10 High-End کوره است که شما را پادشاه تابستان Cookout

چند چیز حکم به عنوان افتخار زیادی به کباب استیک کاملا خودتان. اما گرفتن که ماهرانه خشکیده-در-خارج pink-on-the-داخل طبخ اغلب خسته کننده قمار است. حیاط خلوت کوره’ منابع گرما و پخت و پز سطوح ناهموار و غیر قابل اعتماد و ناکارآمد است. از آن زمان به خود را ارتقا دهید وبر.

در حال حاضر شما می توانید کباب با تجهیزات با تکنولوژی بالا مانند مادون قرمز مشعل و سمندر موجود در آشپزخانه حرفه ای. و لوازم جانبی سرگرم کننده مانند rotisseries که پس از تنزل به “تنظیم آن و آن را فراموش کرده ام” اواخر شب برنامه های تبلیغاتی.

فن آوری بهبود یافته است آنقدر در حیاط خلوت خود مجموعه است که در حال حاضر شما می توانید شروع به گرفتن حرفه ای در سطح نتایج جستجو برای تحت تاثیر قرار دادن دوستان خود را. شما ممکن است تبدیل به هارون فرانکلین (هر چند شما می توانید یک گودال او ایجاد شده) اما شما مطمئن باشید که بهترین در بلوک. در اینجا هفت منحصر به فرد حیاط خلوت نصب setups برای تضمین کند.

Hestan, هوای آزاد,

Hestan Grill

موجود در 12 رنگ را با توجه به سبک خود را. عکس: حسن نیت ارائه میدهد Hestan

Hestan است بدبختانه سنتی کوره بر سر آن: آن هوای کوره یک سرامیک مادون قرمز بالا سوز در زیر هود. با منابع حرارتی پایین و بالا, شما می توانید از کار افتاده, داد و بیداد و خود را به پایان برساند گوشت مانند یک حرفه ای آشپزخانه کند تحت سمندر. این هود دارای بهار-کمک لولا که نگه داشتن آن در محل هر زاویه ای که شما آن را باز کنید و فعال حرکت “چراغ های ورزشگاه” روشن منطقه پخت و پز برای اواخر شب یا اوایل صبح کباب جلسات. و همه از کوره های ساخته شده در, مستقل و یا چرخ دستی—در دسترس هستند در 12 رنگ آوردن یک چلپ چلوپ از روشنایی به نوعی فولاد ضد زنگ پایان.

خرید در حال حاضر $10,216

کومودو جدی بزرگ بد

Komodo Serious Big Bad

برای کسانی که می خواهند یک بالا پایان سرامیک کوره. عکس: حسن نیت ارائه میدهد کومودو Kamado

Kamado-سبک کوره سرامیک گنبد به شکل اجاق معروف ساخته شده در ژاپن و سپس در داخل کشور با تخم مرغ سبز بزرگ. عروق محکم محصور شده آنها را ایده آل برای دقیقا کنترل جریان هوا و دما. کومودو را جدی بد بزرگ است که شبیه به یک کلاسیک سبز—در صورتی که تخم مرغ گذاشته شده بود توسط گودزیلا. این اجاق گاز 42 اینچ عرض و 22 اینچ عمیق; شما می توانید متناسب با کل گراز در آن وجود دارد. وزن در یک عظیم 1,688 پوند جدی بد بزرگ شامل سه سطح از دریچه های شبکه ای و ذغال سبد شکاف بنابراین شما می توانید طبخ در دماهای مختلف در مناطق متعدد. منظور آن embellished high-gloss, سرامیک, سنگ یا کاشی برای تکمیل آن در مقیاس y kaiju نگاه کنید.

خرید در حال حاضر $9,460

Traeger اغاسی, 885

Traeger Ironwood 885

Wi-Fi را فعال کنید بنابراین شما می توانید مانیتور دمای گوشی خود را. عکس: حسن نیت ارائه میدهد Traeger

بسیاری از مردم کشیده شده به کباب به صورت بدوی طبیعت عمل می کنند. آنها لحن از جهان و لحن را به آتش و گوشت کاراکتر. برخی از مردم هر چند نه نه بیش از آن تمام وقت تنفس در همه است که دود. که در آن Traeger می آید. آن درخت اهن 885 گلوله کوره است که به اندازه کافی فضای کوره به برگزاری 10 مرغ هفت دنده قفسه و نه گوشت خوک ته در یک بار است و از Wi-Fi را فعال کنید. طراحی شده به مانند یک هندی, موتور سیکلت sidecarکوره متصل به یک برنامه در گوشی خود را به روز نگه دارید به روز شده در کوره حرارت و نظارت بر مواد غذایی’ پخت و پز پیشرفت و هشدار به شما هنگامی که شما در حال پایین سوخت—از هر کجا که شما انتخاب می کنید برای ایستادن.

خرید در حال حاضر 1500 دلار

کالامازو Gaucho

Kalamazoo Gaucho

طبخ مانند فرانسیس Mallman عکس: حسن نیت ارائه میدهد کالامازو

را نمایشهایش از آرژانتین asado خانه با کالامازو را Gaucho. این چوب اخراج کوره متصل 30 اینچ چرخ spoked که شما چرخش به بالا بردن و پایین پخت و پز قفسه به شعله. این توری های عمودی طیف وسیعی از 28 اینچ تضمین دقیق طبخ. مشعل گاز خود را آتش خروشان در کمتر از پنج دقیقه. و Gaucho شامل یک موتوری ساخته شده در جوجهگردان تف که سنگین به اندازه کافی برای نگه داشتن تمام حیوانات برای هوا مثل آتش است. این را می توان به طور همزمان به عنوان شما کوره. اضافه کردن یک زن و شوهر از بطری مالبک به میز شام و به شما تحویل داده ام شام نوشیدنی و نشان می دهد.

خرید در حال حاضر $30,715

دوقلو عقاب 36 اینچ گلوله کوره

Twin Eagles 36-Inch Pellet Grill

کنترل حرارت از 140 به 725 درجه است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد دوقلو عقاب

دوقلو Eagles’ 36 اینچ گلوله کوره طراحی شده است برای گودال استاد که میخواهد نهایی کمی کنترل. Wi-Fi را فعال کنید جلو پنجره شامل سه ساخته شده است در پروب دما است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نظارت بر گوشت های مختلف’ داخلی گرما از طریق یک برنامه تلفن. همچنین یکپارچه مقاوم در برابر هوا صفحه نمایش لمسی برای تنظیم دماهای پخت و پز یا در یک از پیش برنامه ریزی شده در سطح و یا به صورت دستی از 140 به 725 درجه است. تنها چیزی که این دوقلو عقاب نیست انجام دهید این است که ورودی اطلاعات بر روی همه چیز شما کوره, پخت, از کار افتاده, دود و دوار جهت کباب کردن مرغ در یک صفحه گسترده برای شما.

خرید در حال حاضر $6,649

ناپلئون Prestige Pro 825

Napoleon Prestige Pro 825

یک تن از کباب در فضای در بسته بندی زیبا. عکس: حسن نیت ارائه میدهد ناپلئون

مطمئن کوره خود را کوک کنید. اما می توانید آن را قرار داده و در نور نشان می دهد ؟ در حالی که قابل توجه ترین ویژگی ناپلئون Prestige Pro 825 آن نور تا دستگیره کنترل هستند قطعا سرگرم کننده ترین: مجهز به LED چراغ های طیف آنها می تواند درخشش در عملا هر رنگ و چرخه را از طریق رنگین کمان خود را. به عنوان یک جایزه از ویژگی های ایمنی آنها را به قرمز تغییر دهید اگر شما به طور تصادفی ترک گاز ، The Prestige Pro 825 می تواند اجرا بر روی پروپان یا گاز شامل سوزان-فیلم مادون قرمز مشعل در پایین و عقب و یک طرف سوز در مجموع 1,430 اینچ مربع از فضای پخت و پز. که فضای کافی برای طبخ 51 همبرگر در همان زمان. یکپارچه تراشه های چوب سیگاری سینی است که پنهان به عنوان یک دکمه کنترل و اسلاید بنابراین شما می توانید آن را با چیپس و اضافه کردن فقط یک اشاره از عطر و طعم دودی به وعده غذایی خود را بدون نیاز به پر کردن حیاط خود را با دود.

خرید در حال حاضر $3,799

آتش سحر و جادو

Fire Magic

دیدن گوشت خود را به عنوان پخت و پز خود را. عکس: حسن نیت ارائه میدهد آتش سحر و جادو

یک تماشا گلدان هرگز جوش و کوره هود است که نگه می دارد گرفتن باز هرگز آشپز. آتش سحر و جادو است حل مشکل بی تاب کوره استاد با سحر و جادو خود را مشاهده پنجره های مقاوم در برابر حرارت پنجره از شیشه و سرامیک ساخته شده راست به هود. شفاف و باز به شما می دهد یک نگاه در داخل همه چیز در رفتن در آن وجود دارد, بنابراین شما لازم نیست که به از دست دادن با ارزش حرارتی باز و بسته شدن درب. پنجره است و حتی طراحی اجازه می دهد تا جریان طبیعی هوا به تصویب تحت آن فشار روغن و چربی و چشم انداز مسدود ساخت تا به دور از روزنه. تنها اشکال? شما باید چیزی برای سرزنش زیر و یا بیش از حد پخته شده گوشت دوباره.

خرید در حال حاضر $12,742

سیاهگوش

Lynx Sedona

تکنولوژی است که حذف حدس و گمان.

گاز و چوب و زغال چوب سوخت می تواند غیر قابل پیش بینی. سرد و گرم نقاط می تواند ساخت تا در اطراف کباب سطح ایجاد ناهموار بار پخت و پز و پس از اتمام. سیاهگوش را سدنا کوره حذف حدس و گمان. یک سوم از آن دریچه های شبکه ای نشستن بیش از قدرتمند مادون قرمز سوز در حالی که بقیه هوور بیش از ردیف های سرامیکی تابشی قالبها و گول زدن واقعی برای ذغال. این بلوک های سفید حفظ گرما و دفع چربی, بنابراین زمانی که آنها در حال چکیده در طول پخت و پز آنها بازگشت به عطر و طعم به گوشت بالا. هر دو قالبها و مادون قرمز مصنوعی منابع حرارتی طراحی شده است که سازگار و آسان برای نظارت و به یک عمر گذشته. شما نمی توانید می گویند که در مورد یک کیسه Kingsford.

خرید در حال حاضر $4,759

Everdure Hub دوم

Hub II heston blumenthal

Heston Blumenthal طراحی شده با این تکنولوژی بالا مارول. عکس: حسن نیت ارائه میدهد Everdure

پخت و پز با ذغال نیست فقط برای ابزار; آن را برای سرگرم کننده است. Heston Blumenthal, طراح از Everdure Hub دومساخته شده است, مستقل, کوره برای مطابقت با خلق و خوی اهل تفریح و بازی. این کوره زغال چوب دارای یک دکمه احتراق—گاز-کوره سبک—بنابراین شما لازم نیست که به احمق با سخت اشتعال مواد شیمیایی. آن را آماده به طبخ در 10 دقیقه و آن کروم دریچه های شبکه ای باید دسته بلند که خنک ماندن به لمس بنابراین شما می توانید آنها را تلنگر تا فشار از زغال سنگ به سمت و ایجاد چند پخت و پز مناطق به عنوان شما بروید. یکپارچه جمع شدن دوار جهت کباب کردن مرغ, تف که می تواند نگه دارید در اندازه کامل حیوانات می افزاید: لمس استعداد قرون وسطی به معاصر حیاط-محور طراحی شده است.

خرید در حال حاضر $2,499

فرانکلین کباب کردن گودال توسط هارون فرانکلین

aaron franklin offset smoker

فرانکلین و پز. عکس: حسن نیت ارائه میدهد فرانکلین کباب چاله

پادشاه تگزاس,کباب, Aaron فرانکلیندر حال حاضر گانینگ به پادشاه حیاط خلوت افراد سیگاری است. مرد پشت فرانکلین کباب شده و سرهم بند با این خانه پسند طراحی برای سال های مهندسی آن را برای حداکثر جریان هوا و انتقال گرما و او در نهایت آماده برای انتشار آن به مردم است. هر 600 پوند جراحی گودال شامل دو جداره مجمر, 42 اینچ طبخ مجلسی با آب پان قفسه و پخت و پز رنده و قابل حمل دودکش می رسد که بیش از شش پا بالا. هر گودال ساخته شده توسط دست در آستین و می توان در آن جراحی زنگار یا رنگارنگ پودر کت. در حالی که شما نمی رسیدن فرانکلین خروجی در هر زمان به زودی او آشپز بیش از 100 briskets هر روز—شما قادر خواهد بود به دود سه briskets در هنگامی که امیدوارم جلب رضایت خانواده خود را برای یک روز.

خرید در حال حاضر $2,950


استادان آشپزی
همین حالا غذا رویداد سال است. ثبت نام برای Robb Report‘s آشپزی کارشناسی ارشد در حال حاضر. و یا برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید RR1.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>