10 چیزهایی نیازهای ویژه پدر و مادر خواسته های آنها بود


Things-A-Special-Needs-Parent-Wishes-They-Had-1a
gabrielle_cc/Pixabay

اگر شما در حال خواندن این, قطعه, من قصد دارم برای گفتن “متشکرم” قبل از هر چیز دیگری است. خواندن این معنی است که شما مراقبت به اندازه کافی به دانستن آنچه که آن را مانند به بالا بردن و مراقبت از یک کودک با توانایی های متفاوت. پس با تشکر از شما برای تصدیق کرد که ما وجود دارد و ما واقعا باید پدر و مادر های مختلف مبارزات و افزایش چالش هایی که ما هر روز. در اینجا برخی از مورد نیاز ترین چیزهایی که پدر و مادر و مراقبان امید به دریافت هیچ منظور خاص از اهمیت زیرا همه آنها به همان اندازه وزن. به مراقبین کودکان استثنایی خواندن این, من به شما درود می فرستم!

به صحبت با کسی

پدر و مادر که در حال جمع آوری و یا مراقبت از یک وابسته با نیازهای متفاوت نیاز به پشتیبانی خوب از اعتماد دوستان و خانواده. یکی از چیزهایی که ما یاد بگیرند که در اوایل سفر ما با بچه های ما این است که آن را بسیار دشوار است برای پیدا کردن مردم ما فقط می توانید صحبت کردن به. گاهی اوقات ما می خواهیم به بحث در مورد چیزهایی که ما صدمه دیده بود و نه قادر به مقابله و ما نیاز به یک اعتماد و بدون قضاوت گوش به ما کمک کند با این. ما در حال جستجو برای همدلانه قلب خواهد شد که به سادگی اذعان مبارزات خود را و اجازه دهید ما گریه, جیغ و یا حتی خاموش ماندن در کنار ما است. به من اعتماد کن این باعث می شود یک دنیا تفاوت به ما دانستن است که شما می شود وجود دارد و ما می توانیم گریه روی شانه خود را.

خواب

من می دانم که پدر و مادر به طور کلی به دنبال این بیش از حد. من به طور کامل آن را دریافت کنید. اینجا جایی است که آن را متفاوت برای بسیاری از ما نیازهای ویژه والدین: برخی از ما نیست و در تمام و یا در حال گرفتن بسیار ناچیز خواب. شاید به این خاطر که فرزندان ما خواب نیست چرا که آنها اختلالات خواب بیش از حد. شاید به این خاطر که ما نیاز به نظارت بر بچه های ما خواب آنها برای حیاتی زندگی علائم و تغذیه. شاید به این خاطر که ما دروغ در شب بیدار نگرانی در مورد چیزهایی که هیچ پدر و مادر باید نگران بود که چه اتفاقی خواهد افتاد به فرزندان ما هنگامی که ما دیگر در اینجا. اگر وجود دارد هر گونه راه را به ما بدهد چند ساعت به سادگی شارژ بنابراین ما می توانیم ادامه نبرد ما لطفا کمک کنید. عشق ما روز چرت درست مثل هر کس دیگری اما اینها از بین رفته و ما می آمدید باز گشت.

کمک به کارهای خانه, مواد غذایی, تمیز کردن را به من Cuppa

وجود دارد راه های بسیاری برای کمک به یک خانواده نیازهای خاص خود را به دلیل نیاز بسیاری از. در علاوه بر این به مراقبت از بچه های ما برخی از ما در حال مبارزه با خود ما مسائل مربوط به سلامت و یا نیاز به کار و یا دیگر اعضای خانواده ما برای مراقبت از. ارائه به فروشگاه برای مواد غذایی انتخاب کنید تا آیتم ها و یا در آینده به mop ما طبقه طول می کشد یک بار در زندگی روزانه ما است. همسایه من یک بار دیدم ما چمن گرفتن بیش از حد طولانی و می دانست که من و همسرم هر دو بیمار پس از او mowed آن را برای ما. که ژست ساخته شده من گریه. آن را نمی کشد اما ما آن را می سازد همه تفاوت در جهان است. اگر شما اعتماد به مهارت های آشپزی خود را به ما یک وعده غذایی بدون مشکل. ما مانند takeout بیش از حد!

بدون قضاوت

10 Things A Special Needs Parent Wishes They Had
حسن نیت ارائه میدهد از ماریا Garito

اگر شما نیازهای ویژه خانواده در جامعه همه ما از این است که شما ببینید ما مانند هر کس دیگری. لطفا قضاوت نکن ما اگر می بینید بچه های ما در حالت بحران و نمی فهمم چرا. شما می توانید از ما بخواهید اگر ما نیاز به کمک و یا به سادگی می گویند هیچ چیز نیست. اما لطفا به ما بگویید که اگر ما نظم و انضباط بچه های ما بیشتر آنها را گوش دهید. لطفا همین حالا خیره یا نظرات زیرا من به شما اطمینان دهم ما فراموش دیدن شما و احساس شما خیره. بسیاری از ما به ندرت این فرصت را به سرمایه گذاری در, به دلیل آن طول می کشد تلاش بسیار پس لطفا به ما فضا و فضل ما نیاز داریم. ما می خواهم به در فروشگاه های مراکز پارک سالن پارک درست مانند خانواده های دیگر. اجازه دهید ما بخشی از آنچه که می آید تا به سادگی برای بسیاری از. من پس از انجام ثبت نام در کیف من که چند لایه و گفت: “بحران در جلسه هیچ چیز به اینجا مراجعه کنید. لطفا ادامه می دهند.”

قوی پشتیبانی آموزش و پرورش,

من یک معلم هستم و من باید اعتراف که من به دنیای جدید ویژه آموزش و پرورش است. این تنها زمانی که من تا به حال یک کودک با نیازهای ویژه ای است که من شروع به آموزش خود را در چه پشتیبانی از فرزند من نیاز و آنچه که او از نظر قانونی مجاز به. اجازه دهید من را که واضح تر بنابراین مردم در پشت اتاق می شنوید: دانش آموزان با توانایی های متفاوت در حال گرفتن بیشتر آنها به سادگی دریافت آنچه آنها نیاز به موفقیت. به نظر من کل سیستم آموزش و پرورش نیاز به یک یادآوری از آنچه این بدان معنی است و افرادی که در قدرت هستند را به این اتفاق نیاز به انجام این کار دیروز. بدون پدر و مادر باید در یک موقعیت به التماس و یا احساس سپاسگزار برای همه چیز که باید در محل قرار داده برای همه کودکان و نوجوانان پس از اجازه گرفتن ، بدتر بدون پدر و مادر باید احساس گناه به خاطر فرزند خود را به مدرسه ارائه پشتیبانی و فقط پایین جاده مدرسه دیگری نیست. اگر این بیماری همه گیر است و هر چیزی به ما آموخت این است که کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه را از دست داده اند بیشتر و که همه چیز نیاز به تغییر. ما نیاز بیشتر به آموزش و پرورش ویژه پشتیبانی از سازگاری میان مدرسه تخته و بودجه — بنابراین اجازه دهید آن را در حال حاضر.

پایدار و سازگار گزینه های درمانی

به نظر می رسد مانند بسیاری آشکار از لیست آن نمی شود ؟ منظورم این است که اگر شما یک وضعیت پزشکی و درمان باید در دسترس و تحت پوشش ، نوچ. ما باید برای پیدا کردن در بسیار مأیوس کننده ترین راه هایی است که بچه های ما اصلا پشتیبانی و درمان به راحتی در دسترس است و انتظار بیش از دو سال برای آنها یک اتفاق معمولی. تصور کنید فرزند شما ارتباط برقرار نمی تواند استفاده از حمام و یا نمی تواند حرکت بدن خود را و نیازهای درمانی و شما تنها ارائه مشاوره در هر سه ماه از چیزهایی که شما می توانید سعی کنید برای انجام با کودک خود. بله سعی کنید به آن را تصور کنید. شکستن آن را به شما قول می دهم. این است که چرا شما ببینید ما در تظاهرات و صرف زمان ما با مقامات دولت در تلویزیون پخش اخبار در رادیو و یا نوشتن چیزهایی مانند این.

ورود برای فرزندان ما

این یکی باعث می شود من گریه. تمام والدین می خواهند بچه های خود را شامل می شود پس چرا این امر می تواند متفاوت باشد برای ما بچه ها ؟ یکی از شگفت انگیز ترین چیزهایی است که اتفاق افتاده و به پسر من این است که در مدرسه همسالان خود هنوز هم او را به عنوان حداکثر. او حضور در برنامه های مشابه به عنوان آنها را و او است در هر چه فعالیت های در حال وقوع است. البته همه چیز در حال تغییر به عنوان آنجا که ممکن است و در برخی موارد متناوب برنامه نویسی مورد نیاز است. پدر و مادر شما می دانید که کودک است که حرکت های متفاوت ارتباط برقرار متفاوت, متفاوت است در برخی از راه است ؟ آنها را دعوت به خود احزاب و تجمعات خود و در حالی که شما در آن هستید, دعوت از پدر و مادر بیش از حد. آنها ممکن است حضور نداشت اما فقط دانستن که کسی به فکر آنها باعث می شود آنها احساس دیده می شود. هیچ بهتر وجود دارد احساس در جهان ما.

افرادی که مایل به یادگیری

اگر شما می خواهید برای حمایت از ما بیشتر لطفا آموزش خود را در مورد چه کسی فرزندان ما هستند. ما همیشه انتظار ما کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه به یاد بگیرند که چگونه به زندگی در جهان بود که برای آنها ساخته شده اما ما هرگز از مردم در اطراف آنها را برای یادگیری بیشتر در مورد آنها. جزئیات بپرسید و لطفا برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه فرزندان ما هر روز. آن را می سازد آن را بسیار آسان تر برای بیان نیازهای ما هنگامی که ما مردم که درک ما بچه ها.

قابل اعتماد مهلت

هیچ چیز به ما کمک خواهد کرد بیش از ارائه به سازمان دیده بان کودکان ما. اگر پدر و مادر که مراقبان به وابستگان گسترده نیاز را دریافت نمی, مهلت, آنها قادر به مقابله. مراقبان به احتمال زیاد به رنج می برند از سلامت روانی و بیماری های فیزیکی از کسانی که به طور معمول در حال توسعه کودکان, پس از آن بسیار مهم است که آنها از بقیه آنها نیاز به دور از پست های خود را. ما به معنای واقعی کلمه گاهی به تنهایی با بچه های ما 24/7 بدون کمک کند که باعث می شود ما کمتر و کمتر قادر به مراقبت از خودمان راه ما نیاز به. بسیاری از ما می ترسند به ترک فرزندان ما با مردم ما نمی دانیم چرا که بچه های ما ممکن است درک نمی شود و یا اینکه ما از ترس سوء استفاده. آن را به عنوان ساده برای ما فقط یک تماس نگهدار بنابراین ما نیاز به کسی که می داند که فرزند ما و کسانی که ما می توانید اعتماد.

افرادی که در کنار ما

در بالا از خواسته های پدر و مادر یک کودک یا بزرگسال متفاوت با توانایی های بسیاری از ما برای انجام بسیاری از فعالیت مدنی برای دسترسی به حمایت ما نیاز دارند. هنگامی که شما مدافع با ما, شما همچنین حمایت از راه حل های بهتر و سیستم برای هر کس دیگری. زیرا زمانی که ما مدافع برای ورود و حقوق صاحبان سهام برای کودکان با نیازهای ویژه ما نیز به هر کودک دیگر آنچه آنها نیاز دارند ، ایستاده در کنار ما هنگامی که ما در حال دفاع در تظاهرات و یا آن را یک گام بیشتر و صحبت کردن در برابر ableism و تبعیض علیه افراد معلول. به اشتراک گذاری داستان ما, ما, عکس, پست های ما. اعتماد من ما باید بیشتر متحدان و ما به نظر می رسد هرگز به اندازه کافی.

و هنگامی که ما می گیرند چرا که ما سقوط خواهد کرد و اغلب لطفا می شود وجود دارد به ما کمک می کند تا. چرا که در کمک به ما من به شما قول می دهم نه تنها به ما کمک می کند — شما در حال کمک به کودکان ما نیز هست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>