Summer Water Sports

چه بهتر از راه برای ایجاد خاطرات این تابستان از بسته بندی تا کولر و kiddos برای یک روز در آب است. یک روز در آب ندارد به محدود به صندلی و استخر شناور. وجود دارد در حال آب تنی ورزشی برای هر بدن از آب است. چه کسی می داند شاید شما طبیعی در دست و پا زدن هیئت مدیره و یا هنوز هم تکه تکه بر روی یک تخته موج سواری – ما می دانیم که شما هنوز هم آن را. گرفتن دختر سکسی در عینک, دست و پنجه نرم کردن جلیقه نجات و خارج وجود دارد به برخی از خاطرات تابستان— حتی اگر آن را از خود حماسه رفتن.

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به یک دریاچه در حیاط خلوت خود را, شما نیاز به یک منبع خوب از آب ، و اگر آب را از یک درایو به دور شما می توانید بار تا سقف دندانه دار کردن و یا رفتن برای بادی (بله حتی برای قایق). و اگر برای برخی از دلایل شما نمی به واقع خیس شدن (همه ما باید کمی زمین-کوسه در آمریکا بعد از همه) این ورزش های آبی را سرگرم کردن بچه ها برای ساعت. و این به خودی خود ارزش است هر.تک.پنی.

ما سه گانه سگ جرات شما را به طلایی تابستان خاطرات در Airhead هات داگ towable لوله. این آب weenie است pleaser جمعیت برای بچه ها و بزرگسالان به طور یکسان. “ما تا به حال ما بچه ها همه تابستان در این است و آنها آن را دوست دارم. آنها می خواهند سوار سرگرم کننده, اما نمی خواهم به پرواز. سگ داغ است که هیجان انگیز و فنری” گفت: یکی از آمازون مؤلف. نئوپرن صندلی پد پلاس لوکس پیچیده دستگیره و بند انگشت پاسداران جلوگیری از هر گونه ناراحتی در هنگام سوار شدن از زندگی خود را. به علاوه این سگ ساخته شده است به آخرین. “ما آن را یک بار در ابتدای فصل ذخیره شده آن را در گاراژ کامل و فقط صدر آن را کمی در هر زمان ما بیرون بروید. این هوا برگزار شد بسیار خوب است.” طراحی شده به جای هر اندازه خانواده این اطمینان خواهد داد non-stop خانواده می خندد تمام بعد از ظهر!

$265.53 در آمازونهمه ما می خواستم به تعقیب برخی از امواج پس از تماشای کیت باسورث در آبی له (شما می دانید سال 2002 فرقه گشت و گذار کلاسیک فیلم). بنابراین آنچه از شما انتظار دارند ؟ شروع به تحقق رویاهای خود را surfer – یا حداقل پروژه آنها را بر روی بچه های خود را. این Costway 6 پا فوم تخته موج سواری مبتدی کامل هیئت مدیره برای بچه ها و بزرگسالان است. آن را بسیار سبک وزن و قابل جابجایی باله اجازه این هیئت مدیره به راحتی بريدن و از ساحل. علاوه بر آن هزینه های کسری سنتی پشم شیشه تخته که تمایل به بسیار گران تر و سخت برای مدیریت. یک منتقد نوشت: “ما عاشق این تخته موج سواری!! ما آن را برای بچه های ما به عنوان یک هدیه کریسمس و آن را شناور آنها را به خوبی و کامل نرم بالا برای آنها را به یاد بگیرند. و این کاملا شناور شوهر من (مشتاق surfer) بدون مشکل است.”

*Sidenote: اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است تا به حال لذت بردن از دیدن Blue Crush طرح یک شب تاریخ را برای خود و الهام گرفتن برای درهم شکستن آن در Costway تخته موج سواری است.

$179.99 در خارج


همیشه تعجب آنچه در آن می خواهم به پرش از یک مکان به آب ؟ حدس بزنید چه, هوشمند مردمی در Rave ورزش در واقع اعدام در آن ایده…و این عالی است! بیحوصلگی حرف زدن, ورزش, O-Zone به همراه آب لی لی شناور است ترامپلاین با یک اسلاید و یک شنا پلت فرم. این نهایی جوانی و آب زمین بازی! طراحی شده برای بچه های زیر 10 سال (آن را 60 پوند. پیشنهاد وزن حد) 5 پا ترامپلاین فراهم می کند فضای کافی برای گزاف گویی کردن به اطراف و آب. رندولف در آمازون می گوید: “پول ما صرف تعطیلات. وجود دارد 6 کودکان بین سنین 3 و 13 سال است. این یک خرید بزرگ. آن را نگه داشته بچه ها اشغال برای ساعت ها در پایان. بچه ها آن را دوست داشتم.”

$477.84 در آمازون


همیشه سعی کنید به استفاده از یک لوله تنفس? فشار دادن دندانها دندان و دهان تنفس می توانید آن را واقعا سخت مناسب است ؟ خوش شانس برای ما و بچه های ما) این Vaincre صورت کامل لوله تنفس ماسک آسان است, استفاده از یک قطعه راه حل برای ناکامی های کلاسیک لوله تنفس و ماسک مجموعه. صورت کامل لوله تنفس ماسک 2-در-1 سطح ماسک غواصی فراهم می کند که 180 درجه پانوراما بدون سر و صدا از برگزاری یک لوله تنفس در دهان خود. لوله تنفس بالا نصب شده بر روی ماسک اجازه می دهد تا کاربر را به تنفس از طریق بینی و دهان خود را – مناسب برای مبتدیان و بچه ها. به علاوه مه رایگان ماسک تکنولوژی شفاف را فراهم می کند در زیر آب مشاهده. نمی خواهم دهان پر از آب است ؟ این Vaincre صورت کامل لوله تنفس با استفاده از ماسک ضد نشت دریچه هوا سیستم برای جلوگیری از ورود آب به لوله تنفس و ماسک زمانی که به طور کامل غوطه ور شده است. گشت و گذار در زیر آب هرگز نگاه خیلی خوب!

$26.99 در آمازوناجازه دهید آن صورت, ترسناکترین قسمت از آموزش به اسکی آب است اجتناب ناپذیر صورت گیاه به دریاچه. اما چه می شود اگر که می تواند حذف شود به طوری که بچه ها می تواند تمرکز بر لذت از چوب اسکی روی آب بدون خطر است ؟ این است که در آن Airhead EZ اسکی در می آید. این مبتکرانه بادی است که یک مبتدی آب مربی اسکی برای کودکان و نوجوانان (تا 70 پوند) به راحتی و با خیال راحت یادگیری اسکی. این صندلی بادی است که نقطه شروع برای اسکی بازان. وقتی که راحت خود را کمی آب جنگجو می تواند ایستادن روی آب متصل اسکی مربیان (حتی کمی اتصالات برای خود) از آن حالت نشسته و بدون خطر در صورت کاشت. آمازون مؤلف raves “ما شروع کند اما در عرض یک ساعت او (دختر من) ایستاده بود و گشت زنی در اطراف این دریاچه است. روز بعد او بر روی آب اسکی برای اولین بار. لبخند بر روی صورت خود را بی بها بود.” پس کجا بود EZ اسکی هنگامی که ما جوان بودند?

$154.99 در آمازون


هیجان زده به دریافت یک کمی خود را در آب باز می شود ؟ نگاه هیچ بیشتر از این بالا نشسته جوانان موج کایاک از عمر است. ایجاد شده به طور خاص برای کودکان 5 ساله و مسن تر خود را کمی ماجراجو را مناسب و راحت با سه طول مختلف استوار پا به جای رشد ، 18 پوند طراحی بسیار سبک وزن ویژگی های تولیدات انگشت مدتها برای حمل و نقل آسان – که به معنی شما kiddo به احتمال زیاد می تواند انجام دهد کشیدن و راه اندازی این کایاک انفرادی. بچه دوستانه ویژگی های طراحی عقب شنا-تا ورود مجدد عرشه به صورت آسان در داخل و خارج از قایق. عمر جوانان موج کایاک در دسترس است در جوانی brights از جمله آبی و سبز و نارنجی برای ایمنی افزوده در آب است. به علاوه هر کایاک می آید با یک کودک به اندازه دست و پا زدن است که کاملا متناسب در تولیدات دست و پا زدن گهواره وقتی که آن زمان برای استراحت و یا فرو رفتن در آب است.

$129.99 در آمازون


آماده به خنده کردن صورت خود را! بزرگ Mable است که به راحتی بهترین چیزی که به جلو و پشت یک قایق بر روی دریاچه. بزرگ Mable سونا توسط Sportsstuff صندلی دو سواران (کودکان و نوجوانان و یا بزرگسالان) و ویژگی های دوگانه دو نقطه پس از آن کشیده شود می تواند به جلو و یا عقب برای سوار هیجان. خانم S در سایت آمازون گفت: “این چیز عالی است!! یک ضربه با بچه ها زیر 10, نوجوانان, و, کودکان و نوجوانان بیش از 50. هر کس یک انفجار در این چیز و هر کس در دریاچه مذاکرات در مورد آن. ما حتی چرخید و آن را در اطراف مانند یک ارابه و آن وحشی بود. بنابراین. خیلی. سرگرم کننده است.” به دنبال بزرگتر سرگرم کننده ؟ اتمام Sportsstuff فوق العاده Mableکه نگه می دارد تا به 3 سواران. کتی, مادر سه raves “اگر چه بچه ها من در حال گرفتن بزرگتر و کاوش در ورزش های آبی بزرگ Mable هنوز فن های مورد علاقه! آنها می توانند بر روی آن باقی بماند برای dayzzz!”

$269.87 در آمازونخود را به نوبه خود در تابستان به آب بازار مال فروشان با Intex Inflat-A-Bull. تضمین شده است به ارائه ساعت از خنده برای تمام خانواده! M. McCarthy نوشت:”بهترین چیزی که من تا کنون خریداری شده!!!!! ساعت از سرگرم کننده است!! ما تا به حال چندین نر و گاو نر هنوز زنده است. بسیار محکم است.” این Inflat-یک گاو نر ساخته شده از سنگین 17.5 سنج وینیل است که می تواند پشتیبانی سواران تا 220 پوند است. در تنگ نگه دارید با 5 سنگین دسته.

A. بروستر گفت: “من فکر کردم من 7 نوه هایش را سرگرم کننده در این دریاچه در تابستان امسال زمانی که همه آنها آمده بیش چهارم جولای در هفته است. من هم فکر آن را نمی ممکن است آخرین هفته تمام با 5 پسران (7 تا 14) کشتی به ببینید که چه کسی می تواند دریافت و اقامت در. هفته است که در حال حاضر بیش از کودکان باید تمام خانه رفته و گاو نر و من در حال استراحت و آرامش بخش در دریاچه انتظار سال آینده” این غیر منتظره آب, ورزش در آب باز (شما ممکن است بخواهید به لنگر آن) و فقط به عنوان یک ایده ، Yeehaw!

$74.99 در آمازون


اگر شما نمی پریدند در یک دست و پا زدن هیئت مدیره هنوز…چه از شما انتظار دارند؟! ایستادن پارو (یا SUP کوتاه) است که فوق العاده سرگرم کننده راه برای صرف زمان در آب و آن اتفاق می افتد به یک تمرین بزرگ بیش از حد! این Uenjoy بادی امینی دست و پا زدن هیئت مدیره فوق العاده سبک و فوق العاده حمل و نقل و تن مقرون به صرفه تر از متوسط خود را دست و پا زدن هیئت مدیره. اما این تورم مدیره است نه خود بچه blowup استخر شناور. این Uenjoy تورم دست و پا زدن هیئت مدیره فوق العاده محکم با یک درجه نظامی ضخیم پی وی سی بالا و پایین با ضد لغزش مدتها برای پای خود را. این Uenjoy تورم دست و پا زدن هیئت مدیره می آید با همه چیز شما نیاز به شروع از جمله قابل تنظیم دست و پا زدن پمپ هوا پا طناب و بیشتر. همه شما نیاز دارید این است که یک جلیقه نجات و یک حس ماجراجویی برای تکمیل بسته است.

$279.99 در آمازون


به دنبال آب جدید ماجراجویی در پشت قایق ؟ اتمام SereneLife kneeboard. محبوب در میان کودکان و بزرگسالان به طور یکسان kneeboarding به چالش کشیدن دو سوار که به راحتی توسط مبتدیان. “من نوه (5 و 8) هر دو رو تا در اولین جلسه” توضیح می دهد که کن ” چند wipeouts بعد آنها تسلط فرمان در داخل و خارج از پی. ما عاشق kneeboard به عنوان اولین گام به سوی اسکی روی آب.” آسان بر روی زانو های SereneLife kneeboard ورزشی نرم و بالشتک بالشتک برای راحت ترین سواری. پس پیش بروید, در بند خود (به معنای واقعی کلمه خود را در بند تنظیم زانو بند متصل به تخته) گرفتن طناب و ضربه زدن به آب. شما خواهد بود پاره 360s و عقب در هیچ زمان— ok اجازه دهید صادقانه شما ممکن است در نظر گرفتن ویدئو و تشویق بچه های خود را از راحتی از قایق اما این سنگ بیش از حد!

$109.99 در آمازونAhhh روز طولانی از تابستان است. آیا شما فکر می کنم ما آنها را به مدت طولانی به دلیل آن است که به ما پدر و مادر برای سرگرم کردن ما کودکان 24-7 در تابستان ؟ شما نیاز به بزرگ بچه های دنده.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de