10 شدید هوشمندانه قطعات High-End طلا و جواهر مادر شما را دوست دارم

بسیاری از مادران انجام شده است دو وظیفه این روزها بنابراین حتی اگر شما یک فن از سراسر کشور به بازار عرضه تعطیلات این سال ممکن است زمان به غار و به شما عزیزان چیزی واقعا خاص است. وجود دریایی از طلا و جواهر مارک های وجود دارد خارج وجود دارد, بنابراین ما باید خار از طریق برای پیدا کردن برخی از ایده های منحصر به فرد در طراحی مفهوم و اعدام به انجام کار برای شما. این که آیا آن فوق العاده بالا-طلا و جواهر در دراز مدت سرمایه گذاری قطعه مانند بینا درک خارج-از-این-جهان زمرد و فیروزه گوشواره یا یک جفت روزمره کلاسیک الماس از هری وینستون در اینجا برخی از استثنایی قطعات خواهد شد که ماندگار گنجینه های. و شاید بیشتر نابغه هدیه روز مادر هنوز بچه, طلا و جواهر را تنظیم طلا و جواهر کیت اجازه می دهد فرزندان خود را به طراحی هدیه ای مناسب برای مادر مناسب حواس پرتی برای مقید کردن انرژی!

بینا درک زمرد و الماس و فیروزه گوشواره

Bina Goenka 18-Karat Gold Multi-Stone Earrings

بینا درک طلای 18 عیار چند گوشواره سنگ حسن نیت ارائه میدهد از Net-a-Porter

اگر وجود دارد هر گونه طلا و جواهر است که باید در رادار شما در حال حاضر آن را بینا درک ، بمبئی-بر اساس طراح شده است رفتن به برای ستاره بالیوود اما در چند سال گذشته طرح های خود را گرفتار چشم از بالا پایان جواهر جمع در سراسر جهان است. او با استفاده از رنگ و روش جالب به شکل ارائه کلاسیکگرایی با پاپ. این خیره کننده با 18 قیراط طلا زرد و سفید گوشواره آبشاری زمرد که به نظر می رسد در خوشه فقط زیر الماس encrusted rondelles و نشسته در بالای 56.80 عیار از دو رنگی گردنبند فیروزه, فیروزه مصنوعی. گوشواره ($73,000) موجود در Net-A-Porter که در حال حاضر به حالت تعلیق در حمل و نقل, اما شما همچنین می توانید پرس و جو در binagoenka.com. این جفت ارز بیش از حد غیر قابل مقاومت را شامل نمی شود در بالای لیست ما علاوه بر فوق العاده اشیاء همیشه ارزش صبر ،

Christopher Thompson-Royds Natura Morta گردنبند گل

Christopher Thompson-Royds Gold White Clover Necklace

Christopher Thompson-Royds طلا سفید گردنبند شبدر حسن نیت ارائه میدهد از Christopher Thompson Royds

با الهام از این کوچک را فراموش کرده گل است که اغلب از دست رفته در علف های هرز فکر می کند بابونه یا شبدر سفيد (تصویر بالا) مستقر در لندن طراح Christopher Thompson-Royds تبدیل شده است استثنایی قطعات که نگاه کنید چیزی جز خوش طعم. تامپسون-Royds ویژگی میل خود را برای طبیعت وحشی و زیبایی جوانی خود را در حال رشد در حومه انگلیسی. در حال حاضر او معترضان در آکسفوردشایر که در آن او می گوید: “Bluebells در حال حاضر شروع به فرش محلی جنگل و هجز در حال لادن با اوایل شکوفه; طبیعت تداوم حداقل برای من به ارمغان می آورد امید و آرامش است.”

در حالی که خود را الهام بخش است ظریف در اصل بسیار سبک وزن و قطعات فورا شبیه مجسمه های که در اطراف گردن. و او رفتار قطعات خود را مانند اشیاء هنری—حتی بسته بندی برای خود گردنبند که تقلید فشرده گل می آیند معرفی کردن به کتاب که او دست ساز. و موزه ها گرفته اند توجه داشته باشید—کار خود را دیده می شود در ویکتوریا و آلبرت موزه لندن موزه ملی در زوریخ و موزه هنرهای زیبا در هوستون. شما می توانید قطعات خود را مانند این منحصر به فرد سفید و شبدر-دست نقاشی گردنبند طلای 18 عیار (12000 دلار) از طریق مهناز مجموعه در نیویورک و یا پرس و جو در christopherthompsonroyds.com. (همچنین مطمئن شوید برای بررسی از خود “در برابر طبیعت” سری که شامل مجسمه های کوچک طلا که پیاده کردن برای تبدیل شدن به طلا و جواهر.)

Grainne Morton, گردنبند افسون, گردنبند

Grainne Morton Blue Eye Teardop Charm Necklace

Grainne مورتون چشم آبی, اشک, افسون, گردنبند حسن نیت ارائه میدهد از Moda کار

یکی دیگر مستقل طلا و جواهر در خارج از انگلستان است و گرفتار چشم از جهان طلا و جواهر. Moda کار به تازگی جامعی طرح ایرلندی طراح Grainne مورتون. پر از تلون مزاج و مربا بسته بندی شده با چشم نواز فریبندگی او کار معاصر است اما متولد شده است از ترکیبی از عناصر قیمتی و غیر قیمتی و او به عنوان توصیف آن “آشغال و گنج.” کشف او کار مثل پیدا کردن مادر بزرگ خود را به جعبه طلا و جواهر پر از بیت و baubles به جز اینجا آنها می آیند حساس هم در به طور جدی سرد و بیانیه-ساخت قطعات. در حالی که بسیاری از گوشواره و گردنبند قابل توجهی showpieces این چشم های آبی, اشک, افسون, گردنبند ($1,380) کامل روزمره قطعه—غیر معمول به اندازه کافی برای جرقه زوم گفتگو و فقط به اندازه مناسب برای یک روزمره قطعه آن را به عنوان خوب با یک جفت شلوار جین و تی شرت به عنوان آن را با یک لباس.

Chanel Coco له دستبند

Chanel Coco Crush Bracelets

Chanel Coco له دستبند حسن نیت ارائه میدهد از شانل

چه به یک زن که در حال حاضر دارای یک گنجه پر از همه چیز را زیر آفتاب و در هیچ جا به آن … در اینجا ایده های هوشمند برای خرید-مخالف: خرید ویژه بانو در زندگی خود کلکسیونی النگو و ساخت مجموعه سال پس از سال است. او می شود خدا را شکر شما انباشته تا مچ دست خود را و شما خواهد شد off-the-قلاب برای نیاز به آمده تا با یک ایده هدیه ای برای چند سال. این Chanel النگو ($9,950-$10,500) که تقلید گلدوزي در آن یاد کیسه در می آیند با 18 قیراط طلای سفید و زرد طلا و طلا افزایش یافت. مات تنها با یک لمس از الماس آنها مناسب قطعه های روزمره اما تاثیر را زمانی که با هم انباشته بر روی مچ دست.

کیمبرلی مک دونالد دو Geode رها کردن گوشواره

Kimberly McDonald Double Geode Drop Earrings

کیمبرلی مک دونالد یکی-از-یک-نوع دو Geode رها کردن گوشواره

کریستال مدت طولانی است که برای تبلیغ خود خواص درمانی و برخی معتقدند آنها حتی به عنوان طلسم حفاظت—اگر هیچ چیز دیگری آنها را تبدیل به نمادها برای هر دو آنها و مشخصه کیمبرلی مک دونالد کسب و کار. طلا و جواهر شده است پانسمان geodes از او راه اندازی کسب و کار خود را در سال 2007 پس از پشت سر گذاشتن یک حرفه ای به عنوان یک خصوصی مشاور به high-end طلا و جواهر جمع. هر سنگ است البته one-of-a-kind اما مک دونالد با استفاده از عناصر دیگر با مادر طبیعت به عنوان راهنمای او—او با استفاده از اصلاح شده طلا و بازیافت الماس برای توسعۀ هر قطعه از طلا و جواهر ساخته شده در ایالات متحده آمریکا

این دو geode رها کردن گوشواره الماس و زمرد در مجموعه ای با 18 قیراط طلای سفید و سیاه و سفید روکش رادیوم ($23,100) یک مثال کلاسیک از کار نشان دادن خاموش سبک و ماده است.

هری وینستون لیلی خوشه گوشواره الماس

Harry Winston Lily Cluster Diamond Earrings

هری وینستون لیلی خوشه گوشواره الماس حسن نیت ارائه میدهد از هری وینستون

هری وینستون ممکن است شناخته شده برای آن تالار الماس سنگ ها با برچسب قیمت سنگین برای مطابقت با اما طلا و جواهر همچنین دارای برخی کمتر بیش از حد بالا و مناسب تر گزینه, برای روز مادر. این انجام نگرفته گوشواره الماس ($6,500) یک گزینه همه کاره و آمد با 74 الماس درخشان دور در طلا زرد. آنها خود را طراحی نشانه از 1940s طرح از آرشیو اثبات خود درخواست تجدید نظر بی انتها.

گل زبان درقفا & Hawk قرار دادی حیوانات حلقه

Larkspur & Hawk Bespoke Animal Ring

گل زبان درقفا & Hawk قرار دادی حیوانات حلقه حسن نیت ارائه میدهد از گل زبان درقفا & Hawk

مقدار زیادی از دوستداران حیوان خانگی را جاودانه خود را felines یا کانین بر روی دیوار خود را, اما گل زبان درقفا & Hawk پرداخت ادای احترام به آنها در انگشت. ارسال در عکس های مورد علاقه خود را پوچ (یا اسب و یا هر حیوان دیگری که برای ماده) و طلا و جواهر را از نو خلق کردن تصویر خود را بر روی یک حلقه (از $6000 و 8 تا 6 هفته). در برخی موارد مشتریان درخواست دو حیوانات خانگی (مثلا یک طرف برای سگ و گربه) به مجسمه در طلا.

بنیانگذار امیلی ساتلوف شده بود مطالعه پیچیده و تاب حلقه از رنسانس که اغلب به تصویر کشیده حیوانات و سنگ محور خوشه حلقه از قرن 18 هنگامی که او آمد تا با ایده برای ساخت مجسمه های مینیاتوری از خود وجود دارد گربه Clemmy (در الماس تاج) و موجو (در یک پاپیونی), طرفین یک رنگ کهربای اصل احاطه شده با گل رز-برش الماس است. صحبت کردن قطعه ثابت به یک ضربه و تا کنون پس از ساتلوف ارائه شده است قرار دادی خدمات به مشتریان خود را.

بچه ها طلا و جواهر سفارشی گردنبند

Kid Jeweler Necklace

بچه ها طلا و جواهر گردنبند طلا حسن نیت ارائه میدهد از بچه طلا و جواهر

چگونه در مورد اجازه دادن به بچه خود را بر کمر طراحی مامان هدیه ؟ در Nicole Landaw نبوغ شرکت بچه, طلا و جواهر شما می توانید یک نگاهی به خانه کیت کامل با یک راهنمای آموزشی برای بچه خود را برای ایجاد هر چیزی از قدرت تخیل خود را می آید تا با برای مادر. ارسال موم شکل بازگشت به آن ساخته شده به طلا و صحافی در یک گردنبند و یا به سادگی به یک یادگاری شی برای چیزی است که تمام خانواده را برای همیشه لطفا برای گنج.

Kid Jeweler Dino Necklace

بچه دینو جواهر گردنبند (ساخته شده توسط 6 ساله فرانسیس) حسن نیت ارائه میدهد از بچه طلا و جواهر

طراحی حقوق متعلق به خریدار و شما حتی می توانید درخواست رونوشت های بیشتری ساخته شود. به علاوه حتی اگر شما یک بچه شما می توانید در این بازی سرگرم کننده و طراحی چیز خاصی برای شما عزیزان. محدوده قیمت از $595 برای یک شی به $995 برای کوچک گردنبند و $1,300 برای پررنگ آویز طلای 18 عیار. Landaw می گوید: این فرآیند به طور معمول طول می کشد 5 تا 6 هفته اما برای یک راش هزینه او می تواند ارائه قطعه در دو هفته.

این Rayy پیام حلقه

The Rayy Dot Snow Ring

این Rayy نقطه برف حلقه حسن نیت ارائه میدهد از Rayy

جست و خیز حکاکی و ارسال پیام است که پرتو راست کردن انگشت خود را. این Rayy توسعه یک تکنولوژی خاص به هنر و صنعت طلا سطوح از طریق یک فرایند با استفاده از دقت بالا و ابزار های پیشرفته نوری شبیه سازی به طوری که یک پیام به نظر می رسد زمانی که حلقه در بازدید از نور خورشید است. هیچ نور مصنوعی استفاده می شود. حلقه ها با پیام های که پنهان تا زمانی که آنها ضربه خورشید است که منعکس کننده یک قلب “I love you”, “عشق” و “بوسه” اما آنها همچنین می تواند سفارشی. بهتر است, خش تاثیر نمی گذارد حلقه و می توان آنها را دوباره جلا. این شرکت در حال حاضر انجام یک ویژه روز مادر ابتکار با L. A. خرده فروش فقط یک چشم که در آن 10 درصد از خرید را به هیچ بچه ای گرسنه است. سعی کنید این حلقه با الماس برف تنظیم (از $7,400) برای یک کمی اضافی انعکاس.

Solange Azagury-کبک دگردیسی Secret Garden

Solange Azagury-Partridge Metamorphosis Secret Garden

Solange Azagury-کبک دگردیسی Secret Garden حسن نیت ارائه میدهد از Solange Azagury-کبک

در اینجا ما بهترین ذخیره برای آخرین بار در چه چیزی است که قطعا فوق العاده ترین طلا و جواهر هدیه—گرانبها-سنگ و طلا دامگاه جعبه جواهر. Solange Azagury-کبک شناخته شده است او دارای گونه های برامده و غریب رویکرد به بالا و جواهرات ظریف و زیبا اما او outdone خودش با دگردیسی سری (اتمام او مینیاتور دیگر سنگ های قیمتی جهان). این گلخانه ای ساخته شده از plique-à-jour مینا با طلا نقوش هندسی نشسته است در بالای یک برگ نیلوفر آبی ساخته شده از گل رز کوارتز و سنگ دلربا.

Solange Azagury-Partridge Metamorphosis Secret Garden

Solange Azagury-کبک دگردیسی Secret Garden طبقه آویز الماس حسن نیت ارائه میدهد از Solange Azagury-کبک

باز کردن درهای خود را داخل و شما را پیدا خواهد کرد یک زمین هموار در و الماس و عقیق و ابسیدین—را از مرکز و شما می توانید آن را می پوشند به عنوان یک آویز گردنبند. مینا دیوار از هم جدا آمده به شکل مچ دست کافهای و سقف آسانسور برای تبدیل شدن به یک کاسه است.

Solange Azagury-Partridge Metamorphosis Secret Garden Cuff Bracelets

کافهای

Azagury-کبک نشان می دهد پر کردن آن با ميدانی چرا که چرا که نه ؟ یک عروسک-خانه صحنه مینیاتور از جمله یک چتر ایستاده سبز نیمکت نارنجی درخت خال خال خرما و برخی از پلت فرم صندل فقط چند خرده ریز است که همچنین به عنوان حلقه های گردنبند.

Solange Azagury-Partridge Metamorphosis Secret Garden

Solange Azagury-کبک دگردیسی راز باغ فریبندگی حسن نیت ارائه میدهد از Solange Azagury-کبک

هر قطعه باعث می شود تا یک دقیقه جهان برای طلا و جواهر کلکسیونی است که واقعا بر خلاف هر گونه دیگر است. Azagury-کبک را مسخ سری می تواند سفارشی با توجه به مشتری های فانتزی. قیمت است که البته بنا به درخواست و آن را بدون شک مدتی برای ایجاد, اما در عین حال شما می توانید به او چیزی را در مورد رویای.

Solange Azagury-Partridge Metamorphosis Secret Garden

Solange Azagury-کبک دگردیسی راز باغ کاسه حسن نیت ارائه میدهد از Solange Azagury-کبک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>