10 بهترین دنده جاسوسی کیت برای کودکان و نوجوانان— تبادل نظر جاسوسی قرار داده است که کنجکاوی به کار


Kids Spy Gadgets

کودکان به طور طبیعی کنجکاو هستند ما به عنوان پدر و مادر همه یادآوری پس از پاسخ دادن به 99 سوال از هر روز 11:30 a. m. (فقط نگه داشتن خودتان گفتن یک کودک که می پرسد سوال چیز خوبی است و آن را بخشی از یک بازی طولانی تلاش برای شما هزینه سلامت عقل خود را.)

آنها عشق کلاسیک کارآگاه کتاب مانند نانسی درو و رمز و راز مانند این واگن کودکان. آنها با وسواس جاسوسی کودکان و نوجوانان و به Inbestigators سری در Netflix بکشد. و شما شده است بازی سگ جنایات هر روز در طول ناهار. بچه های خود را فقط مجذوب همه چیز کارآگاه درست است ؟ از آن زمان به خوراک حس کنجکاوی خود را با بهترین دنده جاسوسی برای کودکان و نوجوانان. کودکان عشق را کشف همه چیز آنها می توانید با استفاده از جاسوسی اسباب بازی برای کودکان و نوجوانان به منظور بررسی. که آیا آنها در حال مطالعه سرنخ و یا با استفاده از دوربین دوچشمی برای جاسوسی بر خواهر و برادر خود را (امیدوارم بدون شروع WWIII) آنها می توانید لذت ببرید در حالی که آیفون, ارضای حس کنجکاوی خود و همچنین یادگیری در همان زمان.

در حال حاضر به عنوان یک پدر و مادر شما ممکن است احساس آن کار خود را برای هدایت است که کنجکاوی در جهت مثبت. شما باید به آنها یاد می دهد که خوب است اگر آنها با استفاده از این جاسوسی تبادل نظر گرفتن پدر و رخنه گوشت rinds بین وعده های غذایی و تقلب در رژیم غذایی خود را. آن را نمی خوب اگر آنها با استفاده از دنده جاسوسی برای شکستن به خود کمی برادران/خواهران گنج.

آموزش آنها را خوب از بد در حال حاضر با این ابزارهای جاسوسی برای بچه ها و شما احساس نمی که مجبور به جاسوسی بر روی آنها را با یک برنامه زمانی که آنها ، در حال حاضر گوش دادن آنها ممکن است شروع به تلاش برای “lift” اثر انگشت خود را به آی فون خود را اجازه می دهد امیدوارم که آنها نیستند که خوب بودن junior کارآگاه.

هر پلیسی می خواهم-بود را به خوبی انجام دهید برای شروع با اثر انگشت تشخیص است. (مطمئن شوید که ما درک می کنیم حل جنایات با اثر انگشت بسیار قدیمی مدرسه این روز است. اما آیا شما از این پول نقد در دست به خرید یک آزمایشگاه درجه DNA sequencer برای فرزند شما ؟ در این اقتصاد است ؟ نمی خونین به احتمال زیاد.)

تمام موارد داخل کشتی محکم پلاستیکی مورد وجود دارد دستورالعمل های دقیق گنجانده شده است به طوری که بچه ها می توانند یاد بگیرند که چگونه به استفاده از این کیت به درستی.

این کیت دارای اثر انگشت کارت پد تمبر و پودر. و اگر شما فکر می کنم که برای تلفن های موبایل مانند یک پتانسیل عظیمی ظروف سرباز یا مسافر در حال انتظار برای رخ می دهد, آن را قطعا می تواند. این جاسوسی اسباب بازی برای کودکان و نوجوانان ممکن است یکی از این اسباب بازی است که تنها قابل استفاده تحت نظارت والدین حداقل در اطراف خود را سفید فرش و مبلمان.

10 دلار در آمازونبچه ها که بسیاری از کنجکاوی در مورد تحقیقات و کار پلیسی را دوست دارم این ابزار آن را به عنوان آیتم های متعدد طراحی شده برای اجازه دهید آنها را کشف … و کمی جاسوسی در طول راه.

برخی از ابزارهای موجود در این کیت یک ذره بین, اثر انگشت, پودر گچ برای گرفتن کست از رد پا و حتی صحنه جرم ، (در حال حاضر کودکان مسن تر هستند مسلما رفتن به قرار دادن کمی برادر یا خواهر کوچک در صحنه جرم نوار و رژه آنها را در اطراف خانه به عنوان یک جنایتکار برای خوردن آخرین حلقه ای و یا سرقت, ابزار جنسی, خارج از جعبه غلات. این تنها چیزی است که شما ممکن است به یاد بگیرند که زندگی می کنند و امیدوارم که آن را نمی اسکار یک کمی بیش از حد به جلو رفتن.)

48-صفحه راهنما شامل faux جرم و جنایت است که کودک می تواند تلاش برای حل پس از آن یک بازی سرگرم کننده بیش از حد. و این که امیدوارم آنها را به زمان کمتر برای جاسوسی بر روی شما و بقیه خانواده.

از 29 $ در آمازون


بنفش گاو جاسوسی ابزار کیت مخلوط بهترین کار تحقیقی با جاسوسی و آزمایش های علمی به کودکان کنجکاو مقدار زیادی به انجام به نگه داشتن آنها را اشغال کردند. بچه ها را احساس می کنم مثل یک محقق در آزمایشگاه های خود حتی در صورتی که آزمایشگاه tucked دور در گوشه ای از یک اتاق خواب.

گام به گام توسط به گام دستورالعمل شامل کیت به طوری که بچه ها می توانید آن را با خیال راحت و به درستی. شما نیاز به اضافه کردن برخی از آیتم های خانگی رایج به کیت به چند مورد از این آزمایش ها کار می کنند. کودکان خواهد شد یادگیری به پرسش در مورد چگونه به حل برخی از اسرار و آنها سپس می توانید با استفاده از دنده برای اثبات ایده های خود را فقط مانند یک کارآگاه واقعی است.

بنفش گاو دارای انواع مختلفی از علوم دیگر با مضمون کیت که بچه ها لذت ببرید هنگامی که آنها خود را کامل کار پلیسی. در میان هشت کیت شما حتی ممکن است پیدا کردن به اندازه کافی چیز را به نگه داشتن یک کنجکاو سوال-درخواست بچه از مو خود را برای چند روز. بساز پدر و مادر!

22 دلار در آمازون


این راز رسیور تنظیم را فراهم می کند بیش از 50 فعالیت اجازه می دهد بچه ها برای جمع آوری سرنخ برای حل رمز و راز است. این کیت نتایج در کمتر بازی رایگان آیفون و بیشتر در تلاش برای حل رمز و راز در تقریبا در یک بازی دوستانه. اما آن را هنوز هم کمک می کند تا بچه ها توسعه بسیاری از همان حل مسئله و مهارتهای تفکر انتقادی است که آنها به دنبال در هنگام کار مانند یک کارآگاه.

این یک مجموعه فعالیت های است که کودکان و نوجوانان می توانید به تنهایی با پدر و مادر یا خواهر و برادر. کودکان و نوجوانان می توانید با استفاده از رمزگشاها به شکستن کد و یا کشف کردن پیام های مخفی.

حتی وجود دارد یک جوهر نامرئی نشانگر موجود در مجموعه اجازه می دهد بچه ها برای نوشتن و آشکار پیام های مخفی. جایزه اضافه شده: یک جوهر نامرئی نشانگر قصد ندارم به از بین بردن دیوار و مبلمان هنگامی که 3 ساله می شود نگه دارید از آن را به این دلیل که 9 سال موفق به قرار دادن دور خود و یا اسباب بازی های خود را دوباره. (مطمئن شوید که این بسیار نیست از پیروزی اما برخی روزها هر پیروزی یک دلیل برای یک جشن با شراب. آیا قضاوت ما است.)

13 دلار در آمازوندر اینجا یکی دیگر از جاسوسی اسباب بازی برای کودکان و نوجوانان که بیشتر از یک بازی بیش از یک بازی رایگان کارآگاه کیت پس از آن یک مقدمه به دنیای آیفون و جاسوسی برای کودکان و نوجوانان. (علاوه بر این اگر شما نگران در مورد کودکان و نوجوانان مسمومیت رایگان بازی جاسوسی با برخی از دیگر محصولات موجود در لیست ما در نهایت منجر به همسایگان تشکیل پرونده برای محدود کردن دستورات این نوع کیت ممکن است انتخاب بهتر است.)

هر کیت دارای هشت فعالیت های مختلف ساخته شده است در حدود دو رمز و راز که در آن کودکان را تست مختلف پودر و مایعات از صحنه جرم برای کمک به آنها را کشف سرنخ ها و مطابقت اثر انگشت برای حل رمز و راز. این کیت شامل همه چیز شما نیاز به بازی از جمله جوش شیرین, تست, لوله های گفتگوی, لوله رمزگشاها و pH ،

بسیاری از جنبه های کیت آسان برای کودکان سنین 8 و بالاتر به انجام خود به خود اما در بزرگسالان می تواند در پیوستن و ارائه کمک در صورت نیاز.

$38 در خارج


برای بچه های بزرگتر که می خواهم به واقعا برخی از اطلاعات بیشتر در مورد کارآگاه یا پلیس کار این دنده جاسوسی ماموریت شدید کیت اجازه می دهد تا کودکان به کار و راه خود را از طریق یک پرونده قتل به دنبال سرنخ برای کمک به آنها در حل این مورد. آنها مطالعه شواهد چنین به عنوان نمونه پارچه و اثر انگشت در پشت سمت چپ در صحنه است. علاوه بر این کاربر sleuths می توانید دسترسی به بازی جاسوسی وب سایت به عنوان خوانده شده از طریق پلیس فایل متصل به مورد برای پیدا کردن سرنخ اضافی و اطلاعات است.

به خوبی مواجه نگردند کیت شامل تست لوازم آنها می توانید استفاده کنید برای تمرین کار پلیسی مانند یک اثر انگشت برس گرد اثر انگشت پودر و اثر انگشت بلند کردن نوار.

این کیت را با هدف برای کودکان یا نوجوانان به عنوان آن را شامل برخی از وحشتناک توصیف و شور زبان و توصیه می شود برای کسانی که در سن 16 سالگی و بالاتر. (بچه های جوان را احتمالا دیده می شود بدتر در اخبار شبانگاهی اما بهتر است به هر گونه شانس حداقل اگر شما نمی خواهید برای تبدیل شدن به هدف از گروهی از رسانه های اجتماعی مادرم که هرگز انجام هر کاری f****** اشتباه است. اوه جهنم در حال حاضر من با استفاده از شور زبان. لطفا نگویید این گروه نمی توانم چهره خود را disapprovals این هفته است.)

55 دلار در آمازون


جدی بچه ها که می خواهید می شود قادر به انجام برخی از کار پلیسی واقعی بر روی بروید این کیف کیت جاسوسی آنها را می دهد مقدار زیادی از آزادی در چگونه آنها خود را جاسوسی.

این است که در میان بهترین دنده جاسوسی برای کودکان و نوجوانان است که شما پیدا کردن آن را شامل یک دستگاه گوش دادن دوربین دوچشمی و عقب بنابراین کمی خود را جاسوس می توانید ببینید اگر شما در حال ایستاده در پشت سر آنها در همان زمان که آنها در حال جاسوسی بر روی کسی دیگری. کیف محافظت از دنده های ذخیره شده در داخل آن است یک ایده خوب برای کودکان که در اسباب بازی های خود را. (بنابراین اساسا همه کودکان است.)

شامل 16-صفحه: ماجرا, کتاب, بنابراین اگر کودک نمی توانید هر رمز و راز در خود این کتاب ماجراجویی است برخی از ایده های برای ایجاد یک دلیلی برای شکستن راز نهایی دنده جاسوسی.

50 دلار در آمازوندرست sleuths نیاز به ابزارهای جاسوسی در حصول اطمینان از آنها آماده برای حل هر گونه رمز و راز است که بالا میآید در هر زمان. این SpyX مجموعه ای از دنده جاسوسی برای بچه ها کشتی های قابل تنظیم با یک کمربند ابزار است که کودک می توانید در اطراف خود و یا کمر خود را با همه ابزارهای متصل شده است. (بله, nerd عامل با استفاده از این جاسوسی کمربند کردن نمودار است. هر چند اگر شما اضافه کردن یک آرم بتمن به جلو, شما ممکن است قادر به صرفه جویی در کودک عزت. هیچ کس می داند که چگونه برای ایجاد یک کمربند ابزار مانند بتمن.)

این مجموعه از بهترین دنده جاسوسی برای کودکان شامل یک چراغ قوه کوچک نامرئی جوهر قلم, تشخیص حرکت, زنگ و یک میکرو دستگاه های گوش دادن. این دستگاه ها کلیپ و unclip از کمربند سرعت اطمینان حاصل کرد که کودک با دسترسی فوری به موارد هر زمان که یک رمز و راز به نظر می رسد.

حتی برای یک بچه که واقعا به اندازه کافی به می خواهید برای شروع به حل رمز و راز این ابزارهای جاسوسی هستند بسیاری از سرگرم کننده را به بازی خود را.

$34 در آمازون


جاسوسی بسیاری بیشتر سرگرم کننده هنگامی که کودکان می توانند به کار به عنوان یک تیم برای انجام نظارت است. بچه ها می توانند یکدیگر نگه دارید تا به روز در فعالیت های خود با هدف جاسوسی با طیف وسیعی در این رادیو تا 6 مایل در مناطق باز. (انتظار نداریم که برای رسیدن به این فاصله در محله خود را با آن خانه ها و ساختمان های که ما در حال رفتن به می گویند یک چیز مثبت است. اجازه می دهد بچه های خود را به پیاده روی 5 یا 6 مایل از خانه خود را برای انجام جاسوسی احتمالا نمی تواند خود را بهترین پدر و مادر لحظه.)

هر یک از این رادیو در این مجموعه از سه تا از بچه ها دنده جاسوسی دستگاه مخابره فیلم ناطق شامل یک باتری قابل شارژ است که باعث می شود مجموعه ای از ارزش خوبی در طول زمان در مقابل خرید باتری های قلیایی به طور مداوم.

این دستگاه مخابره ترانزیستوری برای جاسوسان شامل ساخته شده است در چراغ قوه که می تواند کمک به برخی از آیفون وظایف. جفت این دستگاه مخابره فیلم ناطق با برخی از دیگر دنده جاسوسی در لیست ما و بچه های خود را احساس خواهد شد کارآگاهان واقعی تقریبا در هیچ زمان.

50 دلار در آمازون


تمایل بچه ها به عشق این عوامل از نفرت من فیلم حق رای دادن. (در بخش های بزرگ ما تصور کنیم چرا که عوامل کمک به بچه ها کشف کردن راه های جدید به مشکل دریافت کنید.)

اگر خود را در خانه شخص یا جانور سوگلی دوست داشتن بچه ها به دنبال به انجام برخی از کار پلیسی آنها قدردانی خواهد شد این شخص یا جانور سوگلی دنده جاسوسی دوربین. یکی از مهم ترین جنبه های یک دوربین جاسوسی است که توانایی خود را به ترکیب به محیط اطراف آن را به طوری که افراد تحت نظارت آن را نمی دانند و این دوربین را متناسب با دیگر اسباب بازی شخص یا جانور سوگلی شما در حال حاضر.

این دوربین تصویر برداری 720p HD با کیفیت بالا که شما می توانید بیش از یک نرم افزار جاسوسی بچه نیاز به داشتن یک گوشی هوشمند را در خود و یا دفع. این شهر همچنین دارای دید در شب و دو طرفه صحبت کنید.

مطمئن شوید که یکی از بچه ها احتمالا تا پایان با 59 دقیقه و 55 ثانیه از فیلم بی ارزش و 5 ثانیه از سگ خرناس دوربین. اما در سمت روشن تماشای آن فیلم را حفظ خواهد کرد بچه از مشکل برای یک ساعت تمام.

30 دلار در آمازوندر حال حاضر که شما در بر داشت بهترین ابزارهای جاسوسی برای کوچک خود را محقق بررسی کنید ما دیگر اسباب بازی راهنماهای برای بچه ها در تمام سنین است.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>