10 دندان در خانه سفید کیت برای خنک کردن خود لبخند


Teeth Whitening Kits

جام روزانه خود را (و یا دو یا سه) از قهوه در صبح و شیشه ای (یا دو یا سه) از شراب در شب ممکن است برای سلامت عقل خود را (چه چیز دیگری می خواهید به طور همزمان رسیدگی به یک از خود راضی و داد و بیداد کن toddlers روز پس از روز؟!) اما آنها نه چندان خوب برای دندان های خود را. I. e. خود را به پوزخند بیشتر کسل کننده تر از خیره کننده به لطف سال ها از لکه ها و تجمع از بالا.

و در حالی که شما رویای روشن دندان های سفید و لبخندی که حتی نمی نیاز به یک فیلتر در Insta آخرین چیزی که شما می خواهید انجام دهید این است که پوسته هزار دلار در یک روش است که واقعا فقط برای غرور اهداف است. (حقیقت این است که شما نمی تواند به دیدن دندانپزشک در حال حاضر حتی اگر شما می خواستم به.) شما لازم نیست به. چون در خانه دندان های سفید کیت وجود داشته باشد—و آنها جای تعجب مقرون به صرفه و موثر است.

برای کمک به شما برای قرار دادن بهترین خود را چهره و لبخند—به جلو ما گرد کرده ام تا بهترین دندان های سفید کیت زیر از کیت که با استفاده از چراغ های LED برای روشن خود را مروارید وار سفید پوستان به دندان های سفید قلم که وعده رفع سریع. در حال حاضر می گویند پنیر!

بله یک دندان های سفید کیت طراحی شده توسط گوشی های هوشمند خود را وجود دارد و آن را در هر بیت به عنوان سرد به عنوان آن را برای تلفن های موبایل. دیدار با لبخند مستقیم باشگاه محبوب و درمان است که با استفاده از 20-لامپ LED نور (که شمع به طور مستقیم به گوشی خود را) برای روشن کردن دندان های خود را. نه تنها آن پلاگین در نور و آن اندازه جمع و جور آن را فوق العاده مناسب برای بر روی بروید سفید اما داوران نیز مانند که قلم—که استفاده می کنید به رنگ ژل بر روی دندان های خود را—می روند آسان و ظروف سرباز یا مسافر است. نه که شما باید به تکرار گفت: روند بیش از حد بسیاری از بار—فقط یک هفته از سفید (پنج دقیقه دو بار در روز در صبح و در شب) عملکرد نتایج خیره کننده است که می تواند تا شش ماه.

40 دلار در خارجهیچ لیست از بهترین دندان های سفید کیت خواهد بود کامل بدون OG از همه آنها: تاج Whitestrips. و محبوب کیت (این شماره یک دندانپزشک-نام تجاری توصیه می شود!) واز ارتقاء کمی پس از آن برای اولین بار بیرون آمد—مثل این پر زرق و برق نسخه سفید که تاج ادعای روشن دندان 25 بار بهتر از متوسط خمیر دندان های سفید. آن را همراه با 14 نوار (برای دندان های بالا و پایین) به همراه دو جایزه یک ساعته بیان نوار برای زمانی که شما نیاز به یک سریع. پاداش: با گرفتن بدون لغزش شما می توانید لباس خود را whitestrips در حالی که شما شستن ظروف و یا تعقیب kiddos خود در اطراف خانه بدون هیچ گونه نگرانی در مورد آنها سقوط کردن یا کشویی در اطراف.

40 دلار در آمازون


اگر شما می خواهید روی فرش قرمز-آماده لبخند از بیان مورد علاقه خود را (سلام Blake Lively!), در نظر گرفتن این دندان های سفید کیت ساخته شده توسط دندانپزشک به ستاره دکتر Jonathan Levine. چه چیزی باعث Glo بسیار ویژه (علاوه بر براق کیف حمل USB شارژ منادی و حساسیت امن فرمول)? این واقعیت است که آن را تنها دندان های سفید درمان است که با استفاده از گرما همراه با نور LED برای روشن کردن آن مروارید وار سفید پوستان که تسریع روند حتی بیشتر. آن را نیز کمک می کند که Glo است فوق العاده آسان برای استفاده با توجه به آمازون خریداران. قلم مو یک نکته خوب است که اجازه می دهد تا شما را به اعمال ژل با دقت به حتی سخت ترین برای رسیدن به نقاط و آن را نمی کند نیاز به هر گونه شستشو هنگامی که شما به پایان رسید—فقط با قلم مو و رفتن!

$108 در آمازون


لبخند سفیدتر فقط در 10 دقیقه در روز ؟ ثبت نام. ما. تا. این iSmile دندان های سفید کیت با استفاده از یک فرمول است که به عنوان قدرتمند به عنوان آنچه شما می خواهم در دندانپزشک و در عین حال ساخته شده است با 35 درصد کاربامید پراکسید پس از آن را امن تر برای شما مینا (یک پیروزی برای کسانی از ما با دندان های حساس!). و با توجه به هزاران نفر از داوران که قوی و در عین حال ملایم فرمول حذف حتی در سخت ترین قهوه و شراب و لکه ها و ارائه نتایج به عنوان سریع به عنوان فقط یک استفاده کنید. بهترین از همه این است که بر خلاف بسیاری از دندان های سفید کیت مردم می گویند که iSmile ژل نمی کند طعم وحشتناک اگر شما به طور تصادفی ترک برخی را در دهان خود. که عمده پیروزی در کتاب ما.

48 دلار در آمازوناز آرایش به شراب به جدید mama باید دارا هستند اشتراک جعبه برای تقریبا همه چیز. بله حتی دندان های سفید با تشکر از این مرسوم کیت آن–به عنوان نام نشان می دهد—شما را جدی تب و تاب بودن ، هر ماه شما می خواهید کیت خود را در حال تحویل به آستان خود را. هر کیت شامل سه ژل های سفید (یک.k.یک. شش روز عرضه) که باید به شما نتایج است که تا سه ماه. طرفداران Glowup می گویند که دندان های خود را کردم سایه سفیدتر تنها پس از چند استفاده می کند و که آنها نمی باید هر گونه درد یا حساسیت در دندان های خود را پس از آن هر دو. نرم افزار نکته: اگر شما علاقه مند در تلاش این سرویس برای خودتان, شما ممکن است بخواهید به حرکت شبیه چمچه زنی آن را در حالی که شما می توانید آن تمایل به فروش ،

$60 در GLOWUP


وگان, gluten-free, آلی—تمام واژه ها برای توصیف نخود کیک های شکلاتی که Gwyneth Paltrow-wannabe, مامان همیشه به ارمغان می آورد به بچه خود را در کلاس برای میان وعده بعد و تمام واژه ها برای توصیف این بالا-دارای دندان های سفید کیت. و در حالی که کالی کیت های سفید است که تمام کسانی که چیزهای بزرگ (بدون بد پارابنها و یا سولفات در اینجا!), یکی از عمده برجسته است که منادی. نه تنها آن را سوراخ تهویه برای تنفس و راحت و دنج قرار گرفتن مناسب است که نمی خواهد شما را تحریک لثه, اما آن را نیز سازگار با هر نام تجاری و یا نوع LED نور پیوست. “من کاملا شگفت زده شده توسط این محصول” یک منتقد gushes. “من فقط انجام 4 درمان تا کنون و در حال حاضر وجود دارد یک بهبود بزرگ—قطعا توصیه می شود!”

36 دلار در آمازون


شما می دانید که چگونه همه ما freaked هنگام جزر و مد به قلم شد و چیزی از آنجا که ما در نهایت می تواند حذف لکه ها در حالی که ما عجله در مورد ما مشغول زندگی می کند ؟ خب AsaVea قلم می کند همان چیزی که—اما برای دندان های خود را. فقط برای $20 شما دو قلم که هر کدام شامل اندازه کافی ژل برای 20+ استفاده می کند. مردم عشق را چگونه کوچک قلم (شما به راحتی می توانید بازی شیر یا خط آنها را در حتی کوچکترین کلاچ کیف پول) و آنها چقدر آسان است به استفاده از. همه شما باید انجام دهید این است uncap قلم, پیچ و تاب پایین به انتشار این ژل بر روی قلم مو و سپس ضربه تند وشدید زدن آن را بر روی دندان های خود را. فقط در یک دقیقه دندان های خود را خواهد شد قابل ملاحظه ای روشن تر—مناسب برای زمانی که شما را فراموش کرده شما ارائه مهم در محل کار و یا بدتر, پدر و مادر, عکس روز در مدرسه بچه خود را.

20 دلار در آمازونبا بیش از 11,300 با بیحوصلگی حرف زدن, بررسی AuraGlow محبوب ترین دندان های سفید کیت شما می توانید خرید در آمازون است. چرا ؟ شاید به این دلیل که مردم می گویند آنها دیده می شود نتایج قابل توجه پس از یک بار استفاده (!!). راز پشت تلویزیون و درمان موثر است AuraGlow LED شتاب دهنده نور که با استفاده از پنج لامپ قوی برای سرعت بخشیدن به سفید و حتی ساخته شده است در تایمر بنابراین شما می دانید دقیقا زمانی که خود را 30 دقیقه است. به علاوه دهان سینی ساخته شده به تناسب هر دهان—هیچ قالب یا اتصالات مورد نیاز—و شما می توانید سفید کردن دندان های بالا و پایین در همان زمان است که مناسب برای مشغول نوین گراش که به سختی هم به قلم بچه های خود را’ مو, اجازه دهید به تنهایی انجام یک دندان های سفید درمان است.

50 دلار در آمازون


“اما من باید دندان های حساس” تو شکایت در حال حاضر. ما شما را بشنود (و ما به شما) اما ما یک خبر خوب وجود دارد مقدار زیادی از کیت های سفید کردن دندان برای دندان های حساس وجود دارد. مثل این یکی از MySmile. بسیاری از مشتریان خوشحال با بیحوصلگی حرف زدن که از همه کیت های آنها سعی کردم آن را تنها یکی است که نمی صدمه دیده خود را به دندان یا لثه. چرا که MySmile با استفاده از یک غیر سفید کردن دندان های حساس فرمول که شامل کاربامید پراکسید است که یک جایگزین امن تر به هیدروژن پراکسید (آن را کمتر آسیب رساندن به مینای دندان). و این همه نیست—این MySmile سینی دهان هم فوق العاده راحت و ارگونومیک مناسب همراه با سوراخ تهویه بنابراین شما در واقع می تواند تنفس در حالی که شما در حال سفید (بسیار مهم!).

40 دلار در آمازون

نیاز به یک مو زیبا و لوازم جانبی و یا glowy بنیاد به جفت خود را با جدید لبخند ؟ فهرست همه زیبایی ما باید-دارا اینجا.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>