10 تا از بهترین اسباب بازی پرواز برای بچه ها— آن را در یک SpaceX پرواز, اما آن را هنوز هم یک ماجراجویی


Kids Flying Toys Drones

وقتی که شما آماده برای گرفتن یک استراحت از خانواده بازی های هیئت مدیره آن زمان به کودکان و نوجوانان در خارج از منزل و معرفی آنها به پرواز اسباب بازی. البته با توجه به شرایط شما بچه های بلوغ (و توانایی خود را به اجرا بعد از آنها) این می تواند شامل تکنولوژی بالا گزینه های مانند هواپیماهای بدون سرنشین و یا low-tech گزینه های مانند بادبادک. همه آنها خود را فریبندگی و سطح از لذت بردن.

بهترین اسباب بازی پرواز برای بچه ها به شما این فرصت را به شما معرفی سرگرم کننده از پرواز به بچه های خود را بدون از پرواز با بچه خود را در یک هواپیما است که چیزی که آنها قرار نیست در بارداری کتاب به دلیل وجود دارد هیچ راهی برای توصیف چگونه واقعا وحشتناک است. (من اعتقاد دارم که ایران هنوز هم یک عکس از من پس از 3 سال در آن ترمینال در اورلاندو در “آیا هرگز اجازه این فرد به ما هواپیما دوباره” بخش از دیوار.)

در حال حاضر برای حرکت نزولی. پرواز اسباب بازی تمایل به یک سطح بالاتر گرفتن از دست, در یک درخت گیر کرده و یا فرود بر روی سقف. آنها همچنین احتمال بالا از توفنده به زمین خوراکی در قطعات مختلف. اگر بچه خود را در یک بحران بیش از دست داده و یا اسباب بازی های شکسته, آن ممکن است زمان هنوز به صورت یک تکنولوژی بالا پرواز اسباب بازی برای کودکان و نوجوانان— استیک با یک بادبادک بزرگ (با یک رشته نیست که گره به راحتی).

یا در یکی دیگر از توجه داشته باشید شاید فکر کردن در مورد بهترین ماشین کنترل از راه دور است که باقی می ماند بر روی زمین پس از آن نمی تواند تا پایان در یک درخت. (یا شاید ما باید می گویند نباید آن را تا پایان در یک درخت. هرگز دست کم گرفتن توانایی یک کودک به انجام غیر ممکن است.)

اگر آنها آماده هستند برای تجربه یک پرواز, ابزار جنسی,, ما می دانیم که آن را ارائه خواهد کرد و در بسیاری از خانواده, هوای آزاد لذت ببرید. برخی از این حتی کار در داخل خانه. (خوب عطف بچه شل با یک پرواز داخلی, ابزار جنسی, بی نهایت ترسناک است. اما ما می دانیم که شما می توانید آن را اداره کند … تا زمانی که شراب یخچال پر است.)

موشک Copters بررسی بسیاری از جعبه برای بچه ها و اسباب بازی. آنها به سرعت افزایش می یابد به عنوان بالا به عنوان 100-plus و چراغ LED. بچه ها حتما تندرست اطراف در هیجان انتظار برای استفاده از این.

بچه های کوچکتر ممکن است قادر به رسیدن به حداکثر ارتفاع و بدون پدر و مادر را به عنوان موشک میشود از طریق یک شامل زنجیر که شما کار به صورت دستی. قبل از نوجوانان و جوانان بدون هیچ مشکلی راه اندازی این اسباب بازی های دور به هوا.

نمایشگاه هشدار: این نشان دهنده یک “به عنوان دیده می شود در تلویزیون” که به معنی بچه ها ممکن است دمدمی مزاجی کمی زمانی که آنها را ببینید این که اکثر بچه ها عاشق بازی کردن با اسباب بازی های آنها در واقع در تلویزیون آگهی های بازرگانی. در حرکت نزولی پس بدانند که چگونه سرگرم کننده این پرواز اسباب بازی برای بچه ها, بچه ها ممکن است فکر می کنم هر تلویزیون تجاری است فوق العاده سرگرم کننده محصولات. آماده برای دریافت non-stop التماس برای چیا حیوانات خانگی.

30 دلار در آمازونشاید 100 فوت از پرتاب از موشک Copters احساس می کند مانند بازی کودک را برای شما و بچه های بزرگتر. هیچ نگرانی. این Marky Sparky آشپزی وعده 200-plus, پا, پرواز, ارتفاع. که باید برای برآوردن حتی خسته ترین بچه های پیش نوجوان.

آن را بسیار آسان برای استفاده و … بچه می شود یک کمی ورزش در این فرآیند است. شما ضمیمه این موشک بر روی راه اندازی انجمن پایکوبی در بلستر پد و فشار هوا راه اندازی موشک به هوا. و اگر بچه طول می کشد یک اجرا در بلستر پد و جهش در آن با هر دو پا او را شانس بهتری برای هدف قرار دادن حداکثر ارتفاع.

به دلیل آن را بسیار سرگرم کننده و از آنجا که بخشی از سرگرم کننده است دیدن تا چه حد در هوا شما می توانید راه اندازی, موشک, بزرگسالان می خواهید برای پیوستن به در. فقط مطمئن شوید که پدر می رسد و نمی گراز اسباب بازی.

25 دلار در آمازون


هنگامی که شما به دنبال برای بهترین کنترل از راه دور پرواز اسباب بازی برای بچه ها جوان تر, شما می خواهید به مراقب باشید. همه ما می دانیم بچه ها شکستن همه چیز در یک سطح رکورد. و پس از هفته بچه های ما تا به حال بازی توپ, شدید تعقیب سگ و کار خود را در بیس بال نوسان — همه در خانه –کتاب گینس آماده است تا به تاج و تخت او را به عنوان دارنده رکورد جدید برای شکستن چیزهای.

بنابراین شما ممکن است فکر می کنم یک هواپیمای بدون سرنشین مناسب باید در میان بهترین پرواز اسباب بازی برای بچه ها. اما این سنگ مقدس مدل دارای قیمت بسیار پایین نقطه به این معنی که در احتمال شدید که بچه رکود آن شما لازم نیست که احساس گناه.

این دار کوادکوپتر به سپاه پاسداران در اطراف هر چهار پره است که مفید برای نگه داشتن واحد در یک قطعه پس از bumping به موارد و توفنده. این خودکار-حالت شناور بنابراین بچه ها می توانند پرواز آن را بدون نیاز به نگرانی در مورد کنترل ارتفاع.

ما توصیه نمی گفتن بچه این, اما آن را به اندازه کافی کوچک به پرواز در خانه با خیال راحت برای برخی از خلبانان. اما اگر ما بچه مگس آن را در داخل خانه ؟ ما آماده برای یکی دیگر از شکستن رکورد هفته از شکستن همه چیز.

28 دلار در آمازون


اکثر کنترل از راه دور هواپیما برای بچه ها و هلیکوپتر برای بچه ها به نظر نمی آید بسیار شبیه به چیزی واقعی است. رک و پوست کنده آن را کمی از ناامیدی.

این Syma هلیکوپتر RC در مقابل دقیق. به نظر می رسد مانند یک هلیکوپتر نظامی ارتش کامل با چشم و snarling دهان رنگ در سمت. به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک مدل کیت که شما می خواهم با هم قرار داده و نمایش داده شده در قفسه. در عوض با این پرواز اسباب بازی برای بچه ها, شما همچنین می توانید آن را پرواز.

این پرواز اسباب بازی ساخته شده است برای استفاده در محیط داخلی به عنوان آن را بسیار کوچک و سبک وزن است. هر باد خواهد شد و این البته در عجله بسر می رسانید. آن هم تنها یک پرواز در محدوده حدود 25 فوت.

این واحد خواهد بود یک بیت از یک چالش برای مبتدیان به پرواز با موفقیت انجام شد. بنابراین اگر شما فکر می کنم این هلی کوپتر به نظر می رسد بسیار سرد است که توفنده آن را ممکن است بچه به اشک, شما ممکن است بخواهید برای شروع با سطح مبتدی هواپیماهای بدون سرنشین به تمرین کمی پس از او و یا او نمی سربه سر این یکی از اولین پرواز است. و اگر شما فکر می کنم بچه توفنده این هلی کوپتر را ممکن است شما را به اشک, شما فقط باید برای جفتک انداختن. بچه ها در حال رفتن به خراب کردن پرواز خود را, اسباب بازی کنترل از راه دور هواپیماهای بدون سرنشین در برخی از نقطه. این اجتناب ناپذیر است.

49 دلار در آمازونگاهی اوقات به عنوان پدر و مادر ما خرید یک اسباب بازی به طور کامل برای بچه ها بهره مند شوند. و گاهی اوقات ما والدین در خرید اسباب بازی از آنجا که ما فکر می کنم آن را سرد می شود بنابراین بدیهی است بچه ها با ما موافق خواهد شد. (مسلم پدران مسلما انجام این کار بیشتر از مادران است.)

بنابراین اگر بچه خود را به پایان می رسد تا با این, U. S. S. Enterprise هواپیماهای بدون سرنشین به عنوان یکی از بهترین کنترل از راه دور پرواز اسباب بازی, ما در حال رفتن به حدس می زنم این بود که یک پدر و مادر ایده. حتی پس بچه ها باید یک زمان سرگرم کننده پرواز این RC هواپیماهای بدون سرنشین به عنوان هر یک سفینه فضایی بدون سرنشین عالی است برای بچه ها.

این یکی باعث می شود 10 برای تلفن های موبایل متفاوت و چراغ است. در حال حاضر ما در حال حدس زدن اگر بچه خود را می داند Star Trek او در نظر Chris Pine به عنوان سروان. کرک. آه. حتی اگر همه ما می دانیم ویلیام شاتنر تنها درست کرک, شما ممکن است به اجازه دهید بچه این یکی است. بهتر است پیدا کردن یک شنبه و جریان اصلی سری تا بچه می دیدن حقیقت است. (امتیاز جایزه اگر او نشسته است تمام راه را از طریق 15 دقیقه اول.)

70 دلار در آمازون


بهترین کنترل از راه دور اسباب بازی پرواز ما ذکر شده تا کنون کار را برای هر دو بچه ها جوان تر یا مسن تر بچه ها. این سنگ مقدس هواپیماهای بدون سرنشین است که قطعا برای بچه های بزرگتر که کمی از تجربه پرواز هواپیماهای بدون سرنشین. پس از همه, آن را کمی گران در مقابل برخی دیگر از سطح مبتدی هواپیماهای بدون سرنشین بنابراین شما قطعا نمی خواهید به دست از راه دور به یک بچه کوچک که رفتن به درایو آن را مستقیم به زمین در 25 ثانیه.

این یک بالا طراحی هواپیماهای بدون سرنشین در مقابل دیگر کنترل از راه دور هواپیما برای کودکان و نوجوانان آن را به عنوان ارائه 22 دقیقه از پرواز بر روی یک باتری کامل شارژ. سیگنال های ویدئویی کار می کند بیش از یک فاصله 2,600 ، آن را قطعا ساخته شده برای کودکان یا بزرگسالان که به دنبال یک جامد استارت هواپیماهای بدون سرنشین.

این هواپیمای بدون سرنشین دارای یک دوربین از پایین است که می تواند دستیابی چشمگیر 2K رزولوشن تصویری. تنها با اتصال به صفحه نمایش گوشی های هوشمند خود را به کنترل از راه دور واحد, و شما قادر خواهید بود برای دیدن نمایش از دوربین. قطعا بسیاری از سرگرم کننده برای بچه ها. فقط به یاد او که به اتهام جاسوسی در کشورهای همسایه آن است که بدون هیچ است. بزرگ بدون هیچ است. یک تماس با پلیس بدون هیچ. امیدوارم بچه می شود اشاره.

$226 در آمازون


هنگامی که به دنبال پرواز توپ اسباب بازی برای بچه های جوان این مدل یکی از ساده ترین راه برای کنترل. به جای پرواز آن با یک واحد کنترل از راه دور یکی از بچه ها می توانید خود را و یا دست خود را به راهنمای آن را در اطراف بدون دست زدن به آن. او و یا او را تقریبا مانند یک شعبده باز احساس.

آن را تا به توانایی برای اندازه گیری اشیاء در نزدیکی در حال حرکت کمی آن را به عنوان نشانگر برای جلوگیری از کسانی که در مورد. واقعا برای بچه های کوچک که ملخ هواپیما در این پرواز اسباب بازی برای بچه ها روکشی داخل یک قفس توری که محافظت از پره از بچه ها و بچه ها از تیغه.

این چند چراغ به نگه داشتن چیزهای جالب است. آن را کاملا به عنوان سرگرم کننده به عنوان یک هواپیمای بدون سرنشین با یک دوربین اما این یک راه خوب برای معرفی یک کودک به اسباب بازی پرواز. آن را داخل هواپیماهای بدون سرنشین, اما آن را تنها می رود حدود 5 پا در هوا تا خود را با ارزش ترین چیزهای باید امن است. پس از همه, اگر شما بچه ها شما احتمالا در حال حاضر قرار دادن آیتم های مورد علاقه خود چند پا کردن کف در منطقه امن از بچه ها grubby دست های کوچک.

23 دلار در آمازونهیچ لیست از بهترین پرواز, اسباب بازی برای کودکان و نوجوانان خواهد بود کامل بدون یک بادبادک. پیدا کردن یک نقطه امن برای پرواز یک بادبادک می تواند یک چالش به عنوان شما می خواهید به ماندن بگیرید به دور از بالای سر سیم ها و درختان در این نزدیکی هست.

اما هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند احساس یک بچه می شود زمانی که او یا او پرواز یک بادبادک برای اولین بار … یا احساس پدر و مادر باید به تماشای بچه رسیدن به این نقطه عطف.

ما واقعا دوست دارم طراحی این بادبادک برای کودکان و کسانی که تجربه زیادی با بادبادک آن را به عنوان یک پیکربندی ساخته شده به حداکثر رساندن در دسترس باد. شما باید قادر به راه اندازی آن حتی در یک روز با نور باد.

(توجه کنید ما گفت: “باید.” اگر شما در میانهی شب پرواز یک بادبادک در چند دهه, شما ممکن است بخواهید برای تمرین خود را قبل از گرفتن بچه. چند چیز را به شما احساس مانند یک بزرگتر شکست به عنوان یک پدر و مادر از ramping تا بچه ها امیدوار در مورد پرواز یک بادبادک تنها به شما قادر به راه اندازی چیزی که در این روز بزرگ است. تضمین این نوع از شکست چیزی است که بچه را به یاد داشته باشید سال آینده اجازه شما بطور منظم احساس تحقیر بنابراین اجازه ندهید این اتفاق می افتد.)

17 دلار در آمازون


برای کودکان و نوجوانان’ sleepover حزب و یا زمانی که عموزاده هستند که بیش از داشتن یک هواپیمای بدون سرنشین به عنوان یک کنترل از راه دور پرواز اسباب بازی احتمالا بهترین ایده است. تنها با یک بچه, پرواز, دیگران مطمئن هستند که برای تبدیل به حوصله بسیار به سرعت. و حوصله بچه ها برابر با مشکل.

بنابراین سعی کنید این بسته از چهار اسباب بازی چتر نجات. (و یا سعی کنید بسته های متعدد به عنوان قیمت است که قطعا به اندازه کافی پایین.) شما پرتاب این دست و سرباز چترباز ابزار متصل به پایین با چتر نجات شناور پایین به زمین. بچه ها با خیال راحت می توانید آن را پرتاب از یک treehouse پلت فرم و یا از بالای یک حیاط خلوت playset.

این همچنین باعث می شود علاوه بر بزرگ برای یک بچه که یک مجموعه کوچک سبز ارتش ، بهترین از همه, وجود دارد بدون باتری های مورد نیاز, هیچ مجموعه دستورالعمل ها با نقاشی که هیچ انسانی در واقع می تواند درک و یا هر قطعه به صورت یک کنش بچه به شکستن. آن را فقط کار می کند. چه یک مفهوم برای اسباب بازی.

13 دلار در آمازون


برای دیگر low-tech پرواز اسباب بازی برای کودکان و نوجوانان ما مانند این مجموعه از دو فوم هواپیما. هر هواپیما اقدامات 17.5 اینچ طول (و 17.5 اینچ در عرض بال) پس از آن به یک اندازه بزرگتر در مقابل برخی دیگر از فوم هواپیما که بچه های کوچک را دوست دارم. شما می توانید تغییر دهید دم قرار دادن در یکی از دو راه اجازه می دهد تا این هواپیما برای پرواز مستقیم و یا تشویق به حلقه.

این هواپیما هیچ شارپ قطعات متشکل از امن و فوم نرم است که مناسب برای بچه های کوچک برای محافظت از خود. (و به حفاظت از پدر به بچه است که مطمئن شوید که برای راه اندازی آن از فاصله حدود 7 اینچ از پدر کشاله ران در برخی از نقطه … و سپس خنده دیوانه وار. امیدوارم کسی است که گوشی های هوشمند تصویری رفتن را از زمانی که آن اتفاق می افتد.)

از آنجا که دو کیت بچه و یا خواهر و برادر او هم می تواند بازی است که خوب است.

این فوم هواپیما اسباب بازی ممکن است به یاد پدر و مادر از چوب بالسا هواپیما ممکن است آنها را به عنوان بچه ها و … است که آنها ممکن است تقریبا به طور قطع شکسته در اولین روز. این فوم هواپیما در نهایت خواهد شکست بیش از حد, اما آنها به اندازه کافی دوام به گذشته بسیار کمی طولانی تر از چوب بالسا نگه داشتن اشک در خلیج برای چند هفته حداقل.

17 دلار در آمازونشاید پرواز اسباب بازی نیست فقط عملی—oh هست. ما کاملا چند ایده های دیگر برای اسباب بازی های سرگرم کننده است که نگه داشتن بچه ها سرگرم در سطح زمین. چک کردن اسباب بازی ما راهنماهای برای برخی از پرواز ایده هایی برای زمان بازی.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im