10 سوال شما باید بخواهید تا خانواده خود را امروز


check-in-with-kids-1
10’000 ساعت/گتی

اواخر شب دیگر پس از قرار دادن ما کودکان مربوطه به دو نفر از دوستان و من پریدند روی ویدئو چت و debriefed در همه چیز از من متاسفم (لطفا کسی به من کمک کند آنها را متقاعد به تماشای آن!) به — درست مثل هر کس دیگری — ما چگونه بود هوازدگی طوفان است که coronavirus.

بار ها به حداقل می گویند نامشخص است. به نظر می رسد مانند هر کس می داند که کسی که آسیب دیده و یا بیمار اگر آنها خود را نمی. مدارس باز خواهد شد و یا آنها نمی خواهند و یا راه تصمیم گیری خواهد شد تاثیر منفی بسیاری از مردم است. و وقتی که من می گویند “تاثیر منفی” منظورم این است که همه چیز را از عدم امنیت غذایی به سال های از دست رفته از آموزش و پرورش به غیب سوء استفاده و بی توجهی به انزوای اجتماعی…خوب شدن بیمار یا در حال مرگ از COVID-19.

نیازی به گفتن هر آنچه که احساسات خود را در مورد این (و به اعتقاد من مانند فرزند من معدن نوسان در طول روز و گاهی اوقات محصول در مکان های غیر معمول) آنها احتمالا به طور کامل طبیعی است. اما این بدان معنا نیست که یک خانواده پر از احساسات است چیزی که آسان برای مدیریت به ویژه هنگامی که بسیاری از مردمی نمی تواند سوزاندن انرژی منفی با یک پیاده روی طولانی/آرام به تنهایی زمان/سفر به ورزشگاه/هدف درمانی/شراب خواری-مشاهده متاسفم (can’t stop متوقف نخواهد شد) به عنوان آنها معمولا ممکن است انجام دهد.

در کلاس های درس من چه مجازی و یا حضوری ما باید مقدار زیادی از ساختار فرصت برای بررسی در مورد چگونه ما احساس. ما باید آنهایی که به طور معمول از دوره — زمانی که در یک درگیری مطرح می شود در زمین بازی هنگامی که دوستان شما نیاز به حمایت اضافی در اطراف گنجاندن هنگامی که ما مجموعه ای از کلاس نیات و اهداف — اما به همان اندازه مهم هستند و زمان های برنامه ریزی فقط منعکس کننده و به اشتراک گذاری در یک راه باز است. این هر دو به من می دهد بینش چگونه بچه ها احساس می آموزد و آنها را برای بررسی در با خود و هر یک از دیگر به عنوان بخشی از تمرین به طور منظم است که یک گام بزرگ در راه سلامت اجتماعی-هیجانی.

Smiling family hanging out by fire pit in backyard
توماس Barwick/گتی

این ایده همان امر به چک کردن در با خانواده خود را, و آن را حتی مهم تر از معمول به انجام این کار در حال حاضر.

بله این یکی از چیزهایی به انجام است. من لازم نیست که زمان برای آن است یا نه. هیچ یک از ما انجام دهد. آیا شما ملاقات بچه ها ؟ آنها را تا مقدار زیادی از زمان.

اما داشتن این ساختار گفتگو می کند چند چیز است: آن را نشان می دهد فرزندان ما که بزرگسالان انسان هستند (حتی پدر و مادر خود را با احساسات و عواطف انسانی است که ما در برخورد با هر راه ما انجام دهد. این نشان می دهد که فرزندان ما که احساسات و افکار خود را برای ما مهم نیست و فقط زمانی که آنها دچار مشکل هستید و یا زمانی که ما نیاز به چیزی از آنها. (به جز برای کنکوری play-by-play است که این امر می تواند کاملا خوب هرگز به شنیدن در مورد دوباره.) و آن را باز درب برای مکالمات آینده به جریان آزادانه. دوستیابی. الکل است. مواد مخدر. جنسیت. و با شانس من احتمالا بیشتر Minecraft.

اما صبر کنید! شما لازم نیست که فقط وید کورکورانه. وجود دارد برخی از سوالات ساده من می خواهم به استفاده از زمانی که چک کردن در با دانش آموزان من یا خانواده من. آیا احساس تحت فشار به خودرا برای امتحان اماده همه آنها را به یک مکالمه است و این بررسی در نه کارهای عادی و روزمره و یا انتساب.

این سوالات را می توان جواب داد در نوشتن و یا با صدای بلند بسته به کودکان سنین و توانایی نوشتن. آن را ممکن است احساس بی دست و پا در ابتدا مانند یک تکلیف یا مصاحبه اما با عمل به آن می شود بیشتر از حد طبیعی است. این شگفت انگیز است که بچه ها را انتخاب کنید برای به اشتراک گذاشتن که با توجه به فرصت و چقدر متفاوت می توان آن را از آنچه آنها را انتخاب کنید برای به اشتراک گذاری خود را. نترس به مدل پاسخ دادن به سوالات خود را! در حالی که این مهم باید قوی و شجاع برای خانواده های ما می توان آن را برای توانمند سازی کودکان و نوجوانان به دانستن است که بزرگسالان می تواند احساس نامشخص و ترس در حالی که هنوز هم در حال حرکت رو به جلو با روز به روز زندگی.

family talking while lying on bed at home
Maskot/گتی

در اینجا برخی از پرسش های مورد علاقه/دهید برای هر سنی:

چگونه شما احساس امروز ؟ (برای برخی از انتخاب از یک لیست از احساسات, عکس از احساسات و یا حتی از emoji می تواند یک راه بسیار خوبی برای بیان این!)

وجود دارد هر چیزی که شما نیاز دارید از من ؟

وجود دارد هر چیزی که شما نیاز دارید از کسی/جایی دیگری است ؟

چه چیزی است که شما هیجان زده در مورد امروز ؟

چه چیزی است که شما هیجان زده در مورد امروز ؟

وجود دارد هر چیزی که شما می خواهم به من در مورد شما می دانید امروز ؟ (من هرگز فکر نمی کردم این سوال خواهد عملکرد هر چیزی اما در طول این سالها من شنیده ام پاسخ اعم از “____ است که معنی زمانی که شما به دنبال ندارد” به “من واقعا دوست دارم ریاضی حتی اگر من خوب نیست در آن”به “آن من که farted در جلسه صبح روز سه شنبه!”)

اگر شما می تواند هر چیزی را انجام دهید/توان در هر نقطه در جهان در حال حاضر چه خواهد بود ؟

اگر شما می توانید چیزی در مورد امروز چه می خواهید تغییر دهید ؟

چه چیزی شما سپاسگزار برای امروز ؟

آنچه را که بهترین راه را به شما نشان دهد که چقدر من شما را دوست دارم امروز ؟

پسر من پاسخ به این گذشته یکی ؟ “بسیاری از آغوش. و M&M هست.”

هر چیزی kiddo هر چیزی. (اما لطفا اجازه دهید آن را نمی توان بیشتر از فوتبال است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>