10 راه آسان را حیاط خلوت خود تبدیل به یک فضای سینما


At Home Movie Theater

اگر شما بوده ام به تکاپوی برای ایده های به نگه داشتن بچه ها سرگرم در خانه خود را ایجاد فضای فیلم تئاتر یک راه تضمین شده را به هیجان بازگشت به حیاط خلوت زندگی در این تابستان. چه بهتر از نشستن در زیر ستارگان برای تماشای آخرین ویژگی تلنگر? این مانند در اختیار داشتن خود را شخصی drive-in movie theater—منهای رانندگی–و هنگامی که شما نمی توانید به فیلم تئاتر آن زمان را به تئاتر به شما. (اگر وجود دارد هر چیزی که مادرم می دانم که چگونه به انجام این بداهه نوازی راست?)

عمومی, فیلم, همیشه سرگرم کننده تابستان شب فعالیت اما این روزها یک حیاط خلوت در فیلم احساس می کند بیشتر شبیه به یک ضرورت از تازگی. که گفت:, شما لازم نیست که به یک Pinterest مادر را به سحر و جادو اتفاق می افتد. البته شما آزاد هستید واقعا موضوع آن و دیوانه–er حیله گر–با دکور جزئیات اما اگر خود را skillset نیست کاملا در Martha Stewart سطح وجود دارد بدون نیاز به نگران باشید. شما هنوز هم می تواند به راحتی در کنار هم قرار در خانه, هوای آزاد, فیلم تمام خانواده را دوست دارم. در واقع با تمام فیلم شب منابع آنلاین در دسترس در حال حاضر—فکر می کنم همه چیز از پروژکتور برای استفاده مجدد پاپ کورن ظروف—ممکن است آن را راحت تر از همیشه. پاداش: شما در خانه سینما نمی آیند آسیا امتیاز-غرفه تنقلات و هیچ جستجو برای یک صندلی در حالی که پله بیش از غریبه ها در تاریکی است.

هنوز مطمئن شوید که چگونه می توانید خود را cineplex آغاز شده است ؟ هیچ مشکل. برای کمک به شما در ایجاد یک پنج ستاره-شایسته, هوای آزاد, فیلم و تئاتر و ما گرد کرده ام تا تمام must-haves به مغازه جلوتر است. همه که سمت چپ انجام دهید این است که به توافق برسند که در آن خانواده تلنگر به تماشای (با عرض پوزش شما در خود شما وجود دارد).

فیلم در فضای باز تئاتر محصولات با تکنولوژی

از تمام منابع شما نیاز به ایجاد یک فضای سینما یک پروژکتور است که بدون شک مهم ترین–و به دنبال آن فیلم روی صفحه نمایش! این وضوح بالا پروژکتور LED همراه با 100 اینچ قابل حمل پروژکتور صفحه نمایش کنترل از راه دور و به لطف یک AV/USB/SD/HDMI/VGA/هدفون وصل آن می توانید بازی های رسانه ای از طریق همه چیز از جمله رایانه های شخصی و مکینتاش دی وی دی و کنسول های بازی ویدیویی تلویزیون “چوب” و حتی دستگاه تلفن همراه خود را. Whew!

این جای تعجب نیست که این انتخاب یک آمازون رتبه 4.6 از 5 را از بیش از 2400 بررسی است. مشتریان آن را دوست دارم برای خانواده فیلم شب ارائه نمی توانید رای بدهید مانند “من تا به حال این پروژکتور برای حدود یک هفته تا کنون آن را بسیار جذاب! ما تا به حال فیلم شب در حیاط خلوت دو شب در یک ردیف… تصویر بزرگ و آسان برای استفاده.” بسیاری از آنها تحت تاثیر قرار گرفته در این پروژکتور کوچک اندازه بیش از حد. “ما غافلگیر شد, چگونه بزرگ این پروژکتور کار می کرد” نوشت: یکی مؤلف “تصویر با کیفیت عالی و ما با استفاده از صفحه نمایش است که آمد با آن. من به دنبال به جلو به ما بعد جلوی خانه فیلم شب!”

140 دلار در آمازون

اگر شما به دنبال برای اضافه کردن که صدای فراگیر پرنیان به حیاط خلوت خود را در فیلم (بسیار درایو در سینما مانند) این بسیار خوب بلندگوهای انجام این ترفند بدون هزینه ثروت. به آخرین ساخته شده تحت تمام شرایط آب و هوایی آنها در آمده و یا سیاه و سفید و طراحی زاویه دار برای یکپارچه به گوشه از دیوار بیا با swiveling نصب و استقرار براکت و تحویل صدا و حتی بزرگتر فضاهای باز (فقط فکر همسایه!). با توجه به بررسی آنها ساخته شده است به گذشته و کار انجام می شود. “همه آنها هنوز هم مانند روز است که من آنها را خریداری کرد. فوق العاده محصول جامد در قیمت بزرگ” نوشت. بنابراین دیگری گفت: “این سخنرانان بودند خریداری شده مورد استفاده قرار گیرد به عنوان بخشی از یک فیلم در فضای باز تئاتر در حیاط خلوت ما. هیچ تئاتر حضور و غیاب در طول COVID-19 بنابراین ما ساخته شده خود ما. بزرگ و کوچک بلندگو. لذت بردن از!”

119 دلار در آمازون

حیاط خلوت فیلم تئاتر صندلی

صندلی برای حیاط خلوت خود شب فیلم می تواند متنوع: شاید بچه ها را وادار به نشستن بر روی زمین با کیسه خواب و بالش در حالی که رشد یو پی اس دریافت این راحت بر صفر گرانش صندلی (با فنجان برای دارندگان کوکتل, obvi). برای زیر $150, شما می توانید مجموعه ای از این تنظیم بسیار سبک وزن و صندلی برای خود outdooor سینما که هر کدام ویژگی های خالی قابل حمل زیرسری و همچنین به عنوان یک سینی قابل جدا شدن برای نگه داشتن نوشیدنی های خود را, گوشی خود را, و حتی یک قرص. از بیش از 5600 نظرات (!), 83 درصد از این صندلی یک نمره از 4 یا بالاتر و بسیاری گفته اند که آنها برنامه ریزی برای خرید مجموعه های اضافی. “عشق, عشق, عشق این loungers” نوشت: یکی “ما همه در خانه تمام وقت در حال حاضر ، هر کس می خواهد به چسبیدن به در حیاط و مبارزه برای به دست آوردن در یکی از این loungers. من ممکن است دو!” یکی دیگر از gushed “این بهترین صندلی. ما در واقع دستور داد تا یکی دیگر از مجموعه آنها بسیار راحت و بسیار آسان برای استفاده.”

140 دلار در آمازونبرای بچه ها, کیسه خواب اضافه کردن به سرگرم کننده در فضای باز در یک راه بزرگ است. جلوگیری از نگرانی در مورد نشت دادن به آنها بسیار راحت و مقاوم در برابر آب پتو/کیسه به پراکندگی در حالی که آنها را در نشان می دهد مانند این انتخاب از Revalcamp در دسترس است که در ده رنگ. سبک وزن قابلیت جمع شدن راحت ماشین قابل شستشو و جادار در 30 x 71 اینچ آن دارای دو طرفه ضد گیر زیپ و می توان به صورت فشرده به یکی دیگر از کیسه خواب به آن را در اندازه! آنچه بیشتر: نام تجاری اهدا کیسه خواب هر ماه به سازمان های جامعه در سراسر کشور (تو را دوست دارم به آن را ببینید!). این کیسه خواب دارای بیش از 1600 بررسی مثبت در آمازون از جمله یک مشتری که “خریداری شده 11 از این برای پسر من است سوپر ماریو با مضمون جشن تولد و بچه ها آنها را دوست داشت! آنها بسیار راحت و کمی کیسه های آنها با بزرگ هستند!” دیگری اشاره کرد و آن را “بسیار خوب جمع و جور کیسه خواب مناسب برای تابستان کمپینگ.” حزب و یا بدون این گزینه مقرون به صرفه است که یک فیلم باید داشته باشند!

25 دلار در آمازون


رنگارنگ پرتاب بالش اضافه کردن افزایش فوری به هر فضا به خصوص زمانی که آنها می آیند در زنده رنگ و پررنگ چاپ. رنگارنگ و بسیار راحت این 14 * 16 پرتاب بالش خود را در بیرون سینما دنج تر و اضافه کردن برخی از دلربایی خود را به حیاط خلوت بقیه از زمان. ساخته شده از پلی استر بالش را پوشش می دهد zip و به صورت نقطه آسان تمیز کردن– یعنی زمانی که بچه خود را از نشت آب و یا لکه شکلات را بر روی آنها. با تقریبا کامل 4.9 امتیاز آنلاین و بررسی به مطابقت آن را ایمن می گویند این ارائه با کیفیت, ماده و سبک است. به عنوان یک منتقد نوشت: “این بالش ها با کیفیت عالی و حجم است به عنوان شرح داده شده است. آن را سخت برای پیدا کردن, هوای آزاد, بالش این اندازه و در این قیمت آن را بیش از حد خوب به تصویب. آنها نگاه بزرگ در پاسیو.” دیگر به سادگی ذکر “آنها به طور کامل پر شده است. پارچه مناسب برای خارج از منزل است.” را در حیاط خلوت فیلم شب!

69 دلار در خارج

هوای سینما تنقلات و لوازم

فیلم شب نوشیدنی ها و سایر تنقلات (سالم میوه شاید؟) را خنک ماندن در داخل این پیک نیک کولر که نگه می دارد تا به 16 قوطی. از آن رو قابل جابجایی سخت بوش پلاستیکی داخل قابل تنظیم بند شانه برای حمل آسان پشت جیب مش اضافی ضرورت جلو زیپ جیب و bungees بر روی درب برای نگهداری لوازم مانند دستمال یا مواد خواندن (برای نگه داشتن شما را سرگرم در حالی که کودکان و نوجوانان دیده بان دیوهای تور جهانی برای 15 بار). فوق العاده کاربردی در یک قیمت عالی این کولر دستی ضروری است نه تنها برای خود هوای آزاد, فیلم تئاتر, اما برای تقریبا هر نوع از سرگرم کننده است. از یکی از قابل اعتماد ترین کمپینگ دنده مارک های وجود دارد خارج وجود دارد کلمن پیک نیک کولر تعجب است برخورد با مشتریان که ارائه بررسی بیحوصلگی حرف زدن از جمله “من آن را دوست دارم! اندازه بزرگ برای یک قیمت عالی” و “بهترین پیک نیک/کولر های قابل حمل. نمی نشت نگه می دارد به اندازه کافی آن را نگه می دارد سرد. یک خرید خوب همه در اطراف! نگاهی به ساحل در همه زمان ها!”

26 دلار در WAYFAIRخود را در بیرون سینما معتبر پرنیان یکپارچهسازی با سیستمعامل پلاستیک پاپ کورن ظروف. بچه ها شما احساس می کنید مثل آنها در واقع در فیلم (به یاد داشته باشید مکان؟) و پس از این سطل ها قابل استفاده مجدد و قابل شستشو و شما نمی تواند کمک به تک با استفاده از زباله. سرگرم کننده و زمین دوستانه? بله لطفا. حدود 7.25 اینچ 7.35 اینچ این ظروف می آیند در بسته های سه یا شش به دست آورده و امتیاز 4.7 از 450 آمازون بررسی است. چه علاقمندان به سینما گفت ؟ “به خوبی به ارزش آن” نوشت: یکی از “بچه های با استفاده از برای هر شب فیلم.” یکی دیگر از raved “این ژله سطل پاپ کورن در جهان است…آن را می سازد Netflix 100x رسمی تر و [به یاد ماندنی] خانواده فیلم شب! 🙂 بسیار خوشحال و راضی و به شدت توصیه می شود.” فیلم تئاتر تجربه بدون امتیاز ایستاده برچسب قیمت? که بسیار سخت به ضرب و شتم.

9 دلار در آمازون

در فضای سینما نیست که در خدمت آب نبات ؟ جهنم به هیچ. جوراب زنانه ساقه بلند خود را حیاط خلوت امتیازی ایستاده با رفتار شیرین ضروری است برای ایجاد توازن پاپ کورن شور و نگه داشتن همه مشتریان خود را راضی! این 30-تعداد مجموعه ای از مریخ آب نبات شامل هشت Snickers, میله, 6, کیسه, M&Ms, سه 3 تفنگدار میله چهار کیسه های بولینگ و سه بسته انفجاری. اساسا اگر کسی می رود گرسنه در فیلم شب آن را خود به خود لعنت گسل. این بسته های مختلف فوق العاده است اگر شما یک بزرگتر fam و می خواهم به مطمئن شوید که شربت خانه خود را همیشه آماده و یا اگر خود را kiddos داشتن دوستان که موظف است به اتفاق می افتد در نهایت درست است ؟ راست. در هر صورت شب فیلم و گرم-آب و هوا فصل کلی است–به دنبال قشنگ freakin شیرین است.

$37 در خارج

هوای سینما اضافی

چراغ رشته = اضافی محیط را برای فضای خود را در فضای, آیا این فیلم در شب و یا نه. هر یک از این 25 فوت, سیاه, لاستیکی کابل دارای 25 روشن شدن لامپ های جهان ساخته شده است در کلیپ برای حلق آویز و آب و هوا – و مقاوم در برابر باد. آنها همچنین dimmable بنابراین شما می توانید پیدا کردن خود را فقط حق نور است. مشتریان چه دوست داشتن در مورد این ؟ تقریبا همه چیز. “بسیار با دوام و خوبی ساخته شده است” نوشت: یک مؤلف “لامپ بسیار آسان بر روی چشم و خیره کننده. آنها آسان برای قطع و یا با یک میخ یا قلاب ساخته شده است که نصب و راه اندازی بسیار آسان است. من نمی توانم صبر کنید به صرف شب در پاسیو و لذت بردن از زندگی!” دیگری اشاره کرد: “آنها بیرون آمدن رطوبت و نور نارنجی رنگ است که باعث می شود فضا احساس فوق العاده دعوت. من به خصوص با خوشحالی با کیفیت ساخت و ساز. ما در یک محل که در آن برف مشترک است و من نمی خواهم برای مقابله با در نظر گرفتن این در هر زمان تغییر فصول.” قطع این در حال حاضر به کسب و حیاط خلوت سینما نگه ‘اونا تا تمام سال ، برای تلفن های موبایل خوب برای ما است.

19 دلار در آمازونهیچ کس دعوت پشه ها به حیاط خلوت شب فیلم اما کسانی که کمی مهمانان ناخواسته همیشه به نظر می رسد برای پیدا کردن یک راه, پس از آن یک ایده خوب برای نگه داشتن برخی از مشکلات دفع در دست است. این امر به ویژه درست است اگر شما و یا بچه های خود را تمایل به دو عنوان پشه آهن ربا هر سال یک بار آب و هوای گرم می رسد (گاهی دست). برای جلوگیری از پایان دادن به تحت پوشش در کفش رنت زمان نشان می دهد بیش از سهام تا در این DEET دیت رایگان فرمول از دفع. ساخته شده با لیمو و اوکالیپتوس و روغن آن را به نگه داشتن پشه ها در خلیج تا شش ساعت بدون احساس چسبندگی یا چربی است. به عنوان یک منتقد در آن قرار داده است “این مسائل است bomb.com. مادر بزرگ من در اصل خریداری برخی از برای من سال پیش من فقط زد و ما با استفاده از آن مذهبی است. این کار علاوه بر این با. نگه می دارد و اشکالات دور و محافظت از کنه به عنوان به خوبی.” آماده برای لذت بردن از خود را در فضای سینما نیش رایگان.

5 دلار در آمازون

قرار دادن با هم یک bomb.com حیاط خلوت سینما ؟ کار بزرگ, مامان! در حال حاضر فروشگاه های مورد علاقه ما خانه و آشپزخانه ملزومات به روز رسانی بیشتر فضای زندگی خود را.
اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im