع اخبار, بررسی, تنظیم آلارم جواب اکثر سوالات سوزش و بیشتر. بر خلاف منظم سخنران این یکی ساخته شده برای خارج از منزل—مقاوم در برابر آب و هوا است و می ایستد تا به رطوبت و باران و گرد و غبار و برف و شما نام آن را. آن را نیز فوق العاده با دوام و با پوشیدن مقاوم در برابر شوک مورد, بنابراین بدون نیاز به نگرانی در مورد اتفاقی قطره یا برجستگی است.

400 دلار در آمازون


اگر شما در حال رفتن به لذت بردن از کامل تجربه ناهار خوری خارج در گرمای تابستان شما نیاز به رفتن به یک جای خنک به فروشگاه چیزهایی که—به خصوص آبجو و شراب و سخت seltzers هر آنچه که شما ممکن است نوشیدن. این یکی نه تنها نگه می دارد 14 گالن ارزش از نوشیدنی ها و مواد غذایی خوب و باحال, اما آن را نیز مستقیم ، آن ساخته شده است از FSC-گواهی چوب اقاقیا و نزدیک درب که باز و بسته آرام (بدون کوبیدن بسته) و یکپارچه تخلیه پلاگین بنابراین شما لازم نیست که برای تخلیه کردن مایعات اضافی پس از استفاده از آن. ما نیز به آلومینیوم درب بازکن بطری در کنار, که باعث می شود ترک خوردگی باز سرد یکی از آسان به عنوان می تواند. تاریخ و زمان آخرین اما مطمئنا نه کم وجود ندارد و مونتاژ مورد نیاز! این می آید به عنوان شریک زندگی خود را به هیچ بهانه ای برای اجازه آن نشستن در یک جعبه در گاراژ خود را برای چند هفته آینده.

$240 در زندگی خوب است


روشنایی می تواند یک تفاوت بزرگ در محیط از خود را در فضای منطقه است. هنگامی که شما در خارج از منزل ناهار خوری در یک رستوران آنها تقریبا همیشه به نوعی از روشنایی در گذشته از به طور منظم لامپ های قدیمی پست به مجموعه ای از خلق و خوی برای وعده غذایی خود را. وجود دارد بدون هیچ دلیل شما نمی تواند همان پرنیان به حیاط خلوت خود را— و شما نمی خواهید به استفاده از درخت کریسمس خود را روشنایی. شما نیاز به هوای آزاد, رشته چراغ مانند این انواع از Bulbrite. آن است که کامل و آسان راه را به حیاط خلوت خود را قبل کل در عرض چند دقیقه. این شگفت انگیز است که چگونه به سرعت آنها را قادر به تبدیل فضای خود را به یک مینی-اغذیه فروشی و مشروب فروشی! 14′ string ویژگی های 10 پریز برق با لامپ های روشن که مجموعه ای کلاسیک و احساس طراوت را به منطقه پاسیو خود را. در حالی که این چراغ به معنای برای استفاده و می تواند مقاومت در برابر دمای باران طوفان آنها را می توان در داخل خانه به عنوان به خوبی.

41 دلار در آمازونچه یک تجربه ناهار خوری بدون یک محل برای kiddos به پاتوق و خود را به غذا خوردن هات داگ و همبرگر بنابراین شما می توانید غذا خوردن شما در یک منطقه جداگانه (در صلح ممکن است ما اضافه کنید)? این پاینت اندازه پیک نیک نیمکت چادری با یک چتر برای محافظت در برابر کسانی که اشعه ماوراء بنفش مضر است محل مناسب برای صندلی بچه های خود را در حالی که تلاش برای لذت بردن از برخی از صلح و آرامش (و شراب از Winc). آن را نگه می دارد تا به شش آنهایی که کمی (با 200 پوند وزن ظرفیت) و بدون ابزار راه اندازی به این معنی که اساسا همه با هم قرار داده و پس از ورود. توصیه می شود برای littles سنین 2 تا 8 و مفید است برای همه چیز از کباب کردن به جشن تولد. هیچ هنر & صنایع دستی است که نمی خواهد کار خوب در اینجا یا به عنوان شما می توانید شلنگ آن را قبل از خواب. اگر همیشه از یک محل به صورت لجن و گل, این ممکن است آن را.

70 دلار در خارج


چه یک تجربه ناهار خوری واقعا بدون غذا-جفت شدن شراب در آماده ؟ جست و خیز سفر خود را به محلی liquor store (و جمعیت است که با آن می آیند) و به جای انتخاب یک شراب خدمات تحویل که personalizes انتخاب فقط برای شما ایجاد شده. که Winc شراب باشگاه است که سرپرستی یک مجموعه ای از بیش از یک صد شراب است. شما می توانید فیلتر کردن جستجوی خود را به طوری که شما می توانید فروشگاه به صورت دقیق انواع, منطقه, طبیعی پایدار, وگان, کم گوگرد جفت با پیتزا و بیشتر. به عنوان یک Winc شراب عضو باشگاه شما با پر کردن یک کام پروفایل برای ارزیابی سلیقه و ترجیحات و هر ماه دریافت خواهید کرد یک محموله توصیه می شود بطری مستقیم به درب خود را. شما همچنین باید این گزینه به جست و خیز یک ماه (یا کشتی در حال حاضر اگر شما نیاز به برخی از بطری آمار) انتخاب خود را بطری و نرخ بطری شما سعی می کنید برای بهبود آینده توصیه.

$60 در WINC


با توجه به هر دستگاه ما خود این روزها در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای “دقیق” وجود دارد هیچ دلیلی برای استفاده از یک مدرسه قدیمی دماسنج گوشت. این یکی باعث می شود پخت و پز مواد غذایی خود را اثبات احمق روند. این دو سنسور و یک پروب و می تواند تشخیص دمای داخلی گوشت تمام راه را تا به 212°F. آن را متصل به یک برنامه است که به معنای واقعی کلمه راهنماهای شما را از طریق فرایند پخت و پز برای اطمینان از درجه یک نتیجه است که سازگار هستند در هر زمان شما طبخ. این پیشرفته برآورد الگوریتم است که به شما می دهد یک ورزشگاه طیف وسیعی از چه مدت شما را مجبور به طبخ برخی از غذا و چه مدت است که مواد غذایی باید استراحت قبل از اینکه شما شروع به خدمت آن است. آن را می توانید اتصال از طریق Wi-Fi و یا بلوتوث آن است که اگر در یک محدوده گسترده. شما همچنین می توانید آن را قلاب برای اتصال به Alexa و یا نظارت بر پخت و پز خود را از یک کامپیوتر است.

70 دلار در آمازونشما لازم نیست به صرف صدها یا نزدیک به هزار دلار در یک کوره به شما می دهد که شگفت آور, هوای آزاد, تجربه ناهار خوری و عطر و طعم. این یکی نزدیک به 1700 نظرات و امتیاز 5 ستاره. اگر آن را کوچکتر از یک کوره قدرتمند است و می تواند نگه دارید تا 13 فشرده همبرگر در یک زمان معین. آن را به یک پرسلن-کابل درب و کاسه نگه می دارد که گرما در داخل. درب قلاب تضمین می کند شما لازم نیست که به ترک آن را بر روی زمین نشسته و یا برخی دیگر از قطعه ای از مبلمان فضای باز—آن را فقط به آویزان کردن در بالا. این یک صفحه لمسی تمیز کردن سیستم است که باعث می شود تمیز کردن اندود فولاد-fa پخت و پز رنده در واقع آسان (اگر شما هرگز تمیز کوره فقط می دانم که این بسیار قابل توجه از ویژگی های). ما عاشق این برای پاسیو یا مشترک متری و همچنین برای شما آشپز که نمی خواهید به مخلوط گیاهی کباب با گوشت, کباب, این یکی کامل برای جدایی.

$110 در آمازون

به دنبال راه های بیشتری برای صنوبر تا نقطه ؟ اتمام این خانه و آشپزخانه ملزومات است.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>