Bunk Beds For Kids

داشتن یک تختخواب سفری برای بچه ها به نظر می رسد مانند یکی از کسانی که rites of passage مانند یادگیری چگونه به دوچرخه سواری و یا رفتن به اردوگاه برای اولین بار. برخی از پدر و مادر را به شما بگویم تخت تختخواب سفری یک شر لازم است— تلاش برای حفظ تعادل خود را بر روی شل و ول نردبان در حالی که تغییر ملافه روی تختخواب سفری بالا نیست برای ضعف قلب است.

پس از آن وجود دارد وحشتناک فکر بچه در سفری بالا داشتن یک حادثه و یا بیمار شدن در نیمه های شب باعث آبشار استفراغ و p* * * * ** امد و شد زیاد است که ممکن است خاطرات خود را برای سال. اما این به ندرت اتفاق می افتد. (افشای کامل: از تجربه شخصی ما نمی توانیم احتمالش صفر است. اما زمانی که شما فکر می کنم در مورد تمام ناخالص چیزهایی که بچه ها انجام منظم این امر را به سختی بالا 5 بیش از مسافت های طولانی است.)

برای بچه ها که در یک اطاق و هیچ مشکلی با بچه های اتاق خواب— تخت تختخواب سفری واقعا بهترین هستند (و گاهی اوقات تنها) راه حل. ما با صحبت CasaKids که متخصص در براق, حداقل, چند tasking طراحی مبلمان (آنها را به آنها در بروکلین نیویورک!). خود را از تخت تختخواب سفری برای کودکان و نوجوانان باید lofts, زیر شلواری, پستو پله ها و بالا رفتن از دیوار است. آنها حتی ایجاد یک دیوار به دیوار بستر تختخواب سفری سه گانه سیستم است که باعث می شود به اشتراک گذاشتن یک اتاق با دو خواهر و برادر…لذت ببرید!?!

در حالی که ما رشد یو پی اس دیدن این عملکردی بستر واحد به عنوان محافظ فضا بچه ها آنها را به عنوان F-U-N. بچه ها همیشه هیجان زده به پرش جدید خود را به تخت تختخواب سفری. و این است که مهم تر از نگرانی در مورد اینکه آیا ملافه روی تختخواب سفری بالا کاملا شسته و رفته? ما می گویند بله. پس پیش بروید و خرید (یا ساخت) یک تخت است که آنها در واقع هیجان زده به صعود به هر شب.

سینی و نردبان است که یک بازی کلاسیک تخته است که بچه ها را دوست دارم. با این Max & لیلی مجموعه ای از تخت تختخواب سفری, شما می توانید این بازی را به زندگی است.

بچه با سفری بالا حرکت می کند تا در آنجا با شامل سه پله از نردبان. به پایین آمدن بچه از متصل اسلاید. بله ما گفت: سفری بالا دارای یک اسلاید.

سفری بالا در این مجموعه بسیار کمی پایین تر از برخی از مدل های دیگر در لیست ما در کمی بیش از 4 پا است که باعث می شود آن را کمی امن تر برای کودکان, در حالی که همچنین تسهیل روند ساخت تخت تختخواب سفری بالا. قاب متشکل از کاج.

بازگشت به اسلاید ، بدون سوال اول ما غریزه است که این فوق العاده سرد از ویژگی های طراحی. نیز وجود دارد یک فرصت خوب است که شما را تبدیل به دونده جلو برای پدر و مادر و جایزه سال. (اسلاید است که متحرک اگر بچه ها در حال سوء استفاده از امتیاز … و یا اگر پدر در تلاش است تا از آن استفاده کنید.)

$467.59 در آمازوناگر شما یک بچه و بچه های این تخت تختخواب سفری, این اوج مبلمان فلزی مجموعه ای است یک انتخاب خوب. پایین تخت ملکه اندازه که خوب است برای بچه ها در حالی که از بالا, تخت, دوقلو XL. از نردبان به بالا تختخواب سفری است که زاویه دار برای مطابقت با شکل قاب که با ظرفیت تفاوت در اندازه تخت, دادن مبلمان یک بدون درز نگاه کنید.

تختخواب سفری بالا دارای یک گارد راه آهن برای حفظ جوانتر از بچه های نورد و فرود از بچه.

تمام فلزی ساخت و ساز ارائه می شود مقدار زیادی از دوام و بدون نگرانی از تراشه. و همه ما می دانیم که چگونه همه چیز, وقتی بچه بودم فکر می کند او یک تراشه. حتی اگر splinter است که به چشم قابل رویت نیست, از آن خواهد شد دردناک ترین چیزی که از کودکی تا به حال تجربه کرده … که به طور خودکار باعث می شود آن را یک مفتضحانه را تجربه دردناک برای شما بیش از حد. حتی ویژه میکی موس باند نمی خواهد بود قادر به آن را تعمیر می روم شما سوال سلامت عقل خود را پس از چند ساعت کودک بدون توقف ناله.

با محکم اسلاید در هر دو تخت در این مجموعه شما نمی خواهد نیاز به یک جعبه بهار با دو تخت شما صرفه جویی در برخی از پول است.

$374.80 در آمازون


اگر شما هنوز هم مطمئن نیستید که آیا بهترین تخت تختخواب سفری به راه حل مناسب برای بچه های خود را و خود را در اتاق خواب این مجموعه از تبدیل خوانده شده تخت تختخواب سفری را به شما می دهد بهترین از هر دو جهان.

ساخت این مجموعه عنوان تخت تختخواب سفری برای شروع است. اگر آن کار نمی کند چرا که بچه ها در حال مبارزه با بیش از که می شود سفری بالا آنها در حال حلق آویز کردن دو طرف و یا شما فقط نمی تواند ایستاده سعی کنید در بستر تختخواب سفری بالا, شما همیشه می توانید پیاده کردن تخت تختخواب سفری و در نهایت با دو استاندارد دو تخت. مشکل حل شد.

سفری بالا متصل به سفری پایین با پین های فلزی حصول اطمینان از آن را در محل اقامت و حمایت از وزن در تختخواب سفری بالا.

این Costzon مجموعه ای از تخت تختخواب سفری متشکل از چوب ارائه ستبری شما نیاز دارید برای بچه ها. استفاده شامل چهار پله از نردبان برای رسیدن به بالای تختخواب سفری. آن را در دسترس در هر دو سفید یا اسپرسو.

سفری بالا است بالاتر از حد متوسط در حدود 5 1/2 فوت بالاتر از سطح زمین پس از بررسی سقف خود را ترخیص به مطمئن شوید که بچه خود را به اتاق برای نشستن و یا به عنوان خوانده شده.

$375.99 در آمازون


برای مجموعه ای از تخت تختخواب سفری که کمی سرگرم کننده تر از عادی طراحی این روستایی تخت تختخواب سفری خواهد اجازه دهید کودکان احساس مانند آنها در اردوگاه تمام طول سال و نه فقط برای آن که یکی از با شکوه هفته هر تابستان هنگامی که شما به عنوان یک پدر و مادر می تواند جایگزین بین سرگیجه از آزادی خود را از مسئولیت و گناه بیش از لذت بردن از آزادی خود را از مسئولیت.

این مجموعه شامل کاج و مایل به خاکستری پایان به نظر می رسد که اب و هوای. (با توجه به آنچه که بچه ها را احتمالا به پایان عرض چند ساعت پس از آن نشان می دهد تا قبل از فرسوده به نظر می رسد مانند ایده های هوشمند.)

به دلیل این است که یک دوقلو بیش بستر تختخواب سفری تنظیم آنها مرتب در شکل L به جای به طور مستقیم یک زیر دیگر. و به دلیل پایین تخت, کامل, کل مجموعه را بیشتر در فضای طبقه در اتاق خواب از نمونه های تخت تختخواب سفری. اگر بچه های خود را فقط با استفاده از فضای اضافی به پرتاب اسباب بازی, لباس, ظروف و خدا می داند چه چیز دیگری در اطراف اتاق داشتن مجموعه ای از تخت تختخواب سفری با یک رد پای بزرگتر ممکن است بهره مند شوند.

$673.04 در آمازوناین Dorel زندگی تخت تختخواب سفری برای بچه ها خوانده شده و همچنین به شما گزینه ای با استفاده از آنها به عنوان تختخواب سفری تخت و یا جدا کردن آنها و استفاده از آنها به عنوان یک تخت خواب و یک تخت دوقلو.

این همه چوب مجموعه ای از تخت تختخواب سفری در دسترس است در چندین رنگ پس از اتمام بنابراین شما می توانید پیدا کردن بهترین واحد برای مطابقت با اتاق خواب کودکان (ما عاشق گرافیت).

شما لازم نیست برای خرید جعبه جداگانه چشمه برای استفاده از این مجموعه ای از تخت تختخواب سفری, به عنوان هر تخت قاب محکم اسلاید برای حمایت از تشک.

تختخواب سفری بالا دارای گارد ریل برای ایمنی اضافی و نردبان چهار پله برای کمک به بچه ها رسیدن به تختخواب سفری بالا. سفری بالا است که تقریبا 5 1/2 فوت کردن زمین.

$369.99 در آمازون


مسلما کودکان نیست بیمار بیشتر مردم در این سیاره است. این است که همیشه بهترین صفت که در اطراف تخت تختخواب سفری. یک بچه که نیاز به رسیدن به سفری ممکن است بیمار به اندازه کافی به راه رفتن در اطراف به سمت دیگر تخت برای رسیدن به نردبان. بنابراین کودک ترازو به طرف تخت که نزدیک ترین میمون ،

وارد این DHP مدل تخت تختخواب سفری است که ارائه می دهد دو پله یکی در هر طرف. نابغه است. در حال حاضر ما نمی تواند تضمین نماید بچه را نادیده نخواهد شد هر دو نردبان و پرت کردن خودش را روی تختخواب سفری بالا به هر حال, اما حداقل شما به آن جوان کالج امتحان کنید.

این تمام فلزی مجموعه ای از تخت تختخواب سفری در دسترس است در رنگ های متعدد است. تختخواب سفری بالا است که کمی بیش از 5 فوت کردن زمین و یک guardrail به نگه داشتن بچه از نورد در وسط شب. سفری بالا است اندازه دوقلو در حالی که سفری پایین یک اندازه کامل است. هیچ جعبه چشمه های مورد نیاز با دوام اسلاید در قاب.

$154.77 در آمازون


گاهی نگاه سنتی است بهترین وقتی که می آید به مبلمان کودکان و نوجوانان. این همه چوب مجموعه ای از تخت تختخواب سفری را نگاه بزرگ در هر اتاق خواب کودکان. این یک تبدیل خوانده شده مجموعه ای از تخت تختخواب سفری به این معنی که شما می توانید پیاده کردن آنها و در نهایت با دو مستقل و تخت های دوقلو.

شما می توانید انتخاب کنید از رنگ های متعدد از چوب پس از اتمام با واکر Edition تخت تختخواب سفری. یکی از مزایای این طرح این است که چهار پله نردبان متصل به قاب تخت به جای نشستن بر روی زمین به طوری که خواهر و برادر بزرگتر نمی تواند متقاعد کردن خواهر و برادر جوان تر به صعود بر روی تختخواب سفری بالا و سپس نردبان دور تابنده جوانتر بچه در تختخواب سفری بالا.

سپس یک کمی فریادهای خونین قتل و باعث به شما برای اجرا از پله ها بالا و به اتاق خواب کودکان خاص است که چیزی واقعا افتضاح اتفاق افتاده است خود را ترک قلب thumping در یک خطرناکی بالا رای تنها برای پیدا کردن که آن را یک شوخی عملی و خروج شما سوال هر کدام از زندگی خود انتخاب بیش از دهه گذشته که منجر شما به این لحظه. آه.

در علاوه بر این به متصل نردبان این تخت تختخواب سفری شگفت انگیز ارائه چشمگیر روستایی نگاه کنید. وجود دارد guardrails در تختخواب سفری بالا. هیچ جعبه چشمه مورد نیاز است.

$274 در انبار خانهاگر شما یک جانباز از Ikea نام تجاری شما را تحت پوشش داریم با Mydal چوب کاج بستر تختخواب سفری قاب. این مجموعه ای از Ikea تخت تختخواب سفری است که یک طراحی مینیمالیستی ارائه یک پایه جعبه نگاه کنید که مناسب برای کودکان و نوجوانان … و مناسب بودجه شما. این درمان نشده چوب جامد بنابراین شما می توانید رنگ و یا رنگ آمیزی آن را به عنوان مورد نظر. همچنین قابل بازیافت هنگامی که بچه ها بزرگ تر شدن آن پایین جاده.

چهار پله نردبان متصل به سمت تخت تختخواب سفری,’ قاب پس از آن سقوط نمی کردن در وسط شب. Guardrails در سفری بالا را حفظ خواهد کرد بچه های امن.

با دوام اسلاید در هر یک از تخت شما نمی نیاز به خرید جعبه چشمه.

شما باید برای جمع آوری آن را به خودتان. (Duh. آن را Ikea.)

$179 در IKEA


گاهی اوقات دو تخت کافی نیست. خوشبختانه این سه گانه تخت تختخواب سفری برای بچه ها آماده هستند تا به بچه های خود را با این احساس از خواب در یک کالج خوابگاه از 1960s.

همه شوخی به کنار اگر شما دو بچه به اشتراک گذاری یک اتاق خواب و مانند آنها به دعوت از یک دوست برای sleepovers این سه گانه تخت تختخواب سفری است که در قاب یک راه بسیار خوبی برای رفتن در مقابل تلاش برای حفاری این تشک بادی از گنجه.

البته اگر شما کودکان که همه به اشتراک گذاشتن یک اتاق خواب به این مدل ساخته شده است با شما در ذهن داشته باشند. (واقعیت شناخته شده: با سه بچه در اتاق خواب خانه خود را به عنوان یک پدر و مادر شما به طور خودکار آمار حداقل الزامات مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک NFL داور به خاطر همه دعوا شما بدون شک شکسته است. شما بیش از واجد شرایط برای گفتن 300 پوند hulks چه باید بکنید.)

این است تمام فلزی بستر تختخواب سفری سه گانه مجموعه ای با گارد ریل های وسط و بالای تختخواب و جداگانه نردبان که منجر به وسط و بالای تختخواب. می آید در همه دوقلو و یا در اندازه کامل فقط در مورد شما باید 3 بچه های اتاق(ممکن است نیروی با شما).

$448.99 در آمازون


یکی دیگر از چیزی که ما تا به حال هرگز به بچه ها ؟ یک تخت این سرد است. این MiniBunk مدرن و تازه و متناسب به راحتی به حتی کوچکترین اتاق خواب. این اقدامات کمتر از 5 متر در ارتفاع بزرگ است که اگر شما پایین تر از سقف و یا نمی خواهید kiddos دور از دسترس است.

این MiniBunk می آید در سفید تن چوب یا یک دسته کوچک موسیقی جاز از دو و نگاه کلاسیک و براق در هر محیط. برای اضافه ایمنی MiniBunk پله برای رسیدن به بالا در مقابل یک نردبان و هر پله ساخته شده در کشو برای ذخیره سازی اضافی. فقط فکر می کنم بچه ها می توانید با قرار دادن اسباب بازی خود را در راه خود را به رختخواب هر شب! #snicker

CasaKids یک تن از دیگر بستر طرح دادن به شما یک بار از ایده های محصول برای مطابقت با به فضای خود را. CasaKids حتی سفارشی کردن یک سفارش برای شما. در شهر نیویورک در منطقه CasaKids’ متخصصان را جمع آوری بستر, در سایت برای شما. برای خارج از کشور مشتریان این شرکت ارائه می دهد اختیاری مجمع.

در حال حاضر اگر شرکت تنها ارائه شده بچه های اتاق خواب, پاکسازی و خدمات بیش از حد آن می تواند بزرگترین اختراع برای پدر و مادر پس از پوسته-کمتر PB&J.

$2900 در CASAKIDSاگر تخت تختخواب سفری به سادگی ایده آل برای وضعیت شما نگران نباشید. ما دیگر تخت و رنگ دنده!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im