Arts & Crafts

صرف تن از زمان در خانه به معنی نیاز به پیدا کردن تن از راه هایی برای نگه داشتن بچه های خود را مشغول است. زمانی که مدرسه نیست در جلسه و به طور منظم فعالیت در برگزاری متلاشیکننده سرگرم کننده کیت صنایع دستی برای کودکان و نوجوانان می تواند کمک به صرفه جویی در همه سلامت عقل. آنها می توانند خلاق, شما به طور بالقوه می تواند ده دقیقه برای یک تلفن تماس (و یا یک دوش)— همه برنده!

ما نه فقط صحبت کردن در مورد ساخت و ساز, کاغذ و مداد رنگی یا— هر چند از دوره کلاسیک هنر و صنایع دستی و هرگز از سبک. امروز صنعت کیت برای کودکان و نوجوانان شامل همه چیز از مسلمان و لجن-ساخت تابلو سفال, طلا و جواهر-ساخت و بافندگی. یک کمی شما می توانید برخی از عالی یخچال هنر و یا خود را توئین می تواند طراحی و ایجاد یک خط از لوازم جانبی; بدون توجه به منافع خود و یا سطح مهارت وجود دارد یک هنر کیت برای کودکان و نوجوانان به اندیشه در هر عصر. حتی بهتر است ؟ بیشتر با مواد لازم برای ساخت یک شاهکار— بچه شما فقط فراهم می کند و تخیل.

هنوز مطمئن شوید که کیت شما مناسب است kiddo? قابل فهم وجود دارد کاملا چند گزینه های. برای کمک به ساده کردن انتخاب ما تنگ کردن برخی از بهترین صنایع دستی کیت برای کودکان و نوجوانان آنلاین در دسترس در حال حاضر. آیا یکی از کوچک خود را و یا نه چندان کوچک است که به اژدها و یا دوست دارد شاهزاده خانم ما فکر می کنم شما پیدا کردن چیزی در آینده برای خود و یا آب میوه های خلاق خود را جریان!

بهترین هنر & صنایع دستی کیت برای کودکان زیر 8:

چه چیزی بهتر از یک به طور کامل مواجه نگردند هنر کیت برای کودکان و نوجوانان? یک عضو شورای نظارت مدتبا مضمون هنر کیت برای کودکان و نوجوانان بدیهی است. این یک توقف فروشگاه مجموعه طول می کشد رنگ آمیزی به سطح بعدی از جمله 48 مداد رنگی 12 مینی مداد رنگی, 15, نشانگر, زرق و برق, چسب, دفترچه و کاغذ رنگ آمیزی صفحات بازی ها, زرق و برق, برچسب, و یک مداد تراش–همه چیز خود را kiddo نیازهای خود را برای ایجاد آینده کار هنری است. آن را غیر سمی و همچنین قابل حمل خود را ریزه اندام, ترولوسواس پیکاسو می توانید حرکت خود را و یا استودیو خود را در هر جای خانه که با اعتصاب الهام بخش (“نمی تواند به توقف احساس” درست است؟). پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ به طور یکسان خواندن تمجید از این هنر عرضه مجموعه: “عشق عشق عشق این مجموعه. کامل برای هنر و صنایع دستی کودک! گفت:” در حالی که یکی دیگر از raved, “هدیه بزرگ برای نوههایشان در حالی که ماندن در خانه. مقدار زیادی به انجام به نگه داشتن آنها فعال است.” موسیقی به گوش ما!

22 دلار در آمازوناین نیست که به طور منظم سه پایه خنک آن سه پایه: برای کودکان سنین سه و این دو طرفه سه پایه ارائه می دهد سه سطح طراحی از جمله یک تخته سیاه مغناطیسی خشک-پاک کردن تخته سفید و pull-down کاغذ رول. آن می آید با حروف الفبا آهن ربا و دو مخازن ذخیره سازی برای لوازم و اسباب بازی و بیشتر خود را کمی artiste تا به همه ضرورت در خود نوک انگشتان. صحبت از نوک انگشتان— نقاشی و رنگ آمیزی به کمک تشویق مهارت های حرکتی خوب–یک جایزه اضافه شده به تمام شاهکارهای شما مطمئن هستید برای دریافت. به علاوه یکی دیگر? محکم ساخت و ساز چوب و رنگ های خنثی اطمینان حاصل شود آن را به مخلوط نسبتا به راحتی با دکور خود را. مشتریان با بیحوصلگی حرف زدن در مورد کیفیت و با بررسی از جمله یادداشت ها مانند “به نظر می رسد خوب است و من عاشق این مخازن ذخیره سازی. به شدت توصیه می شود!” و “بودن آن را نمی بزرگ پلاستیکی سه پایه و نه زشت رنگ چوب آن زندگی می کند به سادگی در اتاق نشیمن ما در حالی که ساخت یک چشم زخم به بقیه اتاق.” برای تلفن های موبایل خوب برای ما است.

55 دلار در آمازون


برای بهتر یا بدتر لجن و گل در اینجا به ماندن است, بنابراین اگر شما به دنبال برای صنعت کیت برای کودکان و نوجوانان است که آنها را علاقه مند نگه دارید, از آن زمان فقط در آغوش تراوش. این ادم تنومند و بدقواره لجن ساخت کیت می آید با همه چیز شما نیاز به ایجاد بزرگ goops: 18 رنگ مختلف slimes, 12 ویال های رنگی و زرق و برق, سه کیسه دانه و همچنین قند کاغذ نی های پلاستیکی و برش و شکل دادن ظروف و فوم توپ. WHEW. لجن مواد غیر سمی و دوستدار محیط زیست و بوراکس-رایگان برای کسانی که نگران مواد شیمیایی. به علاوه لجن و گل است آماده ساخته و به حداقل رساندن ظروف سرباز یا مسافر–این جای تعجب نیست که این کیت دارای 4.7 امتیاز از بیش از 2500 بررسی! به عنوان یکی از خریداران مبارک آن “برای قیمت من باید خریداری 100 از این. مجموعه ای باور نکردنی و بی پایان وجود دارد گزینه. آن بوده است بیش از یک ماه در قرنطینه و ما تنها نیمی از جعبه.” گرفتن بنگ برای جفتک انداختن خود را و نگه داشتن بچه ها اشغال کردند ؟ بهانه ما در حالی که ما اضافه کردن به سبد خرید در اسرع وقت.

25 دلار در آمازون


برای littles که با وسواس مشاهده دیزنی+ و نیز به accessorize این را-خود-خود مجموعه گردنبند هدیه ای است که نگه می دارد در دادن. آسان کرافت کیت برای کودکان و نوجوانان به عنوان جوان به عنوان سه می آید با همه چیز مورد نیاز برای طراحی و طراحی مجدد–مناسب گردنبند: گردنبند اندازه برای کوچک دست فریبندگی در اشکال از محبوب دیزنی قهرمانان سیلیکون رشته و پلاستیکی مورد حمل در آن به نگه داشتن آن. جوانه زدن خود را با طراح به راحتی می توانید ترکیب و مطابقت گردنبند و حلقه های کشویی آنها را به عنوان او می بیند مناسب برای ایجاد مختلف به نظر می رسد به دلیل مد. به عنوان یک منتقد خلاصه آن “من خیلی خوشحالم که من را برای مقابله با اشک و یا فریادهای نا امیدی به دانه های در حال سقوط کردن دوباره و دوباره. در بسیاری از مواقع با بچه های جوان این بسته پروژه های منجر به یک بحران است اما این یکی بسیار هوشمندانه طراحی شده-این واقعا یک پروژه مناسب به خوب و فریبنده زمان خود را با کمی عزیزم. ما تا به حال یک زمان بسیار خوبی است و ما گردنبند و من برنامه ریزی در گرفتن مجموعه ای دیگر برای او و دوستان او را به عنوان یک جشن تولد پروژه!”

12 دلار در آمازونچه جالب است که ایجاد هنر اگر شما نمی توانید به اشتراک گذاری آن ؟ با این suncatcher صنایع دستی کیت برای کودکان و نوجوانان شما می توانید گسترش عشق به تمام محله: فقط رنگ در شکل ارائه شده و ضمیمه آنها را به پنجره با کابل و فنجان مکش و یا سفارشی نقل و انتقالات که چسبیده به طور مستقیم به پنجره. در هر صورت با طرح های شاد است که شامل یک رنگین کمان, بالون هوای داغ, پروانه و بیشتر این هنر کیت ارائه می دهد یک صفحه نمایش-رایگان فعالیت خواهد کرد که بچه های خود را احساس متصل به همسایگان خود و نگه داشتن آنها را اشغال کردند–که نمی تواند با استفاده از یک کمی بیشتر از آن ؟ علاوه بر پر کردن مجدد برای خرید در دسترس هستند برای حفظ سرگرم کننده رفتن! یکی از بررسی raved “این آنقدر بزرگ بود! نگهداری بچه ها سرگرم برای یک هفته کامل” در حالی که دیگری اشاره کرد: “من 4 ساله نمی صنایع دستی را دوست دارم اما او آماده نیست برای متوقف کردن با استفاده از این یکی.” خلاقیت اتصال و شاید حتی کمی آرام ؟ اوه جهنم بله.

30 دلار در آمازون

بهترین هنر & صنایع دستی کیت برای کودکان و نوجوانان 8+:

نمی توانید به رنگ مورد علاقه خود را-خود-خود سفال ، آن را صفحه اصلی. هر رنگ خود را کاسه هنر کیت برای کودکان و نوجوانان همراه با سه ظروف کاسه 12 رنگ و یک قلم مو رنگ را به ایجاد یک طراحی اصلی–فقط فر پخت آن را به یک براق به پایان رسید و شاهکار. این هنر و صنایع دستی کیت را برای یک فعالیت گروهی که آیا شما می خواهید برای دریافت درگیر (بچه نیاز به دریافت خلاق بیش از حد!) و یا شما به دنبال برای حفظ چند littles سرگرم در یک بار (فقط اضافی برس!). توصیه می شود: این ظروف اندازه گیری 4.5 اینچ در قطر و نه به معنای ایستادن به شستشو بنابراین بهتر است به استفاده از آنها را به عنوان نمایش قطعه (یا به نگه داشتن چیزهایی مثل تغییر, طلا و جواهر, مداد رنگی و دیگر بیت و باب) به جای واقعی لوازم آشپزی. در هر صورت بچه ها را دوست دارم این فعالیت های خلاق. به عنوان یک منتقد قرار داده و آن را “برادرزاده من در حال تبدیل شدن کاملا هنرمند و هیجان زده شد با قادر بودن به رنگ خود ظروف کاسه.”

25 دلار در آمازون


خود را kiddos شروع یک سرگرمی است که می تواند آنها را یک عمر! این مبتدی بافتنی, هنر و صنعت کیت برای کودکان و نوجوانان راهنمای آنها را از طریق ایجاد لوازم جانبی رنگارنگ در یک آسان برای استفاده و بافندگی: هر یک شامل 90 متری از رنگین کمان نخ دو رنگین کمان pom poms و دستورالعمل های ساده برای چگونه برای ایجاد یک جام گرم و نرم و یا کلاه. این فقط در مورد سرد-آب و لوازم جانبی یا: بافندگی خلاق هنر و صنعت است که می شود خود را kiddo مغز کار (به عنوان مخالف به منطقه بندی کردن بر روی صفحه نمایش). از طریق حرکت های تکراری از بسته بندی و اتصال این سرگرمی را افزایش می دهد بچه های خود را’ مهارت های حرکتی خوب تفکر انتقادی و حل مسئله و همچنین ریاضی, برنامه ریزی و درک مطلب. “این محصول عالی بود این تدریس من 10 سال, چگونه به گره. او دستور داده است تا بیشتر نخ و کار بر روی پروژه های دیگر” نوشت: یک منتقد. دیگر اظهار داشت: “من نه ساله نوه فقط عاشق این!! او نمیفهمد که چگونه به ایجاد یک پیشانی بند بیش از حد.” شما ممکن است می گویند این کیت می شود, بچه ها, er, قلاب.

$20 در مایکلزاز اساتید از کتاب مبتنی بر فعالیت مجموعه Klutz می آید کامل کرافت کیت برای کودکان و نوجوانان با وسواس اژدها. این کتاب شامل 48 صفحه از دستورالعمل ها و حقایق و همچنین به عنوان همه چیز مورد نیاز برای ایجاد 12 پرواز کاغذ اژدها مدل: پنج فیلم اژدها مقالات شش جوجه سراز تخم دراورده اژدها مقالات و نوار و یک “robo-اژدها” مقاله در مورد بچه خود را می خواهد به ابداع یک بازی کاملا جدید و اصلی فوق العاده وحش. “دختر من عاشق اژدها و این آمار مطلق,” raved یک منتقد. این کیت به طور بالقوه می تواند در حفظ و کمی خود را مشغول برای ساعت. یکی دیگر از مؤلف اشاره کرد: “این یک آمار فوق العاده به عنوان یک” فقط به خاطر ” هدیه برای من 8 ساله نوه. دختر من گفت که او ساخته شده است هر اژدها از این کتاب در یکی نشسته بود و پرواز آنها را در سراسر اتاق نشیمن به عنوان به زودی به عنوان او تا صبح!” ساختمان این موجودات پرواز نه تنها اجازه می دهد تا خود را kiddo به دریافت خلاق اما خود را درگیر حل مسئله و مهارت های خواندن. آموزشی و سرگرم کننده است ؟ آنها هرگز می دانم.

10 دلار در آمازون


Kiddish هنر و صنایع دستی کیت نیست میخوام برش آن را برای خود توئین یا نوجوان اما این صنعت کیت برای کودکان و نوجوانان مشتاق به طراحان مد و یا سبک در واقع ممکن است توجه خود را نگه دارید و آنها را تلفن های خود را (hallelujah). صنعت جانباز Zoey واشنگتن می خواستم به دوخت سرگرم کننده و سرد برای نسل جدید, بنابراین او ایجاد یک خط از مبتدی پسند با کیت شیک و آسان الگوهای دوخت: هیچ دستگاه مورد نیاز است. هر کیت شامل یک الگوی ساده, اندازه گیری نوار و همچنین به عنوان یک روند گزارش با طراحی ایده های دوخت اصول و دستورالعمل ها را برای چه با مانده تکه (eco-شیک!). شما ارائه سوزن و نخ و قیچی و همچنین پارچه که اجازه می دهد تا مقدار زیادی از اتاق را برای طراح خود را-در-آموزش برای استفاده خود و یا تخیل. آن را به کار!

$15 در SEWSQUAD


کمک به خود را جوان ساز توسعه خلاقیت و سبک شخصی و همچنین به عنوان تقویت موتور خوب و مهارت های بصری با این طلا و جواهر هنر کیت برای کودکان و نوجوانان 8 و بالاتر است. هر DIY دستبند کیت شامل 160 دانه و همچنین به عنوان یک تنوع از حلقههای كه زنجیر pom poms کابل و بیشتر–همه چیز مورد نیاز برای ایجاد یک مجموعه ای از شیک stackable بازوی آب نبات. آن را سرگرم کننده و در-روند–نوع طلا و جواهر خانگی شما هر دو دامن زده بود برای پوشیدن دارم (جدی نیست, ماکارونی, ماکارونی و یا شاهزاده خانم دیزنی در چشم) “من این رو به عنوان یک هدیه برای یک دختر 8 ساله. او بسیار هیجان زده در مورد آن” نوشت: مؤلف “من شگفت زده شد چه خوب بود برای قیمت. آن است که بسیار زیبا و مد روز. دختر من خواست برای یکی بیش از حد برای تولد او. من قطعا خرید حداقل یکی بیشتر. آن را بسیار با کیفیت بالا و قیمت عالی. من بسیار تحت تاثیر قرار گرفته و خوشحال است.” شاید گرفتن بیش از یک و فقط در مورد!

10 دلار در آمازونبه دنبال راه های بیشتری مشغول به آنهایی که کمی خود را? فروشگاه قرنطینه دوستانه اسباب بازی به نگه داشتن kiddos خود را سرگرم برای ساعت!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im