10 اشکال Zappers گیاهان و ابزار برای نگه داشتن پشه ها دور از همه-راه طبیعی

هیچ کس می خواهد به بیت تا این تابستان در حالی که کمپینگ با خانواده است. همان می رود برای گذراندن شب فیلم در

توسط ETELARESANKHABAR در 15 تیر 1399
Bug Zappers All Natural

هیچ کس می خواهد به بیت تا این تابستان در حالی که کمپینگ با خانواده است. همان می رود برای گذراندن شب فیلم در خارج از منزل swatting دور در مزاحم بالدار مخلوقات کل زمان. اما بسیاری از حشرات اسپری و مواد دافع پشه در بازار استفاده از مواد شیمیایی خشن (ahem DEET) برای تشویق اشکالات به رفته است. چه می شود اگر شما می تواند جلوگیری از اشکالات از ورود به خانه یا حیاط بدون مواد شیمیایی ؟

ما در حال صحبت کردن در اشکال zappers UV, لامپ و مواد دافع پشه گیاهان مانند سنبل هندی (نام مادر زمین طبیعی پشه دافع). پس از همه, که می آید به دفع اشکالات — پشه, مگس, gnats, عنکبوت یا هر چیز دیگری — وجود دارد هیچ چیز به ما نمی خواهد انجام دهد به نگه داشتن این کمی sh*ts دور. به طور جدی, اگر ما می تواند خرید یک forcefield برای پاسیو منطقه و یا کل خانه ما خواهد بود.

اگر شما به دنبال برای همه طبیعی و غیر سمی پرواز دافع یا بهترین پشه دافع این هیچ مزخرف محصولات هستند چه. پس از همه, چرا, نشان می دهد, کوچک, آفت رحمت مامان ؟ آنها فقط نیش می زنند شما در شب و یا ترک تاول بر روی پوست خود را پس از باغبانی است. از آن زمان به درمان ناخواسته کالسکه با همان وحشی بی اعتنایی آنها به ما نشان می دهد. نشانه 10 راه برای نگه داشتن اشکالات f***k دور.

بنابراین این برقی مگس کش پرواز ممکن است به طور فعال به دفع اشکالات اما اعتماد ما مطمئنا آنها را نشان می دهد که رئیس است. آن را فقط طول می کشد یک کمی شاهد برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد زمانی که شما به نوبه خود این چیز و zap دوست خود را. آنها در حال اجرا (پرواز) به دیگر buggie دوستان و به آنها بگویید که هرگز به عبور از آستانه دوباره! به هر حال این بسیار کارآمد bug zapper امکانات 4000 ولت شبکه که eviscerates اشکالات در تحت اللفظی فلش. با این نحو پرواز مگس کش-در-استروئیدها وجود دارد مطلقا هیچ نیاز به مواد شیمیایی خطرناک و یا حشره کش ها. تا زمانی که شما می توانید نگه دارید تا با بالدار مزاحم و سوات در آن مگس کش سه لایه مش ارائه دو بیمه برای شما و اثربخشی آن است. (آن را نگه می دارد دست خود را امن و به دور از ولتاژ بالا شبکه!) هنگامی که شما کردم کمی f***er در خود درک فشار دکمه قدرت به دور آتش. همچنین ویژگی های یک نور LED و چراغ قوه LED است که می تواند برداشته شود و مورد استفاده به عنوان یک چراغ قوه اضطراری اگر نیاز بود.

24 دلار در آمازوناگر شما یک مادر بگذرانند به عنوان یک مشتاق گیاه بانو سپس این طبیعی همه اشکال دور است که مطمئن شوید که برای رفتن به مورد علاقه خود را در این لیست است. باور کنید یا نه به سادگی کاشت "حق" گیاهان در اطراف هر منطقه در فضای باز که در آن شما مکرر کلید رفع پشه. (و در نتیجه حصول اطمینان از که شما و آنهایی که کمی خود را دریافت نمی بیت در شب!) سنبل هندی است اسانس پایه شما در پیدا کردن در اکثر ضد پشه شمع و غیر سمی اسپری و دلیل خوبی وجود دارد که. چرا مستقیما به f***ing منبع و گیاه یک دسته از این بچه ها ؟ عطر و بوی خود را بد بو است به پشه و لذا کار به عنوان یک دافع پشه های اطراف حیاط, پاسیو, استخر, منطقه ایوان جلو و یا حتی جلوی خانه. بیشتر سنبل هندی ، merrier! این گیاهان را خاموش اضافی خود را لمونی عطر تا آنجا که 10 متر مربع دور تا نزدیکی هر شعاع باید نگه داشته شود روشن از bloodsuckers!

20 دلار در آمازون

وقتی که می آید به پشه را ندارد هر f***ing شانس. و با LiBa الکتریکی داخلی Bug Zapper وجود دارد مطلقا هیچ شانسی در جهنم هر گونه اشکالات در حال ساخت آن در خارج زنده است. مجهز به 2800 ولت شبکه و ساطع 365 نانومتر – که علمی ثابت شده است برای جذب حشرات – مگس و پشه و دیگر حشرات پرنده را به رفتن به سمت نور است. شما می دانید نوع مانند که در جستجوی نیمو که مارلین و مندانه شنا کردن به سمت قشنگ نور است که در واقع به پایان می رسد تا یک قاتل ماهی. این دقیقا مانند آن تنها با اشکالات! چون LiBa مجهز به طول موج و ولت آن را طبیعی و شیمیایی-رایگاننسخه از آفات کنترل نگه می دارد که انسان بی خطر است. امن برای هر داخلی تنظیم (اما نه برای خارج) به LiBa برقی zapper حذف مشکلات خود مشکل و همچنین حذف نیاز به خرید یکی دیگر از شمع سنبل هندی دوباره در زندگی خود را. شما برو برای طلا و آوردن LiBa خانه ما اعتماد به نفس است که شما هرگز نیاز به خرید یکی دیگر از مواد دافع حشرات محصول برای داخل خانه.

$75 در آمازون

اگر شما نوع به پشت پا زدن و استراحت و می خواهید همه کار انجام می شود برای شما, شما در حال رفتن به عاشق Zevo. این حشرات کنترل محصول مرد تنبل دافع حشرات. شما لازم نیست که به اسپری به طور خاص هدف حشرات یا واقعا بیشتر از هر چیزی. هنگامی که شما آن را فقط آن را در وصل و آن را با این نسخهها کار بسیار منفعلانه به لطف BioSelective Techology که اهداف این گیرنده های عصبی در اشکالات و اشکالات تنها. Zevo هرگز با استفاده از سخت مواد شیمیایی سمی; در واقع آن مواد تشکیل دهنده فعال شامل روغن های ضروری مانند Geraniol و سنبل و این روغن همچنین کار در پشت سر هم با ترکیبی از آبی و اشعه ماوراء بنفش نور برای جذب اشکالات. یک بار گیر داخل Zevo پلاگین در کالسکه باقی خواهد ماند برای همیشه لطفا برای به دام افتاده. حداقل تا زمانی که شما خالی کردن کارتریج و صادقانه Zevo را پاک کردن یکی دیگر از مهمترین ویژگی های وسوسه انگیزی (جدا از راه آن منفعلانه تله اشکالات). داخل اشکالات تبدیل یش در یک موضوع مهم (غیر سمی) کارتریج اما شما هرگز به نگرانی در مورد دست های خود را مهم. کارتریج به سادگی میآید از سمت راست به سطل زباله و شما می توانید جایگزین کردن آن با یکی از جدید هر روز ساعت 14: 30 منتشر. هیچ بوی هیچ حشره کش و هیچ گوشی ظروف سرباز یا مسافر! پلاگین آن را در آشپزخانه, اتاق نشیمن, گاراژ – یا هر چیز دیگری شما ببینید اشکالات پرواز در اطراف به طور منظم بنابراین شما می توانید #WaySmarterThanBugs.

$17 در انبار خانهاگر چه ما به شما گفت که بخور-سوزش پا زدن خود را از سالهای نوجوانی بود نه برای مرده ، در واقع شما کاملا بر روی چیزی! بازگرداندن بخور در سال 2020 تنها در این زمان مکث Norah Jones موسیقی و مطمئن شوید که آن را مورفی Naturals دافع پشه بخور. بخور مخروط بسیار متمرکز قدرتمند با روغن های ضروری: رزماری, نعناع, سنبل هندی, سنبل, چوب سدر و بامبو – با نام مستعار همه بوی یک پشه به شدت متنفر است. اما در حالی که skeeters ممکن است نفرت داشتن عطر و بوی آن را تقریبا به عنوان توهین به ما. این منحصر به فرد پشه-مبارزه با اسانس است که در واقع کاملا نور و طراوت بو, با تشکر از همه لمونی undertones. هر مورفی Naturals لوله همراه با 36 دافع مخروط و سرامیک ظرف که در آن شما می توانید رایت مخروط با خیال راحت. با صدای تلپ ظرف (و دافع مخروطی) خود را در هوای آزاد, جدول هنگام خوردن شام در پاسیو استخر و یا حتی آن را با شما در کمپینگ به شما اجازه می دانید که پشه ها در اطراف شما آن را بدون squito منطقه!

12 دلار در آمازون

این ضد پشه ضد بید و ضد پرواز LED آبی-بنفش نور لامپ توسط GLOUE هیچ زندانیان طول می کشد. و بهترین بخش ؟ آن را به عنوان ساده به عنوان screwing در lightbulb. اگر شما در حال رفتن به برشته s'mores بیش از گودال آتش و یا خوردن شام را بیرون از خانه به عنوان غروب, شما احتمالا یک, هوای آزاد و نور راه اندازی به هر حال. شما همچنین ممکن است به ساز و برگ است که چیزی که در یک لامپ که رفتن به انجام همه ضد اشکال کار را برای شما. پیشرفته با استفاده از تکنولوژی LED این به ظاهر عادی lightbulb است اما هر چیزی – که به جای تابش نور آن را نیز منتشر می کند 365-420 نانومتر است که ویژگی های یک fatal attraction برای اشکالات. آن جان پشه و دیگر حشرات که در آن طول موج بیش از حد طراحی شده توسط آنها و نحو 'اونا تا. آن را عاری از مواد شیمیایی ساخته شده از مواد سازگار با محیط زیست و ایجاد نمی ظروف سرباز یا مسافر. (فکر می کنم: هیچ چوب, هیچ, کثیف سموم و یا اسپری.) آن را جذب و آنها را با نور میآورد و سپس آنها را با ولتاژ بالا. برای تمیز کردن فقط با استفاده از یک قلم مو و یا حوله خشک برای پاک کردن او!

18 دلار در آمازون

در حال حاضر ما فقط گرفتن مستقیم خلاق AF. عکس دافع پشه کویل ممکن است نگاه مانند چیزی از باغ درخشاناما این دقیقا کاری است که ما می خواهیم درست است ؟ حداقل برای پشه برای ما نیست! شبیه به چگونه یک شمع سنبل هندی و یا ضد پشه بخور آثار یک سیم پیچ می سوزد تا پنج تا هفت ساعت دفع پشه به عنوان آن می کند. در حال حاضر ما نمی توصیه تنظیم به آتش کشیدن یک جعبه از 10 کویل تمام طول حیاط خود را, اما اگر شما در حال کار با یک فضای محدود است که به خصوص حشره دار – می گویند یک چادر قایق لنگر انداخت و یا gazebo – تنظیم fire to the rain – er کویل – این است که قطعا یک ایده بد نیست. پشه کویل پر از حشره کش ها و معطر مواد طبیعی مانند غیر سمی روغن های ضروری – که کشتن و یا منصرف کردن پشه ها از گاز گرفتن. اما شما هنوز هم روشنایی این چیزی که در آتش بنابراین فراموش نکنید که. در حالی که آن را به کار شگفتی برای نگه داشتن پشه از راه خود را, شما می شود استنشاق پشه کویل دود. اگر شما مبتلا به آسم یا دیگر حساسیت شما ممکن است بخواهید به چوب به یک دود گزینه است.

18 دلار در آمازونحفاظت از خانه خود را از پشه و دیگر پرواز آفات مهم است اما اگر آنها نمی تواند حتی در حیاط خود را و سپس وجود دارد هیچ نگرانی در مورد آنها را در خانه خود! سیاه و سفید + دکر Bug Zapper می کند که فقط. این ولتاژ بالا, عمومی, bug zapper آویزان گناه از آن شامل حلقه و زنجیره ای و یا می توان نصب شده به دیوار. بسته به جایی که شما نگاه کنید به بیشتر باگ های سیاه و سفید + دکر اشعه ماوراء بنفش Bug Zapper می توانید بروید در یک محصور پاسیو, گاراژ, عرشه و یا در نزدیکی زباله. آن را حتی امن برای استفاده در اطراف کودکان و حیوانات خانگی! شیک در طراحی سیاه و سفید + دکر Bug Zapper به نظر می رسد بیشتر شبیه به استاندارد لوازم آرایشی و بهداشتی مات سفید لامپ ها از بی عاطفه (پشه) serial killer. اما oh honey نمی شود فریب خورده! این zapper با استفاده از یک غیر سمی اشعه ماوراء بنفش نور به فریب در اشکالات میآورد و سپس آنها را بلافاصله. این آثار روز و شب ساطع می کند و یک نوع آرامش آبی براق به طوری که شما را به سمت چپ به طور کامل در تاریکی در حالی که sittig خارج است.

60 دلار در آمازون

خانه خود را تبدیل به یک درجه نظامی ضد پشه فورت با مایع حیوان خانگی 2X قدرت سنبل هندی دافع پشه بخور. شبیه به مخروط بخور این چوب رایت استخراج عطر منفور به پشه (اما دلپذیر برای ما)! چند بخور می تواند قرار داده شده در اطراف حیاط برای نتایج موثر. پس از همه, یک جعبه همراه با 20 طبیعت دفاع بخور که بهترین کار هنگامی که قرار داده شده در اطراف محیط. خط خود را در ایوان و یا عرشه در یک ضد پشه خندق از انواع و خود را اواخر شب شام یا حیاط خلوت شب فیلم قطع نمی شود با صدای, "اوه, من کمی تا!"

یکی آمازون خریدار گفت: "من خواندن برخی از نظرات در مورد این چوب حفاظت از حیاط خلوت از پشه ها بدون نیاز به استفاده از هر اسپری/ ذرات معلق در هوا است که دقیقا آنچه که من به دنبال. پشه ها واقعا بد این سال در جنوب CA اما این چوب انجام یک کار فوق العاده از نگه داشتن اشکالات دور."

8 دلار در آمازون

اگر شما واقعا نمی f***ing در اطراف هنگامی که می آید به دفع پشه و سپس شما ممکن است بخواهید به سرمایه گذاری در این های قابل حمل و دستی دافع پشه از Thermacell که جعبهها 15 پا مانع بین شما و اشکالات. این Thermacell MR300 است DEET-رایگان عطر-رایگان و بدون ظروف سرباز یا مسافر از هر اسپری, بوی, شمع یا آتش. نیز وجود دارد هیچ ماده شیمیایی به پوست تماس شما مجبور به نگرانی در مورد آن را امن برای استفاده در اطراف حیوانات خانگی و کودکان است. قابل حمل دافع پشه با استفاده از سوخت و گرما-فعال دافع حصیر به شکل نامرئی منطقه حفاظت. و این همه نیست – که نامرئی منطقه حفاظت طول می کشد در حالی که برای. تا 12 ساعت در دوباره پر کردن آن را مناسب برای ماهیگیران شکارچیان گردشگران کوهنورد و یا هر کسی که قصد دارد در هزینه های بسیاری از روز خود را خارج از منزل. این Thermacell MR300 چیزی است که شما باید به طور مداوم نگه دارید و یا بکار بردن به منظور آن را به کار. پس از بارگذاری سوخت کارتریج و مت, فقط, فشار دکمه قدرت آن مجموعه که در آن شما به آن نیاز دارید و 15 دقیقه صبر کنید برای سپر به در محل قرار داده. سپس شما می خواهید کار, زندگی, اردو زدن, ماهیگیری, پیاده روی, و یا فقط نشستن در پشه-رایگان صلح!

20 دلار در آمازوندر حال حاضر که اشکالات را هرگز در نزدیکی شما دوباره (ما امیدواریم) لطفا بیشتر باید دارا در خانه و آشپزخانه!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن